طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی ☄️ ساخت اپلیکیشن نظافتی

☑️ طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی

☴ سیستم مدیریت ساده و پیشرفته
☴ عضویت آسان کاربر و نیروی کار
☴ سیستم نرخ دهی هوشمند و پویا
☴ مسیریابی مشتری در اپلیکشن خدمات دهنده
☴ پیاده سازی در بستر اندروید و iOS
☴ روش های متنوع پرداخت هزینه
☴ طراحی رابط کاربری اختصاصی
☴ یکسال پشتیبانی رایگان

☎️ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی ☄️ ساخت اپلیکیشن نظافتی

طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی

زمان، زندگی در آپارتمان و مشغله‌های روزمره سه دلیل واضح برای استفاده از خدمات نظافتی برای منزل و آپارتمان است. به طور عادی شرکت های خدماتی را می توان به سختی در اینترنت پیدا نمود اما وجود یک اپلیکیشن خدمات نظافتی بسیار کاربردی تر و در دسترس تر است. در اپلیکیشن نظافتی می توان خدماتی از قبیل اعزام نیرو برای نظافت داخل منزل، اعزام نیرو برای نظافت ساختمان، شستشوی مبل و قالیشویی را در نظر گرفت.

شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان با داشتن تیم فنی قوی، اقدام به طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی با قبلیت های ویژه و سفارشی با پنل مدیریت ساده و آسان نموده است. جهت مشاوره رایگان و دریافت دمو با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

ساخت اپلیکیشن خدماتی چه مزیت‌هایی دارد؟

ساخت اپلیکیشن خدمات نظافتی چه مزیت‌هایی دارد؟

اپلیکیشن خدماتی یک سیستم کاملا آنلاین به ‌منظور ارتباط بهتر و رزرو خدمات بین کاربران و خدمات دهنده است. ساخت اپلیکیشن خدماتی باعث بهبود و رشد کسب و کار، دسترسی بهتر و سریعتر کاربران به خدمات ، مدیریت و نظارت بهتر بر خدمات انجام شده  و توسعه فروش و ارائه خدمات می شود. داشتن اپلیکیشن خدمات نظافتی یک سرمایه گذاری بلند مدت در کسب و کارتان است که مزایای طولانی مدت زیادی برایتان به ارمغان خواهد داشت و موجب مدیریت بهتر و سریعتر شما خواهد گشت.

خدماتی قابل ارائه در اپلیکیشن نظافتی

نظافت داخل منزل

نظافت داخل منزل

نظافت ساختمان و پارکینگ

نظافت ساختمان

نظافت شرکت و محل کار

نظافت محل کار

شستشوی مبل در محل

شستشوی مبل در محل

مزایای طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی مزایای طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی:

اپلیکیشن خدماتی یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن ها برای کسب و کارهای نظافتی است که بصورت گسترده مورد نیاز خانواده ها است. از مزایای اپلیکیشن نظافتی آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

◀️معرفی بهتر خدمات و برند سازی
◀️نیاز همیشگی کاربران به خدمات
◀️ارائه خدمات بدون در نظر گرفتن محدودیت زمان و مکان
◀️افزایش تعداد مشتریان
◀️صرفه جویی در زمان و هزینه
◀️ارتباط موثر و دائمی با مشتریان
◀️اطلاع رسانی جهت یادآوری زمان خدمات
◀️دریافت درخواست های مشتریان و پاسخگویی به آنها
◀️نظرسنجی از مشتریان برای کیفیت خدمات
◀️سرمایه گذاری بلند مدت در کسب و کار

مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی

مراحل طراحی اپلیکیشن نظافتی

 • مراحل طراحی اپلیکیشن نظافتی

  قدم اول مشاوره اولیه رایگان
  کارشناسان پیشگامان در ابتدا بصورت کاملا رایگان نیازهای شما را بررسی کرده و بهترین راه حل را متناسب با فعالیت شما پیشنهاد می دهند.

