طرح مشارکت و سرمایه گذاری پیشگامان در کسب و کارها ✳️

طرح مشارکت و سرمایه گذاری پیشگامان

طرح حمایتی پیشگامان

یک فرصت عالی و سودآور برای کسب و کارها

طرح حمایتی پیشگامان

ما در این کشور، همه در یک کشتی هستیم و اگر کشتی شکسته شود همه ما غرق خواهیم شد، با توجه به شرایط فعلی کشور در محدود کردن اینترنت و شبکه های اجتماعی، بسیاری از مشاغل و کسب و کارهای کوچک و بزرگ دچار مشکل در معرفی و فروش محصولات و خدمات خود شده‌اند، ما نیز در شرکت پیشگامان دامنه فناوری، از شرایط بوجود آمده متاسفیم و اعلام می‌داریم که به عنوان بخش از جامعه کسب و کارهای ایرانی، آنچه را که در توان داریم در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از شرایط موجود، ارائه می داریم.

به همین جهت برای حمایت حداکثری از کسب و کارها در فضای دیجیتال، و با توجه به هزینه های بالای طراحی اپلیکیشن ، طراحی سایت حرفه ای و همچنین تبلیغات اینترنتی برای کسب و کارها، شرکت پیشگامان دامنه فناوری کلیه زیرساخت‌های لازم به علاوه مشاوره و آموزش را بصورت رایگان به متقاضیان ارائه می دهد و به ازای آن، در سود حاصله از فروش با کسب و کارها سهیم خواهد شد.

طرح مشارکت نرم افزاریاین طرح مناسب چه کسب و کارهایی است؟

در این طرح کلیه مشاغل خدمات شهری شامل: تاکسی تلفنی، پیک موتوری، باربری درون شهری، آژانس های مسافرتی، نانوایی، خدمات پزشکی و پرستاری، رستوران ها و فست فودها، جمع آوری بازیافت و خشکشویی ها ، قالیشویی ها و فروشگاههای که کالاهای فیزیکی ارائه می دهند، همچنین کلیه مشاغل خدماتی مانند آرایشگاه ها، شرکت های نظافتی، شرکت های نگهداری آسانسور و ... می توانند در این طرح شرکت نمایند. کلیه مشاغل در دسته بندی های خود درون سوپر اپلیکیشن و مارکت پلیس پیشگامان قرار داده خواهند شد.

شرایط استفاده از طرح برای مشاغلشرایط استفاده از طرح برای مشاغل

کسب و کارهایی می توانند از این طرح استفاده نمایند که امکان ارائه خدمات و محصول را داشته باشند مثلا تاکسی تلفنی های فعال که دارای خودرو باشند، جمع آوری بازیافتی که دارای پرسنل و وانت برای جمع آوری از سطح شهر باشد و ... و فروشگاه های عضو اتحادیه اصناف.

شرایط استفاده از طرح برای مشاغل

مزیت طرح برای کسب و کارها:

طراحی سایت و اپلیکیشن پیشرفته توسط پیشگامان
خدمات مشاوره جامع دیجیتال مارکتینگ
تبلیغات و بازاریابی توسط پیشگامان
معرفی و فروش محصولات در سوپر اپلیکیشن پیشگامان

پویش حمایت از کسب و کارهای ایرانی30 درصد تخفیف ویژه برای پویش حمایت از کسب و کارهای ایرانی

درصورتیکه تمایل به استفاده از طرح تخفیفی پیشگامان دارید می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و از تخفیف 30درصدی استفاده کنید، این تخفیف شامل طراحی اپلیکیشن ، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی می شود. جهت مشاهده محصولات بر روی دسته بندی های زیر کلیک کنید. لازم به ذکر است هنگام تماس با شرکت و یا پرنمودن فرم درخواست تماس، نام پویش foriran را اعلام کنید.

طراحی اپلیکیشن

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت

ثبت نظر