طراحی اپلیکیشن آموزشی ✒️ طراحی اختصاصی

✳️ طراحی انواع اپلیکیشن آموزشی:

◀️ ساخت بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی
◀️ دارای سایت، اپلیکیشن موبایل و وب اپ
◀️ طراحی اپلیکیشن آموزش از راه دور
◀️ طراحی اپلیکیشن آموزش زبان
◀️ طراحی اپلیکیشن آموزش های تخصصی
◀️ طراحی اپلیکیشن های تعاملی با واقعیت افزوده

☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن آموزشی ✒️ طراحی اختصاصی

طراحی اپلیکیشن آموزشی

تحصیلات همیشه یکی از جنبه های مهم زندگی هر فرد بوده است. همه ما هر روز به دنبال یادگیری و آموختن مهارت های مورد علاقه خود هستیم. طراحی اپلیکیشن های آموزشی بر همین اساس شکل گرفته اند و محبوبیت زیادی نیز پیدا کرده اند.

طراحی و ساخت اپلیکیشن، یک چالش بزرگ است که به دانش، تجربه و زمان نیاز دارد. علاوه بر این، در مورد برنامه های آموزشی، حتی بیشتر از سایر انواع برنامه ها، دانش کاربر، تحقیقات عمیق بازار و طراحی مناسب UX/UI ضروری است، ما در شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، شما را برای رساندن به هدفتان در این زمینه یاری می کنیم.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

انواع اپلیکیشن های آموزشی

همانطور که قبلا ذکر شد، توسعه برنامه آموزشی در حد زیادی در حال توسعه و تکامل است، و اکثر آنها بر اساس نوع آموزش و مخاطب آن ممکن است رویکردی متفاوت داشته باشد. اپلیکیشن های آموزشی بر اساس راه حل های آموزشی که ارائه می کنند تقسیم بندی می شود.

انواع اپلیکیشن های آموزشی

برنامه های کاربردی برای دانش آموزان

ایجاد آموزش برای مباحث مختلف درسی برای دانش آموزان می تواند مفید و مورد تقاضا باشد مثلا نحوه انجام انواع آزمایشهای شیمیایی برای درک بهتر عناصر ، اما این برنامه ها فقط برای گروه سنی خاصی تهیه می شود و برا یهمه ممکن است سودمند نباشد. توسعه دهندگان برنامه آموزشی باید برنامه ای را ارائه دهند که کاربردی و خاص باشد و در عین حال برای گروه سنی هدف، دارای مزایا و مناسب باشد.

برنامه های کاربردی برای دانش آموزان

برنامه های کاربردی برای یادگیری در مدرسه

بیشتر برنامه‌های آموزشی که برای دانش‌آموزان طراحی شده‌ است به هدف کمک در انجام تکالیف مدرسه می باشد. برنامه‌هایی مانند google classroom به دانش‌آموزان و معلمان این امکان را می‌دهند تا با استفاده از یک رسانه مشترک برای آموزش موضوعات طبق برنامه درسی دانش آموزان، تعامل داشته باشند. کاربران در این برنامه های می توانند کلاس آنلاین زنده، فیلم ها، تصاویر و مطالب نوشتاری را اشتراک گذاری. مدرسه می‌تواند از این برنامه استفاده کند تا به دانش‌آموزان و معلمان اجازه آپلود، دسترسی و ارسال مطالب آموزشی، وظایف و برنامه‌ها را بدهد. در یک کلاس مجازی، فضایی ایجاد می شود که هر دو طرف می توانند اطلاعات را بصورت آنلاین تبادل کنند. توسعه نرم افزارهای آموزشی جدید در طول همه گیری جهانی کرونا در سال 2020 به بخش آموزش کمک زیادی کرد. یادگیری از راه دور آنقدر رایج و گسترده شد که مدارس، دانشگاه ها و دانش آموزان توانستند در موقعیت های خود پیشرفت کنند.

