طراحی اپلیکیشن باربری آنلاین

طراحی اپلیکیشن باربری آنلاین

بازدید : 19

شرکت پیشگامان ارائه دهنده انواع راه کارها و زیرساخت ایجاد کسب و کارهای هوشمند

ساخت اپلیکیشن حمل بار

کسب و کارها همواره در حال تغییرند و ما هر روز شاهد رشد و ارائه خدمات در دسترس تر و بهتر از کسب و کارها هستیم . خدمات حمل و نقل شهری یکی از مهمترین نیازهای جامعه شهری بوده و اکنون شاهد حضور تاکسی های اینترنتی ، پیک موتوری آنلاین و باربری های آنلاین هستیم .

شرکت پیشگامان دامنه فناوری به عنوان یکی از بزرگترین و بروزترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب و اپلیکیشن موبایل ، کلیه زیرساخت ها و بستر ایجاد استارتاپ ها و کسب و کارهای هوشمند را ایجاد نموده است .

نرم افزار تاکسی آنلاین ، پیک موتوری آنلاین ، باربری آنلاین و خدمات امداد بین جاده ای از مهمترین تولیدات ما در زمینه حمل و نقل می باشد .

اپلیکیشن باربری پیشگامان یکی از قوی ترین سیستم های موجود در زمینه رزرو و درخواست وانت ، کامیونت و کامیون بوده ، که بصورت کاملا بومی و امن طراحی گردیده است و رابط کاربری و سیستم مدیریت بسیار هوشمند و پیشرفته ای را دارا می باشد . این پلتفرم در قالب اپلیکیشن آندروید و IOS و همچنین پرتال اینترنتی پیاده سازی شده است و پنل مدیریت آن با ویژگی های منحصر به فرد پیاده سازی شده است .

برخی از ویژگی های اپلیکیشن باربری آنلاین :

انتخاب مبدا و مقصد

برای انتخاب مبدا و مقصد شما می توانید با استفاده از نقشه  گوگل و سایر نقشه های بومی  انتخاب مسیر کنید ، قابلیت جستجوی صوتی و متنی مسیر نیز در این سیستم وجود دارد .

مشاهده نرخ حمل بار

شما می توانید بر اساس مسافت و نوع وسیله حمل بار ، نرخ حمل بار را مشاهده کنید ، در سیستم مدیریت کرایه پارامترهای کنترلی زیادی را از نظر ترافیک ، وضعیت آب و هوا ، تخفیفات منطقه ای ، کدهای تخفیف و هواداری در اختیار مدیر سیستم قرار می دهد .

جزئیات وسیله حمل و نقل

شما قادرید علاوه بر انتخاب  روش پرداخت کرایه ( کیف پول ، نقد ، کارت بانکی و کرایه در محل ) ، جزئیات گیرنده بار وارد نموده تا از تحویل بسته خود مطمئن شوید .

جزئیات بار

در این سیستم شما قادر خواهید بود جزئیات بار ، مشخصات تحویل گیرنده بسته  و توضیحات خاص حمل و نقل ( مانند شکستنی ، قابل اشتعال و ... ) را مشخص کنند .

درخواست سرویس برای دیگران 

در صورتیکه شما برای دیگران درخواست سرویس می کنید می توانید نام و تلفن تحویل دهنده را مشخص کنید تا رانندگان بتوانند به راحتی با ارسال کننده مرسوله ارتباط برقرار کنند .

 

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظرات کاربران