طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی آنلاین

بازدید : 189

نرم افزار پزشک انلاین
این سیستم برای ارائه تمام خدمات درمانی و خدمات مراقبت از بیماران طراحی شده است . در حال حاضر پرستاران سیار بر اساس تقاضاهایی که به پزشکان داده می شود ارائه خدمات در محل بیمار می کنند اما در این سیستم بیمار و خدمات گیرندگان قادر خواهند بود بنا به نیاز خود درخواست خدمات نمایند و سیستم بلافاصله آنرا به اولین پرستار و خدمات دهنده متصل می نماید .

نرم افزار خدمات  پزشکی و پرستاری آنلاین

اپلیکیشن خدمات پزشکی و خدمات پرستاری آنلاین ، برای ارائه تمام خدمات درمانی ، پرستاری و خدمات مراقبت از بیماران طراحی شده است . در حال حاضر پرستاران سیار بر اساس تقاضاهایی که به پزشکان داده می شود ارائه خدمات در محل بیمار می کنند اما در این سیستم بیمار و خدمات گیرندگان قادر خواهند بود بنا به نیاز خود درخواست خدمات نمایند و سیستم بلافاصله آنرا به اولین پرستار و خدمات دهنده متصل می نماید . علاوه بر قابلیت ارائه خدمات در محل بیمار ، امکان رزرو خدمات پزشکی و کلینیکی و نیز خدمات مشاوره از راه دور نیز در این سیستم پیاده سازی شده است .


طراحی اپلیکیشن پرستاری آنلاین

سیستم یکپارچه مشتریان و خدمات پزشکی ، بهداشتی

نسخه پزشکان و خدمات دهندگان

اپلیکیشن خدمات پزشکی بر پایه تلفن همراه پیاده سازی شده است و افزایش سرعت ، کیفیت  و دسترسی همگانی را برای عموم افراد جامعه به ساده ترین شکل به همراه دارد .  خدمات دهندگان می توانند در سه قالب  ارائه خدمات و مراقبت در منزل ، خدمات کلینیکی و رزرو نوبت و مشاوره صوتی و تصویری با بیماران از این سیستم استفاده نمایند .

تعریف خدمات پزشکی و بهداشتی

این بخش این امکان را به خدمات دهندگان و پزشکان فراهم می سازد تا بتوانند نوع ارائه خدمات را در سه قالب ارائه خدمات در محل بیمار ، تعریف خدمات در کلینیک و مطب و ارائه خدمات مشاوره از راه دور تعریف نمایند .

ورود اطلاعات اولیه خدمات دهندگان و پزشکان

برای بهبود و افزایش کیفیت خدمات ، در هنگام تعریف خدمات ، پزشکان و پرستاران می توانند سوالاتی را در مورد خود ، خدماتی که ارائه می دهند ، مدارک و مجوز ها در سیستم وارد نمایند  تا در هنگام درخواست خدمات توسط کاربران بتوان خدمات بهتری را ارائه داد و کاربران انتخاب بهتری را در میان خدمات دهندگان داشته باشند  .

برنامه ریزی سریع و آسان

در این سرویس ، پزشکان و خدمات دهندگان می توانند ساعاتی را که می توانند ارائه خدمات نمایند ، ساعات رزرو و ساعات مشاوره را تعیین نمایند تا کاربران بتوانند خدمات خود را در زمان های مشخص شده درخواست کنند .

تایید آدرس رزرو

در این سیستم خدمات دهندگان قادرند آدرس های خود را با توجه به مکانی که هستند و ارائه خدمات می نمایند تعریف یا تایید کنند مثلا مراکز پزشکی و مطب شخصی را به همراه ساعاتی که در آن حضور دارند مشخص نمایند .

