دوشنبه 1 اسفند 1401
337

فناوری و تکنولوژی

فرآیند شناخته شدن نام تجاری و گسترش پایگاه مشتریان وفادار شما به زمان زیادی نیاز دارد، به همین دلیل است که خدمات وایت لیبل پدیدار شدند. شرکت های معتبر زیادی در سراسر دنیا از خدمات وایت لیبل در فعالیت های معمول خود برای اهداف مختلف استفاده می کنند. بیایید نگاهی به نکات اصلی خدمات توسعه وایت لیبل بیندازیم و همه جوانب مثبت و منفی آن را بررسی کنیم.
ادامه
یکشنبه 30 بهمن 1401
380

فناوری و تکنولوژی

صبحانه را تنها، ناهار را با دوستت و شام را با دشمنت بخور!!! ما حدس می زنیم که احتمالا متخصصان تغذیه این ضرب المثل را ایجاد کرده باشند، زیرا این قاعده به مردم اجازه می دهد تا زندگی سالم تری داشته باشند، اما به این معنی هم نیست که همه به آن پایبند هستند.
ادامه
چهارشنبه 26 بهمن 1401
262

فناوری و تکنولوژی

"ریزش یا نشت بازار" به معنی از دست دادن معاملات درون پلتفرم و عدم دریافت کمیسیون است. به عبارت دیگر، این یک مشکل بزرگ برای ارائه دهندگان سیستم است که افراد معاملات خود را خارج از سیستم پرداخت شما انجام می دهند.
ادامه
سه شنبه 25 بهمن 1401
624

فناوری و تکنولوژی

انواع مدل های کسب و کار بازار آنلاین را مقایسه کنید و استراتژی درآمدی را بیابید که بیشترین رشد و درآمد را برای شما به ارمغان می آورد.
ادامه
دوشنبه 24 بهمن 1401
262

فناوری و تکنولوژی

✔️ چگونه فرصت های بازار را شناسایی کنیم و آنها را به ایده های تجاری عالی تبدیل کنیم. مقاله دوم راهنمای نحوه ایجاد یک بازار آنلاین (مارکت پلیس) بر ایده‌های خوب بازار آنلاین تمرکز دارد، چگونه می‌توان به یکی از این ایده‌ها دست پیدا کرد و فهمید که آیا این ایده خوب است یا خیر.
ادامه
دوشنبه 17 بهمن 1401
306

فناوری و تکنولوژی

مقدمه ای بر بازارهای آنلاین: آنها چه هستند، چرا در حال رونق هستند و چرا باید در آن حضور داشته باشیم.
ادامه
پنجشنبه 13 بهمن 1401
391

فناوری و تکنولوژی

هنگامی که تصمیم به ایجاد یک محصول نرم افزاری جدید گرفتید، گام بعدی شما باید شرح ویژگی های محصول و هدف اصلی آن باشد. اینجاست که ایجاد یک محصول حداقلی قابل اجرا به کمکتان می آید. در این مقاله به تعریف MVP، انواع آن، مزایا و مراحل توسعه آن می پردازیم. با ما همراه باشید و سوالات خود را از ما بپرسید!
ادامه
شنبه 1 بهمن 1401
201

فناوری و تکنولوژی

محصولات موفق معمولاً فرمول مشخصی برای موفقیت خود ندارند، اما می توان برخی از عناصر شناخته شده در صنعت برنامه نویسی مانند ارائه پشتیبانی خوب برای مشتریان، تجربه کاربری عالی، زیرساخت فناوری قابل اعتماد و غیره را به خوبی پیاده سازی و ارائه کرد. در این میان، دو عامل مهمی که به راحتی با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند، پیش نیازهای تجاری و عملکردی هستند، به ویژه در هنگامی که مفهوم "امکانات" مورد بحث قرار می گیرد، برای مثال، داشتن ویژگی «پایش موقعیت مکانی» برای اپلیکیشن شما یک پیش نیاز تجاری نیست، "روشی که به واسطه آن کارفرمایان بتوانند از موقعیت مکانی کارکنان خود در حین کار آگاه شوند" یک پیش نیاز تجاری است.
ادامه
سه شنبه 2 آبان 1402
412

فناوری و تکنولوژی

طراحی اپلیکیشن های موبایل یک هنر است و ما در شرکت پیشگامان دامنه فناوری، بیش از 30 نوع اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارهای مختلف ساخته ایم. باید گفت که برای موفقیت واقعی چیزی بیش از یک ایده لازم است، بر اساس تحقیقات صورت گرفته، در سال ۲۰۲۰، کاربران در مجموع ۲۱۸ میلیارد اپلیکیشن را در تلفن های همراه خود دانلود کردند. شما باید در این شرایط از دیگران متمایز باشید و یک ایده نوآورانه پرورش دهید که کاربران نهایی بتوانند با شما و اپلیکیشن‌تان در ارتباط باشند.
ادامه
سه شنبه 20 دی 1401
401

فناوری و تکنولوژی

اقتصاد گیگ به سرعت در حال رشد است (اقتصاد گیگ یا gig economy عملا یک بازار آزاد است که در آن افراد بدون اینکه به‌شکل ثابت یا برای طولانی مدت به استخدام یک کسب و کار و کارفرما در بیایند، در ازای انجام یک پروژه یا کار کوتاه‌مدت، دستمزد می‌گیرند.) زیرا متخصصان بیشتری از مهارت های خود به عنوان فریلنسر استفاده می کنند. در یک تحقیق صورت گرفته در سال 2020 ، حدود 30 درصد نیروهای متخصص در آمریکا بصورت فریلنسر فعالیت می کنند. فریلنسر چیست و چرا افراد می توانند فریلنسر شوند؟ در این مقاله به توضیج اینکه فریلنسری چیست، مزایا و معایب فریلنسری و تفاوت آن را با کار تمام‌وقت توضیح می‌دهیم.
ادامه
سه شنبه 20 دی 1401
410

فناوری و تکنولوژی

یکی از بخش های مهم زندگی ما که در سالهای اخیر دستخوش تغییر شده است ، آموزش و پروش است. نیاز همه افراد به آموزش آنلاین بعد از همه گیری کرونا، شرایط اقتصادی، اتلاف زمان و هزینه در رفت و آمد و ... دو چندان شد. یکی از بهترین روش های استفاده از آموزش آنلاین از طرق اپلیکیشن های موبایل است، افراد می توانند هر برنامه آموزشی را که می خواهند به سادگی نصب کنند و تنها با چند کلیک در خانه، سرکار، سفر آموزش مورد علاقه خود را دنبال کنند.
ادامه
شنبه 17 دی 1401
281

فناوری و تکنولوژی

ما روزانه از برنامه های مختلف تلفن همراه استفاده می کنیم، اما آیا می دانید تعداد زیادی برنامه وجود دارد که شکست خورده اند؟ هر صاحب برنامه باید اپلیکیشن خود را محبوب و مورد تقاضا کند، اما برخی از کارآفرینان با اشتباهاتی که می کنند، منجر به شکست برنامه می شوند.
ادامه