طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین ✔️

✳️ طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین

☵ طراحی بصورت یک و چند داروخانه ای
☵ امکان ارائه خدمات نسخه های آنلاین
☵ امکان فروش مکمل های دارویی، غذایی و ورزشی
☵ امکان فروش محصولات آرایشی و بهداشتی
☵ اتصال به سامانه پیک موتوری
☵ ارائه نسخه های اندروید و iOS
☵ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته
☵ یکسال پشتیانی رایگان

☎️ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین ✔️

طراحی اپلیکیشن داروخانه

نیاز به دارو و درمان یکی از اصلی ترین نیازهای افراد اجتماع است، کمتر کسی را می توانیم پیدا کنیم که برای پیدا کردن دارو در داروخانه ها نگردد. با توجه به روند روز افزون توسعه کسب و کارهای آنلاین، داروخانه ها نیز مانند بقیه مشاغل به سمت آنلاین شدن حرکت کرده اند. با توجه به آنلاین شدن نسخه های پزشکی، ارائه خدمات بهتر برای داروخانه های آنلاین فراهم شده است.

با توجه به این نیاز اصلی جامعه، شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، با بررسی نحوه ارائه خدمات آنلاین ویژه داروخانه ها، اقدام به طراحی اپلیکیشن داروخانه با امکانات متناسب با آن و زیرساخت امن و قدرتمند نموده است، برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

طراحی اپلیکیشن داروخانه

ساخت اپلیکیشن داروخانه

اپلیکیشن داروخانه آنلاین نیز مانند اپلیکیشن های پزشکی و خدمات پرستاری، یک نیاز اساسی برای جامعه است. در اپلیکیشن داروخانه می توان به راحتی و به صورت آنلاین نسخه خود را سفارش داد و درب منزل دریافت نمود که این موضوع باعث می شود تا در وقت بیماران صرفه جویی گردد و از طرفی هم مانع ازدهام در داروخانه ها می شود. اگر اپلیکیشن داروخانه بصورت چند داروخانه ای طراحی گردد، داروخانه ای می تواند دارو را ارسال کند که آنرا موجود داشته و بیمار را از مراجعه به دنبال دارو بی نیاز می سازد.

علاوه بر فروش دارو، میتوان در اپلیکیشن داروخانه آنلاین، مکمل های دارویی و ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی را نیز عرضه نمود که خود باعث افزایش درآمد و فروش بیشتر داروخانه خواهد شد.

ساخت اپلیکیشن داروخانه

اپلیکیشن داروخانه چیست؟

اپلیکیشن‌ داروخانه آنلاین، برنامه ای موبایلی است که به مشتریان امکان خرید آنلاین دارو، لوازم آرایشی و بهداشتی، مکمل های دارویی و غذایی و سفارش ساخت داروهای ترکیبی را می‌دهند. با وجود اینکه این موضوع در بازار خدمات آنلاین جدید است، اما سوددهی بهتری نسبت به داروخانه ها دارند. این برنامه ها هم برای مشتریان سودمند هستند، و هم مزایای فروش و بازاریابی متعددی را برای داروسازان فراهم می کند.

اپلیکیشن های داروخانه چقدر برای جامعه ضروری هستند؟

برنامه‌های داروخانه‌ها برای جامعه مهم هستند زیرا امکان خرید داروها را به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فراهم می‌کنند، با عدم مراجعه حضوری به داروخانه ها و خرید آنلاین دارو می توان در زمان و هزینه صرفه جویی کرد. همچنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌های موبایل داروخانه تخفیف بگیرید و نسبت به داروخانه ها ارزان‌تر خرید کنید به علاوه اینکه کمتر در معرض بیماری ها قرار خواهید گرفت.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

امکانات طراحی اپلیکیشن داروخانه

فروش آنلاین داروهای دارای نسخه پزشک
با آنلاین شدن نسخه های پزشکی، به راحتی و با ارائه کد رهگیری در اپلیکشین می توان داروهای خود را پس از تایید داروخانه و مشخص شدن قیمت آنرا به راحتی از طریق درگاه یا کیف پول پرداخت کرده، درب منزل دریافت نمود.

امکان جستجو و خرید داروهای مکمل
مکمل های دارویی، آمپول های تقویتی ، قرص های ویتامین و ... که نیاز به نسخه پزشک ندارند را به راحتی می توانید در اپلیکیشن قرار داده تا در دسترس کاربران باشد، این سیستم برای بروزرسانی موجودی و قیمت، می تواند به نرم افزار داروخانه متصل شود تا کاربران با انتخاب محصول مورد نیازشان آنها را پرداخت و در مکان مورد نظرشان دریافت نمایند.

