طراحی اپلیکیشن آموزشی ✒️ ساخت اپلیکیشن آموزش زبان

✳️ طراحی انواع اپلیکیشن آموزشی:

◀️ طراحی اپلیکیشن آموزش از راه دور
◀️ طراحی اپلیکیشن آموزش زبان
◀️ طراحی اپلیکیشن آموزش های تخصصی
◀️ طراحی اپلیکیشن های تعاملی با واقعیت افزوده

☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن آموزشی ✒️ ساخت اپلیکیشن آموزش زبان

طراحی اپلیکیشن آموزشی

تحصیلات همیشه یکی از جنبه های مهم زندگی هر فرد بوده است. همه ما هر روز به دنبال یادگیری و آموختن مهارت های مورد علاقه خود هستیم. طراحی اپلیکیشن های آموزشی بر همین اساس شکل گرفته اند و محبوبیت زیادی نیز پیدا کرده اند.

طراحی و ساخت اپلیکیشن، یک چالش بزرگ است که به دانش، تجربه و زمان نیاز دارد. علاوه بر این، در مورد برنامه های آموزشی، حتی بیشتر از سایر انواع برنامه ها، دانش کاربر، تحقیقات عمیق بازار و طراحی مناسب UX/UI ضروری است، ما در شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، شما را برای رساندن به هدفتان در این زمینه یاری می کنیم.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن آموزشی چیست؟

امروزه برنامه های آموزشی در مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی برای کمک به مربیان آموزشی استفاده می شود. با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت می توان چیزهای زیادی را یاد گرفت از جمله آموزش مهارت های رانندگی یا کدنویسی، آموزش های مهندسی، آموزش های فروش، آموزش های توسعه فردی و ... به زبان ساده، اپلیکیشن های آموزشی موبایل به افراد در یادگیری کمک می کنند. پارامترهای مختلفی وجود دارد که با آن می توان اپلیکیشن های آموزشی را دسته بندی کرد مثلا بر اساس مخاطبین هدف که می تواند دانش آموزان مدرسه باشند یا مربیان آموزشی و یا نوع خدماتی که توسط آن ارائه می شود.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

انواع اپلیکیشن های آموزشی

همانطور که قبلا ذکر شد، توسعه برنامه آموزشی در حد زیادی در حال توسعه و تکامل است، و اکثر آنها بر اساس نوع آموزش و مخاطب آن ممکن است رویکردی متفاوت داشته باشد. اپلیکیشن های آموزشی بر اساس راه حل های آموزشی که ارائه می کنند تقسیم بندی می شود.

انواع اپلیکیشن های آموزشی

 • برنامه های کاربردی برای دانش آموزان

  برنامه های کاربردی برای دانش آموزان
  ایجاد آموزش برای مباحث مختلف درسی برای دانش آموزان می تواند مفید و مورد تقاضا باشد مثلا نحوه انجام انواع آزمایشهای شیمیایی برای درک بهتر عناصر ، اما این برنامه ها فقط برای گروه سنی خاصی تهیه می شود و برا یهمه ممکن است سودمند نباشد. توسعه دهندگان برنامه آموزشی باید برنامه ای را ارائه دهند که کاربردی و خاص باشد و در عین حال برای گروه سنی هدف، دارای مزایا و مناسب باشد.

 • برنامه های کاربردی برای یادگیری در مدرسه

  برنامه های کاربردی برای یادگیری در مدرسه
  بیشتر برنامه‌های آموزشی که برای دانش‌آموزان طراحی شده‌ است به هدف کمک در انجام تکالیف مدرسه می باشد. برنامه‌هایی مانند google classroom به دانش‌آموزان و معلمان این امکان را می‌دهند تا با استفاده از یک رسانه مشترک برای آموزش موضوعات طبق برنامه درسی دانش آموزان، تعامل داشته باشند. کاربران در این برنامه های می توانند کلاس آنلاین زنده، فیلم ها، تصاویر و مطالب نوشتاری را اشتراک گذاری. مدرسه می‌تواند از این برنامه استفاده کند تا به دانش‌آموزان و معلمان اجازه آپلود، دسترسی و ارسال مطالب آموزشی، وظایف و برنامه‌ها را بدهد. در یک کلاس مجازی، فضایی ایجاد می شود که هر دو طرف می توانند اطلاعات را بصورت آنلاین تبادل کنند. توسعه نرم افزارهای آموزشی جدید در طول همه گیری جهانی کرونا در سال 2020 به بخش آموزش کمک زیادی کرد. یادگیری از راه دور آنقدر رایج و گسترده شد که مدارس، دانشگاه ها و دانش آموزان توانستند در موقعیت های خود پیشرفت کنند.

