یکشنبه 31 تیر 1403

فناوری و تکنولوژی

دسترسی همگانی به اینترنت باعث افزایش چشمگیر تعداد کسب و کارهایی شده است که پلتفرم‌هایی را برای اتصال کاربران برای برقراری ارتباط یا تجارت ارائه می‌دهند. کارآفرینان بیشتر به این پلتفرم‌ها جذب می‌شوند زیرا با استفاده از آنها ارزش قابل توجهی ایجاد کرده و هزینه‌های عملیاتی کمی دارند. علاوه بر آن اثرات شبکه‌ای از موقعیت آنها پس از اجرا محافظت می‌کند (کاربران به ندرت یک پلتفرم پررونق را ترک می‌کنند).
ادامه
چهارشنبه 27 تیر 1403

فناوری و تکنولوژی

این مقاله به بررسی استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ در حوزه پزشکی و سلامت می‌پردازد که یک بازاریاب دیجیتال در حوزه سلامت و تندرستی می‌تواند برای جذب مخاطب بیشتر، افزایش درآمد و مهم‌تر از همه، حفظ مشتریان وفادار به کار گیرد.
ادامه
چهارشنبه 13 تیر 1403

فناوری و تکنولوژی

این راهنما برای ساخت وب سایت املاک، چه یک مشاور مستقل باشید و چه یک کارگزاری املاک، شما را با عناصر کلیدی برای ایجاد یک محصول با عملکرد بالا که نتایج خوبی به همراه دارد، راهنمایی می کند. بیایید مطمئن شویم که حضور آنلاین شما خریداران و فروشندگان مناسب را جذب می کند.
ادامه
سه شنبه 12 تیر 1403

فناوری و تکنولوژی

ربات‌های چت، تست‌های A/B، قیف‌های بازاریابی پیچیده، همه این‌ها را فراموش کنید! اگر کسب و کار کوچکی دارید، هیچ کدام از این موارد نباید تمرکز اصلی کسب و کار شما باشد. استراتژی‌های بازاریابی دیجیتالی که باید به آن توجه شود، شاید غیرجذاب به نظر برسند. در این مقاله، ما به هفت مورد از این استراتژی‌ها و چگونگی کارآمد کردن آن‌ها برای شما بر اساس تجربه، نه فقط تئوری، می‌پردازیم.
ادامه
شنبه 9 تیر 1403

فناوری و تکنولوژی

آیا می دانستید که 73 درصد از کل فروش تجارت الکترونیک در سال 2023 از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام شده است؟ با توجه به اینکه تعداد بیشتری از مصرف کنندگان راحتی خرید با تلفن های هوشمند خود را ترجیح می دهند، داشتن یک اپ تجارت الکترونیک کاربرپسند برای رقابت پذیری ضروری است.
ادامه
دوشنبه 4 تیر 1403

فناوری و تکنولوژی

این مقاله شامل دو بخش است، در بخش اول ما 5 پلتفرم برتر جهانی در زمینه طراحی اپلیکیشن بدون کد را معرفی می نماییم و در بخش دوم به توضیح این مطلب که چگونه یک برنامه هوش مصنوعی بسازیم آورده شده است.
ادامه
شنبه 2 تیر 1403

فناوری و تکنولوژی

هوش مصنوعی (AI) در حال تغییرات گسترده در شیوه زندگی و کار ما است و توسعه اپلیکیشن‌های موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیست. هوش مصنوعی با توانایی تحلیل حجم عظیمی از داده‌ها و تصمیم‌گیری بر اساس آن داده‌ها، اپلیکیشن‌های موبایل را به تجربه‌ای هوشمندتر، پاسخگوتر و شخصی‌سازی‌شده‌تر برای کاربران تبدیل می‌کند.
ادامه
چهارشنبه 30 خرداد 1403

فناوری و تکنولوژی

در سال ۲۰۲۲، پس از دو سال رشد قابل توجه در دوران همه‌گیری کرونا، دانلود برنامه‌های موبایل با رکود مواجه شد. در سال ۲۰۲۳، برخی از دسته‌بندی‌ها شاهد رشد بودند، در حالی که برخی دیگر همچنان راکد ماندند، زیرا کاربران علایق و ترجیحات خود را به سمت دنیای «پساکرونا» تغییر دادند.
ادامه
یکشنبه 13 خرداد 1403

فناوری و تکنولوژی

دراپ‌ شیپینگ روشی کم‌خطر و پرسود برای فروش آنلاین محصولات است. هنگامی که مشتری از فروشگاه آنلاین دراپ‌ شیپینگ شما سفارش می‌دهد، تامین‌کننده محصول را به طور مستقیم ارسال می‌کند، بنابراین شما نیازی به نگهداری محصولات در انبار ندارید و هزینه‌های سربار کسب و کار شما پایین می‌آید.
ادامه
دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

آموزش دیجیتال مارکتینگ

اگر اینجا و در حال خواندن این مقاله هستید، ممکن است ایده ای در مورد قدرت تحقیق کلمات کلیدی SEO داشته باشید و از قبل بدانید که تحقیق کلمات کلیدی اساس موفقیت SEO است. تقریباً می توانیم بگوییم که تحقیق کلمات کلیدی، برای اکثر کمپین های SEO ضروری است.
ادامه
دوشنبه 22 اسفند 1401

فناوری و تکنولوژی

آیا شما هم از موفقیت بازارهای آنلاین چیزی شنیده اید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه یک بازار آنلاین ایجاد کنید؟ در این راهنمای گام به گام، همه چیزهایی که در مورد ایجاد یک بازار مارکت پلیس باید بدانید را مرور خواهیم کرد. از توسعه یک وب‌سایت آنلاین گرفته تا راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارتان.
ادامه
دوشنبه 9 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

این راهنما جهت آموزش کامل مباحث سئو آماده شده است، از یافتن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) که می توانند ترافیک ارگانیک و مناسبی را به وب سایت شما ایجاد کنند، تا اینکه سایت شما برای موتورهای جستجو دوستانه باشد (friendly to search engines)، تا لینک سازی و بازاریابی ارزش منحصر به فرد سایت شما. موتورهای جستجو چگونه کار می کنند: خزش، نمایه سازی و رتبه بندی
ادامه