خرید بک لینک

خرید بک لینک

در این مطلب می خوانید : خرید بک لینک چیست ؟ لینک سازی ( Link Building ) چیست ؟ تفاوت بک لینک فالو و نوفالو ؟ چرا باید از لینک فالو و نوفالو استفاده کرد؟ خرید بک لینک گروهی راهنمای خرید بک لینک

خرید بک لینک چیست ؟

شما می توانید از طریق درج مطلب در سایت های پربازدید ( با اعتبار دامنه بالاتر از سایت خودتان )  و پیوند آنها به سایت خود باعث افزایش اعتبار سایت خود شوید که در اکثر مواقع ممکن است شامل هزینه برای شما شود . در برخی سایت ها ممکن است پکیج های بک لینک برای خرید وجود داشته باشد , نکته ای که هنگام خرید این بسته ها باید در نظر بگیرید این است که از وب سایت های اسپم نباشد و از سایت های با مضامین مشابه با اعتبار دامنه بالاتر گرفته شده باشد . بک لینک های مضر می تواند به سایت شما به شدت آسیب رساند و شما را در نتایج جستجو پایین ببرد . برخی رقبا نیز برای خارج کردن رقیبان خود اقدام به خرید بک لینک های اسپم می نمایند که باعث افت وب سایت آنها و خارج شدن رقبا از گردونه می گردد که با کنترل مرتب وب سایت خود در ابزارهای گوگل می توانید از آسیب های آنها جلوگیری نمایید . در مورد لینک سازی این نکته را هم توجه کنید که سوشیال سیگنال ها اثرات مخرب بک لینک های غیر حرفه ای را ندارند و فقط تاثیرات مثبت آنها بر روی سایت شما اعمال می گردد .

برای خرید بسته های بک لینک این نکته را توجه داشته باشید که برای سایت های تازه کار و دارای رتبه بندی ، بلافاصله اقدام به خرید بسته های تعداد بالا و پرقدرت بک لینک نکنید و بصورت تدریجی و طبیعی بر قدرت سئو خارجی سایت اضافه نمایید تا توسط موتورهای جستجو اسپم نشوید .

لینک سازی خارجی در صورتیکه به درستی پیاده سازی و اجرا گردد باعث افزایش چشمگیر رتبه بندی و اعتبار دامنه سایت شما می گردد . از انواع بک لینک ها می توان به  wiki Backlinks ،   web 2.0 Links ،    Social Bookmarking،  Profile Backlinks ، Blog Posts ،   Social Bookmarks ،  Blog Comments ، Do-Follow links ،  SERP Backlinks ،  PBN Backlinks ،  .Edu Backlinks ، .Gov Backlinks اشاره نمود .

لینک سازی ( Link Building ) چیست ؟

لینک سازی ( Link Building )  به معنای ایجاد لینک های ساختاریافته در داخل و خارج یک وب سایت می باشد . لینک های داخلی , ان دسته از لینک هاست که مطلب یا محتوا در داخل خود وب سایت قرار دارد و مراجعه کننده در بین صفحات داخلی سایت حرکت میکند  و لینک خارجی به لینک هایی گفته می شود که کاربر را به خارج سایت هدایت می کند . بک لینک ( backlink ) نیز به لینک هایی گفته می شود که از سایت های دیگر به شما داده می شود .

خرید بک لینک

تفاوت بک لینک فالو و نوفالو ؟

لینک‌های فالو (Dofollow ) و نوفالو ( Nofollow ) فاکتور بسیار مهمی در بحث سئو محسوب می شوند . همه سایت‌ها و صفحات وب یه یک روش یا توسط لینک‌های دیگر با هم ارتباط برقرار می‌کنند. ساختن بک لینک، جزئی از سئوی خارجی است و استخوان‌بندی موفقیت هر وبسایت است. هنگامی که لینک ‌های داخلی یا لینک‌های خارجی را در پست خود اضافه می‌کنید و یک تگ نوفالو در این لینک‌ها قرار می‌دهید ، گوگل آن لینک را دنبال نمی‌کند؛ این بدان معناست که این لینک‌ها کراول نمی‌شوند و بنابراین به این لینک‌ها نوفالو (Nofollow) گفته می‌شود واگر به گوگل اجازه دهیم لینک‌های خارجی (لینک‌هایی که از وبسایت دیگر به وبسایت ما لینک داده می‌شود) در محتوای ما (پست) کراول شوند این لینک‌ها، لینک‌های فالو  (Dofollow  )  نامیده می‌شوند .