 • Exam preparation programs

  برنامه های آمادگی برای امتحان
  در حالی که برنامه‌های آموزشی امکان دسترسی کاربران به موارد آموزشی را با توجه به موقعیت آنها فراهم می‌کند، اما ممکن است برای اهداف خاصی ایجاد شده باشند که تجربه کلی یادگیری را افزایش می دهند. توسعه برنامه‌های کاربردی منحصربه‌فرد که از انواع فرمت‌های آزمون، مانند چند گزینه‌ای و توضیحی را پشتیبانی می‌کنند، به معلمان اجازه می‌دهد تا انواع مختلف برگه سؤال را برای رشته‌های مختلف آماده و ارسال کنند تا دانش‌آموزان را برای موقعیت‌های امتحانی آماده کنند. کاربران در هر سن و مقطعی که هستند مانند دانش‌آموزان دبیرستانی، داوطلبان کنکور و دانش‌آموزان فنی حرفه ای این برنامه‌ها را می توانند دانلود کرده تا با نمونه سوالات امتحانات و آزمون ها آشنا شوند و به آنها این امکان را می دهد تا فرآیند یادگیری خود را به طور موثرتری پیگیری کنند.

 • اپلیکیشن های آموزش زبان

  اپلیکیشن های آموزش زبان
  یادگیری یک زبان جدید از طریق یک برنامه آموزشی موبایل به یک امر عادی تبدیل شده است. از آنجا که مسافرت و گردشگری در سطح جهانی به یک امر عادی تبدیل شده، افراد زیادی به یادگیری زبان های مورد علاقه خود پرداخته اند. برنامه‌های آموزش الکترونیکی که برای اهداف یادگیری زبان ایجاد شده‌اند، بستری را برای کارشناسان زبان یا معلمان از نقاط مختلف جهان فراهم می‌کنند تا در کلاس‌های تدریس خصوصی، جلسات فردی یا گروهی ثبت‌نام کنند و مهارت‌های زبانی خود را به اشتراک بگذارند.

 • برنامه های آموزش الکترونیکی

  برنامه های آموزشی تخصصی
  دوره های آموزشی تخصصی دیگر محدود به برنامه درسی دانشگاه نیست. دانش آموزان می خواهند با شرکت در کلاس های تخصصی، طیف دانش خود را برای یک موضوع یا زمینه خاص از طریق آموزش آنلاین بهبود بخشند. این برنامه ها با پایگاه داده های متمایز برای مطالب درسی مختلف در ذهن ایجاد شده اند. مشتریان ممکن است به مطالب دوره ای که خریداری کرده اند دسترسی داشته باشند و حساب های خود را بر اساس ترجیحات خود سفارشی کنند. دوره‌هایی که با دقت ایجاد شده‌اند که یک موضوع را به روش‌های کاربردی و ساده آموزش می‌دهند، درک دانش‌آموزان از موضوع و علاقه به یادگیری بیشتر را افزایش می‌دهند.

 • برنامه های بازی سازی شده

  برنامه های بازی سازی شده
  اصول Gamified برای ایجاد رویکردهای هوشمند یا منحصر به فرد برای یادگیری موضوعات مختلف از طریق بازی و سرگرمی استفاده می شود. آنها به دانش آموزان اجازه می دهند تا در فعالیت های متعدد برای یادگیری یک موضوع خاص شرکت کنند. محبوبیت برنامه‌های گیمیفی شده در میان کودکان مدرسه‌ای بیشتر است، زیرا به ارتقای فرآیند یادگیری کمک می‌کنند. پس از مدتی، خواندن مکرر یک مطلب ممکن است خسته کننده شود. برنامه‌های گیمی‌شده برای رهایی از یکنواختی با ترغیب دانش‌آموزان به مشارکت در ایجاد، توسعه، ساختن و به‌کارگیری آنچه مطالعه کرده‌اند، طراحی شده‌اند.