برنامه های کاربردی برای یادگیری در مدرسه

برنامه های آمادگی برای امتحان

در حالی که برنامه‌های آموزشی امکان دسترسی کاربران به موارد آموزشی را با توجه به موقعیت آنها فراهم می‌کند، اما ممکن است برای اهداف خاصی ایجاد شده باشند که تجربه کلی یادگیری را افزایش می دهند. توسعه برنامه‌های کاربردی منحصربه‌فرد که از انواع فرمت‌های آزمون، مانند چند گزینه‌ای و توضیحی را پشتیبانی می‌کنند، به معلمان اجازه می‌دهد تا انواع مختلف برگه سؤال را برای رشته‌های مختلف آماده و ارسال کنند تا دانش‌آموزان را برای موقعیت‌های امتحانی آماده کنند. کاربران در هر سن و مقطعی که هستند مانند دانش‌آموزان دبیرستانی، داوطلبان کنکور و دانش‌آموزان فنی حرفه ای این برنامه‌ها را می توانند دانلود کرده تا با نمونه سوالات امتحانات و آزمون ها آشنا شوند و به آنها این امکان را می دهد تا فرآیند یادگیری خود را به طور موثرتری پیگیری کنند.

Exam preparation programs

اپلیکیشن های آموزش زبان

یادگیری یک زبان جدید از طریق یک برنامه آموزشی موبایل به یک امر عادی تبدیل شده است. از آنجا که مسافرت و گردشگری در سطح جهانی به یک امر عادی تبدیل شده، افراد زیادی به یادگیری زبان های مورد علاقه خود پرداخته اند. برنامه‌های آموزش الکترونیکی که برای اهداف یادگیری زبان ایجاد شده‌اند، بستری را برای کارشناسان زبان یا معلمان از نقاط مختلف جهان فراهم می‌کنند تا در کلاس‌های تدریس خصوصی، جلسات فردی یا گروهی ثبت‌نام کنند و مهارت‌های زبانی خود را به اشتراک بگذارند.

اپلیکیشن های آموزش زبان

برنامه های آموزشی تخصصی

دوره های آموزشی تخصصی دیگر محدود به برنامه درسی دانشگاه نیست. دانش آموزان می خواهند با شرکت در کلاس های تخصصی، طیف دانش خود را برای یک موضوع یا زمینه خاص از طریق آموزش آنلاین بهبود بخشند. این برنامه ها با پایگاه داده های متمایز برای مطالب درسی مختلف در ذهن ایجاد شده اند. مشتریان ممکن است به مطالب دوره ای که خریداری کرده اند دسترسی داشته باشند و حساب های خود را بر اساس ترجیحات خود سفارشی کنند. دوره‌هایی که با دقت ایجاد شده‌اند که یک موضوع را به روش‌های کاربردی و ساده آموزش می‌دهند، درک دانش‌آموزان از موضوع و علاقه به یادگیری بیشتر را افزایش می‌دهند.

برنامه های آموزش الکترونیکی

برنامه های بازی سازی شده

اصول Gamified برای ایجاد رویکردهای هوشمند یا منحصر به فرد برای یادگیری موضوعات مختلف از طریق بازی و سرگرمی استفاده می شود. آنها به دانش آموزان اجازه می دهند تا در فعالیت های متعدد برای یادگیری یک موضوع خاص شرکت کنند. محبوبیت برنامه‌های گیمیفی شده در میان کودکان مدرسه‌ای بیشتر است، زیرا به ارتقای فرآیند یادگیری کمک می‌کنند. پس از مدتی، خواندن مکرر یک مطلب ممکن است خسته کننده شود. برنامه‌های گیمی‌شده برای رهایی از یکنواختی با ترغیب دانش‌آموزان به مشارکت در ایجاد، توسعه، ساختن و به‌کارگیری آنچه مطالعه کرده‌اند، طراحی شده‌اند.

