یکشنبه 15 مرداد 1402
568

فناوری و تکنولوژی

ما در این مقاله به معرفی برترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های مالی و بانک به همراه لینک دانلود آنها پرداخته ایم.
ادامه
سه شنبه 27 تیر 1402
935

فناوری و تکنولوژی

در این مقاله ما به معرفی اپلیکیشن های درخواست تاکسی به همراه لینک دانلود آنها پرداخته ایم، این نکته را در نظر داشته باشید چندین اپلیکیشن به علت تعداد نصب بسیار پایین و عدم سرویس دهی در این لیست آورده نشده است.
ادامه
سه شنبه 23 خرداد 1402
221

فناوری و تکنولوژی

راه اندازی خدمات وایت لیبل یک جریان درآمد اضافی برای هر نوع تجارت دیجیتال است. در این مقاله، ما بر روی مارکت پلیس های وایت لیبل تمرکز می کنیم: مزایای چنین مشاغل جانبی چیست، چگونه می توان یکی را ایجاد کرد، هزینه راه اندازی یک سرویس چقدر است و ... .
ادامه
چهارشنبه 17 خرداد 1402
243

فناوری و تکنولوژی

آیا دوست دارید شرکتی میلیارد دلاری ایجاد کنید؟ البته، چه کسی نمی خواهد! بیایید از رهبران تجارت الکترونیک جهان بیاموزیم و ببینیم که چگونه اپلیکیشنی مانند Wish بسازیم.
ادامه
شنبه 6 خرداد 1402
373

فناوری و تکنولوژی

مارکت پلیس ها قطعا مدل کسب و کار آینده هستند. اما کسب و کارهای مارکت پلیس چگونه کسب درآمد می کنند؟ ما محبوب ترین مدل های کسب درآمد را تجزیه و تحلیل کرده ایم و آماده اشتراک گذاری هستیم. اکنون می فهمیم که دیجی کالا، باسلام، Etsy، eBay، Amazon و Airbnb چگونه کسب درآمد می کنند.
ادامه
شنبه 9 اردیبهشت 1402
312

فناوری و تکنولوژی

برنامه های تک صفحه ای همه محتوای وب سایت را در یک صفحه قرار می دهند. آنها تجربه کاربری روانی را ارائه می دهند و زمان بارگذاری را کاهش می دهند. اما چگونه توسعه می یابند؟ نمونه های کاربردی تک صفحه ای چیست؟ تمام پاسخ ها در این مقاله آمده است.
ادامه
سه شنبه 5 اردیبهشت 1402
261

فناوری و تکنولوژی

تجارت الکترونیک و به ویژه مارکت‌پلیس یکی از صنایعی است که به سرعت در حال رشد و تغییر است. اما مارکت‌پلیس ها در سال 2023 چگونه تغییر خواهند کرد؟ برای شما مطالب مهمی داریم!!!
ادامه
سه شنبه 29 فروردین 1402
332

فناوری و تکنولوژی

آیا ایده ای برای ساخت یک پلت فرم فروش آنلاین دارید؟ راهنمای دقیق ما در مورد نحوه ایجاد یک بازار مارکت پلیس آنلاین را بخوانید و زمان تقریبی توسعه و برآورد هزینه را بدست آورید.
ادامه
سه شنبه 22 فروردین 1402
638

فناوری و تکنولوژی

چگونه می توان بدون صرف هزینه های گزاف یک وب اپلیکیشن ساخت؟ در این مقاله، با رویکردهای مختلف برای توسعه وب اپلیکیشن و همچنین راهکارهایی برای صرفه جویی در هزینه طراحی آن آشنا خواهید شد. در پایان، یاد خواهید گرفت که چگونه هزینه تقریبی برنامه وب خود را محاسبه کنید.
ادامه
شنبه 19 فروردین 1402
508

فناوری و تکنولوژی

راه‌اندازی یک کسب و کار از طریق ساختن اپلیکیشن موبایل کار ساده‌ای نیست. شما باید روی تجربه و تکنولوژی شرکت‌های موفق حساب کنید و در مسیر اثبات شده آن‌ها پیش بروید. داشتن یک برنامه برای مدل کسب و کار یکی از مهم‌ترین عناصر ایجاد کسب و کار آنلاین است، ما در این مقاله، جزئیات آن را بررسی خواهیم کرد.
ادامه
یکشنبه 28 اسفند 1401
356

فناوری و تکنولوژی

برای اینکه معاملات شما به درستی انجام شود، باید کاربرانی داشته باشید که درگیر و متعهد به پلتفرم شما باشند. یک راه محبوب برای رسیدن به این هدف این است که پلتفرم خود را به چیزی فراتر از یک بازار آنلاین تبدیل کنید: یک جامعه. این استراتژی توسط محبوب ترین مارکت پلیس های دنیا مانند Airbnb و Etsy مورد استفاده قرار گرفته است. استارتاپ آلمانی PaulCamper ، برای اجاره ون های کمپر، از تاکتیک های جامعه سازی استفاده کرد تا عرضه خود را تقریباً پنج برابر کند. در این مقاله یاد خواهید گرفت که چگونه این کار را انجام دهید.
ادامه
یکشنبه 28 اسفند 1401
359

فناوری و تکنولوژی

تکنیک هایی برای افزایش اعتماد بین ارائه دهندگان و مشتریان و افزایش تراکنش ها. یکی از بزرگترین مشکلاتی که مشاغل بازار باید با آن مقابله کنند موضوع ترس است. هر زمان که مشتریان و ارائه دهندگان درگیر معاملات می شوند، موارد متعددی از اضطراب و نگرانی در مشتریان ظاهر می شود.
ادامه