حال این سوال پیش خواهد آمد که لینک های فالو چه کمکی به سایت / صفحه ما می کنند ؟ برای درک مطلب یک مثال می زنیم ، فرض کنید دو پست با موضوع مشابه بر روی سایت‌های جداگانه وجود دارند. هر دو پست دارای کیفیت بالا هستند، به خوبی نوشته شده و پر از مطالب مفید هستند. با این حال یکی از این پست‌ها دارای صدها لینک طبیعی است که لینک به آن شده و از سایت‌های خارجی می‌باشد. در حالیکه مورد دیگر تنها یک یا دو لینک دارد. در این مثال، موتور جستجو تأکید بیشتر بر روی پستی می‌کند که دارای لینک‌های زیادی است زیرا بسیاری از افراد دوست دارند که به آن مطلب لینک دهند. در این حالت موتور جستجو لینک های مورد نظر را دنبال می‌کند ( لینک‌های فالو ) .  این لینک‌ها کمک به افزایش پیج رنک صفحه می‌کنند و هر چه لینک‌های فالو طبیعی‌تری در یک وبسایت/صفحه باشد، احتمالا باعث رتبه‌بندی بالاتر خواهد شد.

استفاده بیش از حد لینک های فالو باعث غیرطبیعی شدن سایت شما از نظر موتورهای جستجو خواهد شد و ممکن است به جریمه سایت شما منجر شود ، در حالت طبیعی یک سایت معمولا دارای 30 درصد لینک فالو و 70 درصد  لینک نوفالو می باشد  . لینک های نوفالوبه ایندکس صفحات در موتورهای جستجو کمک می کند . این لینک اساسا برای کاهش اثر بخشی انواع خاصی از اسپم‌‌‌ها در موتور جستجو معرفی شد، بنابراین بهبود دهنده کیفیت نتایج موتور جستجوست. در نهایت شما اسپم کمتری را دریافت خواهید کرد و وبسایت شما بهبود خواهد یافت. این نکته را هم نباید نادیده گرفت که لینک های نوفالو باعث افزایش ترافیک طبیعی سایت شما از طریق کلیک بر روی آنها خواهد شد .

چرا باید از لینک فالو و نوفالو استفاده کرد؟

اگر پستی را می‌نویسید و لینک‌های خارجی را به وبسایت خود اضافه می‌کنید خوب است که رتبه‌بندی مقاله خود را بهبود بخشید. اضافه کردن یک لینک خارجی از یک وبسایت معتبر، اعتبار صفحه و اعتبار دامنه شما را بهبود می‌بخشد و باعث افزایش رتبه‌بندی جستجوی شما می‌شود. به همین دلیل است که لینک‌ها به طور پیش‌فرض لینک فالو هستند و اگر این لینک‌ها از یک وبسایت معتبر باشند خوب است همان لینک فالو باقی بمانند. مشکل از آنجایی شروع می‌شود که شما لینک‌هایی را از وبسایت‌هایی باکیفیت پایین اضافه می‌کنید. اگر لینک‌ها را به وبسایت باکیفیت پایین اضافه کنید و آنها همان لینک فالو باقی بمانند در نتیجه اعتبار صفحه و اعتبار دامنه شما و رتبه‌بندی شما کاهش خواهد یافت. اگر گوگل آن وبسایت‌ها را برای محتوای بد جریمه کند در نتیجه احتمال دارد که گوگل وبسایت شما را هم جریمه کند. بنابراین باید با دقت انتخاب کنید که چه لینکی فالو و چه لینکی نوفالو باشد.

تقریبا 70 درصد لینک های موجود در اینترنت نوفالو می باشد . در زیر چند مقایسه بین لینک های فالو و نوفالو را انجام می دهیم :

 • بک لینک nofollow ارزش کمتری نسبت به بک لینک های follow دارند
 • تقریبا میتوان گفت اکثر لینک هایی که داخل شبکه های اجتماعی قرار میگیرند نوفالو هستند.
 • نمیتوان این نوع بک لینک را نادیده در نظر گرفت؛ چون امکان ندارد گوگل از 70 درصد لینک های فضای اینترنت چشم پوشی کند .
 • برای مدیریت لینک های خروجی صفحات سایتمان بهتر است که از بک لینک های نوفالو استفاده کنیم.