خدمات پزشکی ، بهداشتی ، پزشک متخصص ، مکان ارائه خدمات ، زمان و هزینه

نسخه کاربران

برای به حداکثر رساندن کیفیت خدمات ، راحتی استفاده و بهبود تجربه کاربری این سیستم فیلترهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا کاربران با پارامترهای مختلف بتوانند خدمات و پزشکان خود را انتخاب کنند .

نمایش لیست پزشکان

کاربران با مشاهده لیستی از متخصصین و پارامترهای فیلتر کردن می توانند پزشکان مورد نظر را بر اساس تخصص ، مکان ، هزینه ، امکانات و ... مشاهده نمایند . در این بخش می توان سیستم امتیاز دهی و نظرات کاربران برای پزشکان را نیز فعال نمود .

نمایش زنده پزشکان و پرستاران بر روی نقشه

کاربران بر روی نقشه می توانند مکان های پزشکان ، پرستاران و خدمات دهندگان را مشاهده کننده .

فیلتر خدمات

برای کاربرانی که موارد خاصی را مد نظر دارند می توانند فیلترها به آنها کمک کند ، فیلترها این امکان را به کاربر می دهد تا بر اسا نیازهای خود بصورت دقیق تر به خدمات دست پیدا کنند . برخی فیلتر ها مانند مسافت ، تخصص ، تجهیزات ، جنسیت پزشک و ...

مشخصات خدمات دهندگان

هنگامی که یک کاربر پزشک را انتخاب می کند قادر خواهد بود تا مشخصات کامل پزشک ، تخصص ها ، هزینه ها و سایر موارد دلخواه را مشاهده کند .

زمان های خدمات

کاربران می توانند بر اساس زمان های مشخص شده توسط خدمات دهندگان ، اقدام به رزرو خدمات مورد نیاز خود نمایند .

گواهینامه ها ، مدارک و نظرات کاربران

برای بهبود کیفیت و اعتماد کاربران ، در این سیستم خدمات دهندگان می توانند مدارک و مجوزهای پزشکی خود را قرار دهند . در این بخش رتبه بندی و نظرات کاربران برای هر پزشک ، پرستار و سایر خدمات دهندگان نیز قابل مشاهده است .

پیگیری و ارتباط زنده

برای افزایش کارایی وقتی کاربرای رزرو خدمات پزشکی و درمان را تقاضا می کند قادر خواهند بود به راحتی رزرو خود را پیگری ومکان خدمات دهنده را مشاهده کنند ، علاوه بر مشاهده قادر به برقراری ارتباط نیز خواهند بود .

ردیابی زنده و نوتیفیکیشن

این سیستم مجهز به ردیابی زنده می باشد ، در صورت هر گونه تغییر برنامه اقدام به ارسال نوتیفیکیشن می نماید ، هنگام رسیدن سرویس دهنده به مقصد نیز به کاربر اعلام می شود .

Telemedicine ، صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافه

در این سیستم مخاطبین قادر به برقراری ارتباط تصویری با خدمات دهنده می باشند ، این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا با پزشکان خود ارتباط برقرار کنند و مشاوره بگیرند ، این قابلیت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه برای دو طرف خواهد شد . این قابلیت می تواند بصورت کسر هزینه باشد ( هزینه مشاوره از راه دور )

Telemedicine ، چت همراه با ارسال فایل

کاربران در هنگام مشاوره ویدئویی با پزشک و مشاور خود می توانند فایل هایی را  ارسال کنند  ، فایل هایی مانند تصاویر ، اسکن نسخه ها و ... .

نظرات

از کاربران خواسته می شود تا در بهبود خدمات و افزایش استاندارد های سلامت اقدام به دادن امتیاز و نظرات خود کنند تا دیگر کاربران از تجربه دیگران استفاده کنند .

اپلیکیشن خدمات پرستاری

وب سایت ارائه خدمات پزشکی

در این سیستم علاوه بر اپلیکیشن های آندروید و ios  ، قابلیت ارائه خدمات بر روی وب سایت نیز وجود دارد و کاربرانی که قادر به نصب اپلیکیشن موبایل نیستند می توانند از طریق سایت اقدام به درخواست و رزرو خدمات نمایند .

