بک لینک وب 2.0

امکانات بسته بک لینک وب 2.0 :
* به ازاء هر کلمه کلیدی یک URL ساخته می شود ، شما می توانید کلمات کلیدی متفاوتی را در اختیار ما قرار دهید تا لینک های اختصاصی برای آنها ساخته شود .
* تمام سایت های PBN ما در گوگل ایندکس شده است .
* در این سرویس بهبود SERP را تضمین میکنیم .
* لینک های ساخته شده دائمی و ثابت هستند .
* این سرویس قابل انجام به کلیه زبان ها است .
* مدت زمان انجام سرویس 7 روز کاری است .
* گزارش فعالیت در انتها ارائه می گردد .
* 200 لینک وب 2.0 + 1000 سوشیال بوکمارک + 100 لینک فالو + 10 بک لینک PBN

امتیاز دهی :

بک لینک وب 2.0

وب 2.0 چیست ؟

وب ۱٫۰ بسیار محدودتر و ساده‌تر بود، و تنها تعدادی نسبتاً اندک از مؤسّسات گوناگون، دانشگاه‌ها، مراکز تبلیغاتی و غیره به ایجاد مطلب و محتوا بر روی آن مبادرت می‌نمودند. این، در حالی بود که کاربران در وب ۱٫۰ تنها امکان دسترسی به اطّلاعات موجود و استفاده از آن‌ها را داشتند و نه توان ایجاد یا تغییر را. در وب ۲٫۰، کاربران قادرند خود به ایجاد و خلق محتوا اقدام نمایند، آن را ساماندهی و تنظیم کنند، دیگران را در اطّلاعات و داشته‌های خود شریک و سهیم سازند، یا به انتقاد و تغییر بپردازند.

Web 2.0 به سایت های مشارکتی ، سوشال و سایت های اینترنتی اشاره دارد که کاربران می توانند محتوا را به راحتی انتشار دهند و بقیه کاربران نیز بتوانند در آنها مشارکت نمایند . وب 2.0 بسیار متفاوت تر از نسل قبل ( تکنولوژی های قبلی ) است .

در وب 2.0 می توان محتوای تولید شده توسط کاربر را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و با آن در جامعه مجازی ارتباط برقرار نمود . شبکه های اجتماعی ، رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک ، وبلاگ ها ، ویکی ها ، سایت های اشتراک ویدئو از نمونه های وب 2.0 است .

در وب 1.0 بیشتر صفحات بصورت استاتیک بود و نیاز به میزبان های هاست بود ولی در وب 2.0 شما می توانید در شبکه هایی نظیر فیسبوک و گوگل صفحات رایگان داشته باشید و به اشتراک محتواهایتان بپردازید . برخی امکانات وب 2.0 در وب 1.0 نیز وجود داشت مانند صفحه نظرات کاربران اما کاربر را به جایی دیگر هدایت می کرد اما اکنون در انتهای همان صفحه اضافه شده است . در وب 1.0 ما باید ملاحظات سرور و پهنای باند را هم می داشتیم و موضوعات طولانی به شدت بر روی سرعت سایت تاثیرگذار بود اما در وب 2.0 این مشکلات بر طرف شده است .

WEB 1.0

از سال ۱۹۸۹ که وب توسط آقای «برنرزلی» ابداع شد جنبشی به وجود آمد که بیایید همه چیز را از روی کاغذ به اطلاعات الکترونیکی تبدیل کنیم. افراد و شرکت‌ها تلاش می‌کردند محتوای کاغذی خود را به محتوای دیجیتالی تبدیل کنند. جنبش پر سرعت دیجیتالی شدن اطلاعات سبب شد که کاربران امکان دسترسی به انبوهی از اطلاعات را داشته باشند.

نتیجه این حرکت میلیون‌ها صفحه حاوی اطلاعات مختلف است که امروز در دسترس ماست و خیلی‌ها برای تعریف آن از این جمله استفاده می‌کنند: «چیزی که در اینترنت نیست، وجود ندارد.» هر چند باید توجه کنید که این حرکتی نیست که تمام شده باشد. دیجیتالی شدن اطلاعات همچنان با سرعت زیادی ادامه دارد و احتمالاً تا سال های زیادی نیز ادامه خواهد داشت.

