شنبه 17 دی 1401
286

فناوری و تکنولوژی

ما روزانه از برنامه های مختلف تلفن همراه استفاده می کنیم، اما آیا می دانید تعداد زیادی برنامه وجود دارد که شکست خورده اند؟ هر صاحب برنامه باید اپلیکیشن خود را محبوب و مورد تقاضا کند، اما برخی از کارآفرینان با اشتباهاتی که می کنند، منجر به شکست برنامه می شوند.
ادامه
پنجشنبه 15 دی 1401
730

فناوری و تکنولوژی

اگر ایده تجاری برای یک اپلیکیشن موبایل دارید اما در مورد نحوه ایجاد و نوشتن طرح تجاری(بیزینس پلن) خود مطمئن نیستید، این مقاله می‌تواند به شما کمک کند. بیزینس پلن نه تنها هنگام راه اندازی یک کسب و کار، بلکه برای تغییرات آینده یا گسترش کسب و کار فعلی شما یک ابزار ضروری محسوب می شود. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم طرح های تجاری را بیش از حد گیج کننده می دانند! بنابراین ما تهیه آن را به مراحل ساده ای تقسیم کردیم و نمونه هایی را ارائه دادیم تا کار سختی به نظر نرسد.
ادامه
چهارشنبه 14 دی 1401
299

فناوری و تکنولوژی

اگر این مطلب را می خوانید، به احتمال زیاد صاحب یک کسب و کار هستید. و اگر در حال حاضر تجارتی دارید، شکی نیست که کسب و کار شما در سال ۲۰۲3 به یک اپلیکیشن موبایل نیاز دارد! یکی از بخش‌های مهم موفقیت در کسب و کار، پیدا کردن مشتری است، از آنجایی که امروزه افراد وقت زیادی را در دستگاه های تلفن همراه خود سپری می‌کنند، در نتیجه منطقی است که شما نیز در آنجا حضور داشته باشید.
ادامه
دوشنبه 12 دی 1401
339

فناوری و تکنولوژی

برای افرادی که قصد طراحی اپلیکیشنی موفق و پولساز را دارند این سوال مطرح است که با وجود بیش از 2 میلیون برنامه در اپ استور ها چگونه اپلیکیشنی متمایز و کارآمد بسازند و چه عواملی باعث موفقیت یک اپلیکیشن میشود؟؟
ادامه
یکشنبه 11 دی 1401
942

فناوری و تکنولوژی

هزینه طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به عوامل و پارامترهای مختلفی مثل امکانات، نوع پلتفرم، زبان برنامه نویسی ، مدت ساخت و...بستگی دارد. یکی از پارمترهای مهم سفارش ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن معتبر و حرفه ای است.
ادامه
چهارشنبه 7 دی 1401
451

فناوری و تکنولوژی

برای موفقیت در عصر دیجیتال، چه شرکت های بزرگ و چه کسب و کارهای کوچک باید اپلیکیشن های موبایلی و تحت وب بسازند تا به مخاطبان هدف خود دست یابند، شرکت هایی که از انواع مختلف اپلیکیشن‌ها برای دستیابی به اهداف تجاری خود استفاده می‌کنند شانس موفقیت بیشتری دارند.
ادامه
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402
8676

فناوری و تکنولوژی

در گذشته برای دریافت سرویس های خدماتی مجبور به خرید روزنامه و چک کردن صفحه نیازمندی های بودیم تا بتوانیم با موسسات مختلف تماس بگیریم و درخواست خود را ثبت کنیم. اما امروزه دیگر چنین نیست و به لطف توسعه اپلیکیشن های مختلف به راحتی می توانیم تمامی کارهای خود را تنها با لمس چند گزینه و به صورت آنلاین انجام دهیم.
ادامه
سه شنبه 22 آذر 1401
335

فناوری و تکنولوژی

◀️ هنگامی که قصد راه‌اندازی کسب و کاری جدید، و طراحی اپلیکیشن را دارید، دوست دارید کیفیت بالا و هزینه اندک را در کنار هم داشته باشید. اگر صادقانه بگوییم، همه می‌خواهند تا حد امکان در بودجه خود صرفه‌جویی کنند اما نمی خواهند این کاهش هزینه منجر به کاهش کیفیت و شکست پروژه شود، موافقید؟ به همین دلیل است که دانستن تمام مشکلات و مراحل بودجه‌بندی توسعه یک نرم‌افزار مهم و حیاتی است.
ادامه
دوشنبه 21 آذر 1401
326

فناوری و تکنولوژی

✳️ دارو یکی از نیازهای زندگی است، و اپلیکیشن های حوزه سلامت و پزشکی هم مانند اپلیکیشن های خرید و فروشگاهی مورد نیاز افراد جامعه است. این اپلیکیشن ها با وضعیت فراگیر شدن بیماریهای مسری در جهان بسیار ضروری تر از قبل هستند، یک بیمار برای درمان به دارو نیاز دارد، اما با توجه به وضع جسمانی خود، نمی توانند برای خرید آن اقدام کنند.
ادامه
پنجشنبه 17 آذر 1401
381

فناوری و تکنولوژی

✔️ بودجه یک پروژه جدید، صرف‌نظر از اینکه یک استارتاپ باشد یا یک کسب و کار در حال توسعه، معمولا آنقدر زیاد نیست که بتواند محصولی را برای همه پلتفرم‌های موجود، توسعه دهد. حتی اگر بودجه کافی برای این کار وجود داشته باشد، بهتر است که همه شرایط را در نظر بگیرید، تا بفهمید که آیا واقعاً نیاز است همه پلتفرم‌های توسعه را پوشش دهید و در نهایت بهترین گزینه را برای توسعه پروژه خود انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم تا بتوانید بسته به نوع پروژه‌ای که قصد گسترش آن را دارید، پلتفرم توسعه مناسب خود را انتخاب کنید.
ادامه
پنجشنبه 10 آذر 1401
2780

فناوری و تکنولوژی

آیا به ساخت اپلیکیشن پر درآمد و قابل توسعه فکر می کنید؟ آیا اعتماد کاربران به اپلیکیشن شما برایتان حائز اهیمیت است؟؟ آیا یک ایده جدید برای طراحی اپلیکیشن دارید و میخواهید آن را ثبت نماید تا کسی آن را از شما کپی نکند.
ادامه
سه شنبه 1 آذر 1401
1661

فناوری و تکنولوژی

به حالتي در تجارت گفته مي شود كه شما يك محصول يا خدماتي را دريافت مي كنيد كه نام تجاري / آرم خود را از محصول نهايي حذف، و با استفاده از نام تجاري درخواست شده توسط خريدار جايگزين مي كنيد. امروزه اين روش بسيار پرطرفدار بوده و بسياري از شركتهاي بزرگ از آن استفاده مي كنند. بعضي از شركتها در ايران و سراسر جهان هستند كه به صورت وايت ليبل از محصولات شركت ديگر استفاده مي كنند، و حتي از شركت اصلي سود بيشتري در بازار به دست مي آورند.
ادامه