طراحی سایت آژانس مسافرتی

وجود پتانسیل های گردشگری در کشور ما و جذب مخاطبین خارجی و داخلی  از جمله اهداف و برنامه آژانس های مسافرتی در برگذاری تور می باشد . وجود قالب گرافیکی زیبا از جمله  اصلی ترین مشخصه های یک وب سایت گردشگری است که شرکت پیشگامان نیز به آن توجه خاصی کرده است .

از مهمترین فاکتورها در طراحی سایت آژانس مسافرتی تورهای ارائه شده توسط آژانس می باشد، برای داشتن یک سایت موفق و کارآمد شرکت طراح سایت شما باید بداند که فعالیت اصلی آژانس شما روی چه نوع از تورها متمرکز است آیا روی تورهای داخلی فعالیت می کنید و یا تورهای خروجی و یا حتی تورهای طبیعت گردی یک روزه یا چند روزه.

پیشگامان نیز  بر اساس این استراتژی کارآمدترین سیستم وب سایت را با ارائه خدمات آنلاین رزرو و خرید تور در کنار معرفی کامل خدمات آژانس و اطلاعات مورد نیاز مسافران برای شما طراحی و اجرا می نماید به گونه ای که بتوانید با کلمات کلیدی تورهای مسافرتی خود رتبه های بالای گوگل را در جستجوها داشته باشید.

امکان فروش بلیط هواپیما چارتر و سیستمی , امکان رزرو هتل های داخلی و خارجی از جمله قابلیت هایی است که می توان بر روی وب سایت آژانس گردشگری اضافه نمود .

جهت اطلاع از امکانات و شماوره رایگان حضوری و تلفنی همین امروز با ما تماس بگیرید

همراه با پیشگامان باشید

بسته کسب و کار آژآنس مسافرتی

divider divider

ثبت نظر