برنامه های بازی سازی شده

برنامه های "آموزش با سرگرمی"

علیرغم بحث بر سر محدود کردن زمان استفاده از رایانه و تلفن های هوشمند برای کودکان، استفاده از تکنیک‌های آموزش الکترونیکی برای آموزش به کودکان بسیار پیشرفت کرده است. برنامه های کاربردی یادگیری، آموزش را برای کودکان خردسال سرگرم کننده و جذاب می کند و مفهوم آموزش مباحث به کودکان را تغییر داده است. والدین امروزی به دنبال برنامه‌هایی هستند که به فرزندانشان کمک می‌کند اطلاعات جدیدی را با روش‌های نوآورانه به دست آورند، برنامه‌هایی که می‌توانند با بزرگ شدن با آن‌ها آشنا شوند.

برنامه های

هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی

هزینه توسعه یک اپلیکیشن آموزشی به میزان پیچیدگی، ایده و پیچیدگی امکانات بستگی دارد. پیچیدگی ایده اپلیکیشن تاثیر فوری و قابل توجهی بر هزینه های توسعه دارد، پیچیدگی یک محصول با درجه دشواری منطق تجاری، مانند تعداد نقش ها، عملکردها و ویژگی ها تعریف می شود، در نهایت، برنامه های کاربردی تجاری پیچیده معمولاً به توسعه زیرساخت بیشتری نیاز دارند. تیم توسعه اپلیکیشن موبایل شما تاثیر قابل توجهی بر هزینه یک اپلیکیشن آموزشی دارد. بنابراین، کسب دانش برون سپاری نرم افزار و صنعت آموزش ضروری است. شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، با تجره 15 ساله خود در زمینه طراحی و ساخت برنامه های سفارشی می تواند به سادگی و سرعت و با هزینه مناسب برنامه شما را پیاده سازی نماید. توسعه یک برنامه آموزشی برای یک پلتفرم مانند اندروید، هزینه کمتری نسبت به توسعه همزمان آن در دو پلتفرم اندروید و Ios برای شما دارد، از طرفی، اگر در حال توسعه برای ابزارهای پوشیدنی (مانند واقعیت افزوده) یا تلویزیون های هوشمند هستید، هزینه برنامه های تلفن همراه به طور قابل توجهی افزایش می یابد. هزینه هایی که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند، هزینه های پنهان توسعه اپلیکیشن شامل نگهداری و ارتقاء سیستم و سخت افزار است. بدون هر دوی اینها نمی‌توانید یک شرکت آموزش الکترونیکی ایجاد کنید که افراد آن را دوست داشته باشند. توسعه برنامه شامل ارتقاء ویژگی ها و قابلیت های آن و رفع مشکلات احتمالی آن است.

هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی   برگشت به راهنمای صفحه

چگونه یک اپلیکیشن آموزشی بسازیم؟

هنگامی که می خواهید یک سرویس توسعه برنامه آموزشی ایجاد کنید، ابتدا باید خدماتی که می خواهید ارائه دهید را مشخص کنید آماده کنید.

✔️ مرحله توسعه کسب و کار

این مرحله به شما این امکان را می دهد که ایده های تجاری را آزمایش کرده و بهترین آنها را انتخاب کنید. تیم توسعه پروژه، اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد یک برنامه آموزشی را ابتدا تجزیه و تحلیل و جمع آوری می کند. سپس گروه ارزیابی می کند که آیا یک پروژه بر اساس آموخته هایش قابل استفاده، امکان پذیر و قابل اجرا است یا خیر.

✔️ تحقیقات مشتری

تحقیقات مشتری برای تعیین نیازها، اقدامات و بخش‌های مشتریان حیاتی است. استارت‌آپ‌ها باید به دنبال یافتن کاربران بالقوه پلتفرم آموزشی خود و کسانی باشند که قبلاً از کالاهای دیگری که شما توسعه داده‌اید استفاده می‌کنند و احتمالاً از پلتفرم شما استفاده می‌کنند. نوع برنامه ای که قصد توسعه آن را دارید، دامنه و وسعت تحقیقات مصرف کننده شما را تعیین می کند. در نتیجه، درک نحوه عملکرد برنامه شما برای ارائه یک تجربه کاربری فوق‌العاده به مشتریان شما بسیار مهم است.