 

خرید بک لینک گروهی :

در بسته های بک لینک حرفه ای معمولا لینک ها بصورت ترکیبی فالو و نوفالو به همراه سوشیال سیگنال ها قرار دارد تا اثر و نتیجه بهتری بر روی رنکینگ سایت شما داشته باشد .

خرید بک لینک :

 در زیر تعدادی از سرویس های تضمینی و باکیفیت بک لینک به همراه توضیحات آنها را آورده ایم ، برای اطلاعات از جزئیات و مطالعه توضیحات تکمیلی بر روی تصاویر کلیک کنید .

سئو حرفه ای سایت

بسته های خدمات سئو :

این بسته ها شامل سئو داخلی و خارجی سایت بوده و برای افزایش رتبه بندی سایت و یا فروشگاه اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد . این بسته ها با توجه به شدت رقابت و کلمات کلیدی بصورت ترکیبی با زمان 3 تا 12 ماه اجرا خواهد شد . این بسته ها تلفیقی از کلیه سرویس های سئو می باشد و بیشترین بازخورد را برای افزایش رتبه بندی و افزایش اعتبار دامنه سایت دارند
بسته Personal : برای کسب و کارهای کوچک و محلی با رقابت پایین ( شامل 9 سرویس )
بسته Business : برای کسب و کارهای متوسط با رقابت متوسط ( شامل 12 سرویس )
بسته Professional : برای کسب و کارهای بزرگ و رقابت محلی بالا ( شامل 15 سرویس )
بسته Enterprise : برای کسب و کارهای بزرگ و رقابت بالا ( شامل 17 سرویس )

 بک لینک وب 2.0

 

بک لینک وب 2.0

در وب 2.0 می توان محتوای تولید شده توسط کاربر را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و با آن در جامعه مجازی ارتباط برقرار نمود . شبکه های اجتماعی ، رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک ، وبلاگ ها ، ویکی ها ، سایت های اشتراک ویدئو از نمونه های وب 2.0 است .

در وب 1.0 بیشتر صفحات بصورت استاتیک بود و نیاز به میزبان های هاست بود ولی در وب 2.0 شما می توانید در شبکه هایی نظیر فیسبوک و گوگل صفحات رایگان داشته باشید و به اشتراک محتواهایتان بپردازید . برخی امکانات وب 2.0 در وب 1.0 نیز وجود داشت مانند صفحه نظرات کاربران اما کاربر را به جایی دیگر هدایت می کرد اما اکنون در انتهای همان صفحه اضافه شده است . در وب 1.0 ما باید ملاحظات سرور و پهنای باند را هم می داشتیم و موضوعات طولانی به شدت بر روی سرعت سایت تاثیرگذار بود اما در وب 2.0 این مشکلات بر طرف شده است

 خرید پروفایل بک لینک

پروفایل بک لینک

پروفایل بک لینک یکی دیگر از روش های سئو خارجی می باشد و باعث افزایش بک لینک به سایت شما می گردد . تعداد زیادی شبکه های اجتماعی معتبر و با ارزش وجود دارد که شما می توانید در آنها پروفایل با لینک سایت یا فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کنید . به این روش که شما با ایجاد پروفایل در شبکه های اجتماعی متنوع آدرس سایت خود را درج میکنید پروفایل بک لینک می گویند .

در پروفایل بک لینک ، اکانت های عمومی درست می شود و در داخل آنها تعدادی لینک که اشاره به پروفایل اصلی شما اشاره دارد  ایجاد می شود که هدف آنها ارتقا رنک اکانت شما می باشد . پروفایل بک لینک ها از طریق لینک قرار داده شده در آنها ، باعث ارتقا کسب و کار شما می شود .

سوشیال بوکمارک اختصاصی 

سوشیال بوکمارک اختصاصی

شاید شما هم از خود پرسیده باشید سایت های social bookmark برای چه بوجود آمده اند و چگونه می توان از بوک مارکینگ برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید ؟ بوک مارک یا نشانه گذاری اجتماعی برای اشتراک گذاشتن صفحات با دیگران در اینترنت استفاده می شود. اگر صفحه شما ایجاد و توسط افراد بسیاری لینک شود، این به تنهایی می تواند روزانه هزاران بازدید کننده را برایتان جذب کند و این موضوع بسیار با اهمیتی برای صاحبان سایتهای اینترنتی است.