طراحی اپلیکیشن داروخانه

ارائه اطلاعات دارویی
داروها نیز مانند سایر محصولات موجود در بازار دارای توضیحات دارویی، نحوه مصرف، موارد منع مصرف و ترکیبات آنها هستند که این اطلاعات را می توان در محصولات اضافه کرد. این ویژگی باعث خواهد شد تا افراد برای دریافت اطلاعات دارویی به اپلیکشین شما بیشتر مراجعه نموده و با آگاهی بهتر اقدام به خرید نمایند.

سفارش داروهای ترکیبی
در برخی موارد، پزشکان برایبیماران داروهای ترکیبی که نیاز به ساخت دارد را تجویز می کنند، در اپلیکیشن داروخانه امکان سفارش داروی ترکیبی نیز قرار داده شده است.

فروش لوازم آرایشی و بهداشتی
کمتر داروخانه ای را می توان یافت که محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه نکند، در اپلیکیشن داروخانه امکان خرید محصولات آرایشی و بهداشتی فراهم شده است.

طراحی اپلیکیشن داروخانه

هزینه طراحی اپلیکیشن داروخانه

اپلیکیشن داروخانه آنلاین، بازاری جدید برای داروخانه ها بوجود آورده  که کاربران در آن به راحتی می توانند داروها و مکمل های دارویی خود را تهیه کنند.

هزینه طراحی اپلیکیشن داروخانه

پکیج استاندارد

150 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن داروخانه
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • امکان افزودن بینهایت محصول
 • قابل اجرا در اندروید و ios
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • اتصال به درگاه بانکی
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی سایت داروخانه
 • اتصال به اپلیکیشن پیک موتوری
 • اتصال به نرم افزار داروخانه

پکیج حرفه ای

250 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن داروخانه
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • امکان افزودن بینهایت محصول
 • قابل اجرا در اندروید و ios
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • اتصال به درگاه بانکی
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی سایت داروخانه
 • اتصال به اپلیکیشن پیک موتوری
 • اتصال به نرم افزار داروخانه

پکیج ویژه

تماس بگیرید
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن داروخانه
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • امکان افزودن بینهایت محصول
 • قابل اجرا در اندروید و ios
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • اتصال به درگاه بانکی
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی سایت داروخانه
 • اتصال به اپلیکیشن پیک موتوری
 • اتصال به نرم افزار داروخانه

ارائه سایت و اپلیکیشن داروخانه آنلاین

زیرساخت نرم افزاری شرکت پیشگامان به گونه ای طراحی شده که امکان ارائه همزمان سایت و اپلیکیشن را دارد، وجود سایت در کنار اپلیکیشن می‌تواند به جذب مشتریان بیشتر کمک نماید و کاربرانی را که از موتورهای جستجو مانند گوگل به دنبال محصولات و خدمات شما هستند را جذب نماید. کلیه خدمات بصورت همزمان در سایت و اپلیکیشن ارائه می شود و برای مدیریت آن، نیاز به پنل جداگانه نمی باشد و دارای ساختاری کاملا یکپارچه می باشد.

ارائه اپلیکیشن داروخانه در بستر اندروید، iOS و وب اپلیکیشن

استفاده از متدها و تکنولوژی های جدید نرم افزاری در شرکت پیشگامان، این امکان را بوجود آورده تا بتوان بصورت همزمان اپلیکیشن را در بستر اندروید، iOS و حتی وب اپلیکیشن ارائه نمود. این ویژگی باعث می شود تا بتوان به تمام کاربران تلفن های هوشمند، ارائه خدمات نمود و نگران از دست دادن طیف خاصی از آنها نبود.

ارائه سایت و اپلیکیشن داروخانه آنلاین

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری ؟

شرکت پیشگامان دامنه فناوری یکی از شرکت های برتر در حوزه برنامه نویسی است که تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن دارد. از ویژگی های مهم این شرکت می‌توان به مشاوره اختصاصی، تیم فنی باتجربه و کاربلد، نمونه کارهای باکیفیت، هزینه مقرون به صرفه، استفاده از تکنولوژی های به روز، قابل توسعه بودن، کدنویسی حرفه ای، یکسال پشتیبانی رایگان و قابل اجرا بودن اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید وios اشاره کرد.

ویژگی های شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان

ساخت اپلیکیشن در تمامی پلت فرم ها

یکی از نکات بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن موبایل، اجرای بی نقص آن در انواع دستگاه‌هاست، یک اپلیکیشن طراحی شده، اگر مشکل نصب در دستگاه های مختلف را داشته باشد، حتی اگر کاربردی و محبوب باشد، موفق نیست. طراحی اپلیکیشن در بستر اندروید و iOS می تواند کاربران بیشتری را جذب نماید.