 • برنامه های

  برنامه های "آموزش با سرگرمی"
  علیرغم بحث بر سر محدود کردن زمان استفاده از رایانه و تلفن های هوشمند برای کودکان، استفاده از تکنیک‌های آموزش الکترونیکی برای آموزش به کودکان بسیار پیشرفت کرده است. برنامه های کاربردی یادگیری، آموزش را برای کودکان خردسال سرگرم کننده و جذاب می کند و مفهوم آموزش مباحث به کودکان را تغییر داده است. والدین امروزی به دنبال برنامه‌هایی هستند که به فرزندانشان کمک می‌کند اطلاعات جدیدی را با روش‌های نوآورانه به دست آورند، برنامه‌هایی که می‌توانند با بزرگ شدن با آن‌ها آشنا شوند.

هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی

هزینه توسعه یک اپلیکیشن آموزشی به میزان پیچیدگی، ایده و پیچیدگی امکانات بستگی دارد. پیچیدگی ایده اپلیکیشن تاثیر فوری و قابل توجهی بر هزینه های توسعه دارد، پیچیدگی یک محصول با درجه دشواری منطق تجاری، مانند تعداد نقش ها، عملکردها و ویژگی ها تعریف می شود، در نهایت، برنامه های کاربردی تجاری پیچیده معمولاً به توسعه زیرساخت بیشتری نیاز دارند. تیم توسعه اپلیکیشن موبایل شما تاثیر قابل توجهی بر هزینه یک اپلیکیشن آموزشی دارد. بنابراین، کسب دانش برون سپاری نرم افزار و صنعت آموزش ضروری است. شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، با تجره 15 ساله خود در زمینه طراحی و ساخت برنامه های سفارشی می تواند به سادگی و سرعت و با هزینه مناسب برنامه شما را پیاده سازی نماید. توسعه یک برنامه آموزشی برای یک پلتفرم مانند اندروید، هزینه کمتری نسبت به توسعه همزمان آن در دو پلتفرم اندروید و Ios برای شما دارد، از طرفی، اگر در حال توسعه برای ابزارهای پوشیدنی (مانند واقعیت افزوده) یا تلویزیون های هوشمند هستید، هزینه برنامه های تلفن همراه به طور قابل توجهی افزایش می یابد. هزینه هایی که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند، هزینه های پنهان توسعه اپلیکیشن شامل نگهداری و ارتقاء سیستم و سخت افزار است. بدون هر دوی اینها نمی‌توانید یک شرکت آموزش الکترونیکی ایجاد کنید که افراد آن را دوست داشته باشند. توسعه برنامه شامل ارتقاء ویژگی ها و قابلیت های آن و رفع مشکلات احتمالی آن است.

هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی

چگونه یک اپلیکیشن آموزشی بسازیم؟

هنگامی که می خواهید یک سرویس توسعه برنامه آموزشی ایجاد کنید، ابتدا باید خدماتی که می خواهید ارائه دهید را مشخص کنید آماده کنید.

✔️ مرحله توسعه کسب و کار

این مرحله به شما این امکان را می دهد که ایده های تجاری را آزمایش کرده و بهترین آنها را انتخاب کنید. تیم توسعه پروژه، اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد یک برنامه آموزشی را ابتدا تجزیه و تحلیل و جمع آوری می کند. سپس گروه ارزیابی می کند که آیا یک پروژه بر اساس آموخته هایش قابل استفاده، امکان پذیر و قابل اجرا است یا خیر.

✔️ تحقیقات مشتری

تحقیقات مشتری برای تعیین نیازها، اقدامات و بخش‌های مشتریان حیاتی است. استارت‌آپ‌ها باید به دنبال یافتن کاربران بالقوه پلتفرم آموزشی خود و کسانی باشند که قبلاً از کالاهای دیگری که شما توسعه داده‌اید استفاده می‌کنند و احتمالاً از پلتفرم شما استفاده می‌کنند. نوع برنامه ای که قصد توسعه آن را دارید، دامنه و وسعت تحقیقات مصرف کننده شما را تعیین می کند. در نتیجه، درک نحوه عملکرد برنامه شما برای ارائه یک تجربه کاربری فوق‌العاده به مشتریان شما بسیار مهم است.

✔️ تحقیق رقبا

تجزیه و تحلیل رقیب مستلزم جستجوی شرکت هایی با همان محصول و ارزیابی هم محصول و هم معایب و مزایای شرکت است. مهم ترین تهدید برای موفقیت شرکت شما رقابت است، بنابراین مهم ترین رقیب را بررسی کنید. تحقیقات رقبا همچنین می تواند به شما در شناسایی روندهای کسب و کار که ممکن است نادیده گرفته شود کمک کند.