 • مراحل طراحی اپلیکیشن نظافتی

  قدم دوم طراحی و پیاده سازی رابط کاربری
  متخصصین ما در حوزه ui/ux قابلیتهای مورد نیاز شما را با توجه به ویژگی های اختصاصی شما به زیباترین شکل طراحی و آماده سازی می کنند و به تایید شما می رس

 • مراحل طراحی اپلیکیشن نظافتی

  قدم سوم آماده سازی سیستم
  بعد از تایید رابط کاربری مراحل کدنویسی و اتصال به زیرساخت نرم افزاری انجام شده و خروجی اپلیکیشن بر اساس سیستم عامل های اندروید و iOS بنا به درخواست مشتری به ایشان تحویل داده می شود.

 • مراحل طراحی اپلیکیشن نظافتی

  قدم چهارم پشتیبانی سیستم
  پس از تحویل اپلیکیشن پشتیبانی سیستم شروع می شود، اپلیکیشن می تواند توسط تیم پیشگامان در انواع مارکت های داخلی و خارجی بارگزاری گردد، در مدت پشتیبانی کلیه کدها و زیرساخت سیستم با توجه به آخرین متدهای برنامه نویسی بروزرسانی می شود تا امنیت و سرعت پاسخگویی به مشتریان بهبود یابد.

اپلیکیشن ارائه خدمات یک سرمایه گذاری بلند مدت

نیازهای زندگی شهری به خدمات آنلاین هر روز بیشتر می شود و زندگی ما به آنها گره خورده است. همه ما ماهیانه چند بار از خدمات نظافت آپارتمان استفاده میکنیم و ممکن است از خدماتی که می گیریم ناراضی باشیم و به دنبال جایگزین کردن خدمات دهنده باشیم، داشتن یک اپلیکیشن خدمات نظافتی کاربردی باعث می شود ما همیشه از کیفیت خدمات مطلع شویم و بر رفتار و عملکرد نیروها نظارت داشته باشیم و از طرفی کاربران سیستم از برنامه نظافت آپارتمان و منزل خود مطلف شوند، از همه مهمتر با داشتن برنامه های وفادار سازی مانند کدتخفیف عضویت اولیه و برنامه های تبلیغاتی مشتریان خود را افزایش دهیم.

اپلیکیشن ارائه خدمات یک سرمایه گذاری بلند مدت

روش تبلیغات اپلیکیشن کارهای خدماتی

روش تبلیغات اپلیکیشن کارهای نظافتی

برای شروع می توانید مشتریان فعلی خود را ترغیب به ثبت نام در اپلیکیشن نمایید و خدمات خود را بهتر به آنها معرفی کنید، با دادن کد معرفی به کاربران می توانید آنها را برای معرفی به دوستانشان ترغیب کنید. برای افزایش کاربران می توانید از تراکت های معرفی اپلیکیشن در محلاتی که خدمات می دهیم می توانیم اطلاع رسانی کنیم و بر تعداد مشتریان خود بیافزاییم.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در اپلیکیشن ها

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

ویژگی های شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان

ساخت اپلیکیشن در تمامی پلت فرم ها

یکی از نکات بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن موبایل، اجرای بی نقص آن در انواع دستگاه‌هاست، یک اپلیکیشن طراحی شده، اگر مشکل نصب در دستگاه های مختلف را داشته باشد، حتی اگر کاربردی و محبوب باشد، موفق نیست. طراحی اپلیکیشن در بستر اندروید و iOS می تواند کاربران بیشتری را جذب نماید.

نوآوری در طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن پیشگامان، همواره بر ساخت اپلیکیشن هایی خلاقانه ای تاکید و تمرکز دارند و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده می کنند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب، باعث جذب خود به خود کاربران به سمت اپلیکیشن ها می شود. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران قبل از طراحی نقش به سزایی در موفق اپلیکیشن های پیشگامان دارد.

