انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل ✔️

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل ✔️

طراحی اپلیکیشن های موبایل یک هنر است و ما در شرکت پیشگامان دامنه فناوری، بیش از 30 نوع اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارهای مختلف ساخته ایم. باید گفت که برای موفقیت واقعی چیزی بیش از یک ایده لازم است، بر اساس تحقیقات صورت گرفته، در سال ۲۰۲۰، کاربران در مجموع ۲۱۸ میلیارد اپلیکیشن را در تلفن های همراه خود دانلود کردند. شما باید در این شرایط از دیگران متمایز باشید و یک ایده نوآورانه پرورش دهید که کاربران نهایی بتوانند با شما و اپلیکیشن‌تان در ارتباط باشند.

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن های موبایل یک هنر است و ما در شرکت پیشگامان دامنه فناوری، بیش از 30 نوع اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارهای مختلف ساخته ایم. باید گفت که برای موفقیت واقعی چیزی بیش از یک ایده لازم است، بر اساس تحقیقات صورت گرفته، در سال ۲۰۲۰، کاربران در مجموع ۲۱۸ میلیارد اپلیکیشن را در تلفن های همراه خود دانلود کردند. شما باید در این شرایط از دیگران متمایز باشید و یک ایده نوآورانه پرورش دهید که کاربران نهایی بتوانند با شما و اپلیکیشن‌تان در ارتباط باشند.

امروزه فقط اپلیکیشن ها و یا ایده ها نیستند که توجه کاربر را جلب می کنند، کاربر در اصل یک تجربه جدید را دانلود خواهد کرد. اپلیکیشن موبایل شما باید کاربرپسند، جذاب و ساده باشد. سوال اصلی این است که چگونه می توان شخص یا شرکتی را برای طراحی یک اپلیکیشن استخدام کرد و برای ساخت آن چه مراحلی را باید طی کنیم؟

متأسفانه ۹۰ درصد از اپلیکیشن های موبایل انتظارات را برآورده نمی کنند!!! در این مقاله به نکاتی اشاره می کنیم که به شما در روند انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن کمک می کنند. در واقع، ما ۱۰ عامل کلیدی را با شما به اشتراک می‌گذاریم، عواملی که می‌توانند به شما کمک کنند تا شرکتی را برای توسعه اپلیکیشن خود استخدام کنید، که اپلیکیشن‌های موبایل سفارشی برایتان ایجاد کنند. این اپلیکیشن‌ ها می‌توانند کاربران را تحت تاثیر قرار دهند و در نهایت، برای شما درآمدزایی داشته باشند.

 شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  مطالعه نظرات مشتریان شرکت مورد نظر

قبل از خرید یک سرویس پرهزینه، حتماً نظرات را بخوانید و مطمئن شوید که آنها واقعی و صادقانه هستند. ببینید که دیگر مشتریان چه تجربه‌ای داشته‌اند و چگونه این شرکت توسعه توانسته درخواست‌های مشتریان را مدیریت کند. شاید برای برخی افراد، صحبت کردن با مشتریان یک شرکت وقت تلف کردن به نظر برسد، اما ارزشش را دارد.

برای بررسی نظرات، نیازی نیست حتماً، مشتریان آن شرکت در صنعت شما باشد، باید به سراغ مشتریان برنامه هایی بروید که شما را تحت تاثیر قرار می دهند و برایتان جذاب است. برای شروع، می توانید نحوه کار شرکت مورد نظر خود را با تست برخی از اپلیکیشن‌ هایی که ساخته اند بررسی کنید.

بخش مهمی از بررسی های اولیه، گشت و گذار در میان نمونه کارهای آن شرکت است، اساساً شرکتی که قصد همکاری با آن را دارید باید مهارت و تجربه خود در توسعه برنامه های iOS و اندروید را نشان دهد. با این کار شما به اطلاعات بیشتری درباره نحوه همکاری با این شرکت برای توسعه اپلیکیشن موبایل و رفع نیازهای خود می رسید.

Read the comments

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  امنیت و شفافیت

بسیاری از افراد خلاق به علت ترس به رویاهای خود نمی رسند، این افراد می ترسند که ایده آنها فاش شود یا شرکت طراحی اپلیکیشن آنرا برایشان انجام ندهد. باید از همان ابتدا، یعنی در زمانی که به انتخاب یک شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل فکر می کنید، در مورد آن صحبت کنید.

امیدتان را از دست ندهید، ما مطمئنیم که ایده شما عالی است و اگر توسط افراد درستی انجام شود، می تواند شما را ثروتمند کند. امروزه افشای ایده و کانسپت یک اپلیکیشن بزرگترین تهدید برای شرکت ها و کارآفرینان است.