WEB 2.0

به تدریج کاربران با انبوهی از اطلاعات رو به رو شدند که خود یک مشکل محسوب می‌شد. باید راه حلی پیدا می‌کردند. از این جا بود که کم کم «نرم افزارهای مبتنی بر وب» به کمک کاربران آمدند. هر روز انبوهی از مطالب و اخبار در وب سایت‌ها و وبلاگ‌های مختلف به زبان فارسی منتشر می‌شود. تصورش را بکنید که شما به عنوان یک کاربر چگونه می‌توانید از تمام اخبار مهم و مطالب جالب مطلع شوید؟

برخی از سایت‌های فارسی هم بر اساس تفکر «وب ۲.۰» ساخته شده است. صدها کاربر سایت هنگام وب گردی هر مطلب جالبی که پیدا می‌کنند را در این سایت قرار می‌دهند و کاربران دیگر به آن ها رای می‌دهند. مطالبی که رای بیشتری بگیرند در رتبه بالاتری قرار می گیرد. نتیجه کار این است که هر روز می‌توان از مطالب پرطرفدار وب فارسی مطلع شد بدون این که مجبور باشید خودتان را در انبوهی از اطلاعات غرق کنید.

نرم افزاری که بر روی اینترنت قرار دارد. یکی از بهترین تعاریف «وب ۲.۰» این است که وب تبدیل به بستری شده که می‌توان همه جور نرم افزاری را بر پایه آن ساخت تا کاربران فارغ از نیاز به نصب آن بر روی کامپیوتر شخصی خود بتوانند از هر جایی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

وب۲ مفهومی است که بر اساس آن تعامل با محتوای وب به مثابه تعامل با محتوای موجود در کامپیوترهای شخصی است. دنیایی که در آن هر کنشی، چون کلیک بر هر دکمه و پیوندی‌، واکنشی آنی و بلا‌درنگ خواهد داشت، به طوری که کاربر احساس می‌کند در حال استفاده از یک نرم‌افزار نصب شده برسیستم خود است.‌

وب۲ مجموعه‌ای از رویکردهای جدید در فضای اینترنت به سمت مدل‌های توسعه باز، انعطاف‌پذیر و مشارکت‌جو برای سیستم‌های تولید محتوا است که می تواند به کاهش هزینه‌های تولید و پردازش اطلاعات، افزایش آگاهی عمومی و افزایش کارایی سیستم‌ها منجر شود.

وب۲ هم دارای جنبه‌های فنی و هم دارای جنبه‌های اجتماعی و فرهنگی است. موضوعاتی همچون مدل‌های جدید کار و حضور در وب، مشارکت بیشتر کاربران در تولید محتوا، شفافیت بیشتر در گردش اطلاعات، سهولت بیشتر در طراحی اینترفیس و قابلیت‌های نرم‌افزار، و تمرکز زدایی از مهمترین جنبه‌های غیر تکنیکی هستند که در فرآیند تکوین و تحول موج وب۲ به مراتب مهم‌تر و اثرگذارترند.

خرید بک لینک

امکانات بسته بک لینک وب 2.0 :

  • به ازاء هر کلمه کلیدی یک URL ساخته می شود ، شما می توانید کلمات کلیدی متفاوتی را در اختیار ما قرار دهید تا لینک های اختصاصی برای آنها ساخته شود .
  • تمام سایت های PBN ما در گوگل ایندکس شده است .
  • در این سرویس بهبود SERP را تضمین میکنیم .
  • لینک های ساخته شده دائمی و ثابت هستند .
  • این سرویس قابل انجام به کلیه زبان ها است .
  • مدت زمان انجام سرویس 7 روز کاری است .
  • گزارش فعالیت در انتها ارائه می گردد .
  • 200 لینک وب 2.0 + 1000 سوشیال بوکمارک + 100 لینک فالو + 10 بک لینک PBN

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظر بدهید