دوشنبه 21 آذر 1401
183

فناوری و تکنولوژی

✳️ دارو یکی از نیازهای زندگی است، و اپلیکیشن های حوزه سلامت و پزشکی هم مانند اپلیکیشن های خرید و فروشگاهی مورد نیاز افراد جامعه است. این اپلیکیشن ها با وضعیت فراگیر شدن بیماریهای مسری در جهان بسیار ضروری تر از قبل هستند، یک بیمار برای درمان به دارو نیاز دارد، اما با توجه به وضع جسمانی خود، نمی توانند برای خرید آن اقدام کنند.
ادامه
پنجشنبه 17 آذر 1401
218

فناوری و تکنولوژی

✔️ بودجه یک پروژه جدید، صرف‌نظر از اینکه یک استارتاپ باشد یا یک کسب و کار در حال توسعه، معمولا آنقدر زیاد نیست که بتواند محصولی را برای همه پلتفرم‌های موجود، توسعه دهد. حتی اگر بودجه کافی برای این کار وجود داشته باشد، بهتر است که همه شرایط را در نظر بگیرید، تا بفهمید که آیا واقعاً نیاز است همه پلتفرم‌های توسعه را پوشش دهید و در نهایت بهترین گزینه را برای توسعه پروژه خود انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم تا بتوانید بسته به نوع پروژه‌ای که قصد گسترش آن را دارید، پلتفرم توسعه مناسب خود را انتخاب کنید.
ادامه
دوشنبه 14 آذر 1401
134

فناوری و تکنولوژی

RAT رویکردی است که برای آزمایش ایده‌ها و فرضیات استفاده می‌شود. هدف اصلی آن جمع‌آوری بازخورد کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن، و بررسی شدنی بودن یک ایده پیش از راه‌اندازی محصول است. شما می‌توانید خطرناک‌ترین فرضیات مربوط به محصول آینده خود را آزمایش کنید. رویکرد RAT به طور ویژهای ارزشمند است، زیرا عرضه یک محصول جدید همیشه با چالش‌های بزرگی همراه خواهد بود. این امر در مورد استارتاپ‌ها نیز وجود دارد.
ادامه
پنجشنبه 10 آذر 1401
1259

فناوری و تکنولوژی

آیا به ساخت اپلیکیشن پر درآمد و قابل توسعه فکر می کنید؟ آیا اعتماد کاربران به اپلیکیشن شما برایتان حائز اهیمیت است؟؟ آیا یک ایده جدید برای طراحی اپلیکیشن دارید و میخواهید آن را ثبت نماید تا کسی آن را از شما کپی نکند.
ادامه
سه شنبه 1 آذر 1401
768

فناوری و تکنولوژی

به حالتي در تجارت گفته مي شود كه شما يك محصول يا خدماتي را دريافت مي كنيد كه نام تجاري / آرم خود را از محصول نهايي حذف، و با استفاده از نام تجاري درخواست شده توسط خريدار جايگزين مي كنيد. امروزه اين روش بسيار پرطرفدار بوده و بسياري از شركتهاي بزرگ از آن استفاده مي كنند. بعضي از شركتها در ايران و سراسر جهان هستند كه به صورت وايت ليبل از محصولات شركت ديگر استفاده مي كنند، و حتي از شركت اصلي سود بيشتري در بازار به دست مي آورند.
ادامه
جمعه 1 اردیبهشت 1402
866

فناوری و تکنولوژی

✔️ اپلیکیشن های فروشگاهی برنامه هایی هستند که قابلیت اجرا بر روی نسخه های اندروید و ios را دارند و به صورت 24 ساعته به مشتریان خود خدمات میدهند .
ادامه
چهارشنبه 9 فروردین 1402
8558

فناوری و تکنولوژی

♻️ درحالی که سالانه بیش از270 میلیون تن زباله در جهان بازیافت می شود، در بسیاری از کشورهای جهان سوم ، هنوز مسئله ی تفکیک زباله امری همه گیر نشده است . جالب است بدانید ارزش بازیافت زباله در چین به عنوان بزرگترین واردکننده زباله را بالغ بر 40 میلیارد دلار دانسته اند
ادامه
سه شنبه 3 خرداد 1401
810

فناوری و تکنولوژی

طبق آخرین آمارهای بدست آمده در سال 2022، بیش از 4 میلیارد تلفن همراه در سراسر جهان و میلیون ها اپلیکیشن در پلی استور و کافه بازار وجود دارد.
ادامه
شنبه 14 اسفند 1400
981

فناوری و تکنولوژی

اگر در مورد فرآیند ساخت و طراحی اپلیکیشن کنجکاو هستید اما مطمئن نیستید از کجا باید شروع کنید این مقاله بهترین راهنمای شما است. در این مقاله راهنمای گام به گام ایده تا اجرا ساخت اپلیکیشن را مطرح کرده‌ایم تا بدون اتلاف زمان و انرژی به نتیجه دلخواه برسید.
ادامه
شنبه 29 مرداد 1401
1213

فناوری و تکنولوژی

در عصر دیجیتال فروش آنلاین یک گزینه نیست، بلکه یک ضرورت است. با همگیری کرونا در سال 2020 فروشگاه هایی که سیستم آنلاین فروش نداشتند؛ ضربه سنگینی از اقتصاد خوردند. در همین اوضاع و احوال فروشگاه های آنلاین رونق گرفتند و رقابت دنیای کسب و کار وارد مرحله جدیدی شد. ◻️
ادامه
پنجشنبه 28 فروردین 1399
6987

فناوری و تکنولوژی

وبینار مخفف عبارت Web-based seminar است و به سخنرانی ، سمینار و یا کارگاه آموزشی که بر پایه‌ی وب باشد گفته می‌شود. اکثر وبینارها برای آموزش های از راه دور در مورد هر موضوعی می تواند برگزار گردد.
ادامه
یکشنبه 3 مهر 1401
3374

فناوری و تکنولوژی

اپ استور یکی از شناخته شده ترین فروشگاه های اپلیکیشن در دنیا برای کاربران IOS می باشد که در آن میلیون ها نرم افزار در زمینه های مختلف توسط برنامه نویسان انتشار یافته است . از آن جا که اپ استور تنها مرجع معتبر دانلود اپلیکیشن برای کاربران iOS است ، انتشار برنامه در اپ استور برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان از اهمیت بالایی برخوردار است .
ادامه