خرید بک لینک هرمی

خرید بک لینک هرمی

بازدید : 211

1,360,000 تومان

ویژگی های سرویس :
* 100% بدون خطر و کلاه سفید
* 100 % وایت لیبل
* پیاده سازی مطابق با کسب و کار و خدمات شما
* زمان اجرا 15 روز کاری
* استفاده از دامنه های DA20, DA30, DA40, DA50 در ساختار
* گزارش فعالیت های صورت گرفته در انتها
* قابل اجرا به کلیه زبان ها
* دارای 2350 بک لینک با کیفیت

سئو حرفه ای با بک لینک های هرمی

ممکن است تا کنون اصلاح بک لینک های هرمی را نشنیده باشید ، ساختار لینک های هرمی یک ساختار پیچیده و قدرتمند است که تاثیرات زیادی را بر روی رتبه بندی سایت شما می گذارد . لینک سازی هرمی شامل سه یا چهار ردیف است که بالاترین سطح آن صفحه هدف است که می خواهیم رتبه آنرا ارتقا دهیم ، در صفحه هدف می توانیم وب سایت ، مقاله و هر گونه محتوایی که مد نظر ما است را قرار دهیم . هرم معمولی دارای سه سطح است : سطح اول با کیفیت ترین لینک ها ، سطح دوم لینک های با کیفیت متوسط و سطح سوم لینک های با کیفیت پایین و لینک هایی که ممکن است برای سایت ما ایجاد تهدید کند .

بک لینک های هرمی باعث افزایش SERP   سایت می شود به این ترتیب که هر دسته از لینک های پایین هرم قدرت خود را به لینک بالاتر داده و نهایتا قدرت به دامنه اصلی انتقال می یابد . در ساختار هرمی بیشترین لینک ها در پایین هرم و کمترین لینک ها در راس هرم قرار می گیرد .

بک لینک هرمی

ردیف اول (Tier 1 ) :

راس هرم دارای با کیفیت ترین لینک ها می باشد . در راس هرم ( ردیف اول ) لینک های وب 2.0 ، بلاگ پست های با پیج رنک بالا ، سوشیال بوکمارک های باکیفیت و ... بصورت دستی قرار داده می شود . این لینک ها بصورت مستقیم به دامنه و پیج هدف متصل می شوند . لینک های ردیف اول کاملا مطابق الگوریتم های گوگل و کلاه سفید می باشند و به هیچ عنوان اسپم نیستند .

ردیف دوم (Tier 2 ) :

 ردیف دوم لینک های با کیفیت متوسط هستند ، این لینک ها بصورت اتوماتیک ایجاد می شوند . این لینک ها اغلب از دامنه های با پیج آتوریتی متوسط گرفته می شوند . این لینک ها به هدف تقویت لینک های ردیف اول ایجاد می شوند .  در این بخش 10 تا 20 برابر لینک های ردیف اول قرار دارند .

ردیف سوم (Tier 3 ) :

 ردیف سوم معمولا لینک های با کیفیت پایین و لینک هایی که ممکن است اسپم باشند قرار می گیرند ، این لینک ها به منظور تقویت لینک های ردیف دوم مورد استفاده قرار می گیرند و شامل 10 تا 20 برابر لینک های ردیف دوم هستند . این لینک ها بصورت اتوماتیک ساخته می شوند .

خرید بک لینک

ویژگی های سرویس :

 

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظرات کاربران