پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402

فناوری و تکنولوژی

OpenAI مدل انقلابی زبان GPT-3 را منتشر کرد، قدرتمندترین هوش مصنوعی تاکنون. بیایید ببینیم که چگونه کار می کند و چگونه می تواند به محصول شما خدمت کند.
ادامه
سه شنبه 19 اردیبهشت 1402

فناوری و تکنولوژی

ما هر روز از برنامه های مبتنی بر وب استفاده می کنیم. یک برنامه مبتنی بر وب یک کانال عالی برای انجام کارهای تجاری متعدد است. اما آیا استفاده از وب اپلیکیشن، راه حلی است که باید برای کسب و کار خود انتخاب کنید؟ و برنامه های وب چه تفاوتی با اپلیکیشن های تلفن همراه دارند؟ در این مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم.
ادامه
شنبه 26 فروردین 1402

فناوری و تکنولوژی

آیا برای نوآوری در اپلیکیشن خود در سال 2023 آماده هستید؟ ما در این صنعت تحقیق کرده‌ایم و دقیقاً می‌دانیم که چگونه می‌توانید در جایگاه خود پیشگام شوید. در این مقاله، روندهایی در توسعه وب را بیان نموده ایم که قطعا ارزش دنبال کردن و مطالعه را دارد! با ما همراه باشید.
ادامه
سه شنبه 3 بهمن 1402

فناوری و تکنولوژی

طبق آمار Statista، درآمد جهانی اپلیکیشن‌ های تلفن همراه در سال ۲۰۲۰ به ۹/۵۸۱ میلیارد دلار رسیده است. به همین دلیل است که توسعه ‌دهندگان وب هنگام ایجاد یک وب ‌سایت‌ برای بهبود تجربه کاربران تلفن همراه، روی واکنشگرا بودن آن تمرکز می‌ کنند. اما اخیراً گزینه جدیدی محبوب شده و آن هم اپلیکیشن های تحت وب (PWA) است. PWA به رقیبی برای برنامه‌ های موبایل بومی تبدیل شده است. و ما تصمیم گرفتیم بین PWA و برنامه های بومی مقایسه ای انجام دهیم. فاصله بین اپلیکیشنهای موبایل و تحت وب امروز کمتر شده است، بنابراین در این مقاله عمیقاً به این موضوع می پردازیم و شما را در انتخاب درست راهنمایی می کنیم.
ادامه
چهارشنبه 19 بهمن 1401

فناوری و تکنولوژی

ما در این مقاله به سوالات شما در زمینه اینترنت اشیا پاسخ می دهیم، به سوالاتی مانند: چه بخش هایی می توانند از اینترنت اشیاء بهره ببرند؟ منظور از فرصت های تجاری اینترنت اشیاء چیست؟ اینترنت اشیاء چه تاثیری بر کسب و کار ما می گذارد؟
ادامه
یکشنبه 19 آذر 1402

فناوری و تکنولوژی

Flutter یک فریم‌ورک متن‌باز است که توسط گوگل توسعه داده شده و پشتیبانی می‌شود. توسعه‌دهندگان فرانت‌اند و فول‌استک از Flutter برای ساخت رابط کاربری (UI) اپلیکیشن‌ها برای چندین پلتفرم با استفاده از یک کد اصلی واحد استفاده می‌کنند.
ادامه
سه شنبه 27 تیر 1402

فناوری و تکنولوژی

با توجه به افزایش استفاده از موبایل در جامعه و تأثیراتی که این استفاده بر مغز کودکان دارد، مدیریت بهینه استفاده از این تکنولوژی بسیار اهمیت دارد. استفاده بیش از حد از موبایل می‌تواند توانایی تمرکز و یادگیری کودکان را کاهش دهد، اختلال در خواب آن‌ها ایجاد کند و توسعه شناختی و اجتماعی آن‌ها را تحت الشعاع قرار دهد. بنابراین، استفاده بهینه از موبایل، محدود کردن زمان استفاده و تشویق به فعالیت های دیگر می‌تواند به رشد سالم کودکان کمک کند.
ادامه
شنبه 28 بهمن 1402

فناوری و تکنولوژی

ما در عصر گجت‌ ها و گوشی‌ های هوشمند زندگی می‌کنیم و برقرای ارتباط تا به حال هرگز به این آسانی نبوده است. مهم نیست که کدام نقطه از جهان باشیم، بوسیله رسانه های اجتماعی، همیشه با دوستان خود و میلیون ها نفر دیگر در ارتباط هستیم. تنها چیزی که نیاز داریم یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت است.
ادامه
دوشنبه 19 دی 1401

فناوری و تکنولوژی

شاید برایتان سوال شده باشد که یک تحلیلگر کسب و کار دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟ پاسخ این سوال به عوامل خاصی بستگی دارد. ممکن است بپرسید «به چه چیزهایی بستگی دارد؟» کار یک تحلیلگر به شغل، شرکت و صنعت خاصی که در آن مشغول است بستگی دارد. البته یک سری الگوی کلی وجود دارد که او بر اساس آنها فعالیت های خود را انجام می دهد. در این مقاله به برخی از سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید پاسخ می دهیم.
ادامه
شنبه 10 دی 1401

فناوری و تکنولوژی

✔️ بیش از 85 درصد سهم بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند در سراسر جهان، متعلق به اندروید است ، از آنجایی که Google همیشه در نسخه‌های جدیدتر ویژگی‌های مناسب سازمانی و امنیتی بهتری را عرضه می کند، اکثر مشاغل به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود هستند.
ادامه
دوشنبه 30 بهمن 1402

فناوری و تکنولوژی

در دنیای زبان های برنامه نویسی همه چیز به سرعت در حال تغییر و تحول است، برای یافتن بهترین زبان برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن موبایل باید عوامل مهمی مثل پلتفرم اجرایی، دانش تیم برنامه نویسی، هزینه و .... را در نظر بگیرید.
ادامه
سه شنبه 5 اردیبهشت 1402

فناوری و تکنولوژی

در واقعیت افزوده شما می توانید اشیاء مجازی را به محیط های واقعی اضافه کنید . در این مقاله قصد داریم به توضیح آخرین مطالب و تغییرات واقعیت افزوده در زندگی و کسب و کار بپردازیم ، با ما همراه باشید .
ادامه