طراحی اپلیکیشن مراقبت از سالمندان ✔️

⭐ طراحی اپلیکیشن نگهداری از سالمند
⬅️ ارائه خدمات به سالمندان در منزل
⬅️ ارائه خدمات پرستاری، آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، ویزیت پزشک، خرید مایحتاج روزانه، خدمات نظافت منزل، خدمات گردش و سایر خدمات در منزل
⬅️ مناسب برای خانه سالمندان، درمانگاه ها و کلینیک ها

☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن مراقبت از سالمندان ✔️

طراحی اپلیکیشن نگهداری سالمند

با کاهش رشد جمعیت و افزایش سن جمعیت، ارائه خدمات به سالمندان پررنگ تر از قبل شده است، سالمندانی که در خانه خود به تنهایی زندگی می‌کنند و نیازمند کمک دیگران برای رفع امورات روزانه خود هستند، اموراتی مانند خرید، نظافت منزل ، خدمات پرستاری و پزشکی. شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان با توجه به این نیازها و بررسی جامعه اقدام به طراحی اپلیکیشن نگهداری از سالمند نموده است. در اپلیکیشن مراقبت از سالمندان سعی شده تا کلیه نیازهایی که خانواده ها  جهت نگهداری عزیزان خود می خواهند ، در نظر گرفته شود، خدماتی از قبیل خدمات پرستاری در منزل ، خدمات آزمایشگاهی مانند گرفتن نمونه خون و ... ، خدمات فیزیوتراپی ، ویزیت پزشک ، خدمات خرید مایحتاج روزانه ، خدمات نظافت در منزل ، خدمات گردش و خرید و .... .

طراحی اپلیکیشن نگهداری سالمند

چرا باید به بازار هدف سالمندان توجه کرد ؟

در امریکا، اتحادیه اروپا و خاورمیانه شهروندان سالمند به طور فزاینده ای به مخاطبان مهم تجارت الکترونیک تبدیل شده اند. آنها از نظر مالی تامین هستند، وقت آزاد زیادی دارند و بار والدین بودن را بر دوش می کشند.
طبق یک مرکز تحقیقاتی Pew، هفتاد درصد از افراد 50 تا 64 ساله و 42 درصد از افراد بالای 65 سال دارای تلفن هوشمند هستند. کاربران سالمند بالای 50 سال از اپلیکیشن های مختلف برای همه زمینه های زندگی استفاده می کنند. استارت‌آپ‌هایی که حوزه‌های مختلف زندگی سالمندان را پوشش می‌دهند، در سراسر جهان موفق وپولساز عمل کرده اند.
در سال 2018، بازار جهانی محصولات و خدمات برای افراد مسن از 436 میلیارد دلار گذشت و در سال 2020 پرداخت مالی جهانی افراد 60 ساله  به 15 تریلیون دلار رسیده است.

اپلیکیشن تجاری چیست؟

مزایای طراحی اپلیکیشن سالمندان

 • مزایای طراحی اپلیکیشن سالمندان
  خدمات از راه دور.

  پزشکان و سالمندان در تمام طول هفته و ۲۴ ساعته به اطلاعات مهم مرتبط با مراقبت های بهداشتی دسترسی دارند و سالمندان دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بیمارستان ها و مراکز درمانی ندارند. این اپلیکیشن ها، ویژگی های مفید دیگری را نیز به صورت آنلاین برای هر دو طرف فراهم می کنند.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن سالمندان
  بهینه سازی گردش کار.

  برنامه های مراقبت از سالمندان که برای کارکنان مراکز پزشکی ساخته شده به آنها کمک می کند تا بسیاری از کارهای خود را ساده کنند. پزشکان می توانند وظایف مهم خود را از طریق تلفن همراه و برنامه های تحت وب مدیریت کنند.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن سالمندان
  تشخیص دقیق تر.