پورتال رزرو خدمات پزشکی و سلامت

این پورتال اینترنتی قابلیت رزرو انواع خدمات پزشکی و سلامت را برای کلیه متخصصان و خدمات دهندگان فراهم می کند .

مشاهده اطلاعات خدمات دهندگان

کاربران بر روی پورتال می توانند پروفایل پزشکان و خدمات دهندگان را مشاهده نمایند و بر اساس آن تصمیم به رزرو خدمات مورد نیاز خود کنند .

رزرو و پیگیری خدمات

بر روی پورتال کاربران می توانند رزرو ، برنامه ریزی درخواست خدمات در کلینیک و یا منزل ، استفاده از فیلترهای کنترلی را در اختیار داشته باشند .

خدمات پزشکی در محل

سیستم مدیریت درمانگاه ها و کلینیک ها

نمایش کلیه خدمات دهندگان

در نمای کلی می توانید تمام متخصصان ، پزشکان و خدمات دهندگان را بر اساس بدون خدمات ، رزرو شده ، در حال انجام خدمات و مشاوره مشاهده کنند . مسیر و نقطه خدمات گیرندگان نمایش داده می شود و حتی قابلیت مشاهده میزان باطری موبایل خدمات پزشکان و مشاوران مجموعه خود را می توانید مشاهده کنید .

اختصاص خدمات بصورت دستی

در سیستم مرکزی شما می توانید خدماتی را بصورت دستی به پزشکان و خدمات دهندگان خود  اختصاص دهید . این قابلیت می تواند در رزرو خدمات بصورت تلفنی مورد استفاده درمانگاه ها و مراکز خدمات درمانی قرارر گیرد .

مشاهده پزشکان و خدمات دهندگان در حال انجام کار

مدیر سیستم در هر لحظه قادر است وضعیت هر کدام از خدمات دهندگان را بصورت زنده مشاهده نماید .

 ADMIN PANEL پنل مدیریت مرکزی

مدیریت خدمات دهندگان

مدیریت ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مانند تقاضا عضویت ، قبول و رد عضویت ، ثبت نام در سیستم .

تنظیمات هزینه

مدیر سیستم می تواند هزینه های خدمات مراقبت ، مشاوره و کلیه خدمات پزشکی و سلامت را بر اساس شهرها ، ساعات شبانه روز و یا نوع سرویس تنظیم کند .

طرح های تشویقی

تعریف و مدیریت کدهای تخفیف عضویت ، وفاداری ، هدیه و همچنین تخفیف بر روی مراکز  خدمات دهنده ای که تمایل به تخفیف خدمات خود دارند .

رزرو خدمات

در سیستم مدیرت شما می توانید تمامی خدمات در حال انجام را مشاهده کنید .

حسابداری

سیستم حسابداری مالی کامل برای پیگیری درآمد برای کلیه خدمات دهندگان که اقدام به ارائه خدمات در این سیستم نموده اند .

سیستم پرداخت

در این سیستم ، مدیریت حق فنی و حرفه ای بصورت یکپارچه پیاده سازی شده است ، برای مدیریت درآمد های نقدی ، اعتباری و کیف پول و پرداخت به حساب بانکی خدمات دهندگان .

مدیریت خدمات

شما در این سیستم می توانید خدمات و دسته بندی های متنوعی را اضافه کنید .

مشاهده خدمات دهندگان

شما می توانید تمام رزروها و سفرها را در لحظه بر روی نقشه در کلیه مناطق و شهرها مشاهده کنید .

مدیریت مناطق

منطقه بندی برای ارائه سرویس در این سیستم قابل تعریف است ، در این حالت می توانید برای مناطق کلینیک ها و مراکز درمانی را برای سرویس دادن مشخص کنید و حتی تعرفه خاصی را برای برخی مناطق در نظر بگیرید .

