طراحی اپلیکیشن پرستاری آنلاین

طراحی اپلیکیشن پرستاری آنلاین

بازدید : 60

اپلیکیشن پرستاری آنلاین
این سیستم برای ارائه تمام خدمات درمانی و خدمات مراقبت از بیماران طراحی شده است . در این اپلیکیشن ، بیماران قادرند درخواست های خدمات مراقبت و پرستاری خود را ثبت کرده سپس پرستاران و پزشکان درخواست ها را مشاهده و قبول کرده و به محل بیمار مراجعه می نمایند .

نرم افزار خدمات  پرستاری آنلاین

اپلیکیشن خدمات پرستاری آنلاین ، برای ارائه تمام خدمات درمانی ، پرستاری و خدمات مراقبت از بیماران طراحی شده است . در این سیستم بیماران و خدمات گیرندگان قادر خواهند بود بنا به نیازهای پزشکی و مراقبتی خود درخواست خدمات نمایند و سیستم بلافاصله آنرا به اولین پرستار و خدمات دهنده متصل می نماید . 

سیستم یکپارچه مشتریان و خدمات پزشکی ، بهداشتی

نسخه پرستاران و خدمات دهندگان

سیستم خدمات پرستاری بر پایه تلفن همراه پیاده سازی شده است و افزایش سرعت ، کیفیت  و دسترسی همگانی را برای عموم افراد جامعه به ساده ترین شکل به همراه دارد .  بیماران در این سیستم قادرند  به راحتی خدمات پرستاری خود را درخواست و دریافت نمایند .

تعریف خدمات پرستاری و مراقبتی

این بخش این امکان را برای پرستاران و پزشکان فراهم می سازد تا بتوانند نوع ارائه خدمات را در سه قالب ارائه خدمات در محل بیمار ، تعریف خدمات در کلینیک و مطب و ارائه خدمات مشاوره از راه دور تعریف نمایند .

ورود اطلاعات اولیه پرستاران

برای بهبود و افزایش کیفیت ارائه خدمات ، در هنگام تعریف خدمات ، پزشکان و پرستاران می توانند اطلاعات تخصصی ، درمانی ، مدارک و مجوزهای خود را در سیستم وارد نمایند تا بیماران و خدمات گیرندگان بتوانند انتخاب بهتر و دقیق تری را دریافت نمایند .

برنامه ریزی سریع و آسان

در اپلیکیشن خدمات پرستاری آنلاین ، پزشکان و پرستاران می توانند ساعاتی را که می توانند ارائه خدمات نمایند ، ساعات رزرو و ساعات مشاوره را تعیین نمایند تا کاربران بتوانند خدمات خود را در زمان های مشخص شده درخواست کنند .

 نسخه کاربران

برای به حداکثر رساندن کیفیت خدمات ، راحتی استفاده و بهبود تجربه کاربری این سیستم فیلترهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا کاربران با پارامترهای مختلف بتوانند خدمات مورد نیاز خود را انتخاب و دریافت نمایند .

نمایش لیست پرستاران

کاربران با مشاهده لیستی از متخصصین و پارامترهای فیلتر کردن می توانند پرستار مورد نظر را بر اساس تخصص ، مکان ، هزینه ، امکانات و ... مشاهده نمایند . در این بخش می توان سیستم امتیاز دهی و نظرات کاربران برای پرستاران را نیز فعال نمود .

نمایش زنده پرستاران بر روی نقشه

کاربران بر روی نقشه می توانند مکان های پزشکان ، پرستاران و خدمات دهندگان را مشاهده کننده .

فیلتر خدمات

برای کاربرانی که موارد خاصی را مد نظر دارند می توانند فیلترها به آنها کمک کند ، فیلترها این امکان را به کاربر می دهد تا بر اساس نیازهای خود بصورت دقیق تر به خدمات دست پیدا کنند . برخی از این فیلتر ها عبارتند از : مسافت ، تخصص ، تجهیزات ، جنسیت پزشک و ... 

مشخصات خدمات دهندگان

کاربران در این سیستم  قادر خواهد بود تا مشخصات کامل پزشک ، پرستار ، تخصص ها ، هزینه ها ، مدارک و مجوزها ، نظرات دیگر کاربران و امتیازات  را مشاهده کند .