خرید بک لینک سایتهای .gov و .Edu

رتبه سایت خود را با بک لینک های .EDU & .Gov ارتقا دهید

بک لینک های باکیفیت  و از نظر گوگل ارزش بالایی دارند  به عبارت دیگر یک بک لینک با کیفیت بهتر از صدها بک لینک بی کیفیت می باشد .گوگل برای پیج رنک سایت و قدرت دامنه و میزان اعتماد سایتها ارزش زیادی قائل است ویکی از فاکتورهایی که برای رتبه بندی گوگل بسیار مهم می باشد گرفتن بک لینک از سایت هایی با پسوند edu و gov است که ارزش بالایی برای گوگل دارند . این سایتها متعلق به ارگانهای دولتی (پسوند gov) و موسسات آموزشی ( پسوند edu ) هستند .

سئو داخلی حرفه ای

بهینه سازی داخلی سایت :

 • بهینه سازی Meta Title & Meta Description
 • بهینه سازی کدهای HTML
 • بهبود وضعیت تگ های H1, H2, H3
 • افزودن تگ ALT در تمام تصاویر
 • بهینه سازی Hyperlink
 • بهینه سازی آدرس صفحات (User friendly URLs)
 • ایجاد / بهینه سازی txt
 • ایجاد Sitemap و ثبت در Google Webmasters
 • راه اندازی و تنظیم Google Webmasters
 • راه اندازی و تنظیم Bing Webmaster
 • راه اندازی و تنظیم Google Analytics
 • تنظیمات Google Map
 • ایجاد و بهینه سازی ساختار داده های محلی برای کسب و کار محلی ( بسیار مهم برای کسب و کار محلی )

 

خرید بک لینک فالو

بک لینک های فالو ( Dofollow )

لینک های فالو ( Dofollow ) به موتورهای جستجو این اجازه را می دهند که از سایت لینک دهنده به وب سایت هدف بروند . لینک های Dofollow اجازه دسترسی موتور جستجو و افراد را به صفحه شما می دهد و باعث افزایش اعتبار دامنه و صفحه خواهد شد . در Dofollow Backlinks  بر روی کلمات کلیدی تمرکز می شود به این معنا که در صفحات هدف از طریق anchor text مورد نظر به سایت شما دسترسی داده می شود . کلیه بک لینک های دوفالوو از دامنه های با اعتبار بالا گرفته می شود .

 

بک لینک کامنت بلاگ

ویژگی های بک لینک های کامنت بلاگ :

افزایش رشد سایت و فروشگاه اینترنتی از طریق بک لینک های دوفالوو بلاگ کامنت ، تمام لینک ها DoFollow هستند ، بصورت دستی ساخته می شوند و دارای لینک های اکتیو و زنده هستند که می توانند نتایج جستجو و ترافیک طبیعی سایت را افزایش دهند .

ربات های گوگل و سایر موتورهای جستجو هنگام بررسی یک وب سایت ، لینک های خارجی و کامنت ها را نیز در نظر میگیرند و از طریق دنبال نمودن این لینک ها به سایت های لینک دهنده منتقل خواهند شد . این بک لینک ها بصورت طبیعی بر روی نتایج جستجو تاثیر گذار هستند . سرویس بلاگ کامنت از طریق متن های قلاب (anchor text ) و متن های کوتاه  به اهداف سئو دست پیدا می کنند . لینک ها با متن در سایت های هم موضوع با فعالیت شما قرار داده می شود . اعتبار دامنه سایت های مورد استفاده 7-9 می باشد .

 

خرید سوشیال بوکمارک

مزایای سوشیال بوکمارک

بک لینک های سوشیال بوکمارک یکی از مهمترین ابزارهای تاثیرگذار در بازاریابی دیجیتال است و باعث تقویت سئو می شود و یکی از پارامترهای مهم در افزایش اعتبار دامنه است .  این بسته قادر خواهد بود دامنه شما را از طریق اشتراک گذاری محتوای سایت ، فروشگاه اینترنتی ، وبلاگ ، تصاویر  و ویدئو ارتقا دهد . مزایای زیادی از طریق اشتراک گذاری مطالب شما در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما بوجود خواهد آمد .

اگر شما یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی جدید راه اندازی کرده اید ، شما نیاز به سوشیال بوکمارک دارید زیرا این بک لینک ها با اعتبار و کیفیت بسیار بالا هستند و مطابق الگوریتم های گوگل می باشند .