ارسال پیام

شما می توانید در این سیستم به کاربران و خدمات دهندگان پیام ارسال کنید .

گزارشات سیستم

شما می توانید بر اساس امتیازات کاربران در افزایش کیفیت سیستم اقدام کنید .

تنظیمات کمیسیون

در این بخش شما می توانید کمیسون های متفاوتی را برای خدمات متنوع تنظیم کنید .

طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی

چرا سیستم سلامت پزشکی ما را انتخاب کنید ؟

سیستم مراقبت سلامت ما با ترکیب دانش روز نرم افزاری و پزشکی توانسته سیستمی قدرتمند را ایجاد نماید و دسترسی به خدمات پزشکی و سلامت را برای آسان و در دسترس نماید .

قابلیت 100% شخصی سازی

این سیستم قابلیت افزودن خدمات گسترده ای را در خوزه پزشکی ، مراقبت و نگهداری ، سالمندان ، آزمایشگاه و ... را دارد

پیاده سازی سریع

با توجه با آماده بودن بیشتر ماژول ها ، قابلیت توسعه و پیاده سازی سریع را دارد .

پیاده سازی چند زبانه

این سیستم قابلیت پیاده سازی به زبان هایی همچون فارسی ، انگلیسی ، عربی ، آلمانی ، چینی و ... را دارد .

پیاده سازی برنامه های وفادار سازی و تبلیغاتی

در این سیستم شما قادر خواهید بود هر گونه ایده در زمینه وفاداری مشتریان و کمپین های تبلیغاتی  و سلامتی را دارد .

رابط کاربری آسان

این سیستم قابلیت پیاده سازی با هر نوع طراحی و منو سازی دلخواه را دارد .

قابلیت نظارت بالا و امکان چت

در این سیستم قادر خواهید بود بر کلیه فرآیندها در سیستم نظارت داشته باشید و با کاربران و خدمات دهندگان ارتباط مستقیم داشته باشید .

امنیت

این سیستم  بصورت کاملا امن و مطمئن طراحی شده است و تمامی مراحل تست امنیت را پشت سر گذاشته است تا بتواند از اطلاعات کاربران و شرکت حفظ نماید .

 این سیستم برای چه کسانی مناسب و قابل ارائه است 

پزشکان متخصص ، عمومی و پرستاران :

رزرو خدمات ، نوبت دهی ، ویزیت آنلاین ، خدمات در محل و ...

آزمایشگاه ها و مراکز خدمات سلامتی :

نمونه گیری در محل ، ارسال جواب آزمایش و ...

مراکز خدمات درمانی و درمانگاه ها :

رزرو خدمات ، نوبت دهی ، ویزیت آنلاین ، خدمات در محل و ...

فیزیوتراپیست ها :

رزرو خدمات ، خدمات فیزیوتراپی در منزل ، مشاوره از راه دور و ...

پزشکان متخصص اطفال :

رزرو خدمات ، مشاوره آنلاین و ....

روانشناسان :

خدمات روانشناسی و مشاوره از راه دور

مراقبت از سالمندان :

خدمات مراقبت در منزل ، خدمات پزشکی در منزل ، خدمات فیزیوتراپی و ...

دندانپزشکان :

رزرو خدمات ، مشاوره از راه دور و ...

داروخانه :

فروش داروهای مکمل ، لوازم بهداشتی و زیبایی ، مشاوره و ...

مشاورین ورزشی و تغزیه :

مشاوره از راه دور ، تنظیم برنامه هفتگی و ...

خدمات دام پزشکی :

مشاوره ، غذای حیوانات خانگی ، دارو و ....

  

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299 

 

 

نظرات کاربران

 

محمد پنجشنبه 18 بهمن 1397

چقدر امکانات مفید و خوبی داره