چگونه یک اپلیکیشن آموزشی بسازیم؟

Ideas

ایده های برنامه آموزشی

اولین اولویت، تعیین نوع برنامه ای است که باید توسعه یابد. به عنوان مثال، آیا این برنامه در درجه اول برای دانش آموزان / کارآموزان / معلمان، یا کارشناسان شرکت است؟ اطمینان حاصل کنید که فرایند کاربر به خوبی نوشته شده اند و جریان برنامه می تواند به دستیابی به هدف نهایی برنامه آموزشی کمک کند.

خوب، ما می دانیم که می خواهیم به دانش آموزان دسترسی پیدا کنیم، اما نحوه ارتباط با مخاطبین هدف نیز بسیار مهم است. ما لیستی از ایده های برتر و کاربردی را در زمینه طراحی اپلیکیشن آموزشی جمع آوری کرده ایم.

✳️ برنامه تدریس خصوصی

دانش آموزان همیشه به داشتن معلم خصوصی علاقه داشته اند زیرا مطمئن ترین راه برای یادگیری و گرفتن نمرات عالی است. اپلیکیشن آموزش خصوصی به دانش آموزان اجازه می دهد تا به سرعت و به سادگی با کارشناسان و معلمان ارتباط برقرار کنند. دانش آموزان می توانند از معلم در مورد سوالاتی که ممکن است داشته باشند بپرسند. پس از بحث و گفتگو، دانش آموزان می توانند از طریق برنامه آموزشی خصوصی از معلم خود جزوه و محتوای آموزشی دریافت کنند.

✳️ اپلیکیشن آموزش زبان

این اپلیکیشن، برای یادگیری زبان های مختلف استفاده می شود. این برنامه برای دانش آموزان و معلمان آموزش زبان مناسب است. دانش آموزان امروزی ممکن است بخواهند برای ادامه تحصیل از کشوری به کشور دیگر می روند. بنابراین، آنها باید به زبانی که به آن نقل مکان کرده اند تسلط داشته باشند. معلمان نیز از مزایای این برنامه آموزشی بهره مند می شوند و می توانند بصورت زنده از راه دور به افراد آموزش داده و از این راه کسب درآمد کنند.

✳️ اپلیکیشن پرسش و پاسخ

این نوع اپلیکیشن به هدف آشنایی دانش آموزان با نمونه سوالات و آمادگی بیشتر آنها برای آزمون ها طراحی و ساخته شده است، این برنامه به دانش آموزان امکان می دهد تا به سوالات و آزمون های آماده شده پاسخ دهند، آزمونها ممکن است بصورت مجموعه های تستی باشد که به دانش آموزان در ارزیابی خود کمک می کنند. همچنین می‌توانید یک ماژول برای این برنامه بسازید که حاوی سؤالات و پاسخ‌های اضافی برای کمک به دانش‌آموزان باشد.

✳️ اپلیکیشن دیکشنری

تنها موردی که مشکل سنی ندارد، یک برنامه فرهنگ لغت است که هم برای دانش‌آموزان و هم برای مربیان مفید است. در سالهای گذشته، مردم یک فرهنگ لغت جیبی حمل می کردند. با این حال، سناریو از آن زمان به شدت تغییر کرده است. اکنون ممکن است یک برنامه فرهنگ لغت در تلفن خود داشته باشید. مردم بیشتر از اینکه هزاران صفحه را در یک فرهنگ لغت بخوانند، از برنامه ها استفاده می کنند. همچنین این موضوع به نفع کاربر است، تا سریعتر کلمات و معانی را جستجو کنند. همچنین ممکن است از یک شرکت توسعه برنامه بخواهید که یک برنامه دایرکتوری سفارشی برای شما بسازد.

✳️ اپلیکیشن کتاب صوتی

کتاب صوتی مفهومی جدید در بازار نیست. به عنوان مثال، بسیاری از ما ایده یادگیری سی دی برای یادگیری زبان را دیدیم. این برنامه می تواند بر اساس سطح دانش دانش آموزان می تواند متفاوت باشد.هنگام استفاده از این برنامه، کاربران نیازی به دانلود یا خواندن کتاب ندارند. دانش‌آموزان می‌توانند از طریق این برنامه، که عملکردی مشابه YouTube دارد، کتاب صوتی را برای هر موضوع و کتاب دلخواه شروع کنند. گاهی اوقات خواندن کتاب ها دشوار است زیرا حاوی کلمات غیر معمول هستند، بنابراین بهتر است از برنامه کتاب صوتی استفاده کنید. وقتی در تعطیلات هستید یا رانندگی می کنید، می توانید از آن استفاده کنید.