✔️ تحقیق رقبا

تجزیه و تحلیل رقیب مستلزم جستجوی شرکت هایی با همان محصول و ارزیابی هم محصول و هم معایب و مزایای شرکت است. مهم ترین تهدید برای موفقیت شرکت شما رقابت است، بنابراین مهم ترین رقیب را بررسی کنید. تحقیقات رقبا همچنین می تواند به شما در شناسایی روندهای کسب و کار که ممکن است نادیده گرفته شود کمک کند.

چگونه یک اپلیکیشن آموزشی بسازیم؟

ایده های برنامه آموزشی

اولین اولویت، تعیین نوع برنامه ای است که باید توسعه یابد. به عنوان مثال، آیا این برنامه در درجه اول برای دانش آموزان / کارآموزان / معلمان، یا کارشناسان شرکت است؟ اطمینان حاصل کنید که فرایند کاربر به خوبی نوشته شده اند و جریان برنامه می تواند به دستیابی به هدف نهایی برنامه آموزشی کمک کند.

خوب، ما می دانیم که می خواهیم به دانش آموزان دسترسی پیدا کنیم، اما نحوه ارتباط با مخاطبین هدف نیز بسیار مهم است. ما لیستی از ایده های برتر و کاربردی را در زمینه طراحی اپلیکیشن آموزشی جمع آوری کرده ایم.

Ideas

✳️ برنامه تدریس خصوصی

دانش آموزان همیشه به داشتن معلم خصوصی علاقه داشته اند زیرا مطمئن ترین راه برای یادگیری و گرفتن نمرات عالی است. اپلیکیشن آموزش خصوصی به دانش آموزان اجازه می دهد تا به سرعت و به سادگی با کارشناسان و معلمان ارتباط برقرار کنند. دانش آموزان می توانند از معلم در مورد سوالاتی که ممکن است داشته باشند بپرسند. پس از بحث و گفتگو، دانش آموزان می توانند از طریق برنامه آموزشی خصوصی از معلم خود جزوه و محتوای آموزشی دریافت کنند.

✳️ اپلیکیشن آموزش زبان

این اپلیکیشن، برای یادگیری زبان های مختلف استفاده می شود. این برنامه برای دانش آموزان و معلمان آموزش زبان مناسب است. دانش آموزان امروزی ممکن است بخواهند برای ادامه تحصیل از کشوری به کشور دیگر می روند. بنابراین، آنها باید به زبانی که به آن نقل مکان کرده اند تسلط داشته باشند. معلمان نیز از مزایای این برنامه آموزشی بهره مند می شوند و می توانند بصورت زنده از راه دور به افراد آموزش داده و از این راه کسب درآمد کنند.

آموزش زبان

✳️ اپلیکیشن پرسش و پاسخ

این نوع اپلیکیشن به هدف آشنایی دانش آموزان با نمونه سوالات و آمادگی بیشتر آنها برای آزمون ها طراحی و ساخته شده است، این برنامه به دانش آموزان امکان می دهد تا به سوالات و آزمون های آماده شده پاسخ دهند، آزمونها ممکن است بصورت مجموعه های تستی باشد که به دانش آموزان در ارزیابی خود کمک می کنند. همچنین می‌توانید یک ماژول برای این برنامه بسازید که حاوی سؤالات و پاسخ‌های اضافی برای کمک به دانش‌آموزان باشد.

