طراحی اپلیکیشن موبایل | ساخت اپ اندروید ✔️

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید و IOS و وب اپلیکیشن
✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی
✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور
✒️ بروزرسانی سریع و آسان
✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته
◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان

☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن موبایل | ساخت اپ اندروید ✔️

طراحی اپلیکیشن موبایل

تا بحال به این فکر کردید از موبایل برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنید؟ همه ما ساعات زیادی را در روز صرف استفاده از نرم افزارهای مختلف موبایلی می کنیم، نرم افزارهایی از قبیل تاکسی‌های آنلاین ، فروشگاه‌های آنلاین ، بازی و ده ها عنوان دیگر. حال ممکن است یک ایده عالی برای کسب و کارتان در ذهنتان نقش ببند که می خواهید آنرا پیاده سازی کنید. اگر به دنبال پیاده سازی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید یا IOS هستید شرکت پیشگامان دامنه فناوری می تواند به شما در زمینه طراحی و پیاده سازی اپ دلخواتان کمک کند. همین حالا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

طراحی اپلیکیشن

چرا باید برای کسب و کار خود اپلیکیشن طراحی کنیم؟ چرا باید برای کسب و کار خود اپلیکیشن طراحی کنیم؟

یکی از مهمترین دلایلی که کسب و کارها به اپلیکیشن نیاز دارند، بهبود ارتباط مستقیم با مخاطبین و مشتریان است. داشتن اپلیکیشن باعث خواهد شد کانال های فروش و ارتباط با مشتری شما بیشتر شود، مشتریان تجربه خرید بهتری را تجربه کنند، تعاملات شما با مشتری بهبود پیدا کند، خدمات بیشتری به مشتری خود ارائه دهید و خود را از رقبا متمایز سازید. بیشتر کسب و کارهای کوچک از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام برای فروش محصولات و خدمات خود استفاده می کنند، اما به این نکته توجه داشته باشید که شبکه های اجتماعی صرفا یکی از ابزارهای ایجاد تعامل با مشتری است و شما به اطلاعات مشتریانتان دسترسی ندارید، به این معنی که اگر شبکه مورد نظر به هر دلیلی از دسترس خارج شود (مانند فیلترینگ) شما به علت نداشتن شماره مخاطبین اینستاگرام، مشتریان خود را از دست می دهید، حال اگر سایت یا اپلیکیشن داشته باشید، اطلاعات تماس مشتریان را خواهید داشت و وقفه ای در فروش شما ایجاد نخواهد شد.

طراحی اپلیکیشن موبایل امکانات اختصاصی طراحی اپلیکیشن موبایل پیشگامان

امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل پنل مدیریت حرفه‌ای
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل ارسال نوتیفکیشن به کاربران
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل طراحی رابط کاربری حرفه ای
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل مدیریت آسان و سریع محتوا
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل ارائه بر بستر اندروید، iOS، PWA
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل امکان اتصال به درگاه بانکی
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل دسته بندی متنوع محصولات
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل پشتیبانی رایگان تیم فنی
طراحی اپلیکیشن موبایل  اتصال به شبکه های اجتماعی
طراحی اپلیکیشن موبایل   باشگاه مشتریان کاربران
طراحی اپلیکیشن اندروید  امکان ارسال پیام به کاربران
امکان ارسال پیام به کاربران  دارا بودن گالری تصاویر
طراحی اپلیکیشن اندروید امکان خرید از روی وب سایت
طراحی اپلیکیشن ساخت منو بصورت داینامیک
طراحی اپلیکیشن اندروید دارا بودن بلاگ

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

طراحی اپلیکیشن اندرویدی طراحی اپلیکیشن اندرویدی

اندروید یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل‎های دنیاست که حدود 70درصد از کاربران تلفن های هوشمند از آن استفاده می کنند. حدود 3.5 میلیون اپلیکیشن اندرویدی در استورها بارگزاری شده که باعث دسترسی راحت نرم افزارها برای کاربران شده است .

چرا طراحی اپلیکیشن اندرویدی ؟ اندروید یکی از بهترین انتخاب ها برای استارتاپ ها و کسب و کارهایی است که میخواهند یک اپلیکیشن موبایلی داشته باشند، از ویژگی های ساخت یک برنامه اندرویدی می توان به مقرون به صرفه تر بودن، دسترسی آسان کاربران، سخت افزار ارزان نسبت به IOS، مشکلات کم در نسخه های اندروید، توسعه سریع و آسان می توان اشاره نمود.

طراحی اپلیکیشن ios طراحی اپلیکیشن ios

سیستم عامل IOS که بر روی گوشی های اپل به صورت انحصاری نصب می شود، حدود 30 درصد از گوشی های هوشمند را به خود اختصاص داده و حدود 2.2 میلیون نرم افزار تا کنون برای آن منتشر شده است. طراحی اپلیکیشن IOS نسبت به اندروید پرهزینه تر بوده و از طرفی با توجه به تحریم کاربران ایرانی، کسب و کارها کمتر به سراغ آن رفته و بیشتر سعی در استفاده از وب اپ ها برای کاربران خود نموده اند.

تیم برنامه نویسی شرکت پیشگامان دامنه فناوری با توجه به استفاده از بروزترین متدهای برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل، این امکان را دارد که همزمان اپلیکیشن اندروید و IOS را به مشتریان خود ارائه دهد.

طراحی وب اپلیکیشن

طراحی وب اپلیکیشن

وب اپلیکیشن یک راهکار ساده برای کاربرانی است که یا امکان نصب اپلیکیشن را ندارند (مانند کاربران IOS) و یا تمایلی به نصب دائم اپلیکیشن بر روی گوشی خود ندارند. وب اپ در واقع یک برنامه کاربردی تحت اینترنت است که نیاز به نصب ندارد و از طریق مرورگر بر روی گوشی کاربران اجرا شده و ظاهری شبیه اپلیکیشن موبایل دارد.

