طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی آنلاین

بازدید : 6540

نرم افزار پزشک انلاین
این سیستم برای ارائه تمام خدمات درمانی و خدمات مراقبت از بیماران طراحی شده است . در حال حاضر پرستاران سیار بر اساس تقاضاهایی که به پزشکان داده می شود ارائه خدمات در محل بیمار می کنند اما در این سیستم بیمار و خدمات گیرندگان قادر خواهند بود بنا به نیاز خود درخواست خدمات نمایند و سیستم بلافاصله آنرا به اولین پرستار و خدمات دهنده متصل می نماید .

نرم افزار خدمات  پزشکی و پرستاری آنلاین

اپلیکیشن خدمات پزشکی و خدمات پرستاری آنلاین ، برای ارائه تمام خدمات درمانی ، پرستاری و خدمات مراقبت از بیماران طراحی شده است . در حال حاضر پرستاران سیار بر اساس تقاضاهایی که به پزشکان داده می شود ارائه خدمات در محل بیمار می کنند اما در این سیستم بیمار و خدمات گیرندگان قادر خواهند بود بنا به نیاز خود درخواست خدمات نمایند و سیستم بلافاصله آنرا به اولین پرستار و خدمات دهنده متصل می نماید . علاوه بر قابلیت ارائه خدمات در محل بیمار ، امکان رزرو خدمات پزشکی و کلینیکی و نیز خدمات مشاوره از راه دور نیز در این سیستم پیاده سازی شده است .


طراحی اپلیکیشن پرستاری آنلاین

سیستم یکپارچه مشتریان و خدمات پزشکی ، بهداشتی

نسخه پزشکان و خدمات دهندگان

اپلیکیشن خدمات پزشکی بر پایه تلفن همراه پیاده سازی شده است و افزایش سرعت ، کیفیت  و دسترسی همگانی را برای عموم افراد جامعه به ساده ترین شکل به همراه دارد .  خدمات دهندگان می توانند در سه قالب  ارائه خدمات و مراقبت در منزل ، خدمات کلینیکی و رزرو نوبت و مشاوره صوتی و تصویری با بیماران از این سیستم استفاده نمایند .

تعریف خدمات پزشکی و بهداشتی

این بخش این امکان را به خدمات دهندگان و پزشکان فراهم می سازد تا بتوانند نوع ارائه خدمات را در سه قالب ارائه خدمات در محل بیمار ، تعریف خدمات در کلینیک و مطب و ارائه خدمات مشاوره از راه دور تعریف نمایند .

ورود اطلاعات اولیه خدمات دهندگان و پزشکان

برای بهبود و افزایش کیفیت خدمات ، در هنگام تعریف خدمات ، پزشکان و پرستاران می توانند سوالاتی را در مورد خود ، خدماتی که ارائه می دهند ، مدارک و مجوز ها در سیستم وارد نمایند  تا در هنگام درخواست خدمات توسط کاربران بتوان خدمات بهتری را ارائه داد و کاربران انتخاب بهتری را در میان خدمات دهندگان داشته باشند  .

برنامه ریزی سریع و آسان

در این سرویس ، پزشکان و خدمات دهندگان می توانند ساعاتی را که می توانند ارائه خدمات نمایند ، ساعات رزرو و ساعات مشاوره را تعیین نمایند تا کاربران بتوانند خدمات خود را در زمان های مشخص شده درخواست کنند .

تایید آدرس رزرو

در این سیستم خدمات دهندگان قادرند آدرس های خود را با توجه به مکانی که هستند و ارائه خدمات می نمایند تعریف یا تایید کنند مثلا مراکز پزشکی و مطب شخصی را به همراه ساعاتی که در آن حضور دارند مشخص نمایند .