نوآوری در طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن پیشگامان، همواره بر ساخت اپلیکیشن هایی خلاقانه ای تاکید و تمرکز دارند و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده می کنند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب، باعث جذب خود به خود کاربران به سمت اپلیکیشن ها می شود. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران قبل از طراحی نقش به سزایی در موفق اپلیکیشن های پیشگامان دارد.

دوری از پیچیدگی ها

طراحی و پیاده سازی ساده اپلیکیشن، باعث جذب و ارتباط بهتر کاربران با سیستم شرکت پیشگامان شده است، ما همیشه این نکته را دقت می کنیم که  اگر اپلیکیشن‌ها به صورت پیچیده و غیرکاربردی طراحی شود، کاربران خیلی سریع آنرا کنار گذاشته و به سرعت اپلیکیشن را ترک می‌ کنند. با طراحی حرفه ای، مشتریان و کاربران قادر خواهند بود به صورت بهینه تری از اپلیکیشن استفاده کرده و آنرا به دیگران توصیه کنند.

گرافیک و زیبایی بصری

طراحی اپلیکیشن های مفید و کاربردی، تاثیر بسیار زیادی در افزایش کاربران اپلیکیشن دارد، اما اگر اپلیکیشن زیبا و کاربردی نباشد، معمولا نمی ‌تواند افراد زیادی را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب و کاربر پسند هنگام طراحی اپلیکیشن، باعث می شود تا کاربران در هنگام کار کردن با آن احساس بهتری داشته باشند. تیم طراحی پیشگامان همه موارد مهم در زیبایی و کاربردی بودن اپلیکیشن را در نظر گرفته و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می آورند.

انتشار در تمام اپ مارکت ها

مارکت ها معمولا بهترین محل برای تبلیغ و انتشار اپلیکیشن هستند، معمولا اکثر افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند در بسیاری از مارکت ها مانند کافه بازار و گوگل پلی عضو هستند تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دریافت کنند. تیم طراحی اپلیکیشن پیشگامان با رعایت تمام ضوابط و استانداردهای مارکت ها، امکان بارگزاری بدون مشکل را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بروزرسانی های مستمر سیستم

یکی از مهمترین جنبه های یک اپلیکیشن خوب داشتن امنیت و سرعت مناسب است، تیم پیشگامان به صورت مستمر کلیه سیستم ها را بررسی کرده تا در صورت بروز مشکل آنرا رفع نمایند، علاوه بر بروزرسانی های امنیتی، هسته سیستم نیز با آخرین تکنولوژی های نرم افزار بروز رسانی می شود تا یک اپلیکیشن سریع و بدون مشکل را برای کاربران خود ایجاد کند.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

شرکت خلاق

گواهی شرکت خلاق

عضو شرکت های خلاق در زمینه ساخت نرم افزارهای خدمات شهری

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در اپلیکیشن ها

محصولات نرم افزاری پیشگامان، با استفاده از جدیدترین و قویترین زبان های برنامه نویسی دنیا بر اساس معماری میکروسرویس طراحی و پیاده سازی شده است. یکی از اهداف اصلی در انتخاب این زبان ها و پلتفرم ها سادگی در بهره برداری با ابتدایی ترین امکانات سخت افزاری در بخش سرور و همچنین امکان توسعه و به روزرسانی سریع آن است. لازم به ذکر است انتخاب فریم ورک Flutter که یکی از قوی ترین فریم ورک های مولتی پلتفرم دنیا محسوب می شود، مزیت رقابتی این محصول نسبت به سایر محصولات کنونی بازار است.

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

سوالات متداول

آیا امکان طراحی رابط کاربری اختصاصی، طبق سلیقه مشتری وجود دارد؟
بله شما می توانید طرح یا ایده خود را با مشاورین ما در میان بگذارید، پس از نهایی شدن رابط کاربری اختصاصی شما آماده و سپس کد نویسی می شود.
تعرفه طراحی اپلیکیشن داروخانه به چه صورت محاسبه می شود؟
تیم طراحی پیشگامان پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی طراحی را برای شما ارسال خواهد کرد
طراحی اپلیکیشن داروخانه چیست؟
داروخانه ها نیز مانند دیگر کسب و کارها نیاز دارند تا خدماتشان را بروز کنند، اپلیکیشن داروخانه این قابلیت را دارد که انواع نسخه های آنلاین را قبل و تحویل نموده و امکان انواع مکمل های دارویی و ورزشی و محصولات آرایشی و بهداشتی نیز در آن وجود دارد.
آیا امکان ساخت اپلیکیشن داروخانه اندروید و IOS وجود دارد ؟
بله ، خروجی اپلیکیشن تحویلی به مشتری بنا به درخواست کارفرما می تواند در قالب اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن باشد، امکان ارائه همزمان تمام موارد نیز وجود دارد.

نظر بدهید