تماس واتساپ

طراحی اپلیکیشن ستاد انتخاباتی

تبلیغات و ارائه برنامه ها در انتخابات ها نقش مهمی دارد . شما ممکن است کاندیدای ریاست‌ جمهوری ، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باشید و بخواهید اهداف و برنامه های خود را به هواداران خود معرفی کنید , در روش های معمول شما نیاز دارید تا بنر , بیلبورد , تراکت چاپ کنید و یا در رسانه های عمومی و اجتماعی تبلیغات کنید . با توجه به افزایش هزینه های چاپی و تعدد اطلاع رسانی ها و برنامه ها مقرون به صرفه ترین راه طراحی یک اپلیکیشن ساده و کاربردی است . اپلیکیشن استاد انتخاباتی این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و به سرعت آنرا انتشار دهیم و برنامه های خود را به سرعت به هواداران خود اعلام نموده و برای آنها پیام ( نوتیفیکیشن ) ارسال کنیم .

rate start rate start rate start rate start rate start

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن ستاد انتخاباتی

تبلیغات , مدیریت و برنامه ریزی ستاد انتخاباتی

تبلیغات و ارائه برنامه‌ها در انتخابات‌ها نقش مهمی دارد. شما ممکن است کاندیدای ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باشید و بخواهید اهداف و برنامه‌های خود را به هواداران خود معرفی کنیددرروش معمول شما نیاز دارید تا بنر, بیلبورد, تراکت چاپ کنید و یا در رسانه‌های عمومی و اجتماعی تبلیغات کنید. با توجه به افزایش هزینه‌های چاپی و تعدد اطلاع‌رسانی‌ها و برنامه‌ها مقرون‌به‌صرفه راه طراحی یک اپلیکیشن ساده و کاربردی استاپلیکیشن استاد انتخاباتی این امکان را به شما می‌دهد تا به‌راحتی و به‌سرعت آن را انتشار دهیم و برنامه‌های خود را به‌سرعت به هواداران خود اعلام نموده و برای آنها پیام (نوتیفیکیشن) ارسال کنیم.

با داشتن یک اپلیکیشن انتخاباتی قوی شانس شما برای پیروزی در انتخابات و رسیدن به اهدافتان بسیار بیشتر خواهد شداپلیکیشن موبایل ستاد انتخاباتی روش تبلیغاتی و ارتباطی مؤثر, با بازدهی بالا و هزینه بسیار کمتر از سایر روش‌های تبلیغاتی است.
 

چرا اپلیکیشن انتخابات

ما در کشور خود بیش از 50 میلیون کاربر دارای تلفن‌های هوشمند داریم  که تعداد زیادی از آنها واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند. شما با داشتن یک اپلیکیشن ساده و کاربردی می‌توانید به مردم در شناسایی خود اقدام کنید و اهداف و برنامه‌های انتخاباتی خود را بی‌واسطه و سریع  اعلام کنیداپلیکیشن ستاد انتخاباتی مکانی مناسب برای ارتباط مستقیم با هواداران خواهد بود با این اپلیکیشن می‌توانید  یک ارتباط مؤثر دو طرفه را ایجاد کنید.

اپلیکیشن ستاد انتخاباتی می‌تواند به‌راحتی از طریق اپ استورهاوب‌سایت, بلوتوث و دستگاه‌های وایرلس در اختیار هواداران قرار گیرد

 

اپلیکیشن مدیریت ستاد انتخاباتی

مزایای اپلیکیشن تبلیغات , برنامه ریزی و مدیریت ستاد انتخاباتی :

  • هزینه بسیار کمتر از سایر روش‌های تبلیغاتی
  • اعلام سریع برنامه‌ها و اهداف به هواداران بدون واسطه
  • امکان ارتباط دو طرفه با هواداران
  • ارسال پیام (نوتیفیکیشن) بدون هزینه
  • ضریب نفوذ بالا و راحتی انتشار
  • امکان استفاده بعد از پیروزی در انتخابات برای ارتباط و اعلام برنامه‌ها

امکانات اپلیکیشن انتخابات :

بیوگرافی نامزد انتخابات :

سابقه فعالیت‌ها, سوابق تحصیلی یک نامزد انتخابی از بخش‌هایی است که موردتوجه مردم قرار می‌گیرد, شما در اپلیکیشن خود می‌توانید به‌صورت کامل و حرفه‌ای بیوگرافی خود را قرار دهید.