معمولا شرکت ها و کسب و کارهایی که بدنبال ساخت اپلیکیشن حرفه ای برای خود هستند، شرکت هایی را انتخاب می کنند که امکان ارائه همزمان وب اپلیکیشن و اپلیکیشن اندروید را دارند. ما در شرکت پیشگامان بروزترین و جدیدترین تکنولوژی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.

اپلیکیشن تحت وب چیست؟

وب اپلیکیشن (Web Application) در اصل ترکیبی از وب سایت و اپلیکیشن است که نیازی به نصب بر روی ﮔﻮﺷﯽ ﯾﺎ ﺗﺒﻠﺖ ﻧﺪارد و ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﯿﺪ از ﻃﺮﯾﻖ ﻣﺮورﮔﺮ ﻫﺎی وب ﻣﺎﻧﻨﺪ (Opera- Google Chrome – Firefox – Safari ) ﺑﻪ آن دﺳﺘﺮﺳﯽ ﭘﯿﺪا ﮐﻨﯿﺪ. وب اﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﻫﺎ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﮑﺮد و ﮐﺎرﮐﺮد ﺗﻮﺟﻪ دارﻧﺪ و اﻣﮑﺎن دﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ اﻃﻠﺎﻋﺎت و ﺧﺪﻣﺎت ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر را در ﻫﺮ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﺒﺎﻧﻪ روز ﺑﺮای ﮐﺎرﺑﺮان اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻓﺮاﻫﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

برنامه های وب اپلیکیشن بدون در نظر گرفتن سیستم عامل اندروید یا IOS با هر مرورگری وب قابل دسترسی هستند.

همه کاربران به یک نسخه دسترسی پیدا می کنند و مشکلات سازگاری با سیستم عامل های مختلف را برطرف می کند.

وب اپلیکیشن ها بر روی هارد دیسک نصب نشده اند، بنابراین فضا دستگاه را اشغال نمی کنند.

حوزه های اپلیکیشن های طراحی شده توسط پیشگامان

با کلیک بر روی هر حوزه میتوانید اطلاعات مربوط به هرکدام را مشاهده و مطالعه نمود.

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان
ساخت اپلیکیشن در تمامی پلت فرم ها

یکی از نکات بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن موبایل، اجرای بی نقص آن در انواع دستگاه‌هاست، یک اپلیکیشن طراحی شده، اگر مشکل نصب در دستگاه های مختلف را داشته باشد، حتی اگر کاربردی و محبوب باشد، موفق نیست. طراحی اپلیکیشن در بستر اندروید و iOS می تواند کاربران بیشتری را جذب نماید.

نوآوری در طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن پیشگامان، همواره بر ساخت اپلیکیشن هایی خلاقانه ای تاکید و تمرکز دارند و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده می کنند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب، باعث جذب خود به خود کاربران به سمت اپلیکیشن ها می شود. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران قبل از طراحی نقش به سزایی در موفق اپلیکیشن های پیشگامان دارد.

دوری از پیچیدگی ها

طراحی و پیاده سازی ساده اپلیکیشن، باعث جذب و ارتباط بهتر کاربران با سیستم شرکت پیشگامان شده است، ما همیشه این نکته را دقت می کنیم که  اگر اپلیکیشن‌ها به صورت پیچیده و غیرکاربردی طراحی شود، کاربران خیلی سریع آنرا کنار گذاشته و به سرعت اپلیکیشن را ترک می‌ کنند. با طراحی حرفه ای، مشتریان و کاربران قادر خواهند بود به صورت بهینه تری از اپلیکیشن استفاده کرده و آنرا به دیگران توصیه کنند.

گرافیک و زیبایی بصری

طراحی اپلیکیشن های مفید و کاربردی، تاثیر بسیار زیادی در افزایش کاربران اپلیکیشن دارد، اما اگر اپلیکیشن زیبا و کاربردی نباشد، معمولا نمی ‌تواند افراد زیادی را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب و کاربر پسند هنگام طراحی اپلیکیشن، باعث می شود تا کاربران در هنگام کار کردن با آن احساس بهتری داشته باشند. تیم طراحی پیشگامان همه موارد مهم در زیبایی و کاربردی بودن اپلیکیشن را در نظر گرفته و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می آورند.

انتشار در تمام اپ مارکت ها

مارکت ها معمولا بهترین محل برای تبلیغ و انتشار اپلیکیشن هستند، معمولا اکثر افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند در بسیاری از مارکت ها مانند کافه بازار و گوگل پلی عضو هستند تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دریافت کنند. تیم طراحی اپلیکیشن پیشگامان با رعایت تمام ضوابط و استانداردهای مارکت ها، امکان بارگزاری بدون مشکل را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بروزرسانی های مستمر سیستم

یکی از مهمترین جنبه های یک اپلیکیشن خوب داشتن امنیت و سرعت مناسب است، تیم پیشگامان به صورت مستمر کلیه سیستم ها را بررسی کرده تا در صورت بروز مشکل آنرا رفع نمایند، علاوه بر بروزرسانی های امنیتی، هسته سیستم نیز با آخرین تکنولوژی های نرم افزار بروز رسانی می شود تا یک اپلیکیشن سریع و بدون مشکل را برای کاربران خود ایجاد کند.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

بیشتر از هر وقتی دیگر افراد از گوشی‌های هوشمند برای دسترسی به خدمات و نیازهای خود استفاده می‌کنند، فرقی نمی‌کند برای خرید یا بازی از گوشی موبایل بهره بگیرید طبق آمار بیشترین استفاده از گوشی موبایل از اپلیکیشن ها است. اگر شما ایده جدید و نویی در سردارید یا در حال راه‌اندازی استارتاپی هستید، طراحی اپلیکیشن اختصاصی و ویژه شما به رشد کسب‌وکارتان کمک به سزایی می‌کند. شرکت پیشگامان دامنه فناوری با به‌کارگیری از زبان‌های برنامه‌نویسی روز دنیا امکان پیاده‌سازی هر نوع اپلیکیشنی طبق درخواست و نیاز شمارا دارد.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل

فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل

ایجاد وایرفریم پروژه

فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل

تهیه مستندات فنی پروژه

فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل

پیاده سازی و اجرا (کد نویسی)

فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل

تست نهایی و تحویل اپلیکیشن

فرایند ساخت اپلیکیشن موبایل

پشتیبانی فنی اپلیکیشن

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در اپلیکیشن ها

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

نمونه کار‌های طراحی اپلیکیشن

برای مشاهده بیشتر نمونه کارها روی دکمه بیشتر کلیک کنید

وب سایت یا اپلیکیشن کدام بهتر است؟ وب سایت یا اپلیکیشن کدام بهتر است؟

انتخاب بین سایت یا اپلیکیشن موبایل، دوراهی انتخاب برای افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین یا توسعه کسب و کارشان را در بستر اینترنت دارند. هنگامی که قصد تصمیم گیری بین این دو گزینه مهم را دارید، بی شک انتخاب مناسب ترین گزینه به هدف شما و مشتریان شما بستگی دارد. برای مثال اگر شما قصد ایجاد یک بازی تعاملی را دارید احتمالا اپلیکیشن بهترین گزینه برای تعامل با کاربر است؛ اما اگر هدف شما فقط نمایش خدمات و محصولات است و فروشی در کار نیست، احتمالا وب سایت گزینه بهتری است. جالب است بدانید بسیاری از مارکترها معتقدند برای کسب موفقیت می بایست هر دو گزینه را داشته باشید و داشتن اپلیکیشن بدون سایت کاملا بی فایده است.

وب سایت یا اپلیکیشن کدام بهتر است؟

وب سایت یا اپلیکیشن کدام بهتر است؟ طراحی رابط کاربری چیست و چه اهمیتی برای اپلیکیشن دارد؟

طراحی رابط کاربری یا UI مخفف User interface است که رابط میان کاربر و محصول یا سیستم است. به صورت خلاصه UI یا رابط کاربری به مجموعه ظاهری صفحات، تصاویر و المان‌های بصری مثل دکمه‌ها و آیکون‌ها و ... گفته می‌شود که کاربر برای تعامل با یک دستگاه یا برنامه از آن‌ها استفاده می‌کند. طراحی رابط کاربری می‌تواند به طرز چشمگیری بر قابلیت استفاده و تجربه کاربر یک برنامه تأثیر بگذارد. اگر طراحی رابط کاربری بسیار پیچیده باشد یا برای کاربران هدف مناسب نباشد، ممکن است کاربر نتواند اطلاعات یا خدمات موردنظر خود را پیدا کند نقش UI در ساخت اپلیکیشن بسیار مهم است، نحوه نمایش اطلاعات و چگونگی ارتباط کاربر بسیار مهم است. رابط کاربری مناسب بر میزان تعامل و رضایتمندی کاربر تاثیر می گذارد و در نتیجه کاربر طولانی مدت از اپلیکیشن استفاده می کند.

طراحی رابط کاربری چیست و چه اهمیتی برای اپلیکیشن دارد؟

مزایای ساخت اپلیکیشن

پیشی گرفتن از رقبا

دیجیتال مارکترها در سال 2021 اپلیکیشن موبایل را یکی از بهترین گزینه‌ها برای رقابت در بازار، رشد کسب‌وکارها و تعامل با کاربران می‌دانند. تمامی کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک به اپلیکیشن نیاز دارند تا بر موج پیشرفت سوار شوند و از رقبا سبقت بگیرند.

مزایای ساخت اپلیکیشن
سرعت بیشتر

سرعت ‌بالا اپلیکیشن نیز یکی دیگر از عواملی است که کاربران را برای دسترسی به اطلاعات و خدمات علاقمند می‌کند. اپلیکیشن ها معمولاً ۱٫۵ برابر سریع‌تر از وبسایت ها هستند، اپلیکیشن ها داده را در حافظه گوشی ذخیره می‌کنند و لذا در کسری از ثانیه می‌توانند آن دیتا را بازیابی کنند. اما در وبسایت ها، داده‌ها باید از سرورها استخراج شوند که ممکن است از چند ثانیه تا چند دقیقه برحسب سرعت شبکه و اندازه داده‌ها طول بکشد.

مزایای ساخت اپلیکیشن
کاهش هزینه تبلیغات

طبق آمار مؤسسه‌ی App Annie، میانگین استفاده از اپلیکیشن در دنیا ۴٫۲ ساعت در روز است. این آمار نشان‌دهنده موفقیت شیوه نوین بازاریابی دیجیتال در تبلیغات است. طراحی اپلیکیشن موبایل این امکان را می‌دهد تا تبلیغات شما هرروز موردتوجه تعداد زیادی از کاربران موبایل قرار بگیرد و به زبان ساده برند شما چند برابر بیشتر دیده شود.

مزایای ساخت اپلیکیشن
توسعه برندینگ

ساخت اپلیکیشن موبایل یکی از بهترین استراتژی‌ها برای معرفی برند است، درواقع اپلیکیشن سفیر برند شما در گوشی و سیستم‌های هوشمند است. با سفارش اپلیکیشن شما ویترینی از فروشگاه خود را به‌صورت شبانه‌روزی در اختیار مشتری قرار می‌دهید و تنها با فرستادن یک نوتیفکیشن به‌صورت رایگان آن را از جدیدترین رویدادها و خبرها در مورد برند خود مطلع می‌کنید.

مزایای ساخت اپلیکیشن
بازاریابی مستقیم و حرفه ای

اپلیکیشن ها امکانات جالب و جدیدی را در اختیار کاربران گوشی موبایل قرار می‌دهند، به‌طور مثال کاربر اپلیکیشن می‌تواند جدیدترین طرح‌ها تخفیفاتی کسب‌وکار را در نوار اعلان تلفن همراه خود ببیند و همین نوتیفیکیشن موجب شود تا وارد صفحه اپ شود و اقدام به خرید نماید.