  وجود کلیه سوابق و پرونده های پزشکی سالمندان به متخصصان کمک می کنند بیماری را سریعتر و دقیق تر تشخیص دهند. نحوه تغذیه، سوابق دارویی و بستری ها نیز در این امر بی تاثیر نیست.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن سالمندان
  صرفه جویی در هزینه ها

  بیماران نیازی ندارند به صورت حضوری به پزشکان مراجعه کنند، بنابراین فقط هزینه نوبت دهی آنلاین را پرداخت می کنند. همچنین به دلیل بهینه سازی گردش کار، هزینه ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن سالمندان
  سهولت

  با استفاده از این اپلیکیشن ها می توان به اکثر مسائل رسیدگی کرد و مردم نیازی به ترک خانه خود ندارند. علاوه بر این، انجام سریع‌تر وظایف مختلف، اپلیکیشن‌های مراقبت‌های بهداشتی را جذاب‌تر می‌کند.

اپلیکیشن نگهداری از سالمند مناسب چه کسانی است؟

 • شرکت های خدمات منزل
 • مراکز نگهداری از سالمند
 • مراکز پزشکی و پرستاری
 • درمانگاه ها و کلینیک های پزشکی
 • مراکز طب سنتی

امکانات ساخت اپلیکیشن نگهداری از سالمند

 • _امکان نوبت دهی و رزرو آنلاین پزشک
 • _معرفی تمامی متخصصین و پزشکان
 • _درخواست خدمات پزشکی و پرستاری در منزل
 • _درخواست خدمات آزمایشگاهی
 • -رزرو نوبت فیزیوتراپی
 • _درخواست خرید مایحتاج روزانه برای منزل
 • _درخواست همراه جهت گردش بیرون از منزل
 • _سفارش غذای رژیمی
 • _رزرو تورهای زیارتی و گردشی ویژه افراد مسن
طراحی اپلیکیشن نگهداری سالمند

سایر ویژگی های اپلیکیشن نگهداری از سالمند

 • طراحی اپلیکیشن پرستاری حرفه ای

  قابلیت 100% شخصی سازی
  این سیستم قابلیت افزودن خدمات گسترده ای را در خوزه پزشکی ، مراقبت و نگهداری ، سالمندان ، آزمایشگاه و ... را دارد

 • طراحی اپلیکیشن پرستاری اندروید

  پیاده سازی برنامه های وفادار سازی و تبلیغاتی
  در این سیستم شما قادر خواهید بود هر گونه ایده در زمینه وفاداری مشتریان و کمپین های تبلیغاتی و سلامتی را دارد .

 • برنامه ریزی سریع و آسان

  پیاده سازی سریع
  با توجه با تحقیق و توسعه قبلی، بیشتر امکانات، قابلیت توسعه و پیاده سازی سریع را دارد .

 • مشخصات خدمات دهندگان

  رابط کاربری اختصاصی
  این سیستم قابلیت پیاده سازی با هر نوع طراحی و منو سازی دلخواه را دارد .

 • گواهینامه ها، مدارک و نظرات کاربران

  پیاده سازی چند زبانه
  این سیستم قابلیت پیاده سازی به زبان هایی همچون فارسی ، انگلیسی ، عربی ، آلمانی ، چینی و ... را دارد .

 • مشخصات خدمات دهندگان

  امکان چت و برقراری تماس امن
  این سرویس ، قابلیت پنهان نمودن شماره مشتری و خدمات دهندگان را دارد , با این سرویس کاربران میتوانند با پزشکان و پرستاران تماس صوتی و تصویری داشته باشند ( و بلعکس ) بدون اینکه شماره آنها نمایش داده شود . این ویژگی با استفاده از قابلیت های اپراتورهای تلفن همراه و بصورت اینترنتی قابل پیاده سازی است .