✳️ اپلیکیشن دیکشنری

تنها موردی که مشکل سنی ندارد، یک برنامه فرهنگ لغت است که هم برای دانش‌آموزان و هم برای مربیان مفید است. در سالهای گذشته، مردم یک فرهنگ لغت جیبی حمل می کردند. با این حال، سناریو از آن زمان به شدت تغییر کرده است. اکنون ممکن است یک برنامه فرهنگ لغت در تلفن خود داشته باشید. مردم بیشتر از اینکه هزاران صفحه را در یک فرهنگ لغت بخوانند، از برنامه ها استفاده می کنند. همچنین این موضوع به نفع کاربر است، تا سریعتر کلمات و معانی را جستجو کنند. همچنین ممکن است از یک شرکت توسعه برنامه بخواهید که یک برنامه دایرکتوری سفارشی برای شما بسازد.

دیکشنری

✳️ اپلیکیشن کتاب صوتی

کتاب صوتی مفهومی جدید در بازار نیست. به عنوان مثال، بسیاری از ما ایده یادگیری سی دی برای یادگیری زبان را دیدیم. این برنامه می تواند بر اساس سطح دانش دانش آموزان می تواند متفاوت باشد.هنگام استفاده از این برنامه، کاربران نیازی به دانلود یا خواندن کتاب ندارند. دانش‌آموزان می‌توانند از طریق این برنامه، که عملکردی مشابه YouTube دارد، کتاب صوتی را برای هر موضوع و کتاب دلخواه شروع کنند. گاهی اوقات خواندن کتاب ها دشوار است زیرا حاوی کلمات غیر معمول هستند، بنابراین بهتر است از برنامه کتاب صوتی استفاده کنید. وقتی در تعطیلات هستید یا رانندگی می کنید، می توانید از آن استفاده کنید.

کتاب صوتی

چگونه از یک اپلیکیشن آموزشی کسب درآمد کنیم؟

همانطور که می دانید، توسعه یک اپلیکیشن کار، زمان و هزینه زیادی دارد. بنابراین تعجب آور نیست که بخواهید سرمایه گذاری موثری داشته باشید و برای خود کسب درآمد کنید. در اینجا چند راه ساده برای کسب درآمد از یک برنامه آموزشی آورده شده است:

روش فریمیوم
شما یک نسخه محدود از نرم افزار خود را ارائه می دهید و از مشتریان می خواهید در صورت لذت بردن از آن، نسخه کامل را خریداری کنند. با این حال، حتی نسخه رایگان نیز باید کاملاً کاربردی باشد. نسخه رایگان دارای دروس مشابه با نسخه پولی است، اما در صورت پرداخت هزینه اشتراک، به ویژگی های اضافی دسترسی خواهید داشت.

روش فریمیوم

تست رایگان با زمان محدود
می‌توانید یک دسترسی زمان دار به کاربران خود ارائه دهید تا به تمام قابلیت‌های برنامه برای مدت زمان مشخصی قبل از درخواست خرید، دسترسی داشته باشند و در صورت تمایل به ادامه، هزینه را پرداخت نمایند. این یک روش مناسب و منصفانه است زیرا شما هر چیزی را که بعداً میخواهد خریداری نماید را به کاربر نشان می دهید. دو هفته معمولا زمان کافی برای عادت کردن به یک برنامه است.

 تست رایگان با زمان محدود

تبلیغات درون برنامه ای
تبلیغات به عنوان یک رویکرد کسب درآمد باید با احتیاط در یک برنامه آموزشی استفاده شود. قطع کردن درس با تبلیغ، بی اثر است و نقص قابل توجهی محسوب می شود. اگر شیوه تبلیغات درستی را انتخاب کنید، شرکت توسعه نرم افزار شما ممکن است پیشنهادهای استراتژی مبتنی بر آن را به شما ارائه دهد.

