طراحی اپلیکیشن سفارش نان

طراحی اپلیکیشن سفارش نان

بازدید : 5266

اپلیکیشن سفارش نان یک سیستم کاربردی در زمینه ارائه خدمات شهری می باشد که در کمترین زمان با ایده شما سفارشی سازی و اجرا می گردد . پلت فرم اصلی این سیستم توسط شرکت پیشگامان آماده شده که باعث راه اندازی سریع سیستم خواهد گردید .

طراحی اپلیکیشن سفارش نان

اپلیکیشن سفارش آنلاین نان

اپلیکیشن سفارش نان یک سیستم کاربردی در زمینه ارائه خدمات شهری می باشد که در کمترین زمان با ایده شما سفارشی سازی و اجرا می گردد . پلت فرم اصلی این سیستم توسط شرکت پیشگامان آماده شده که باعث راه اندازی سریع سیستم خواهد گردید .

امکانات اپلیکیشن :

1– اپلیکیشن کاربران جهت ثبت سفارش

کاربران می توانند به آسانی از طریق اپلیکیشن آندروید , IOS و یا وب اپلیکیشن سفارش خود را ثبت , پرداخت و پیگیری نمایند . عضویت اولیه در سیستم از طریق شماره تلفن همراه صورت می پذیرد و پس از تایید شماره از طریق کد پیامکی عضویت تایید می گردد , پس از عضویت کاربر به راحتی قادر است اطلاعات هویتی و آدرس خود را در سیستم اضافه نموده و از قابلیت های آن استفاده نماید .

کاربران می توانند از طریق منوی سفارش انواع نان ها به همراه قیمت آنها را مشاهده نموده و از نزدیکترین نانوایی اقدام به خرید نمایند . پس از افزودن به سبد خرید، آدرسی که در ابتدای عضویت وارد کرده بودید برای شما نمایش داده می شود. در صورتی که بخواهید می توانید این آدرس را تغییر دهید. پس از تعیین آدرس، بایستی زمان تحویل را انتخاب کنید. برای انتخاب زمان تحویل، در ابتدا باید روز و سپس زمان تحویل را انتخاب کنید , در انتها می توانید توضیحات خرید را در صورت نیاز وارد کرده و خرید خود را نهایی کنید .

پس از ثبت نهایی، فاکتور برای شما نمایش داده می شود. در فاکتور مواردی همچون جمع کل خرید و هزینه ارسال را می توانید مشاهده کنید. اکنون بایستی مبلغ سفارش را پرداخت کنید. پرداخت ها می تواند از طریق کیف پول , درگاه آنلاین و پرداخت در محل باشد .

2- اپلیکیشن پیک

این اپلیکیشن جهت اطلاع رسانی به پیک طراحی شده است، که از طریق آن پیک مربوطه می تواند اعلان های سفارش را دریافت کرده و سفارشات را ارسال کند. هر پیک نام کاربری مخصوص به خود را دارد که باعث می شود تراکنش های مالی , تعداد سرویس رفته و پورسانت خود را مشاهده نماید . با قبول سفارش مشتری مکان پیک بر روی نقشه برای مشتری نمایش داده می شود , پیک می تواند با مشتری تماس صوتی نیز داشته باشد .

3- اپلیکیشن مدیریت

در این نرم افزار امکان مدیریت سفارشات برای نانوایی ها وجود دارد , علاوه بر مدیریت درخواست ها , مدیریت پیک و مالی نیز در این سیستم وجود دارد .

4- پنل مدیریت وب

از طریق پنل مدیریت شما قادرخواهید بود کلیه فرایند های سیستم را مشاهده نمایید , مدیریت مشتریان , مدیریت نانوایی ها , مدیریت پیک های ارسال , مدیریت مالی و ....

ویژگی های پلت فرم سفارش آنلاین نان:

 • تعریف شهرها و مناطق
 • تعریف پیک ارسال در منطقه
 • تعریف نماینده و پشتیبان برای هر شهر
 • امکان تعریف نانوایی های متعدد در هر شهر و منطقه
 • پیاده سازی شده برای اپلیکیشن اندروید و ios و وب اپلیکیشن
 • دارای سه نسخه مشتری , پیک و نانوایی
 • دارای پنل مدیریت , پنل پیک , پنل نمایندگان , پنل نانوایی ها و مراکز توزیع
 • امکان افزودن بینهایت محصول ( انواع نان ها , نانهای فانتزی , شیرینی و ... )
 • سیستم پرداخت جامع : کیف پول , پرداخت آنلاین , پرداخت نقدی
 • امکان زمانبندی خرید نان
 • امکان ثبت توضیحات تکمیلی برای خرید توسط مشتری
 • امکان تغییر آدرس قبل از تکمیل سفارش
 • تعریف هزینه ارسال
 • تعریف برنامه های فروش , جشنواره , طرح های وفادارسازی و ....
 • سیستم مالی کامل : مدیریت فروش , دریافت ها , پیک , پورسانت و ...
 • یکسال پشتیبانی رایگان سیستم

 

 نمایی از اپلیکیشن سفارش نان :

طراحی اپلیکیشن سفارش نان

طراحی اپلیکیشن سفارش نان

طراحی اپلیکیشن سفارش نان

ساخت اپلیکیشن سفارش نان

 

طراحی نرم افزار سفارش نان

 

ساخت اپلیکیشن سفارش نان

 

طراحی اپلیکیشن سفارش نان

 

نرم افزار سفارش نان

 

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

 

 ساخت نرم افزار سفارش نان , طراحی اپلیکیشن نانوایی آنلاین , طراحی اپلیکیشن ارسال نان , طراحی اپلیکیشن خرید اینترنتی نان , ساخت نرم افزار موبایل نانوایی , طراحی اپلیکیشن خرید نان 

نظرات کاربران

 

محمد امیری شنبه 1 تیر 1398

درصورت امکان دموی اپلیکیشن نانوایی انلاین را برای بنده ارسال فرمایید وآیا این قابلیت که اپلیکیشن فروش انلاین نان به api اسنپ برای ارسال متصل شود را دارید ؟

پاسخ مدیر به محمد امیری شنبه 1 تیر 1398

سلام بله خدمتتان ارسال می شود . برای اتصال به دلیوری اسنپ یا الو پیک این امکان در کنترل پنل وجود دارد و کافی است که دسترسی و مجوز از اسنپ و یا الو پیک گرفته شود . موفق باشید