گواهینامه ها ، مدارک و نظرات کاربران

برای بهبود کیفیت و اعتماد کاربران ، در این سیستم خدمات دهندگان می توانند مدارک و مجوزهای پزشکی خود را قرار دهند . در این بخش رتبه بندی و نظرات کاربران برای هر پزشک ، پرستار و سایر خدمات دهندگان نیز قابل مشاهده است .

پیگیری و ارتباط زنده

برای افزایش کارایی سیستم ،  وقتی کاربرای رزرو خدمات پزشکی و درمان را تقاضا می کند قادر خواهند بود به راحتی رزرو خود را پیگیری ومکان خدمات دهنده را مشاهده کنند ، علاوه بر مشاهده قادر به برقراری ارتباط  با پرستار و پزشک اعزام شده نیز خواهند بود .

ردیابی زنده و نوتیفیکیشن

این سیستم مجهز به ردیابی زنده می باشد ، در صورت هر گونه تغییر برنامه اقدام به ارسال نوتیفیکیشن می نماید ، هنگام رسیدن سرویس دهنده به مقصد نیز به کاربر اعلام می شود .

Telemedicine ، صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافه

در این سیستم مخاطبین قادر به برقراری ارتباط تصویری با پرستاران و پزشکان می باشند ، این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا با پزشک و پرستار خود ارتباط برقرار کنند و مشاوره بگیرند ، این قابلیت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه برای دو طرف خواهد شد . این قابلیت می تواند بصورت کسر هزینه باشد ( هزینه مشاوره از راه دور )

Telemedicine ، چت همراه با ارسال فایل

کاربران در هنگام مشاوره ویدئویی با پزشک و مشاور خود می توانند فایل هایی را  ارسال کنند  ، فایل هایی مانند تصاویر ، اسکن نسخه ها و ... .

نظرات

از کاربران خواسته می شود تا در بهبود خدمات و افزایش استاندارد های سلامت اقدام به دادن امتیاز و نظرات خود کنند تا دیگر کاربران از تجربه دیگران استفاده کنند .

اپلیکیشن خدمات پرستاری

وب سایت ارائه خدمات پرستاری

در این سیستم علاوه بر اپلیکیشن های آندروید و ios  ، قابلیت ارائه خدمات بر روی وب سایت نیز وجود دارد و کاربرانی که قادر به نصب اپلیکیشن موبایل نیستند می توانند از طریق سایت اقدام به درخواست و رزرو خدمات نمایند .

پورتال رزرو خدمات پزشکی و سلامت

این پورتال اینترنتی قابلیت رزرو انواع خدمات پرستاری و سلامت را برای کلیه متخصصان و خدمات دهندگان فراهم می کند .

مشاهده اطلاعات خدمات دهندگان

کاربران بر روی پورتال می توانند پروفایل پزشکان و پرستاران را مشاهده نمایند و بر اساس آن تصمیم به رزرو خدمات مورد نیاز خود کنند .

رزرو و پیگیری خدمات

بر روی پورتال کاربران می توانند  درخواست رزرو خدمات را در کلینیک و یا منزل انجام دهند ، بر روی پورتال کاربران علاوه بر خدمات رزرو می توانند فیلترهای کنترلی را در اختیار داشته باشند .

خدمات پزشکی در محل

 ADMIN PANEL  پنل مدیریت مرکزی

مدیریت خدمات دهندگان

مدیریت ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مانند تقاضا عضویت ، قبول و رد عضویت ، ثبت نام در سیستم .

تنظیمات هزینه

مدیر سیستم می تواند هزینه های خدمات مراقبت ، مشاوره و کلیه خدمات پزشکی و سلامت را بر اساس شهرها ، ساعات شبانه روز و یا نوع سرویس تنظیم کند .

طرح های تشویقی

تعریف و مدیریت کدهای تخفیف عضویت ، وفاداری ، هدیه و همچنین تخفیف بر روی مراکز  خدمات دهنده ای که تمایل به تخفیف خدمات خود دارند .

رزرو خدمات

در سیستم مدیرت شما می توانید تمامی خدمات در حال انجام را مشاهده کنید .