مزایای ساخت اپلیکیشن
صرفه جویی در زمان و هزینه

آمار کاربران گوشی در ایران نسبت به سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است و رقابت در این حوزه به یک ضرورت برای مشاغل بزرگ و کوچک تبدیل‌شده است. داشتن سایت و اپلیکیشن خدمات و محصولات شمارا 24 ساعته در اختیار کاربران قرار می‌دهد و دیگر نیاز به حضور فیزیکی و صرف هزینه‌های گزاف نیست.

مزایای ساخت اپلیکیشن
دسترسی ساده و آسان

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های داشتن اپلیکیشن، دسترسی راحت و آسان به اطلاعات و دیتا است. با اپلیکیشن موبایل کاربران دیگر نیاز به حضور فیزیکی ندارند و از طریق اپلیکیشن در هر ساعت شبانه‌روز می‌توانند جزییات محصول یا خدمات موردنظر را بررسی کنند.

مزایای ساخت اپلیکیشن
افزایش فروش

شما می‌توانید در هر زمینه شغلی که فعالیت دارید اپلیکیشن اختصاصی برند خود را داشته باشید و با در نظر گرفتن تجربه و رابط کاربری متناسب، انگیزه‌ای برای استفاده کاربران از اپلیکیشن را ایجاد کنید و باعث افزایش فروش و کسب درآمدی پرسود برای برند خود شوید.

مزایای ساخت اپلیکیشن

وب سایت یا اپلیکیشن کدام بهتر است؟ طراحی اپلیکیشن موبایل مناسب چه کسب کارهایی است؟

به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای بازاریابی، فروش و کسب درآمد باید به آن توجه کنید، فعالیت در مکانی است که مشتریانتان بیشتر در آنجا حضور دارند. بیشتر افراد برای دسترسی به محصولات و خدمات از گوشی هوشمند استفاده می‌کنند، بنابراین موبایل بستر مناسبی برای فعالیت بسیاری از کسب‌وکارها است. بازاریابان دنیای دیجیتال معتقدند اگر نوع کسب‌وکار شما فروش محصولات است، داشتن اپلیکیشن فروشگاهی در کنار سایت فروشگاهی موفقیت شمارا تضمین می‌کند. برای پاسخ دقیق‌تر به این سؤال می‌بایست از متخصصین این حوزه مشورت بگیرید. (برای کسب اطلاعات بیشتر به مشاوران ما پیام بدهید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند)

طراحی اپلیکیشن موبایل مناسب چه کسب کارهایی است؟

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید در مشهد

وب سایت یا اپلیکیشن کدام بهتر است؟ طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید در مشهد

شهر مشهد دومین کلان‌شهر ایران و یکی از قطب‌های اقتصادی و مذهبی شناخته می‌شود که نقش بسیار مهمی در تجارت الکترونیک دارد. با توجه به اینکه امروزه اکثر افراد از موبایل‌های هوشمند برای پاسخگویی به نیازها و درخواست‌های خود استفاده می‌کنند، طراحی اپلیکیشن موبایل برای هر کسب‌وکاری الزامی به نظر می‌رسد. صاحبان تجارت در مشهد می‌توانند با سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن، به‌راحتی تجارت خود را گسترش دهند و به سودآوری خود بیافزایند. بدون شک طراحی اپلیکیشن در مشهد به صورت اصولی می‌تواند باعث افزایش فروش محصولات شما به سایر افراد در شهرها یا حتی کشورهای دیگر شود.

طراحی اپلیکیشن موبایل یک اپلیکیشن حرفه ای و موفق باید چه ویژگی های داشته باشد؟

ظاهری مناسب

ظاهر اپلیکیشن یکی از کلیدهای موفقیت یک برنامه محسوب می شود؛ کاربران دوست دارند با اپلیکیشنی کار کنند که ساده و زیبا ولی در عین حال کاربری مناسبی داشته باشد؛ طراحی ساده باعث خواهد شد تا کاربران به سرعت با اپلیکیشن ارتباط برقرار کنند و از کارکردن با آن لذت ببرند. رابط کاربری جذاب می‌تواند به‌شدت روی مخاطب تأثیر گذار باشد و او را متقاعد کند تا ساعت‌ها از اپلیکیشن استفاده نماید.

امنیت بالا

امنیت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک اپلیکیشن است، بیشتر نرم‌افزارها اطلاعات مهم اشخاص مثل اطلاعات بانکی، آدرس محل سکونت و... را از کاربر دریافت می کنند؛ به همین علت امنیت رکن اساسی و مهمی به شمار می رود. رعایت نکات امنیتی در برنامه نویسی نرم افزار و پیاده سازی استاندار های مناسب، امنیت یک اپلیکیشن را تضمین می کند.

سرعت بالا

از مهم ترین مشخصات یک اپلیکیشن حرفه ای سرعت لودینگ بالا است، اپلیکیشن های موفق هستند که به سرعت اجرا می شوند و زمان انتظار برای کاربران بسیار کم است ؛ زیرا استفاده از یک برنامه کند با لودینگ‌ طولانی برای هیچکس لذت بخش نیست.

قابلیت نصب در سیستم عامل‌های مختلف

اندروید و iOS به عنوان پرطرفدارترین سیستم عامل‌های موبایل در جهان، تقریبا تمام بازار تلفن‌های هوشمند را به تسخیر خود درآورده‌اند. اپلیکیشن های حرفه ای باید قابلیت نصب روی هر دوی این پلتفرم‌ها را داشته باشد تا بتواند به تمام مخاطبان هدف خود دسترسی داشته باشد

آپدیت و بروز رسانی

اپلیکیشن های موفق بعد از انتشار در بازارها و دریافت بازخورد از مشتریان در زمان های متناوب نرم افزار خود را بروز رسانی می کنند. این بروز رسانی به دلیل افزودن امکانات جدید و یا رفع باگ ها و مشکلات اپلیکیشن صورت می پذیرد.