طراحی اپلیکیشن پرستاری حرفه ایطراحی اپلیکیشن جامع خدمات پزشکی

ما سیستم طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی و پرستاری را به گونه ای طراحی کرده ایم که قادر است چند اپلیکیشن مختلف را در یک اپلیکیشن جامع ارائه دهد , مزیت این سیستم این است که کاربران نیاز به نصب جداگانه هر اپلیکیشن را ندارند و کلیه خدمات را می توانند به راحتی از طریق یک اپلیکیشن دریافت کنند . اپلیکیشن خدمات پزشکی می تواند شامل پرستاری در محل، خدمات پزشکی آنلاین، خدمات آزمایشگاهی آنلاین، فیزیوتراپی آنلاین و خدمات مراقبت از سالمندان و حتی فروشگاه تجهیزات پزشکی و داروخانه آنلاین باشد. 

طراحی اپلیکیشن پرستاری آنلاین

طراحی اپلیکیشن پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن آزمایشگاه آنلاین

طراحی اپلیکیشن تجهیزات پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین

طراحی اپلیکیشن فیزیوتراپی آنلاین

طراحی اپلیکیشن نگهداری از سالمندان آنلاین

طراحی اپلیکیشن پرستار کودک

سوپر اپلیکیشن

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در اپلیکیشن ها

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

ویژگی های شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان

ساخت اپلیکیشن در تمامی پلت فرم ها

یکی از نکات بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن موبایل، اجرای بی نقص آن در انواع دستگاه‌هاست، یک اپلیکیشن طراحی شده، اگر مشکل نصب در دستگاه های مختلف را داشته باشد، حتی اگر کاربردی و محبوب باشد، موفق نیست. طراحی اپلیکیشن در بستر اندروید و iOS می تواند کاربران بیشتری را جذب نماید.

نوآوری در طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن پیشگامان، همواره بر ساخت اپلیکیشن هایی خلاقانه ای تاکید و تمرکز دارند و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده می کنند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب، باعث جذب خود به خود کاربران به سمت اپلیکیشن ها می شود. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران قبل از طراحی نقش به سزایی در موفق اپلیکیشن های پیشگامان دارد.

دوری از پیچیدگی ها

طراحی و پیاده سازی ساده اپلیکیشن، باعث جذب و ارتباط بهتر کاربران با سیستم شرکت پیشگامان شده است، ما همیشه این نکته را دقت می کنیم که  اگر اپلیکیشن‌ها به صورت پیچیده و غیرکاربردی طراحی شود، کاربران خیلی سریع آنرا کنار گذاشته و به سرعت اپلیکیشن را ترک می‌ کنند. با طراحی حرفه ای، مشتریان و کاربران قادر خواهند بود به صورت بهینه تری از اپلیکیشن استفاده کرده و آنرا به دیگران توصیه کنند.

گرافیک و زیبایی بصری

طراحی اپلیکیشن های مفید و کاربردی، تاثیر بسیار زیادی در افزایش کاربران اپلیکیشن دارد، اما اگر اپلیکیشن زیبا و کاربردی نباشد، معمولا نمی ‌تواند افراد زیادی را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب و کاربر پسند هنگام طراحی اپلیکیشن، باعث می شود تا کاربران در هنگام کار کردن با آن احساس بهتری داشته باشند. تیم طراحی پیشگامان همه موارد مهم در زیبایی و کاربردی بودن اپلیکیشن را در نظر گرفته و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می آورند.

انتشار در تمام اپ مارکت ها

مارکت ها معمولا بهترین محل برای تبلیغ و انتشار اپلیکیشن هستند، معمولا اکثر افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند در بسیاری از مارکت ها مانند کافه بازار و گوگل پلی عضو هستند تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دریافت کنند. تیم طراحی اپلیکیشن پیشگامان با رعایت تمام ضوابط و استانداردهای مارکت ها، امکان بارگزاری بدون مشکل را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بروزرسانی های مستمر سیستم

یکی از مهمترین جنبه های یک اپلیکیشن خوب داشتن امنیت و سرعت مناسب است، تیم پیشگامان به صورت مستمر کلیه سیستم ها را بررسی کرده تا در صورت بروز مشکل آنرا رفع نمایند، علاوه بر بروزرسانی های امنیتی، هسته سیستم نیز با آخرین تکنولوژی های نرم افزار بروز رسانی می شود تا یک اپلیکیشن سریع و بدون مشکل را برای کاربران خود ایجاد کند.