گالری تصاویر , متن , صوت  و ویدئو ها :

این بخش مهم‌ترین وجه تمایز با سایر رسانه‌های تبلیغاتی است که با رسانه‌های چاپی نمی‌توان آن را اجرا کرد, این بخش می‌تواند تصاویر مختلف تأثیر گذار و ویدئوهای سخنرانی شمارا به هواداران نمایش دهد.

طراحی گرافیکی اختصاصی :

اینکه هر نامزد انتخاباتیاپلیکیشنی مطابق بارنگ و سلیقه خود داشته باشد بدیهی است, شما می‌توانید اپلیکیشنی مطابق سلیقه و چیدمان خود داشته باشید.

مشاهده و اعلام برنامه ها و اهداف :

در اپلیکیشن ستاد انتخاباتی شما می‌توانید در هرلحظه برنامه‌هاسخنرانی‌هابازدیدها, سفرها را به مخاطبین اعلام کنید تا هواداران شما در هر مکان بتوانند در برنامه‌های تبلیغاتی شما شرکت کنند.
 

اطلاعات تماس :

در اپلیکیشن ستاد انتخاباتی این امکان فراهم‌شده تا هواداران بتوانند به آدرس ستادهای شما دسترسی داشته باشند.


پرسش و پاسخ :

بخش پرسش و پاسخ و ارتباط با هواداران در افزایش رأی یک نامزد انتخاباتی بسیار تأثیر گذار است. ممکن است هزار سؤال در ذهن مخاطبین شما ایجادشده باشد, که می‌توانند دراپلیکیشن مطرح کرده و پاسخ خود را دریافت کنند. این بخش باعث افزایش اعتماد مخاطبین به نامزد انتخاباتی می‌شود.

اشتراک گذاری سریع محتوا :

اشتراک‌گذاری محتوا در افزایش مخاطبین تأثیر دارد, هواداران از طریق این قابلیت می‌توانند محتوا, مطالب و تصاویر شمارا به‌راحتی از طریق اپلیکیشن در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.
 

نظر سنجی :

سریع‌ترین و راحت‌ترین روش برای دریافت بازخورد مخاطبین از برنامه‌ها و سخنرانی‌هانظرسنجی استنظرسنجی به نامزد انتخاباتی این امکان را می‌دهد تا از دیدگاه کاربران آگاهی یافته و مشکلات را رفع نمایند.

ارسال پیام ( نوتیفیکیشن ) :

اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که برای هواداران خود پیام ارسال کنید, ارسال پیام توسط خود نرم‌افزار انجام می‌شود و کاملاً رایگان است. از این قابلیت می‌توان برای اطلاع‌رسانی سریع استفاده کنید.
 

ثبت نام :

داشتن اطلاعات هواداران و مخاطبین برای شما یک برگ برنده محسوب می‌شود, شما می‌توانید پراکندگی جغرافیایی هواداران را بفهمید و اطلاعات تماس آنها را داشته باشید تا در برنامه‌های تبلیغاتی استفاده کنید, برای مثال در سخنرانی‌های شهرستان‌ها به هواداران همان شهر اطلاع‌رسانی کنید. اطلاعات تماس برنامه‌های شمارا کاملاً هدفمند می‌کند.

فرم درخواست همکاری با ستاد انتخابات:

در بسیاری از موارد هواداران شما ممکن است بخواهند در پیشبرد برنامه‌های تبلیغاتی شما مشارکت داشته باشند, در این بخش به‌راحتی می‌توانند درخواست همکاری خود را اعلام کنند.

کانال‌های ارتباطی:

در بخش اطلاعات تماس شما می توانید شماره های تماس , سایت , اطلاعات شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید .

سایر محصولات و خدمات تبلیغاتی ستاد انتخاباتی :

۱- دستگاه وای فای تبلغاتی
۲- دستگاه هوشمند دیجیتال ساین ایج
۳- کیوسک های اطلاع رسانی
۴- دستگاه فوتوگرافی و هولوگرافی تبلیغاتی

کلام آخر :

ما در عصر ارتباطات به سر می‌بریم, ارتباطات به‌منظور تعاملات بیشتر و جذب مخاطبین بیشتر. تمام روش‌های تبلیغاتی یا دارای هزینه بالا بوده و یا اینکه یک طرفه استاپلیکیشن موبایل جدا از هزینه پایین, ارتباطات دو طرفه را فراهم می‌سازد و حتی بعد از پیروزی در انتخابات به‌عنوان یک کانال اطلاع‌رسانی و ارتباطی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

ثبت نظر