دوری از پیچیدگی ها

طراحی و پیاده سازی ساده اپلیکیشن، باعث جذب و ارتباط بهتر کاربران با سیستم شرکت پیشگامان شده است، ما همیشه این نکته را دقت می کنیم که  اگر اپلیکیشن‌ها به صورت پیچیده و غیرکاربردی طراحی شود، کاربران خیلی سریع آنرا کنار گذاشته و به سرعت اپلیکیشن را ترک می‌ کنند. با طراحی حرفه ای، مشتریان و کاربران قادر خواهند بود به صورت بهینه تری از اپلیکیشن استفاده کرده و آنرا به دیگران توصیه کنند.

گرافیک و زیبایی بصری

طراحی اپلیکیشن های مفید و کاربردی، تاثیر بسیار زیادی در افزایش کاربران اپلیکیشن دارد، اما اگر اپلیکیشن زیبا و کاربردی نباشد، معمولا نمی ‌تواند افراد زیادی را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب و کاربر پسند هنگام طراحی اپلیکیشن، باعث می شود تا کاربران در هنگام کار کردن با آن احساس بهتری داشته باشند. تیم طراحی پیشگامان همه موارد مهم در زیبایی و کاربردی بودن اپلیکیشن را در نظر گرفته و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می آورند.

انتشار در تمام اپ مارکت ها

مارکت ها معمولا بهترین محل برای تبلیغ و انتشار اپلیکیشن هستند، معمولا اکثر افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند در بسیاری از مارکت ها مانند کافه بازار و گوگل پلی عضو هستند تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دریافت کنند. تیم طراحی اپلیکیشن پیشگامان با رعایت تمام ضوابط و استانداردهای مارکت ها، امکان بارگزاری بدون مشکل را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بروزرسانی های مستمر سیستم

یکی از مهمترین جنبه های یک اپلیکیشن خوب داشتن امنیت و سرعت مناسب است، تیم پیشگامان به صورت مستمر کلیه سیستم ها را بررسی کرده تا در صورت بروز مشکل آنرا رفع نمایند، علاوه بر بروزرسانی های امنیتی، هسته سیستم نیز با آخرین تکنولوژی های نرم افزار بروز رسانی می شود تا یک اپلیکیشن سریع و بدون مشکل را برای کاربران خود ایجاد کند.

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری ؟

شرکت پیشگامان دامنه فناوری یکی از شرکت های برتر در حوزه برنامه نویسی است که تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن دارد. از ویژگی های مهم این شرکت می‌توان به مشاوره اختصاصی، تیم فنی باتجربه و کاربلد، نمونه کارهای باکیفیت، هزینه مقرون به صرفه، استفاده از تکنولوژی های به روز، قابل توسعه بودن، کدنویسی حرفه ای، یکسال پشتیبانی رایگان و قابل اجرا بودن اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید وios اشاره کرد.

جهت استفاده از مشاوره رایگان بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 تماس تلفنی

سوالات متداول

هزینه طراحی اپلیکیشن نظافتی به چه صورت محاسبه می‌شود؟
با توجه به طرح یا ایده شما، برآورد اولیه زمان و امکانات محاسبه شده و مطابق آن هزینه محاسبه و اعلام می گردد.
آیا امکان طراحی رابط کاربری مطابق سلیقه مشتری وجود دارد؟
بله، با توجه به طرح و خدمات تعریف شده، رابط کاربری متناسب با درخواست و سلیقه کاربر طراحی و پیاده سازی می گردد.
پشتیبانی خدمات پیشگامان فناوری دامنه فناوری چگونه است؟
کلیه محصولات شرکت پیشگامان دامنه فناوری دارای یک سال پشتیبانی و آموزش رایگان می باشد، در این مدت زیرساخت سیستم مرتبا بروزرسانی شده تا امنیت و سرعت آن تضمین گردد.

نظر بدهید