 چگونه از یک اپلیکیشن آموزشی کسب درآمد کنیم؟

 چگونه از یک اپلیکیشن آموزشی کسب درآمد کنیم؟

نحوه کسب درآمد از یک اپلیکیشن آموزشی

همانطور که می دانید، توسعه یک اپلیکیشن کار، زمان و هزینه زیادی دارد. بنابراین تعجب آور نیست که بخواهید سرمایه گذاری موثری داشته باشید و برای خود کسب درآمد کنید. در اینجا چند راه ساده برای کسب درآمد از یک برنامه آموزشی آورده شده است:

 • روش فریمیوم

  روش فریمیوم
  شما یک نسخه محدود از نرم افزار خود را ارائه می دهید و از مشتریان می خواهید در صورت لذت بردن از آن، نسخه کامل را خریداری کنند. با این حال، حتی نسخه رایگان نیز باید کاملاً کاربردی باشد. نسخه رایگان دارای دروس مشابه با نسخه پولی است، اما در صورت پرداخت هزینه اشتراک، به ویژگی های اضافی دسترسی خواهید داشت.

 • تست رایگان با زمان محدود

  تست رایگان با زمان محدود
  می‌توانید یک دسترسی زمان دار به کاربران خود ارائه دهید تا به تمام قابلیت‌های برنامه برای مدت زمان مشخصی قبل از درخواست خرید، دسترسی داشته باشند و در صورت تمایل به ادامه، هزینه را پرداخت نمایند. این یک روش مناسب و منصفانه است زیرا شما هر چیزی را که بعداً میخواهد خریداری نماید را به کاربر نشان می دهید. دو هفته معمولا زمان کافی برای عادت کردن به یک برنامه است.

 • تبلیغات درون برنامه ای

  تبلیغات درون برنامه ای
  تبلیغات به عنوان یک رویکرد کسب درآمد باید با احتیاط در یک برنامه آموزشی استفاده شود. قطع کردن درس با تبلیغ، بی اثر است و نقص قابل توجهی محسوب می شود. اگر شیوه تبلیغات درستی را انتخاب کنید، شرکت توسعه نرم افزار شما ممکن است پیشنهادهای استراتژی مبتنی بر آن را به شما ارائه دهد.

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری ؟

شرکت پیشگامان دامنه فناوری یکی از شرکت های برتر در حوزه برنامه نویسی است که تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن دارد. از ویژگی های مهم این شرکت می‌توان به مشاوره اختصاصی، تیم فنی باتجربه و کاربلد، نمونه کارهای باکیفیت، هزینه مقرون به صرفه، استفاده از تکنولوژی های به روز، قابل توسعه بودن، کدنویسی حرفه ای، یکسال پشتیبانی رایگان و قابل اجرا بودن اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید وios اشاره کرد.

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در سایت و اپلیکیشن ها

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

ویژگی های شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان

ساخت اپلیکیشن در تمامی پلت فرم ها

یکی از نکات بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن موبایل، اجرای بی نقص آن در انواع دستگاه‌هاست، یک اپلیکیشن طراحی شده، اگر مشکل نصب در دستگاه های مختلف را داشته باشد، حتی اگر کاربردی و محبوب باشد، موفق نیست. طراحی اپلیکیشن در بستر اندروید و iOS می تواند کاربران بیشتری را جذب نماید.

نوآوری در طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن پیشگامان، همواره بر ساخت اپلیکیشن هایی خلاقانه ای تاکید و تمرکز دارند و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده می کنند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب، باعث جذب خود به خود کاربران به سمت اپلیکیشن ها می شود. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران قبل از طراحی نقش به سزایی در موفق اپلیکیشن های پیشگامان دارد.

دوری از پیچیدگی ها

طراحی و پیاده سازی ساده اپلیکیشن، باعث جذب و ارتباط بهتر کاربران با سیستم شرکت پیشگامان شده است، ما همیشه این نکته را دقت می کنیم که  اگر اپلیکیشن‌ها به صورت پیچیده و غیرکاربردی طراحی شود، کاربران خیلی سریع آنرا کنار گذاشته و به سرعت اپلیکیشن را ترک می‌ کنند. با طراحی حرفه ای، مشتریان و کاربران قادر خواهند بود به صورت بهینه تری از اپلیکیشن استفاده کرده و آنرا به دیگران توصیه کنند.

