طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

بازدید : 9976

شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری :
- اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد
- نمونه کار : پیاده سازی شده به عنوان بزرگترین سرویس تاکسی انلاین قطر ( Qatar Taxi )
- دارای نسخه آندروید و IOS
- قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی .
- تعریف خدمات شرکتی و سازمانی
- پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی .

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ :

چرا طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین ( تاکسی یاب ) پیشگامان ؟ شرکت پیشگامان پیشگامان دامنه فناوری با ده سال سابقه در زمینه طراحی و پیاده سازی زیرساخت های خدمات شهری و کسب و کار ،  اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی با آخرین متدهای برنامه نویسی برای سیستم عامل های آندروید , IOS و وب نموده است . اپلیکیشن تاکسی طراحی شده علاوه بر دارا بودن قابلیت های اپلیکیشن های مشابه مانند اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ ، اپلیکیشن تپسی ، اپلیکیشن ماکسیم و .... قابلیت های زیاد دیگری را در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله قابلیت های جدید اپلیکیشن تاکسی اینترنتی ما ، ثبت درخواست از طریق سایت ، تماس تلفنی و درخواست سرویس برای دیگران می باشد  .

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

اپلیکیشن تاکسی یاب پیشگامان ، بر روی سیستم عامل های آندروید ، IOS و وب ارائه خدمات می نماید و کلیه فرآیندها در سیستم مرکزی قابل مشاهده و ویرایش می باشد . مهمترین ویژگیهای اپلیکیشن تاکسی یاب ما پاسخگویی سریع به درخواست ها , رابط کاربری زیبا و امنیت بالای آن است .از نمونه کارهای پیاده سازی شده در زمینه طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب  ، می توان به  قطر تاکسی  اشاره نمود که در حال حاضر در حال سرویس دهی و اجرا می باشد . 

طراحی تاکسی اینترنتی

ممکن است شما یک آژانس تلفنی تاکسی داشته باشید و بخواهید کسب و کار خود را گسترش دهید , ما این امکان را به شما می دهیم تا بتوانید خدمات خود را از طریق اپلیکیشن درخواست تاکسی اینترنتی ارائه دهید . از نمونه های اجرا شده می توان به اپلیکیشن تاکسی مازندران اشاره نمود که مجموعه ای از تاکسی های استان مازندران بوده و سراسر استان را پوشش می دهد .

طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین

امکانات اپلیکیشن تاکسی یاب نسخه کاربران :

ثبت نام و ورود آسان ، درخواست سرویس خدمات حمل و نقل شهری ( تاکسی ، پیک ، وانت ، اتوبوس و ... ) ،  برنامه ریزی جهت درخواست سرویس ، کیف پول و درگاه پرداخت ، درخواست سرویس برای دوستان ، انتخاب راحت مبدا و مقصد ، انتخاب راننده ( زن ، مرد ،  دارای صندوق حمل بار ، حمل ویلچر ، صندای کودک و .. ) ، اعمال کد تخفیف ، ثبت چند حساب کاربری ( شخصی و شرکتی ) ، مشاهده آنلاین مکان خودرو و  ....

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

وب سایت درخواست سرویس تاکسی آنلاین :

نرم افزار رزرو تاکسی آنلاین شامل یک وب سایت رزرو تاکسی برای مشتریان نیز می باشد . در این وب سایت شما قادر خواهید بود تا برنامه ریزی های درخواست سرویس مانند رزرو تاکسی ، انتخاب راننده ، شارژ کیف پول ، ردیابی زنده و غیره را انجام دهید .

امکانات نرم افزار موبایل رانندگان تاکسی آنلاین :

در نرم افزار راننده قابلیت پذیرش سرویس ، پذیرش درخواست رزرو ، پیگیری درآمد ، ورود حساب بانکی جهت واریز وجه آمده است . رانندگان باید قبل از ورود به سیستم توسط مدیر تایید شوند تا به امکانات و قابلیت ها دسترسی داشته باشند .

طراحی تاکسی اینترنتی

طراحی تاکسی اینترنتی

سرویس ویژه سازمانی ، هتلی و ارگانی :

 این سرویس ویژه هتل ها و سازمان ها بوده که میخواهند به مشتریان و پرسنل خود سرویس های رزرو تاکسی ارائه دهند . در این سرویس مدیر سیستم می تواند برای میهمان ها و پرسنل  خود حساب کاربری ایجاد کند و در نهایت هزینه ها رو بر روی صورتحساب نهایی لحاظ کند .

تاکسی اینترنتی کودکان و سرویس مدارس :

یکی از دغدغه‌های والدین برای استفاده فرزندان خود از خدمات تاکسی اینترنتی نبود اطمینان کافی به زیرساخت‌های لازم است.
شرکت پیشگامان دامنه فناوری با بررسی دقیق نیازها و درخواست‌های والدین زیرساختی را مهیا کرده است که با اطمینان از سامانه هوشمند حمل‌ونقل برای کودکان می‌توان بهره گرفت.
در این پلتفرم رانندگان تاکسی ملزم به ثبت دقیق مدارک و فایل تصاویر اطلاعات شخصی هستند و فقط کافی است کاربر در هنگام انتخاب تاکسی آنلاین برای کودکان وارد پروفایل سفیر تاکسی شود و تمامی جزئیات و مدارک را ملاحظه کند.

