یکشنبه 31 اردیبهشت 1402
31

فناوری و تکنولوژی

در حال حاضر میلیون‌ها متخصص در سراسر جهان از مشاغل استخدامی به مشاغل آزاد فریلنسری روی آورده اند. هزاران شرکت بزرگ و کوچک علاقه مند به همکاری با فریلنسرها هستند. آیا می دانید چگونه از این واقعیت سود ببرید؟ بیایید با هم یک سایت عالی برای فریلنسرها بسازیم!
ادامه
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402
57

فناوری و تکنولوژی

OpenAI مدل انقلابی زبان GPT-3 را منتشر کرد، قدرتمندترین هوش مصنوعی تاکنون. بیایید ببینیم که چگونه کار می کند و چگونه می تواند به محصول شما خدمت کند.
ادامه
سه شنبه 19 اردیبهشت 1402
64

فناوری و تکنولوژی

ما هر روز از برنامه های مبتنی بر وب استفاده می کنیم. یک برنامه مبتنی بر وب یک کانال عالی برای انجام کارهای تجاری متعدد است. اما آیا استفاده از وب اپلیکیشن، راه حلی است که باید برای کسب و کار خود انتخاب کنید؟ و برنامه های وب چه تفاوتی با اپلیکیشن های تلفن همراه دارند؟ در این مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم.
ادامه
شنبه 26 فروردین 1402
120

فناوری و تکنولوژی

آیا برای نوآوری در اپلیکیشن خود در سال 2023 آماده هستید؟ ما در این صنعت تحقیق کرده‌ایم و دقیقاً می‌دانیم که چگونه می‌توانید در جایگاه خود پیشگام شوید. در این مقاله، روندهایی در توسعه وب را بیان نموده ایم که قطعا ارزش دنبال کردن و مطالعه را دارد! با ما همراه باشید.
ادامه
یکشنبه 14 اسفند 1401
162

فناوری و تکنولوژی

طبق آمار Statista، درآمد جهانی اپلیکیشن‌ های تلفن همراه در سال ۲۰۲۰ به ۹/۵۸۱ میلیارد دلار رسیده است. به همین دلیل است که توسعه ‌دهندگان وب هنگام ایجاد یک وب ‌سایت‌ برای بهبود تجربه کاربران تلفن همراه، روی واکنشگرا بودن آن تمرکز می‌ کنند. اما اخیراً گزینه جدیدی محبوب شده و آن هم اپلیکیشن های تحت وب (PWA) است. PWA به رقیبی برای برنامه‌ های موبایل بومی تبدیل شده است. و ما تصمیم گرفتیم بین PWA و برنامه های بومی مقایسه ای انجام دهیم. فاصله بین اپلیکیشنهای موبایل و تحت وب امروز کمتر شده است، بنابراین در این مقاله عمیقاً به این موضوع می پردازیم و شما را در انتخاب درست راهنمایی می کنیم.
ادامه
چهارشنبه 19 بهمن 1401
244

فناوری و تکنولوژی

ما در این مقاله به سوالات شما در زمینه اینترنت اشیا پاسخ می دهیم، به سوالاتی مانند: چه بخش هایی می توانند از اینترنت اشیاء بهره ببرند؟ منظور از فرصت های تجاری اینترنت اشیاء چیست؟ اینترنت اشیاء چه تاثیری بر کسب و کار ما می گذارد؟
ادامه
سه شنبه 11 بهمن 1401
209

فناوری و تکنولوژی

به گفته Statista تا سال ۲۰۲3 تقریباً ۷ میلیارد کاربر تلفن همراه وجود خواهد داشت. این یعنی محبوبیت اپلیکیشن ها و دستگاه های تلفن همراه غیرقابل انکار است و وظیفه طراحان اپلیکیشن های موبایل، توسعه اپلیکیشن هایی با کارایی بالا و چشم نواز است. یکی از ابزارهای کاربردی برای ساخت چنین اپلیکیشن هایی فریم ورک فلاتر (Flutter framework) است. فلاتر یکی از رقبای اصلی برای فریم ورک React Native است که در مورد آن در این مقاله نوشته ایم و قصد داریم آنها را با هم مقایسه کنیم.
ادامه
سه شنبه 4 بهمن 1401
855

فناوری و تکنولوژی

کسب و کارها از فرصت‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی برای دستیابی به شفافیت، کارایی و خلاقیت استفاده می‌کنند تا ضمن حفظ موقعیت خود در بازار، بر روند موجود سوار شوند. علاوه بر این، استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کار یک مزیت رقابتی محسوب می شود. در این مقاله، ما برخی از ایده های ارزشمند در زمینه پروژه های هوش مصنوعی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. مثال‌های ارائه‌ شده به شما می گویند که چگونه هوش مصنوعی در حال حاضر همراه با یادگیری ماشینی در دنیای تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرد و خواهد گرفت.
ادامه
یکشنبه 2 بهمن 1401
637

فناوری و تکنولوژی

ما در عصر گجت‌ ها و گوشی‌ های هوشمند زندگی می‌کنیم و برقرای ارتباط تا به حال هرگز به این آسانی نبوده است. مهم نیست که کدام نقطه از جهان باشیم، بوسیله رسانه های اجتماعی، همیشه با دوستان خود و میلیون ها نفر دیگر در ارتباط هستیم. تنها چیزی که نیاز داریم یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت است.
ادامه
دوشنبه 19 دی 1401
150

فناوری و تکنولوژی

شاید برایتان سوال شده باشد که یک تحلیلگر کسب و کار دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟ پاسخ این سوال به عوامل خاصی بستگی دارد. ممکن است بپرسید «به چه چیزهایی بستگی دارد؟» کار یک تحلیلگر به شغل، شرکت و صنعت خاصی که در آن مشغول است بستگی دارد. البته یک سری الگوی کلی وجود دارد که او بر اساس آنها فعالیت های خود را انجام می دهد. در این مقاله به برخی از سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید پاسخ می دهیم.
ادامه
شنبه 10 دی 1401
152

فناوری و تکنولوژی

✔️ بیش از 85 درصد سهم بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند در سراسر جهان، متعلق به اندروید است ، از آنجایی که Google همیشه در نسخه‌های جدیدتر ویژگی‌های مناسب سازمانی و امنیتی بهتری را عرضه می کند، اکثر مشاغل به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود هستند.
ادامه
پنجشنبه 10 آذر 1401
731

فناوری و تکنولوژی

☑️ در دنیای زبان های برنامه نویسی همه چیز به سرعت در حال تغییر و تحول است، برای یافتن بهترین زبان برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن موبایل باید عوامل مهمی مثل پلتفرم اجرایی، دانش تیم برنامه نویسی، هزینه و .... را در نظر بگیرید.
ادامه