3000 بک لینک ترکیبی قدرتمند

3000 بک لینک ترکیبی قدرتمند برای رسیدن به صفحه اول گوگل :

300 ویکی بک لینک با کیفیت
300 وب 2.0 بک لینک با کیفیت
200 سوشیال بوکمارک با کیفیت
300 پروفایل بک لینک با کیفیت (Profile Backlinks (HQ) )
200 بک لینک متنی با کیفیت (Article Directories (HQ) )
200 پست بلاگ (Blog Posts (HQ) )
200 لینک قدرتمند اختصاصی (Bonus links (HQ) )
200 بلاگ کامنت (Blog Comments )
300 بک لینک کیفیت بالا (High Quality Backlinks )
300 بک لینک فالو (Do-Follow links )
200 بک لینک افزایش رتبه (SERP Backlinks )
200 بک لینک شبکه خصوصی (PBN Backlinks )
100 بک لینک سایت آموزشی و دولتی (Edu Backlinks ، Gov Backlinks )
افزایش اعتبار دامنه (Improve Domain Authority )
افزایش اعتبار صفحه (Improve Page Authority )
افزایش ترافیک سایت ( 500 بازدید روزانه )

امتیاز دهی :

3000 بک لینک ترکیبی قدرتمند

لینک سازی چیست؟

لینک سازی فرایندی است که از سایر وب سایت ها به سایت یا فروشگاه اینترنتی شما لینک داده می شود . لینک سازی باعث می شود تا کاربران بتوانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند و ترافیک طبیعی برای سایت شما ایجاد نمایند . موتورهای جستجو با استفاده از لینک ها بین صفحات وب سایت شما و تمام وب سایت های دیگر جستجو می کنند. روش های زیادی برای لینک ها و لینک سازی وجود دارد و با وجود تفاوت آن ها از نظر دشواری، سئوکاران بر این دیدگاه که لینک بیلدینگ یکی از سخت ترین قسمت های کارشان است، اتفاق نظر دارند. تعداد زیادی از سئوکاران زمان زیادی برای انجام این کار صرف می کنند. به همین دلیل اگر می توانید هنر سازماندهی لینک های با کیفیت را به دست آورید می توانید برای بدست آوردن جایگاه های برتر نتایج موتورهای جستجو (SERP) وارد رقابت شوید.

لینک ها برای موتورهای جستجو چه معنی دارند؟

موتورهای جستجو از لینکها برای یافتن صفحات جدید وب و تعیین کیفیت صفحه در نتایج استفاده می کنند ،  موتور جستجو صفحات را در وب می گردد و مفاهیم آنها را استخراج و به فهرست ها و شاخص های آن ها می افزاید. موتور جستجو با این روش تشخیص می دهد کدام صفحه کیفیت مناسبی دارد که در ردیف کلمه های کلیدی وابسته آورده شود. هنگامی که این تصمیم گیری انجام می شود، موتورهای جستجو به محتوای صفحه دیگر کاری ندارند بلکه به تعداد لینک های داده شده به این صفحه از وب سایت های خارجی و کیفیت وب سایت های خارجی توجه می کنند. به طور کلی، هر چقدر کیفیت وب سایت هایی که به شما لینک می دهند بالاتر باشد، احتمال بالا رفتن رنک و رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو بالاتر می رود. لینک سازی باعث افزایش اعتبار دامنه شما نیز می شود .

لینک ها به عنوان فاکتورهای رتبه بندی چیزهایی هستند که در اواخر دهه ۱۹۹۰ به گوگل اجازه دادند تا شروع به تسلط بر بازار موتورهای جستجو کند. یکی از موسسان گوگل، لری پیج، رتبه بندی صفحات را در گوگل طراحی کرد؛ در این روش گوگل کیفیت صفحه را با توجه به تعداد لینک های ارجاع داده شده به صفحه تعیین می کند. این روش محاسبه برای تعیین الگوریتم رتبه بندی استفاده شد و سیگنالی قوی گردید، زیرا راهی بسیار خوب برای تعیین کیفیت صفحه بود. این روش بسیار مهم بود زیرا براین اساس بود که یک لینک براساس نظر افراد نسبت به صفحه می باشد و در صورتی که یک صفحه مناسب نباشد لینکی دریافت نمی کند. تئوری این است که هنگامی که فردی به وب سایتی دیگر لینک می دهد یعنی این منبع خوب است. در غیر این صورت، به آن لینک داده نمی شود. مثل این که شما هیچ گاه دوست خود را به رستورانی بد نمی فرستید.

سئوکاران به زودی متوجه شدند چگونه رتبه بندی صفحات و نتایج جستجو را برای کلمات کلیدی انتخاب شده مدیریت کنند . گوگل شروع کرد راه هایی پیدا کند تا وب سایت هایی که نتایج جستجو را مدیریت می کنند پیدا نماید و شروع به بروز رسانی های منظم کرد به طوری که برخی وب سایت هایی که مناسب نبودند از رده خارج شدند. این مسئله منجر به این شد که گوگل تعدادی از روش های لینک بیلدینگ که خوب به نظر می رسیدند را تشخیص داد. به عنوان مثال قرار دادن وب سایت در راهنمای وب و خرید لینک. این روش یکی از روش هایی بود که گوگل پیشنهاد کرد اما این روش توسط س ئوکارها مورد اعتراض قرار گرفت. بنابراین گوگل از این روش استفاده چندانی نکرد. اخیرا گوگل وب سایت هایی که این روش رتبه بندی را استفاده می کنند جریمه می کند. دانستن روش های لینک دادن برای جلوگیری از تخلف و عمل کردن طبق دستورالعمل گوگل موضوع مهمی است که در ادامه به آن می پردازیم. ما كل الگوریتمی که گوگل برای تعیین نتایج جستجو استفاده می کند را نمی دانیم؛ این دستور سری شرکت است. اما نکته مهم این است که لینک نقشی مهم و بزرگ در الگوریتم بازی می کند. لینک ها در قسمت از بزرگترین قسمت های نمودار را در بر می گیرند.

خرید بک لینک

امکانت بسته سئو پیشرفته ( Enterprise Package ) :

3000 بک لینک ترکیبی قدرتمند برای رسیدن به صفحه اول گوگل

 • 300 ویکی بک لینک با کیفیت
 • 300 وب 2.0 بک لینک با کیفیت
 • 200 سوشیال بوکمارک با کیفیت
 • 300 پروفایل بک لینک با کیفیت (Profile Backlinks (HQ) )
 • 200 بک لینک متنی با کیفیت  (Article Directories (HQ) )
 • 200 پست بلاگ (Blog Posts (HQ)     )
 • 200 لینک قدرتمند اختصاصی (Bonus links (HQ) )
 • 200 بلاگ کامنت (Blog Comments )
 • 300 بک لینک کیفیت بالا (High Quality Backlinks )
 • 300 بک لینک فالو (Do-Follow links )
 • 200 بک لینک افزایش رتبه (SERP Backlinks )
 • 200 بک لینک شبکه خصوصی (PBN Backlinks )
 • 100 بک لینک سایت آموزشی و دولتی (Edu Backlinks ، Gov Backlinks )
 • افزایش اعتبار دامنه (Improve Domain Authority )
 • افزایش اعتبار صفحه (Improve Page Authority )
 • افزایش ترافیک سایت ( 500 بازدید روزانه )

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظر بدهید