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

 چرا باید سیستم  تاکسی آنلاین پیشگامان را انتخاب کنید ؟

سیستم تاکسی آنلاین یکی از قوی ترین و بروز ترین سیستم های حمل و نقل موجود در جهان است ، این سیستم شامل موارد زیر است :

قابلیت پیاده سازی 100% سفارشی

اسکریپت تاکسی آنلاین پیشگامان قابل سفارشی سازی برای انواع خدمات حمل نقل از قبیل تاکسی آنلاین ، پیک موتوری آنلاین ، حمل بار آنلاین ، درخواست اتوبوس آنلاین و ... می باشد .

امنیت بالای سیستم

این اسکریپت کلیه استانداردهای امنیتی و قانونی را دارد و از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است .

استفاده از اسکریپت های قوی

این سیستم قابلیت پیاده سازی سریع برای مقیاس های کوچک و بزرگ را دارد .

مقیاس پذیری و طراحی کاربردی

این سیستم از آخرین متدهای برنامه نویسی و کدهای منظم در هسته خود استفاده نموده است و تمام ویژگی های کاربردی و امنیتی را در خود دارد .

پشتیبانی از چند زبان و چند واحد پولی

بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما می توانید زبان مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، این سیستم قابلیت پیاده سازی را بدون در نظر گرفتن مکان را دارد .

طراحی کاربردی

این برنامه به ساده ترین شکل طراحی گردیده است تا کاربران مختلف بدون داشتن تجربه و آموزش بتوانند از سیستم استفاده کنند .

نظارت بر خدمات

کلیه خدمات سرویس دهی در سیستم مرکزی قابل مشاهده ، پیگیری و ردیابی است و کلیه عملکردها مورد بررسی قرار میگیرد .

امنیت بالا

سیستم تاکسی آنلاین پیشگامان بصورت کاملا امن و مطمئن طراحی شده و از اطلاعات کاربران و رانندگان محافظت کامل می کند .

امکان برقراری تماس امن 

این سرویس ، قابلیت پنهان نمودن شماره مشتری و خدمات دهندگان را دارد , با این سرویس کاربران میتوانند با رانندگان تماس صوتی و تصویری داشته باشند ( و بلعکس ) بدون اینکه شماره آنها نمایش داده شود . این ویژگی با استفاده از قابلیت های اپراتورهای تلفن همراه و بصورت اینترنتی قابل پیاده سازی است .

هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

هزینه طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین با توجه به درخواست کاربران و سفارشی سازی ها متفاوت خواهد بود , اپلیکیشن های طراحی ما با توجه به نکات درخواستی مشتری پیاده سازی می شود و ممکن است امکانات اختصاصی داخل نرم افزار پیاده سازی شود , جهت برآورد هزینه طراحی اپلیکیشن با ما تماس بگیرید و از مشاوره های ما استفاده کنید .

طراحی اپلیکیشن جامع خدمات حمل و نقل :

ما سیستم خدمات شهری را به گونه ای طراحی کرده ایم که قادر است چند سیستم را نیز در یک اپلیکیشن پشتیبانی کند , مزیت این سیستم این است که کاربران نیاز به نصب جداگانه هر اپلیکیشن را ندارند و کلیه خدمات را می توانند به راحتی از طریق یک اپلیکیشن دریافت کنند .

اپلیکیشن خدمات حمل و نقل شهری شامل درخواست تاکسی آنلاین , درخواست تاکسی بین شهری , درخواست پیک موتوری , درخواست اتوبوس و مینی بوس ,  درخواست حمل بار ( وانت , کامیونت و کامیون ) و درخواست خدمات امداد خودرو  می باشد .

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

براساس آمار (Statista) در حال حاضر 6.4 میلیار نفر در سراسر جهان از گوشی هوشمند استفاده می کنند، این درحالیست که بیشتر افراد از گوشی موبایل برای استفاده از اپلیکیشن های مختلف بهره می گیرند. یک استراتژی‌ موفق برای برقراری ارتباط بیشتر با کاربران اینترنت طراحی اپلیکیشن موبایل است. شرکت پیشگامان دامنه فناوری با 13 سال سابقه موفق در حوزه طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری، انواع اپلیکیشن های اندروید و IOS را با آخرین متد برنامه‌نویسی روز دنیا پیاده‌سازی می کنند.
اگر شما ایده جدید دارید یا در فکر راه اندازی استارتاپی نوین و خاص هستید، فقط کافیست با مشاوران حرفه ای و اختصاصی تیم بازاریابی ما ارتباط برقرار کنید تا در مسیر موفقیت گام بردارید.

 طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین

 طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین

طراحی اپلیکیشن تاکسی بین شهری

طراحی اپلیکیشن تاکسی بین شهری

طراحی اپلیکیشن پیک موتوری

طراحی اپلیکیشن پیک موتوری

طراحی اپلیکیشن درخواست اتوبوس و مینی بوس

طراحی اپلیکیشن درخواست اتوبوس و مینی بوس 

طراحی اپلیکیشن حمل بار آنلاین

طراحی اپلیکیشن حمل بار آنلاین

طراحی اپلیکیشن امداد خودرو

طراحی اپلیکیشن امداد خودرو

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685- 09154522751

نظرات کاربران

 

پژمان دوشنبه 29 بهمن 1397

سلام تاکسی انلاین قطر رو دیدم خیلی قدرتمند و متفاوت بود - کار جالبی شده است

پاسخ مدیر به پژمان دوشنبه 29 بهمن 1397

ممنون دوست عزیز