تبلیغات درون برنامه ای

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری ؟

شرکت پیشگامان دامنه فناوری یکی از شرکت های برتر در حوزه برنامه نویسی است که تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن دارد. از ویژگی های مهم این شرکت می‌توان به مشاوره اختصاصی، تیم فنی باتجربه و کاربلد، نمونه کارهای باکیفیت، هزینه مقرون به صرفه، استفاده از تکنولوژی های به روز، قابل توسعه بودن، کدنویسی حرفه ای، یکسال پشتیبانی رایگان و قابل اجرا بودن اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید وios اشاره کرد.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

شرکت خلاق

گواهی شرکت خلاق

عضو شرکت های خلاق در زمینه ساخت نرم افزارهای خدمات شهری

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در سایت و اپلیکیشن ها

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی   برگشت به راهنمای صفحه

سوالات متداول

ایا امکان ساخت نرم افزار آموزشی اندروید وجود دارد؟
بله، با توجه به درخواست کارفرما امکان ارائه اپلیکیشن در بستر اندروید، iOS و وب اپلیکیشن وجود دارد
هزینه ساخت برنامه آموزشی چگونه محاسبه می شود؟
هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی متناسب با طرح و ایده شما محاسبه می گردد، با توجه به سختی پروژه و زمان لازم برای آن قیمت دهی صورت می پذیرد که می تواند با مبلغ حداقل 20م شروع شود.
چرا پیشگامان فناوری دامنه فناوری را انتخاب کردید؟
شرکت پیشگامان دامنه فناوری بیش از 13 سال سابقه موفق در زمینه های مختلف طراحی سایت و اپلیکیشن دارد و به صورت تخصصی طراحی UI منحصر به فردی برای شما انجام می دهد.

نظر بدهید

user
لیلا سیاح
دوشنبه 21 فروردین 1402
لطفا در مورد مراحل ساخت اپلیکیشن آموزشی هم بنویسید

admin
پاسخ مدیر به لیلا سیاح
دوشنبه 21 فروردین 1402

سلام سرکار خانم سیاح حتما در مورد مراحل ساخت اپلیکیشن می نویسیم اما به صورت خلاصه مراحل اپلیکیشن آموزشی شامل مراحل زیر است: 1. تعریف هدف و نیاز 2. طراحی رابط کاربری 3. تهیه مستندات فنی پروژه 4.پیاده سازی و اجرا (کد نویسی) 5.تست نهایی و تحویل اپلیکیشن 6.پشتیبانی فنی اپلیکیشن

user
ریحانه بیگی
دوشنبه 19 دی 1401
درود میخواستم هزینه ساخت اپلیکیشن آموزشی اندروید در حوزه آموزش زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی رو بدونم؟ بعد ببخشید اگر فقط ابتدا با آموزش زبان انگلیسی شروع کنیم هزینه اش کمتر میشه یا خیلی فرقی نمیکنه؟؟

admin
پاسخ مدیر به ریحانه بیگی
دوشنبه 19 دی 1401

سلام سرکار خانم بیگی برای کسب اطلاع دقیق از قیمت طراحی اپلیکیشن آموزشی تیم پیشگامان نیاز به طرح شما دارند، لطفا لیستی از امکانات و ویژگی ها را تهیه کنید و برای ما بفرستید تا به شما هزینه طراحی اعلام شود.

user
زهرا یوسفی
چهارشنبه 7 دی 1401
سلام. من سفارش طراحی اپلیکیشن آموزش را دارم که بتونم به افراد مختلف به صورت مجازی و غیر حضوری آموزش بدم شما امکان طراحی همچین اپلیکیشنی را دارید؟؟

admin
پاسخ مدیر به زهرا یوسفی
پنجشنبه 8 دی 1401

سلام سرکار خانم یوسفی بله، شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان امکان طراحی انواع اپلیکیشن آموزشی به صورت مجازی را دارد و کافیست شما طرح خود را برای تیم ما بفرستید تا مراحل طراحی اپلیکیشن اموزشی شما آغاز شود

user
رعنا میرعظیمی
چهارشنبه 7 دی 1401
سلام ببخشید میخواستم بدونم تعرفه طراحی اپلیکیشن آموزشی به چه صورت محاسبه می شود؟

admin
پاسخ مدیر به رعنا میرعظیمی
پنجشنبه 8 دی 1401

سلام تیم پیشگامان پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.