چرا پیشگامان دامنه فناوری را انتخاب کنید؟

شرکت پیشگامان دامنه فناوری با بیش از 13 سال سابقه درخشان و موفق از مطرح ترین شرکت های طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت در کشور است. ما در تیم فنی پیشگامان ایده شمارا تحلیل و آنالیز می‌کنیم سپس با به‌کارگیری رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن شمارا با آخرین متد برنامه‌نویسی روز دنیا کد نویسی و اجراء می‌کنیم. از جمله فعالیت های حرفه ای و تخصصی این شرکت می توان به طراحی اپلیکیشن تاکسی و پیک قزوین، اپلیکیشن بازیافت زباله مشهد، اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن پزشکی و بیمارستانی آریا، اپلیکیشن چند رستورانی و... اشاره کرد. دو ویژگی مهم و کارآمد پشتیبانی و توسعه اپلیکیشن از دیگر ویژگی‌های نرم ‌افزار های شرکت پیشگامان است. تمامی اپلیکیشن های طراحی شده توسط پیشگامان دامنه فناوری از یکسال پشتیبانی رایگان و اختصاصی برخوردار است.

پیشگامان دامنه فناوری
جهت استفاده از مشاوره رایگان بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

سوالات متداول

آیا امکان توسعه و افزودن امکانات جدید به اپلیکیشن وجود دارد؟

امکان طراحی رابط کاربری اختصاصی

بله، تیم فنی پیشگامان تا به حال پروژه های موفق و زیادی را برای بار اول اجراء و پیاده سازی کرده است.

طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر طول می کشد؟

امکان طراحی رابط کاربری اختصاصی

براساس ایده و پروپزال شما، مدت زمانی که برای طراحی رابط کاربری و کد نویسی اپلیکیشن نیاز است به شما اعلام می گردد.

طراحی اپلیکیشن چیست؟

امکان طراحی رابط کاربری

طراحی اپلیکیشن فرایندی است که در آن یک برنامه موبایلی ساخته می شود، برای اینکار در ابتدا رابط کاربری UI بر اساس ایده و کاربرد آن طراحی شده، سپس قسمت های مختلف آن کد نویسی و پیاده سازی می‌شوند و در نهایت با توجه به درخواست کاربر بر اساس سیستم عامل اندروید یا iOS خروجی گرفته شده و اماده انتشار می شود.

طراحی اپلیکیشن اندروید چیست ؟

امکان طراحی رابط کاربری

اندروید (Android) یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سیستم عامل ها برای گوشی های هوشمند است که براساس هسته سیستم عامل لینوکس ساخته شده و توسط بیش از ۳۰ کمپانی معروف پشتیبانی می شود. با توجه به اینکه معنی واقعی اندروید باز (Open) است به برنامه نویسان این امکان را می دهد که از تمام قدرت یک تلفن همراه استفاده کند. در واقع اندروید بستری را فراهم می کند تا برنامه نویسان اپلیکیشن اندروید بتوانند هرچه سریعتر و بهتر برنامه هایی بسازند که از تمام ویژگی های یک گوشی هوشمند استفاده کند. کاربرانی که از محصولات شرکت گوگل مجهز به سیستم عامل Android استفاده می کنند، می‌توانند از سرویس Play Store (فروشگاه اپلیکیشن اندروید گوگل) برای دانلود اپلیکیشن برروی دستگاه خود استفاده کنند. در Play Store گوگل چند صد هزار اپلیکیشن برای موبایل و تبلت وجود دارد. این اپلیکیشن های اندروید ممکن است بسته به نظر سازنده به صورت رایگان و یا به صورت پولی ارائه شوند.

نظر بدهید

user
رضا
پنجشنبه 27 آبان 1400
سلام روزتون بخیر من میخوام اپلیکیشن طراحی دکوراسیون داخلی سفارش بدم آیا شما امکان ساخت دارین؟

admin
پاسخ مدیر به رضا
پنجشنبه 27 آبان 1400

سلام دوست عزیز لطفا داکیومنت پروژه را به همراه جزئیات به شماره 09154522751 ارسال کنید تا تیم فنی بررسی و اعلام نظر کنند

user
حسام
یکشنبه 30 آبان 1400
سلام؛ پشتیبانی از اپلیکیشن به چه صورت است؟

admin
پاسخ مدیر به حسام
دوشنبه 1 آذر 1400

سلام دوست عزیز ، پشتیبانی 6 ماهه رایگان است

user
رسول
دوشنبه 1 آذر 1400
آیا امکان طراحی ui اختصاصی برای اپلیکیشن وجود دارد؟

admin
پاسخ مدیر به رسول
دوشنبه 1 آذر 1400

سلام دوست عزیز بله امکان طراحی اختصاصی ui هست، لطفا داکیومنت پروژه را برای ما ارسال کنید

user
حسین
سه شنبه 2 آذر 1400
سلام خیلی ممنون از مطالب مفید و جامعتون شرکت ما به اپ پیک موتوری نیاز دارهه ممنون میشم دمو و هزینه اپ رو برای ما ارسال کنید

admin
پاسخ مدیر به حسین
سه شنبه 2 آذر 1400

سلام دوست عزیز بسیار خوشحال و مفتخریم که از مطالب خوشتون اومدهه حتما دمو و هزینه خدمتتون ارسال میشه

user
سعید
چهارشنبه 3 آذر 1400
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و سایت با هم چقدر هزینه دارهه؟

admin
پاسخ مدیر به سعید
پنجشنبه 4 آذر 1400

سلام دوست عزیز لطفا جزئیات پروژه رو به شماره 09154522751 ارسال فرمایید تا قیمت دقیق خدمتتون اعلام شود

user
علی بخشی
شنبه 21 اسفند 1400
سلام میخواستم ببینم امکان ساخت اپلیکیشن مشابه دیجیکالا وجود دارهه؟ اگر هست هزینه چقدرهه؟

admin
پاسخ مدیر به علی بخشی
دوشنبه 23 اسفند 1400

سلام دوست عزیز بله امکان ساخت اپلیکیشن مشابه دیجیکالا وجود دارد، واحد فروش با شما تماس می گیرند و اطلاعات دقیق را خدمتتون اعلام میکنند

user
کیارش حسینی
چهارشنبه 15 تیر 1401
درود اپلیکیشن تون خیلی کامل و مفید بود ایول