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری ؟

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری ؟

شرکت پیشگامان دامنه فناوری یکی از شرکت های برتر در حوزه برنامه نویسی است که تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن دارد. از ویژگی های مهم این شرکت می‌توان به مشاوره اختصاصی، تیم فنی باتجربه و کاربلد، نمونه کارهای باکیفیت، هزینه مقرون به صرفه، استفاده از تکنولوژی های به روز، قابل توسعه بودن، کدنویسی حرفه ای، یکسال پشتیبانی رایگان و قابل اجرا بودن اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید وios اشاره کرد.

جهت استفاده از مشاوره رایگان بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

تماس تلفنی

سوالات متداول

طراحی اپلیکیشن سالمند چگونه است؟

امکان طراحی رابط کاربری اختصاصی

در ابتدا طرح و ایده شما توسط کارشناسان ما بررسی می شود، سپس با توجه به طرح رابط کاربری و سپس کد نویسی انجام خواهد شد. با توجه به درخواست کارفرما می توان اپ اندروید یا ios تحویل داده شود

تعرفه طراحی اپلیکیشن نگهداری سالمند به چه صورت محاسبه می شود؟

امکان طراحی رابط کاربری اختصاصی

تیم طراحی پیشگامان پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی طراحی را برای شما ارسال خواهد کرد

چرا پیشگامان فناوری دامنه فناوری را انتخاب کنیم؟

امکان طراحی رابط کاربری

شرکت پیشگامان دامنه فناوری بیش از 13 سال سابقه موفق در زمینه های مختلف طراحی سایت و اپلیکیشن دارد و به صورت تخصصی طراحی UI منحصر به فردی برای شما انجام می دهد.

طراحی اپلیکیشن اندروید چیست ؟

امکان طراحی رابط کاربری

اندروید (Android) یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سیستم عامل ها برای گوشی های هوشمند است که براساس هسته سیستم عامل لینوکس ساخته شده و توسط بیش از ۳۰ کمپانی معروف پشتیبانی می شود. با توجه به اینکه معنی واقعی اندروید باز (Open) است به برنامه نویسان این امکان را می دهد که از تمام قدرت یک تلفن همراه استفاده کند. در واقع اندروید بستری را فراهم می کند تا برنامه نویسان اپلیکیشن اندروید بتوانند هرچه سریعتر و بهتر برنامه هایی بسازند که از تمام ویژگی های یک گوشی هوشمند استفاده کند. کاربرانی که از محصولات شرکت گوگل مجهز به سیستم عامل Android استفاده می کنند، می‌توانند از سرویس Play Store (فروشگاه اپلیکیشن اندروید گوگل) برای دانلود اپلیکیشن برروی دستگاه خود استفاده کنند. در Play Store گوگل چند صد هزار اپلیکیشن برای موبایل و تبلت وجود دارد. این اپلیکیشن های اندروید ممکن است بسته به نظر سازنده به صورت رایگان و یا به صورت پولی ارائه شوند.

برچسب ها :  طراحی اپلیکیشن نگهداری از سالمند، طراحی اپلیکیشن نگهداری بیمار، طراحی اپلیکیشن نگهداری سالمند، طراحی اپلیکیشن نگهداری سالمندان، ساخت اپلیکیشن سالمند، طراحی اپلیکیشن اسایشگاه سالمندان، طراحی اپلیکیشن سالمند حرفه ای، اپلیکیشن خدمات سالمندان، طراحی اپلیکیشن سالمند در منزل

نظر بدهید