گرافیک و زیبایی بصری

طراحی اپلیکیشن های مفید و کاربردی، تاثیر بسیار زیادی در افزایش کاربران اپلیکیشن دارد، اما اگر اپلیکیشن زیبا و کاربردی نباشد، معمولا نمی ‌تواند افراد زیادی را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب و کاربر پسند هنگام طراحی اپلیکیشن، باعث می شود تا کاربران در هنگام کار کردن با آن احساس بهتری داشته باشند. تیم طراحی پیشگامان همه موارد مهم در زیبایی و کاربردی بودن اپلیکیشن را در نظر گرفته و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می آورند.

انتشار در تمام اپ مارکت ها

مارکت ها معمولا بهترین محل برای تبلیغ و انتشار اپلیکیشن هستند، معمولا اکثر افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند در بسیاری از مارکت ها مانند کافه بازار و گوگل پلی عضو هستند تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دریافت کنند. تیم طراحی اپلیکیشن پیشگامان با رعایت تمام ضوابط و استانداردهای مارکت ها، امکان بارگزاری بدون مشکل را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بروزرسانی های مستمر سیستم

یکی از مهمترین جنبه های یک اپلیکیشن خوب داشتن امنیت و سرعت مناسب است، تیم پیشگامان به صورت مستمر کلیه سیستم ها را بررسی کرده تا در صورت بروز مشکل آنرا رفع نمایند، علاوه بر بروزرسانی های امنیتی، هسته سیستم نیز با آخرین تکنولوژی های نرم افزار بروز رسانی می شود تا یک اپلیکیشن سریع و بدون مشکل را برای کاربران خود ایجاد کند.

جهت استفاده از مشاوره رایگان بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 تماس تلفنی

سوالات متداول

ایا امکان ساخت نرم افزار آموزشی اندروید وجود دارد؟
بله، با توجه به درخواست کارفرما امکان ارائه اپلیکیشن در بستر اندروید، iOS و وب اپلیکیشن وجود دارد
هزینه ساخت برنامه آموزشی چگونه محاسبه می شود؟
هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی متناسب با طرح و ایده شما محاسبه می گردد، با توجه به سختی پروژه و زمان لازم برای آن قیمت دهی صورت می پذیرد که می تواند با مبلغ حداقل 20م شروع شود.
چرا پیشگامان فناوری دامنه فناوری را انتخاب کردید؟
شرکت پیشگامان دامنه فناوری بیش از 13 سال سابقه موفق در زمینه های مختلف طراحی سایت و اپلیکیشن دارد و به صورت تخصصی طراحی UI منحصر به فردی برای شما انجام می دهد.

نظر بدهید

user
رعنا میرعظیمی
چهارشنبه 7 دی 1401
سلام ببخشید میخواستم بدونم تعرفه طراحی اپلیکیشن آموزشی به چه صورت محاسبه می شود؟

admin
پاسخ مدیر به رعنا میرعظیمی
پنجشنبه 8 دی 1401

سلام تیم پیشگامان پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

user
زهرا یوسفی
چهارشنبه 7 دی 1401
سلام. من سفارش طراحی اپلیکیشن آموزش را دارم که بتونم به افراد مختلف به صورت مجازی و غیر حضوری آموزش بدم شما امکان طراحی همچین اپلیکیشنی را دارید؟؟

admin
پاسخ مدیر به زهرا یوسفی
پنجشنبه 8 دی 1401

سلام سرکار خانم یوسفی بله، شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان امکان طراحی انواع اپلیکیشن آموزشی به صورت مجازی را دارد و کافیست شما طرح خود را برای تیم ما بفرستید تا مراحل طراحی اپلیکیشن اموزشی شما آغاز شود

user
ریحانه بیگی
دوشنبه 19 دی 1401
درود میخواستم هزینه ساخت اپلیکیشن آموزشی اندروید در حوزه آموزش زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی رو بدونم؟ بعد ببخشید اگر فقط ابتدا با آموزش زبان انگلیسی شروع کنیم هزینه اش کمتر میشه یا خیلی فرقی نمیکنه؟؟

admin
پاسخ مدیر به ریحانه بیگی
دوشنبه 19 دی 1401

سلام سرکار خانم بیگی برای کسب اطلاع دقیق از قیمت طراحی اپلیکیشن آموزشی تیم پیشگامان نیاز به طرح شما دارند، لطفا لیستی از امکانات و ویژگی ها را تهیه کنید و برای ما بفرستید تا به شما هزینه طراحی اعلام شود.