از دیگر مزایا برای وب سایت و فروشگاه اینترنتی این است که مطالب ، محصولات و خدمات شما به مخاطبین زیادی نمایش داده می شود و شما می توانید ترافیک زیادی را از این راه برای سایت خود بدست آورید و از دیگر مزایا می توان به برندینگ دیجیتال نام برد .

صفحات وبی که ما در این بسته در شبکه های اجتماعی ایجاد می کنیم به عنوان یک لینک با کیفیت از نظر موتورهای جستجو شناخته می شود  و این لینک های باکیفیت به سایت شما در جهت افزایش ترافیک و رتبه گوگل کمک خواهد نمود .

 

خرید بک لینک ویکی پدیا

بک لینک های ویکی پدیا لینک هایی قابل اعتماد برای رتبه بندی گوگل

گوگل لینک های ویکی پدیا را دوست دارد و این لینک ها باعث افزایش بازدید و اعتبار سایت شما می شود . ویکی پدیا در اغلب نتایج تقریبا نمایش داده می شود که این موضوع باعث افزایش اعتبار سایت شما خواهد شد .

ویکی پدیا تنها یک بک لینک برای سایت شما نخواهد بود بلکه برای سایت شما ترافیک طبیعی ایجاد می نماید و افزایش زمان نگهداری مخاطب را در سایت شما برایتان به همراه خواهد داشت .

 

بک لینک ترکیبی

بک لینک های ترکیبی افزایش سئو 

سئو قوی به معنای افزایش ترافیک سایت  ، شانس بیشتر برای برنده شدن در رقابت کسب و کار ، جذب مشتریان بیشتر و افزایش محبوبیت برند شما می باشد .

اما شما در جهانی که دائما در حال تغییر است چگونه می خواهید رقابت ها را بر روی کلمات کلیدی نظارت کنید ، کسب و کارها را تجزیه تحلیل کنید و بازدهی کسب و کار اینترنتی خود را اندازه گیری کنید ؟ نگران نباشید ‍!! در این بسته ما خدماتی را که گفتیم را به شما ارائه خواهیم داد . این بسته شامل بک لینک ها : Blog Comments, PBN, Profile Backlinks, Social Bookmarking, Web 2.0, WiKi می باشد .

 

بک لینک افزایش رتبه سایت

بک لینک افزایش رتبه سایت

بسته افزایش رتبه سایت به شما کمک خواهد کرد تا لینک های با اعتبار بالا که مورد علاقه گوگل است را برای افزایش سئو سایت خود استفاده کنید .

در این سرویس بک لینک های دستی از دامنه های با اعتبار بالا به سایت شما داده می شود و موارد زیر را برای سایت یا فروشگاه اینترنتی شما به ارمغان دارد :

 • بهبود ترافیک سایت
 • بهبود SERP
 • افزایش Page Authority
 • افزایش محبوبیت صفحه
 • بهبود محبوبیت در شبکه های اجتماعی
 • لینک سازی چندسطحی با بهترین ترکیب ساختاری ممکن
 • پیشنهاد برای داشتن بهترین حالت سئو داخلی
 • استفاده از بیش از 30 سیستم لینک دهی
 • بهینه سازی شده بر اساس الگوریتم های پاندا ، پنگوئن و مرغ مگس خوار گوگل
 • نوع بک لینک ها : .Edu & .Gov, Blog Comments, Dofollow, Social Bookmarking

 

بک لینک هرمی

سئو حرفه ای با بک لینک های هرمی

ممکن است تا کنون اصلاح بک لینک های هرمی را نشنیده باشید ، ساختار لینک های هرمی یک ساختار پیچیده و قدرتمند است که تاثیرات زیادی را بر روی رتبه بندی سایت شما می گذارد . لینک سازی هرمی شامل سه یا چهار ردیف است که بالاترین سطح آن صفحه هدف است که می خواهیم رتبه آنرا ارتقا دهیم ، در صفحه هدف می توانیم وب سایت ، مقاله و هر گونه محتوایی که مد نظر ما است را قرار دهیم . هرم معمولی دارای سه سطح است : سطح اول با کیفیت ترین لینک ها ، سطح دوم لینک های با کیفیت متوسط و سطح سوم لینک های با کیفیت پایین و لینک هایی که ممکن است برای سایت ما ایجاد تهدید کند .

