افزایش رتبه سایت

ویژگی های سرویس :
* مناسب برای کلمات کلیدی با رقابت کم و متوسط
* قابل پیاده سازی به کلیه زبان ها
* ارائه گزارش در انتهای فعالیت
* زمان اجرا 14 روز کاری
* 5000 بک لینک ویکی پدیا
* 30 بک لینک وب 2.0
* 20 سوشیال بوکمارک
* 300 پروفایل بک لینک
* 10 دایرکتوری مقاله

امتیاز دهی :

افزایش رتبه سایت

سرویس رتبه اول گوگل

در این سرویس به یک نتیجه واقعی و عالی دست خواهید یافت ، داشتن رتبه عالی برای کلمات کلیدی مورد نظر و بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجو از ویژگی های این بسته است .

در این بسته خدمات مطمئن و کلاه سفید مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجو داده می شود و باعث بهبود اعتبار دامنه شما و رتبه بندی سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما خواهد شد .

چگونه گوگل (و سایر موتورهای جستجو) کار می کنند؟

اولین چیزی که باید بدانید در مورد گوگل این است که گوگل اینترنت نیست !!! اگر سایت شما در گوگل نمایش داده نمی شود به این معنا نیست که که سایت شما در اینترنت قرار ندارد ، شما می توانید یک سایت اینترنتی داشته باشید بدون آنکه در گوگل و موتورهای جستجو نمایش داده شود .

روش کار گوگل و موتورهای جستجو به این صورت است که این موتورهای جستجو به صورت مداوم و شبانه روزی به طور تصادفی به کلیه وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی سر می زنند و عکس ها ، ویدئوها و مطالب آنها را در پایگاه داده عظیم خود ذخیره سازی می کنند . تمام اطلاعات جمع آوری شده توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو پردازش و دسته بندی می شوند و در جستجو ها بر اساس کلمات کلیدی جستجو شده ، نمایش داده می شوند .

به عبارت دیگر ، الگوریتم های گوگل به صورت پویا و هوشمند ، تعیین می کنند که کدام صفحه وب در اینترنت برای یک کلمه کلیدی خاص مناسب تر است تا آنرا به عنوان اولین مطلب در نتایج جستجو قرار داده ، سپس سایر مطالب را در سایر رتبه ها  به ترتیب ارزش نمایش دهد . این  فهرست نتایج صفحات وب به عنوان صفحه نتیجه موتور جستجو SERP شناخته می شود .

در این سرویس به چه نتایجی دست پیدا خواهید کرد ؟

30 لینک با کیفیت بالا از 15 سایت وب 2.0 با پیج رنک بالا بصورت مقاله های اختصاصی ایجاد خواهد شد . تمام سایت های وب 2.0 انتخابی دارای اعتبار دامنه بیشتر از 4 دارند .

10 بک لینک با کیفیت بالای سوشیال بوکمارک با پیج رنک بالاتر از 2 که پست ها در عنوان و مطالب قرار داده می شود . در این سرویس 5 تا 10 بک لینک فالو از 5 سایت دایرکتوری با پیج رنک بالاتر از 2 گرفته می شود . در این بک لینک ها می توان از مقالات خودتتان برای لینک سازی استفاده شود .

5000 بک لینک ویکی پدیا در سطح دوم برای تقویت لینک های سطح اول ایجاد می گردد . برای افزایش رتبه بندی گوگل یک کمپین برای کلمات کلیدی هدف ایجاد می گردد ، کلمات کلیدی از طریق رسانه های در اختیار و اکانت های شخصی رشد و توسعه داده می شود و از محبوبیت و قدرت لینک های شبکه های اجتماعی برای افزایش رتبه بندی استفاده می کنیم .

خرید بک لینک

چرا باید سرویس ما را انتخاب کنید ؟

ما چهار دلیل قوی برای انتخاب این سرویس توسط شما داریم :

1- تمام لینک ها بصورت دستی و با سایت های با پیج رنک بالا ساخته می شود و از مطالب منحصر بفرد استفاده می کنیم ، چیزی که گوگل می خواهد و به شدت دنبال آن است .

2- ما دو استراتژی لینک سازی و ارتقا در شبکه های اجتماعی را باهم انجام می دهیم که باعث خواهد شد تا شما یک قدم از رقبا جلوتر باشید .

3- بک لینک ها بر اساس الگوریتم پاندا و پنگوئن گوگل ساخته می شود که باعث ایجاد شدن شبکه لینک سازی امن و مطمئن برای سایت شما می شود .

4- روش های ایندکس ما باعث خواهد شد تا سایت شما در عرض چند هفته رشد قابل ملاحظه ای پیدا کند که در حالت عادی چند ماه ممکن است زمان ببرد .

تضمین ما به شما :

ما به شما بک لینک های زنده و با PR بالا می دهیم ، این بک لینک ها بصورت مادام العمر هستند . شما در مدت 20 تا 25 روزپس از تحویل پروژه افزایش قابل توجهی در رتبه بندی به دست خواهید آورد . ( بر روی یک کلمه کلیدی اصلی قطعا رتبه بندی خوبی بدست خواهید آورد ) . در استفاده از این سرویس سایت شما باید بر اساس کلمات کلیدی بهینه سازی شده  باشد و کلمات باید شدت رقابت پایین و متوسط داشته باشد .

سئو کلی وب سایت علاوه بر پارامترهای لینک سازی به سئو داخلی نیز بستگی دارد و برای موتورهای جستجو مهم است ، برای سایت های تازه کار که کمتر از 4 – 5 ماه از ایجاد آنها گذشته ، این سرویس می تواند مفید باشد .

قبل از سفارش این نکات را بخوانید :

افزایش رتبه بندب به شرایط فعلی سایت شما بستگی دارد ، انتظار نداشته باشید که تنها با اجرای همین کمپین رتبه بندی صفحه اول گوگل را برای کلمات با رقابت بالا بدست آورید ، برای رسیدن به صفحه اول برای کلمات با رقابت بالا ممکن است 2 – 3 کمپین نیاز داشته باشید .

لطفا قبل از سفارش کلید واژه های مورد نظر و سایت خود را جهت مشاوره رایگان و پیشنهاد بهترین سرویس اعلام نمایید ، بعد از مشاوره و بررسی کلمات کلیدی ، ما در عرض 12 روز این سرویس را اجرا خواهیم نمود و نتایج آن 3 هفته بعد از اتمام کار مشاهده خواهد شد . لطفا بلافاصله بعد از اتمام کمپین انتظار رتبه بندی نداشته باشید ، لینک های جدید حداقل دو هفته زمان خواهد برد تا توسط گوگل ثبت و ایندکس شود .

این نکته را هم در نظر داشته باشید بعضی شرکت ها برای رسیدن به نتایج عالی ، هزینه های زیادی انجام می دهند . برای رسیدن به نتیجه در برخی کلمات نیازمند سرمایه گذاری زیادی خواهد بود . ما در این بسته تاکنون 90 % موفقیت داشته ایم ، تمام لینک ها را دستی و امن میسازیم . لطفا حتما قبل از انتخاب سرویس با ما مشاوره کنید تا نتیجه دلخواه بدست آورید ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم ، هدف و پروژه خود را با مطرح کنید تا بتوانیم به شما و کسب و کارتان کمک کنیم .

ویژگی های سرویس :

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظر بدهید