خرید بک لینک هرمی

ویژگی های سرویس :
* 100% بدون خطر و کلاه سفید
* 100 % وایت لیبل
* پیاده سازی مطابق با کسب و کار و خدمات شما
* زمان اجرا 15 روز کاری
* استفاده از دامنه های DA20, DA30, DA40, DA50 در ساختار
* گزارش فعالیت های صورت گرفته در انتها
* قابل اجرا به کلیه زبان ها
* دارای 2350 بک لینک با کیفیت

امتیاز دهی :

خرید بک لینک هرمی

سئو حرفه ای با بک لینک های هرمی

ممکن است تا کنون اصلاح بک لینک های هرمی را نشنیده باشید ، ساختار لینک های هرمی یک ساختار پیچیده و قدرتمند است که تاثیرات زیادی را بر روی رتبه بندی سایت شما می گذارد . لینک سازی هرمی شامل سه یا چهار ردیف است که بالاترین سطح آن صفحه هدف است که می خواهیم رتبه آنرا ارتقا دهیم ، در صفحه هدف می توانیم وب سایت ، مقاله و هر گونه محتوایی که مد نظر ما است را قرار دهیم . هرم معمولی دارای سه سطح است : سطح اول با کیفیت ترین لینک ها ، سطح دوم لینک های با کیفیت متوسط و سطح سوم لینک های با کیفیت پایین و لینک هایی که ممکن است برای سایت ما ایجاد تهدید کند .

بک لینک های هرمی باعث افزایش SERP   سایت می شود به این ترتیب که هر دسته از لینک های پایین هرم قدرت خود را به لینک بالاتر داده و نهایتا قدرت به دامنه اصلی انتقال می یابد . در ساختار هرمی بیشترین لینک ها در پایین هرم و کمترین لینک ها در راس هرم قرار می گیرد .

بک لینک هرمی

ردیف اول (Tier 1 ) :

راس هرم دارای با کیفیت ترین لینک ها می باشد . در راس هرم ( ردیف اول ) لینک های وب 2.0 ، بلاگ پست های با پیج رنک بالا ، سوشیال بوکمارک های باکیفیت و ... بصورت دستی قرار داده می شود . این لینک ها بصورت مستقیم به دامنه و پیج هدف متصل می شوند . لینک های ردیف اول کاملا مطابق الگوریتم های گوگل و کلاه سفید می باشند و به هیچ عنوان اسپم نیستند .

ردیف دوم (Tier 2 ) :

 ردیف دوم لینک های با کیفیت متوسط هستند ، این لینک ها بصورت اتوماتیک ایجاد می شوند . این لینک ها اغلب از دامنه های با پیج آتوریتی متوسط گرفته می شوند . این لینک ها به هدف تقویت لینک های ردیف اول ایجاد می شوند .  در این بخش 10 تا 20 برابر لینک های ردیف اول قرار دارند .

ردیف سوم (Tier 3 ) :

 ردیف سوم معمولا لینک های با کیفیت پایین و لینک هایی که ممکن است اسپم باشند قرار می گیرند ، این لینک ها به منظور تقویت لینک های ردیف دوم مورد استفاده قرار می گیرند و شامل 10 تا 20 برابر لینک های ردیف دوم هستند . این لینک ها بصورت اتوماتیک ساخته می شوند .

خرید بک لینک

ویژگی های سرویس :

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظر بدهید