admin
پاسخ مدیر به کیارش حسینی
شنبه 18 تیر 1401

سلام دوست عزیز سپاس از نظرتون

user
رها خدابخشی
سه شنبه 28 تیر 1401
هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید بدون IOS و وب اپلیکیشن چقدر میشود؟ و آیا شما امکان طراحی رابط کاربری جداگانه برای اپ هم دارید؟ ایده من اپلیکیشن خدماتی و نظافتی است

admin
پاسخ مدیر به رها خدابخشی
سه شنبه 28 تیر 1401

سلام دوست عزیز واحد فروش برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شما تماس خواهند گرفت

user
زهره ذوقی
یکشنبه 2 مرداد 1401
کمپانی ما در گرجستان می باشد و نیاز به طراحی اپ موبایل اختصاصی در حوزه بهداشت و سلامت داریم میخواستم بدونم شما امکان ساخت و پشتیبانی در خارج از ایران هم دارید؟

admin
پاسخ مدیر به زهره ذوقی
سه شنبه 4 مرداد 1401

سلام بسیار ممنون که برای ما نظر گذاشتید بله امکان طراحی اپلیکیشن برای گرجستان وجود دارد و ما در حال حاضر پروژه های موفق در خارج از کشور مثل تاکسی اینترنتی قطر داریم برای ارتباط بیشتر و مشاوره در این حوزه تیم پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت

user
رزا مرادی
شنبه 8 مرداد 1401
سلام وقت بخیر آیا تیم فنی شما طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی برای طراحی و دکوراسیون داخلی با قابلیت چت آنلاین و امکان ثبت فیلم و صوت در چت آنلاین برای کاربران را دارند؟ من یک ایده خاص در این زمینه دارم ولی میخواستم بسیار خاص باشه

admin
پاسخ مدیر به رزا مرادی
شنبه 8 مرداد 1401

سلام دوست عزیز بله تمامی درخواست های شما در قالب یک اپلیکیشن امکان ساخت و توسعه دارد. تیم فروش برای مشاوره رایگان و توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. ممنونم

user
ربان حیدری
سه شنبه 11 مرداد 1401
درود ممنون از اطلاعات خوبتون هلدینگ ما در حوزه ارز دیجیتال فعالیت می کند و هم اکنون نیاز داریم علاوه بر سایت اپلیکیشن هم راه اندازی کنیم ما نیاز به طراحی اپ موبایل با امکانات زیر داریم: _ اتصال اپلیکیشن به سایت _ ارائه امار روزانه فروش و تراکنش های مالی _ ظاهر جذاب و کاربر پسند _ بخش آموزش به صورت بلاگ و فیلم ها آموزشی و پادکست _ قابلیت چت آنلاین کاربر این بخشی از امکانات مد نظر ما برای طراحی اپلیکیشن موبایل است لطفا دمو و هزینه ساخت اپ رو برای ما بفرستید

admin
پاسخ مدیر به ربان حیدری
سه شنبه 11 مرداد 1401

سلام دوست عزیز لطفا داکیومنت پروژه و سایر امکانات مورد نظر ساخت اپلیکیشن را به شماره 09154522751 ارسال فرمایید تا دمو اپ و هزینه ساخت اپلکیشن طبق تعرفه 1401 را خدمتتون اعلام کنند

user
محیا علیپور
سه شنبه 18 مرداد 1401
سلام خداقوت شرکت ما نیاز به ساخت اپلیکیشن حرفه ای با امکانات ویژه و خاص دارد، این اپ اندروید برای خدمات نظافتی در نظر گرفته شده است. و در طرح ما به این صورت است که امکان ثبت نام افراد وجود دارد و در جهتی دیگر برای کاربر امکان مشاهده تعرفه نظافت قبل از درخواست نیرو وجود دارد. ممنون میشم در این زمینه ما را راهنمایی کنید و بفرمایید هزینه ساخت اپلیکیشن به چه صورت است؟

admin
پاسخ مدیر به محیا علیپور
سه شنبه 18 مرداد 1401

سلام دوست عزیز لطفا داکیومنت ( طرح پروژه) و سایر امکانات مورد نظر ساخت اپلیکیشن را به شماره 09154522751 ارسال فرمایید تا هزینه ساخت اپلکیشن طبق تعرفه 1401 و راهنمایی های لازم را خدمتتون اعلام کنیم

user
سپیده بهاری
یکشنبه 6 شهریور 1401
سلام خسته نباشید میخواستم سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و وب اپلیکیشن برای IOS بدم طرح ما برای ساخت این اپلیکیشن یک طرح ویژه در حوزه رستوران و سفارش غذا به صورت آنلاین است و امکاناتی از جمله : نمایش منو غذا تور مجازی رستوران رزرو رستوران و جای پارک افزودن آیتم به غذا های مختلف آشنایی به پیشینه رستوران و سر آشپز و.... ممنون میشم هزینه طراحی اپلیکیشن رو برای من بفرستید و برای دیگر جزئیات جلسه بگذاریم

admin
پاسخ مدیر به سپیده بهاری
یکشنبه 6 شهریور 1401

سلام خانم بهاری بله حتما جلسه به صورت حضوری یا آنلاین برای شما برنامه ریزی میشه و بهتون اطلاع میدم پس از برگزاری جلسه و صحبت در مورد تمامی جزئیات پروژه هزینه ساخت اپلیکیشن انروید رستورانی برای شما ارسال خواهد شد

user
علی ترابی نژاد
دوشنبه 4 مهر 1401
سلام وقتتون بخیر با توجه به اوضاع جدید میخواستم بدونم شما ساخت اپلیکیشن اندروید آفلاین هم انجام می دهید؟ من یک اپلیکیشن فروشگاهی با امکانات دیجیکالا مثل مقایسه محصولات، سبد خرید کاربردی، نمایش محصولات پر فروش و محصولات تخفیف دار و.... میخوام. سوالم این بود که آیا اپلیکیشن آفلاین برای مخاطب الان بهترهه؟؟ و اگر من هزینه کنم وسفارش اپلیکیشن فروشگاهی بدم چقدر سود میکنم؟؟ بنده یک فروشگاه چند شعبه در شهر رشت دارم که مخاطبای مخصوص به خودشو طی چندین سال تلاش و زحمت دارهه و الان حس میکنم خیلی خوب میشه یک اپلیکیشن فروشگاهی راه بندازم ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید

admin
پاسخ مدیر به علی ترابی نژاد
دوشنبه 4 مهر 1401

سلام جناب ترابی نژاد بله حتما در این زمینه تیم پشتیبانی شما رو راهنمایی می کنند به این منظور با شما تماس خواهند گرفت و در صورت تمایل جلسه حضوری یا آنلاین برگزار خواهیم کرد

user
صبا خدامان
دوشنبه 16 آبان 1401
سلام وقتتون بخیر، بعد از تکمیل و تحویل پروژه پشتیبانیتون به چه صورت هستش؟ امکان آموزش کامل به نیروی های ما رو دارید؟ یا حتی امکانش هست خودتون یک نیروی پشتیبان برای ما بزارید؟ هزینه‌ها به چه صورت هستش؟

admin
پاسخ مدیر به صبا خدامان
دوشنبه 16 آبان 1401

سلام سرکار خانم خدامان پشتیبانی تیم ما معمولا بصورت حضوری و غیر حضوری( آنلاین ) هست. بعد از طراحی اپلیکیشن موبایل به طور کامل و به صورت حضوری یا مجازی آموزش انجام میشه. پشتیبانی اپلیکیشن پیشگامان یکسال بصورت رایگانه و بعد از اون اگر نیاز به پشتیبانی داشتید با هزینه جداگانه انجام پذیر می باشد.

user
محمد اکبریاری
دوشنبه 16 آبان 1401
سلام خدا قوت یه سوال داشتم در مورد سفارش ساخت اپلیکیشن، میخواستم بدونم میشه آیا اپلیکیشن برای هر دو پلتفرم ios و android ارائه میشه یا نه باید هر کدوم رو به صورت جداگانه سفارش داد ؟

admin
پاسخ مدیر به محمد اکبریاری
دوشنبه 16 آبان 1401

سلام سپاس جناب محمد اکبریاری طراحی و ساخت اپلیکیشن شرکت پیشگامان برای هر دو پلتفرم اندروید و ios انجام میشه اما با توجه به قوانین اپ استور و سختی فرایند ما به مشتریان پیشنهاد طراحی وب اپلیکیشن رو میدهیم اما اگر نظر شما به طراحی اپلیکیشن برای IOS باشد تیم ما هیچ مشکلی برای طراحی و پیاده سازی ندارد.

user
سامان رضایی
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام خسته نباشید من به یک اپلیکیشن میخوام شبیه دیوار ، آیا می تونید طراحی کنید و شرایطش به چه صورته تشکر

admin
پاسخ مدیر به سامان رضایی
پنجشنبه 3 آذر 1401

سلام دوست عزیز بله امکان طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار با رویکرد و ایده شما وجود داره جهت اطلاعات بیشتر با شما تماس گرفته میشود

user
رامین کبیری
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام وقتتون بخیر، بعد از تحویل اپلیکیشن ، پشتیبان اپلیکیشن به چه صورته؟ آیا کار با سیستم به ما آموزش داده میشه ؟ و اینکه هزینه ها به چه صورت است.

admin
پاسخ مدیر به رامین کبیری
پنجشنبه 3 آذر 1401

سلام دوست عزیز کلیه محصولات نرم افزاری ما دارای یکسال پشتیبانی رایگان است و نحوه کار با سیستم بصورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد. هزینه های طراحی اپلیکیشن با توجه به نوع و ایده متفاوت است. شروع قیمت های طراحی اپلیکیشن از 15م می باشد.

user
حسام دوستی
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام. UI و UX در اپلیکیشن هایی که طراحی می کنید به چه صورته؟

admin
پاسخ مدیر به حسام دوستی
شنبه 5 آذر 1401

سلام دوست عزیز ما برای طراحی رابط کاربری متخصص حرفه ای داریم و سعی داریم که پیچیدگی های اپلیکیشن و مراحل انجام کار را به ساده ترین روش پیاده سازی نماییم تا کاربر برای استفاده از آن دچار مشکل نشود

user
مبینا
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر است؟ اپلیکیشن اندروید ارزان تر است یا اپلیکیشن ios ؟

admin
پاسخ مدیر به مبینا
شنبه 5 آذر 1401

سلام دوست عزیز هزینه طراحی هر اپلیکیشن با هم متفاوت است و معمولا از قیمت 20م شروع می شود. هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS یکسان است.

user
محمد راستاد
پنجشنبه 3 آذر 1401
پس از پایان پروژه طراحی و ساخت اپلیکیشن سورس کدها ها را هم تحویل میدین؟

admin
پاسخ مدیر به محمد راستاد
دوشنبه 14 آذر 1401

سلام جناب راستا بله امکان تحویل سورس کدهای اپلیکیشن طراحی شده وجود دارد اما می بایست شما هزینه جداگانه ای در مورد پرداخت کنید.

user
میلاد غلامی
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام لطفا میفرمایید نمونه کار اپلیکیشن طراحی شده توسط تیم شما را از کدوم قسمت می توانم مشاهده کنم؟؟ و آیا امکان فرستادن دمو و تست رایگان پنل مدیریت اپلیکیشن نیز برای ما وجود دارد؟؟

admin
پاسخ مدیر به میلاد غلامی
دوشنبه 14 آذر 1401

سلام جناب غلامی برای مشاهده انواع اپلیکیشن ها می توانید به صفحه نمونه کارها بروید. بله در صورت درخواست شما امکان فرستان دمو اپلیکیشن در هر حوزه و تست پنل مدیریت برای شما وجود دارد. برای این درخواست با واحد فروش تماس بگیرید یا پیامی بگذارید تا برای شما دمو اپلیکیشن مورد نیاز ارسال بشه

user
ابراهیمی
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام معمولا بازه زمانی طراحی اپلیکیشن بین چند روزه؟