بک لینک های هرمی باعث افزایش SERP   سایت می شود به این ترتیب که هر دسته از لینک های پایین هرم قدرت خود را به لینک بالاتر داده و نهایتا قدرت به دامنه اصلی انتقال می یابد . در ساختار هرمی بیشترین لینک ها در پایین هرم و کمترین لینک ها در راس هرم قرار می گیرد .

 

افزایش رتبه سایت

سرویس رتبه اول گوگل

در این سرویس به یک نتیجه واقعی و عالی دست خواهید یافت ، داشتن رتبه عالی برای کلمات کلیدی مورد نظر و بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجو از ویژگی های این بسته است . در این بسته خدمات مطمئن و کلاه سفید مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجو داده می شود و باعث بهبود اعتبار دامنه شما و رتبه بندی سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما خواهد شد .

در این سرویس به چه نتایجی دست پیدا خواهید کرد ؟

30 لینک با کیفیت بالا از 15 سایت وب 2.0 با پیج رنک بالا بصورت مقاله های اختصاصی ایجاد خواهد شد . تمام سایت های وب 2.0 انتخابی دارای اعتبار دامنه بیشتر از 4 دارند .

10 بک لینک با کیفیت بالای سوشیال بوکمارک با پیج رنک بالاتر از 2 که پست ها در عنوان و مطالب قرار داده می شود . در این سرویس 5 تا 10 بک لینک فالو از 5 سایت دایرکتوری با پیج رنک بالاتر از 2 گرفته می شود . در این بک لینک ها می توان از مقالات خودتتان برای لینک سازی استفاده شود .

5000 بک لینک ویکی پدیا در سطح دوم برای تقویت لینک های سطح اول ایجاد می گردد . برای افزایش رتبه بندی گوگل یک کمپین برای کلمات کلیدی هدف ایجاد می گردد ، کلمات کلیدی از طریق رسانه های در اختیار و اکانت های شخصی رشد و توسعه داده می شود و از محبوبیت و قدرت لینک های شبکه های اجتماعی برای افزایش رتبه بندی استفاده می کنیم .

 

سرویس افزایش رتبه سایت

 

بک لینک افزایش SERP ( بسته قدرتمند افزایش رتبه بندی  )

صفحه نمایش نتایج جستجو ( SERP ) صفحه ای است که کاربر نتایج جستجو را در آن مشاهده می کند ( مانند گوگل ) . کاربر وقتی در مورد محتوای مورد نظر خود جستجو می کند ، موتور جستجو آنرا در SERP نمایش می دهد . ( لینک اول و دوم و ... در صفحات 1 تا ... )

توضیحات تکمیلی در مورد  SERP  :

هر SERP منحصر به فرد است و برای کلمات کلیدی مختلف ، مکان های جستجو متفاوت است . موتورهای جستجو مختلف ، نتایج جستجو را برای کاربران خود سفارشی می کنند به این معنا که موقعیت مکانی ، سابقه جستجو و استفاده از مرورگر ، شبکه اجتماعی و سلیقه کاربر را برای جستجو در نظر می گیرند .

صفحه نمایش نتایج جستجو ( SERP ) دارای دو نوع محتوا هستند ، نمایش نتیجه ارگانیک  و نتایج پولی . در نتیجه ارگانیک سایت ها بر اساس الگوریتم های گوگل دسته بندی می گردند و کیفیت محتوا و سئو در آن بسیار تاثیر گذار است . در نمایش نتایج پولی ( تبلیغات موتورهای جستجو ) ، موتور جستجو بر اساس کلمات درخواستی کاربر آنرا در صفحه جستجو نمایش می دهند .

 

بک لینک PBN

PBN BackLinks ( بک لینک شبکه خصوصی )

بک لینک های PBN یکی از ابزارهای مقرون به صرفه و قوی برای افزایش رتبه وب سایت ها و بهبود صفحه نتیجه جستجو SERP  سایت می باشد. PBN backLinks یکی از سخت ترین راه های بک لینک سازی است و توسط متخصصان اجرا می شود و باعث افزایش رتبه بندی بر روی کلمات کلیدی می شود . در این سرویس لینک سازی از طریق دامنه های با اعتبار بالا ساخته می شود ، لینک های PBN مانند معدن طلاست در سئو و سئوی کلاه خاکستری حساب می شود .

 

 

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

divider divider

ثبت نظر