خدمات پزشکی ، بهداشتی ، پزشک متخصص ، مکان ارائه خدمات ، زمان و هزینه

نسخه کاربران

برای به حداکثر رساندن کیفیت خدمات ، راحتی استفاده و بهبود تجربه کاربری این سیستم فیلترهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا کاربران با پارامترهای مختلف بتوانند خدمات و پزشکان خود را انتخاب کنند .

نمایش لیست پزشکان

کاربران با مشاهده لیستی از متخصصین و پارامترهای فیلتر کردن می توانند پزشکان مورد نظر را بر اساس تخصص ، مکان ، هزینه ، امکانات و ... مشاهده نمایند . در این بخش می توان سیستم امتیاز دهی و نظرات کاربران برای پزشکان را نیز فعال نمود .

نمایش زنده پزشکان و پرستاران بر روی نقشه

کاربران بر روی نقشه می توانند مکان های پزشکان ، پرستاران و خدمات دهندگان را مشاهده کننده .

فیلتر خدمات

برای کاربرانی که موارد خاصی را مد نظر دارند می توانند فیلترها به آنها کمک کند ، فیلترها این امکان را به کاربر می دهد تا بر اسا نیازهای خود بصورت دقیق تر به خدمات دست پیدا کنند . برخی فیلتر ها مانند مسافت ، تخصص ، تجهیزات ، جنسیت پزشک و ...

مشخصات خدمات دهندگان

هنگامی که یک کاربر پزشک را انتخاب می کند قادر خواهد بود تا مشخصات کامل پزشک ، تخصص ها ، هزینه ها و سایر موارد دلخواه را مشاهده کند .

زمان های خدمات

کاربران می توانند بر اساس زمان های مشخص شده توسط خدمات دهندگان ، اقدام به رزرو خدمات مورد نیاز خود نمایند .

گواهینامه ها ، مدارک و نظرات کاربران

برای بهبود کیفیت و اعتماد کاربران ، در این سیستم خدمات دهندگان می توانند مدارک و مجوزهای پزشکی خود را قرار دهند . در این بخش رتبه بندی و نظرات کاربران برای هر پزشک ، پرستار و سایر خدمات دهندگان نیز قابل مشاهده است .

پیگیری و ارتباط زنده

برای افزایش کارایی وقتی کاربرای رزرو خدمات پزشکی و درمان را تقاضا می کند قادر خواهند بود به راحتی رزرو خود را پیگری ومکان خدمات دهنده را مشاهده کنند ، علاوه بر مشاهده قادر به برقراری ارتباط نیز خواهند بود .

ردیابی زنده و نوتیفیکیشن

این سیستم مجهز به ردیابی زنده می باشد ، در صورت هر گونه تغییر برنامه اقدام به ارسال نوتیفیکیشن می نماید ، هنگام رسیدن سرویس دهنده به مقصد نیز به کاربر اعلام می شود .

 

Telemedicine ، چت همراه با ارسال فایل

کاربران در هنگام مشاوره ویدئویی با پزشک و مشاور خود می توانند فایل هایی را  ارسال کنند  ، فایل هایی مانند تصاویر ، اسکن نسخه ها و ... .

نظرات

از کاربران خواسته می شود تا در بهبود خدمات و افزایش استاندارد های سلامت اقدام به دادن امتیاز و نظرات خود کنند تا دیگر کاربران از تجربه دیگران استفاده کنند .

 

وب سایت ارائه خدمات پزشکی

در این سیستم علاوه بر اپلیکیشن های آندروید و ios  ، قابلیت ارائه خدمات بر روی وب سایت نیز وجود دارد و کاربرانی که قادر به نصب اپلیکیشن موبایل نیستند می توانند از طریق سایت اقدام به درخواست و رزرو خدمات نمایند .

پورتال رزرو خدمات پزشکی و سلامت

این پورتال اینترنتی قابلیت رزرو انواع خدمات پزشکی و سلامت را برای کلیه متخصصان و خدمات دهندگان فراهم می کند .

