550 بک لینک ترکیبی سئو

550 بک لینک ترکیبی سئو

بازدید : 168

600,000 تومان

لینک سازی فرایندی است که از وب سایت های دیگر به سایت شما ، هایپرلینک گرفته می شود. هایپرلینک راهی برای کاربران است تا بتوانند بین صفحات مختلف اینترنت حرکت کنند . لینک سازی یکی از مهمترین پارامترهای بهینه سازی موتورهای جستجو است. لینک سازی رابطه بسیار قوی با رتبه بندی بالا در موتورهای جستجویی همچون گوگل دارد . اما یکی از مشکلات اصلی و رایج برای بیشتر کسب و کارهای کوچک، ساخت لینک های با کیفیت است و از این قابلیت مهم سئو در کسب و کار اینترنتی خود استفاده نمی کنند .

550 بک لینک ترکیبی افزایش رتبه

لینک سازی فرایندی است که از وب سایت های دیگر به سایت شما ، هایپرلینک گرفته می شود. هایپرلینک راهی برای کاربران است تا بتوانند بین صفحات مختلف اینترنت حرکت کنند .  لینک سازی یکی از مهمترین پارامترهای  بهینه سازی موتورهای جستجو است. لینک سازی رابطه بسیار قوی با رتبه بندی بالا در موتورهای جستجویی همچون گوگل دارد . اما یکی از مشکلات اصلی و رایج برای بیشتر کسب و کارهای کوچک، ساخت لینک های با کیفیت است و از این قابلیت مهم سئو در کسب و کار اینترنتی خود استفاده نمی کنند .

موتورهای جستجو در مورد تبادلات لینک سخت گیری زیادی نشان می دهد و اهمیت زیادی برای رویکردهای لینک سازی قائل می باشند . بنابراین بهتر است استفاده از این روش های قدیمی را کنار بگذارید و به دنبال روشی بهتر برای ایجاد ترافیک در سایت خود باشید. در این سرویس که برای کسب و کارهای کوچک و نوپا طراحی گردیده است ، از سایت های با کیفیت و اعتبار بالا برای وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما لینک های معتبر گرفته می شود . کلیه سرویس های لینک سازی شرکت پیشگامان دارای ضمانت کیفیت بوده و کاملا مطابق الگوریتم های گوگل می باشند .

خرید بک لینک

ویژگی های سرویس Personal :

  • نوع بک لینک ها : Blog Comments, Boost Ranking, Social Bookmarking
  • مجموع تعداد لینک ها : 550 عدد بک لینک ( 100 عدد ویکی بک لینک – 100 عدد وب 2.0 بک لینک – 50 عدد سوشیال بوکمارک – 100 عدد پروفایل بک لینک – 50 عدد بک لینک متنی محتوایی – 50 عدد بلاگ پست – 50 عدد لینک اختصاصی – 50 عدد بلاگ کامنت )
  • زمان انجام 30 روز کاری
  • گزارش فعالیت های انجام شده در پایان هر ماه
  • قابل اجرا به کلیه زبان ها

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظرات کاربران