admin
پاسخ مدیر به ابراهیمی
سه شنبه 15 آذر 1401

سلام وقتتون بخیر مدت زمان ساخت اپلیکیشن بستگی به نوع اپلیکیشن سفارشی شما دارد، برای مثال مدت زمان طراحی اپلیکیشن پیک موتوری 30 روز کاری است. برای اطلاع از مدت زمان ساخت اپلیکیشن بفرمایید چه اپی مورد نظر شما است؟

user
حشمتی
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام وققتون بخیر، بعد از تکمیل و تحویل پروژه پشتیبانیتون به چه صورت هستش؟ امکان آموزش کامل به نیروی ما رو دارید؟ یا حتی امکانش هست خودتون یک نیروی پشتیبان برای ما بزارید؟ هزینه‌ها به چه صورت هستش؟

admin
پاسخ مدیر به حشمتی
دوشنبه 14 آذر 1401

سلام جناب حشمتی پس از تحویل پروژه طراحی اپلیکیشن به شما، تیم پشتیبانی ما به صورت رایگان و کاملا حرفه ای از اپلیکیشن شما پشتیبانی می کند و آموزش های لازم به صورت فیلم های آموزشی برای شما ارسال می شوند و در صورت تمایل به صورت حضوری هم می توانید از آموزش ها برخوردار شوید.

user
سید سجاد قویدل
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام یه سوال داشتم در مورد اینکه اپلیکیشن سفارش داده شده برای هر دو پلتفرم ios و android ارائه میشه یا نه باید هر کدوم رو به صورت جداگانه سفارش داد ؟

admin
پاسخ مدیر به سید سجاد قویدل
دوشنبه 14 آذر 1401

سلام جناب قویدل بله، اگر شما پکیج سفارش طراحی اپلکیشن اندروید و IOS را انتخاب نمایید، تیم پیشگامان اپلیکیشن هر دو پلتفرم را برای شما کد نویسی می کند.

user
رستگار مقدم
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم سرور هایی که برای اپلیکیشن ها به کار میره دارای امنیت کافی هست؟

admin
پاسخ مدیر به رستگار مقدم
دوشنبه 14 آذر 1401

سلام جناب رستگار مقدم بله تمامی اپلیکیش های طراحی شده توسط تیم پیشگامان بر روی سرور های مطمئن و با امنیت بالا کانفیگ می شود

user
غلامی معظم
پنجشنبه 3 آذر 1401
سلام من یه اپلیکیشن میخواستم که نسخه ios هم داشته باشه. چقدر هزینه اضافه میشه/؟

admin
پاسخ مدیر به غلامی معظم
یکشنبه 13 آذر 1401

سلام وقت بخیر 10% بابت نسخه ios به قرارداد اضافه خواهد شد

user
اکبر مدیری
پنجشنبه 3 آذر 1401
شما طراحی اپلیکیشن کاملا اختصاصی و سفارشی رو هم انجام میدید؟ ینی از نظر ظاهر و هر امکاناتی که بخواهیم همه چیز از اول کد نویسی بشه؟

admin
پاسخ مدیر به اکبر مدیری
یکشنبه 6 آذر 1401

سلام دوست عزیز بله انجام میدیم، بر اساس طرح و ایده شما تمام امکانات و ویژگی های مورد نظر شما پیاده سازی میشود

user
مریم رئوفی
سه شنبه 15 آذر 1401
سلام ممنون از مطالب خوبتون https://cse.google.be/url?q=https://pdf.co.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/

user
سودابه برومند
سه شنبه 15 آذر 1401
سلام امکان بارگذاری اپلیکیشن ها در اپ استور و بازار وجود دارهه؟؟ https://cse.google.bg/url?q=https://pdf.co.ir

admin
پاسخ مدیر به سودابه برومند
سه شنبه 15 آذر 1401

بله امکان بارگذاری اپلیکیشن در تمامی اپ استور ها مثل بازار، گوگل پلی و... است

user
عباس قنبری
یکشنبه 20 آذر 1401
https://bit.ly/Mobile-application-design

user
رحیمی
یکشنبه 4 دی 1401
سلام ببخشید آیا برای گذاشتن اپلیکیشن در بازار یا گوگل پلی باید هزینه پرداخت کنیم ؟

admin
پاسخ مدیر به رحیمی
دوشنبه 5 دی 1401

سلام، خیر ما به صورت رایگان و حرفه ای اپلیکیشن شما را در اپ استور های مختلف بارگذاری میکنیم

user
سهیلا زارع
یکشنبه 4 دی 1401
برای ساخت و طراحی از اپ ساز استفاده میکنید یا کد نویسی می کنید؟

admin
پاسخ مدیر به سهیلا زارع
دوشنبه 5 دی 1401

سلام سرکار خانم زارع تمامی اپلیکیشن های شرکت پیشگامان دامنه فناوری مثل اپلیکیشن فروشگاهی، تاکسی اینترنتی، اپلیکیشن خدماتی، اپلیکیشن پزشکی و... به صورت کاملا حرفه ای و با بروز ترین زبان برنامه نویسی روز دنیا کد نویسی می شود و کاملا امن است.

user
طناز حسین نژاد
پنجشنبه 8 دی 1401
سلام میخواستم بدونم شرکت شما امکان ساخت اپلیکیشن برای سایت هم دارد؟؟ من یک سایت وردپرسی دارم که فروشگاهی و درگاه پرداخت هم دارد ایا با همین تم قالب و رنگ میشه اپلیکیشن هم براش بسازید؟؟

admin
پاسخ مدیر به طناز حسین نژاد
شنبه 10 دی 1401

سلام سرکار خانم حسین نژاد بله شرکت پیشگامان دامنه فناوری امکان ساخت انواع اپلیکیشن در حوزه های مختلف مثل حمل و نقل، فروشگاه اینترنتی ، پزشکی و سلامت و ... را دارد. طبق درخواست شما رابط کاربری اپلیکیشن می تواند مطابق با قالب و رنگ سایت وردپرسی شما باشد و متصل به درگاه پرداخت امن برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.