مشاهده اطلاعات خدمات دهندگان

کاربران بر روی پورتال می توانند پروفایل پزشکان و خدمات دهندگان را مشاهده نمایند و بر اساس آن تصمیم به رزرو خدمات مورد نیاز خود کنند .

رزرو و پیگیری خدمات

بر روی پورتال کاربران می توانند رزرو ، برنامه ریزی درخواست خدمات در کلینیک و یا منزل ، استفاده از فیلترهای کنترلی را در اختیار داشته باشند .

خدمات پزشکی در محل

سیستم مدیریت درمانگاه ها و کلینیک ها

نمایش کلیه خدمات دهندگان

در نمای کلی می توانید تمام متخصصان ، پزشکان و خدمات دهندگان را بر اساس بدون خدمات ، رزرو شده ، در حال انجام خدمات و مشاوره مشاهده کنند . مسیر و نقطه خدمات گیرندگان نمایش داده می شود و حتی قابلیت مشاهده میزان باطری موبایل خدمات پزشکان و مشاوران مجموعه خود را می توانید مشاهده کنید .

اختصاص خدمات بصورت دستی

در سیستم مرکزی شما می توانید خدماتی را بصورت دستی به پزشکان و خدمات دهندگان خود  اختصاص دهید . این قابلیت می تواند در رزرو خدمات بصورت تلفنی مورد استفاده درمانگاه ها و مراکز خدمات درمانی قرارر گیرد .

مشاهده پزشکان و خدمات دهندگان در حال انجام کار

مدیر سیستم در هر لحظه قادر است وضعیت هر کدام از خدمات دهندگان را بصورت زنده مشاهده نماید .

 ADMIN PANEL پنل مدیریت مرکزی

مدیریت خدمات دهندگان

مدیریت ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مانند تقاضا عضویت ، قبول و رد عضویت ، ثبت نام در سیستم .

تنظیمات هزینه

مدیر سیستم می تواند هزینه های خدمات مراقبت ، مشاوره و کلیه خدمات پزشکی و سلامت را بر اساس شهرها ، ساعات شبانه روز و یا نوع سرویس تنظیم کند .

طرح های تشویقی

تعریف و مدیریت کدهای تخفیف عضویت ، وفاداری ، هدیه و همچنین تخفیف بر روی مراکز  خدمات دهنده ای که تمایل به تخفیف خدمات خود دارند .

رزرو خدمات

در سیستم مدیرت شما می توانید تمامی خدمات در حال انجام را مشاهده کنید .

حسابداری

سیستم حسابداری مالی کامل برای پیگیری درآمد برای کلیه خدمات دهندگان که اقدام به ارائه خدمات در این سیستم نموده اند .

سیستم پرداخت

در این سیستم ، مدیریت حق فنی و حرفه ای بصورت یکپارچه پیاده سازی شده است ، برای مدیریت درآمد های نقدی ، اعتباری و کیف پول و پرداخت به حساب بانکی خدمات دهندگان .

مدیریت خدمات

شما در این سیستم می توانید خدمات و دسته بندی های متنوعی را اضافه کنید .

مشاهده خدمات دهندگان

شما می توانید تمام رزروها و سفرها را در لحظه بر روی نقشه در کلیه مناطق و شهرها مشاهده کنید .

مدیریت مناطق

منطقه بندی برای ارائه سرویس در این سیستم قابل تعریف است ، در این حالت می توانید برای مناطق کلینیک ها و مراکز درمانی را برای سرویس دادن مشخص کنید و حتی تعرفه خاصی را برای برخی مناطق در نظر بگیرید .

ارسال پیام

شما می توانید در این سیستم به کاربران و خدمات دهندگان پیام ارسال کنید .

گزارشات سیستم

شما می توانید بر اساس امتیازات کاربران در افزایش کیفیت سیستم اقدام کنید .

تنظیمات کمیسیون

در این بخش شما می توانید کمیسون های متفاوتی را برای خدمات متنوع تنظیم کنید .

طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی

چرا سیستم سلامت پزشکی ما را انتخاب کنید ؟

سیستم مراقبت سلامت ما با ترکیب دانش روز نرم افزاری و پزشکی توانسته سیستمی قدرتمند را ایجاد نماید و دسترسی به خدمات پزشکی و سلامت را برای آسان و در دسترس نماید .

قابلیت 100% شخصی سازی

این سیستم قابلیت افزودن خدمات گسترده ای را در خوزه پزشکی ، مراقبت و نگهداری ، سالمندان ، آزمایشگاه و ... را دارد

پیاده سازی سریع

با توجه با آماده بودن بیشتر ماژول ها ، قابلیت توسعه و پیاده سازی سریع را دارد .

پیاده سازی چند زبانه

این سیستم قابلیت پیاده سازی به زبان هایی همچون فارسی ، انگلیسی ، عربی ، آلمانی ، چینی و ... را دارد .

پیاده سازی برنامه های وفادار سازی و تبلیغاتی

در این سیستم شما قادر خواهید بود هر گونه ایده در زمینه وفاداری مشتریان و کمپین های تبلیغاتی  و سلامتی را دارد .

رابط کاربری آسان

این سیستم قابلیت پیاده سازی با هر نوع طراحی و منو سازی دلخواه را دارد .

قابلیت نظارت بالا و امکان چت

در این سیستم قادر خواهید بود بر کلیه فرآیندها در سیستم نظارت داشته باشید و با کاربران و خدمات دهندگان ارتباط مستقیم داشته باشید .

امنیت

این سیستم  بصورت کاملا امن و مطمئن طراحی شده است و تمامی مراحل تست امنیت را پشت سر گذاشته است تا بتواند از اطلاعات کاربران و شرکت حفظ نماید .

امکان برقراری تماس امن 

این سرویس ، قابلیت پنهان نمودن شماره مشتری و خدمات دهندگان را دارد , با این سرویس کاربران میتوانند با پرستاران و پزشکان تماس صوتی و تصویری داشته باشند ( و بلعکس ) بدون اینکه شماره آنها نمایش داده شود . این ویژگی با استفاده از قابلیت های اپراتورهای تلفن همراه و بصورت اینترنتی قابل پیاده سازی است .

 این سیستم برای چه کسانی مناسب و قابل ارائه است 

پزشکان متخصص ، عمومی و پرستاران :

رزرو خدمات ، نوبت دهی ، ویزیت آنلاین ، خدمات در محل و ...

آزمایشگاه ها و مراکز خدمات سلامتی :

نمونه گیری در محل ، ارسال جواب آزمایش و ...

مراکز خدمات درمانی و درمانگاه ها :

رزرو خدمات ، نوبت دهی ، ویزیت آنلاین ، خدمات در محل و ...

فیزیوتراپیست ها :

رزرو خدمات ، خدمات فیزیوتراپی در منزل ، مشاوره از راه دور و ...

پزشکان متخصص اطفال :

رزرو خدمات ، مشاوره آنلاین و ....

روانشناسان :

خدمات روانشناسی و مشاوره از راه دور

مراقبت از سالمندان :

خدمات مراقبت در منزل ، خدمات پزشکی در منزل ، خدمات فیزیوتراپی و ...

دندانپزشکان :

رزرو خدمات ، مشاوره از راه دور و ...

داروخانه :

فروش داروهای مکمل ، لوازم بهداشتی و زیبایی ، مشاوره و ...

مشاورین ورزشی و تغزیه :

مشاوره از راه دور ، تنظیم برنامه هفتگی و ...

خدمات دام پزشکی :

مشاوره ، غذای حیوانات خانگی ، دارو و ....

 

 در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

 شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299 

 

نظرات کاربران

 

محمد پنجشنبه 18 بهمن 1397

چقدر امکانات مفید و خوبی داره