حسابداری

سیستم حسابداری مالی کامل برای پیگیری درآمد برای کلیه خدمات دهندگان که اقدام به ارائه خدمات در این سیستم نموده اند .

سیستم پرداخت

در این سیستم ، مدیریت حق فنی و حرفه ای بصورت یکپارچه پیاده سازی شده است ، برای مدیریت درآمد های نقدی ، اعتباری و کیف پول و پرداخت به حساب بانکی خدمات دهندگان .

مدیریت خدمات

شما در این سیستم می توانید خدمات و دسته بندی های متنوعی را اضافه کنید .

مشاهده خدمات دهندگان

شما می توانید تمام رزروها و سفرها را در لحظه بر روی نقشه در کلیه مناطق و شهرها مشاهده کنید .

مدیریت مناطق

منطقه بندی برای ارائه سرویس در این سیستم قابل تعریف است ، در این حالت می توانید برای مناطق کلینیک ها و مراکز درمانی را برای سرویس دادن مشخص کنید و حتی تعرفه خاصی را برای برخی مناطق در نظر بگیرید .

ارسال پیام

شما می توانید در این سیستم به کاربران و خدمات دهندگان پیام ارسال کنید .

گزارشات سیستم

شما می توانید بر اساس امتیازات کاربران در افزایش کیفیت سیستم اقدام کنید .

تنظیمات کمیسیون

در این بخش شما می توانید کمیسون های متفاوتی را برای خدمات متنوع تنظیم کنید .

طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی

چرا سیستم خدمات پرستاری  ما را انتخاب کنید ؟

سیستم مراقبت سلامت ما با ترکیب دانش روز نرم افزاری و پزشکی توانسته سیستمی قدرتمند را ایجاد نماید و دسترسی به خدمات پزشکی و سلامت را برای آسان و در دسترس نماید .

قابلیت 100% شخصی سازی

این سیستم قابلیت افزودن خدمات گسترده ای را در حوزه پزشکی ، مراقبت و نگهداری ، سالمندان ، آزمایشگاه و ... را دارد

پیاده سازی سریع

با توجه با آماده بودن بیشتر ماژول ها ، قابلیت توسعه و پیاده سازی سریع را دارد .

پیاده سازی چند زبانه

این سیستم قابلیت پیاده سازی به زبان هایی همچون فارسی ، انگلیسی ، عربی ، آلمانی ، چینی و ... را دارد .

پیاده سازی برنامه های سلامت و  وفادار سازی

در این سیستم شما قادر خواهید بود هر گونه ایده در زمینه وفاداری مشتریان و کمپین های تبلیغاتی  و سلامتی را دارد .

رابط کاربری آسان

این سیستم قابلیت پیاده سازی با هر نوع طراحی و منو سازی دلخواه را دارد .

قابلیت نظارت بالا و امکان چت

در این سیستم قادر خواهید بود بر کلیه فرآیندها در سیستم نظارت داشته باشید و با کاربران و خدمات دهندگان ارتباط مستقیم داشته باشید .

امنیت

این سیستم  بصورت کاملا امن و مطمئن طراحی شده است و تمامی مراحل تست امنیت را پشت سر گذاشته است تا بتواند از اطلاعات کاربران و شرکت حفظ نماید .

 این سیستم برای چه کسانی مناسب و قابل ارائه است 

پزشکان متخصص ، عمومی و پرستاران :

رزرو خدمات ، نوبت دهی ، ویزیت آنلاین ، خدمات در محل و ...

آزمایشگاه ها و مراکز خدمات سلامتی :

نمونه گیری در محل ، ارسال جواب آزمایش و ...

مراکز خدمات درمانی و درمانگاه ها :

رزرو خدمات ، نوبت دهی ، ویزیت آنلاین ، خدمات در محل و ...

فیزیوتراپیست ها :

رزرو خدمات ، خدمات فیزیوتراپی در منزل ، مشاوره از راه دور و ...

مراقبت از سالمندان :

خدمات مراقبت در منزل ، خدمات پزشکی در منزل ، خدمات فیزیوتراپی و ...

 

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299 

 

نظرات کاربران