برخی از کارشناسان قدیمی می گویند که اصلاً چرا ما باید خودمان را با این موضوع درگیر کنیم؟ متأسفانه، این مشکل جدی است و قبل از عرضه نسخه اصلی یک اپلیکیشن‌، کپی های بی کیفیت زیادی از آن در اپ استورها آپلود می شوند. این امر به دلیل اقدامات امنیتی ضعیفی است که شرکت های توسعه اپلیکیشن موبایل اتخاذ می کنند.

کارآفرینان باید اطمینان حاصل کنند شرکت توسعه اپلیکیشنی که برای توسعه اپلیکیشن موبایل خود انتخاب کرده اند، از تمام اقدامات امنیتی پیروی می کند. ایده اپلیکیشن و فرآیند توسعه آن باید محرمانه بماند تا در نهایت به اپ استورها برسد.

هنگامی که به چگونگی استخدام فردی برای ساخت یک اپلیکیشن فکر می کنید، شفافیت بسیار مهم است، به خصوص زمانی که از راه دور با یک شرکت توسعه همکاری می کنید. هم شما و هم این شرکت باید به طور مداوم با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. شما باید اسنادی مانند طرح ها و یا اسناد مرتبط با محصول را با آنها به اشتراک بگذارید تا طرز فکرتان را درک کنند. همچنین باید توضیح دهید که آنها چگونه می توانند کمکتان کنند. در این شرایط، بستن یک قرارداد NDA از هر دو طرف محافظت خواهد کرد. (قرارداد محرمانگی اطلاعات)

Security and transparency

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل مدیریت زمان  

ما به عنوان کارآفرین می خواهیم محصولاتمان به موقع عرضه شوند. بنابراین، باید با شرکتی همکاری کنیم که به وقت ما و وعده های خود احترام بگذارد، درست است؟

کارآفرینانی را می شناسم که از شرکت توسعه اپلیکیشن موبایلی که برای همکاری انتخاب کرده‌اند گلایه داشتند، زیرا این شرکت ها آنها را در جریان پیشرفت چرخه توسعه اپلیکیشن قرار نمی دادند. اول از همه باید گفت که این محصول شماست. شما نمی توانید آن را به حال خود رها کنید. شرکت توسعه باید مشتریان خود را در جریان تمام جزئیات مربوط به پیشرفت محصول قرار دهد. داشتن مکالمه منظم با مدیر پروژه در مورد پیشرفت توسعه اپلیکیشن، تحویل به موقع محصول نهایی را تضمین می کند.

هنگامی که به دنبال استخدام شخصی یا شرکتی برای ساختن یک اپلیکیشن هستید، از شرکت توسعه موردنظر در مورد خط مشی انتشار اپلیکیشن های آنها سؤال می کنید. آنها باید در مورد ارسال برنامه‌ها به اپل یا گوگل و نحوه رسیدگی به عرضه محصولات، سیاست‌هایی داشته باشند.

در حالت ایده آل، یک شرکت حرفه ای، ابتدا اپلیکیشن را برای شما ارسال می کند و شما را برای انتشار آن راهنمایی می کنند. شما به شرکتی نیاز دارید که در تمام مراحل ساخت، انتشار و بروز رسانی همراهی کند.

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  استانداردهای طراحی UX

طراحی اپلیکیشن های سفارشی برای طراحان کار آسانی نیست. آنها ابتدا باید در مورد رابط کاربری  UIاپلیکیشن فکر کنند. سپس به تجربه کاربری  UX که مشتریان شما به دست خواهند آورد بپردازند. نکته مهم در یافتن شرکت توسعه مناسب این است که مطمئن شوید آنها طراحان خلاق دارند. این طراحان UI/UX باید قادر به ارائه طرح های سفارشی در سطح استانداردهای جهانی به مشتریان باشند. در این فرآیند، به عنوان یک کارآفرین، باید نمونه کار طراحی شرکت های توسعه اپلیکیشن های موبایل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که استانداردهای طراحی اپلیکیشن آنها در سطح جهانی پذیرفته شده است.

مطالعه بیشتر: هر آنچه که باید در مورد تجربه کاربری(UX) بدانیم

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  نگهداری و تست

رایج ترین مشکلی که در شرکت های توسعه اپلیکیشن موبایل دیده می شود این است که اغلب آنها یک تیم کوچک هستند و می خواهند همه کارها را خودشان انجام دهند. این شرکت ها اصولا یک تیم تخصصی برای تست، نگهداری، پشتیبانی و... ندارند. در این شرایط مدیر پروژه یا توسعه دهنده همه این کارها را انجام می دهند.

همه اپلیکیشن ها معمولا در ابتدا، دارای خطاهای فنی و باگ هستند، به همین دلیل است که عالی بودن روش های طراحی و توسعه برای کارکرد مناسب اپلیکیشن کافی نیستند. بهترین شرکت های توسعه اپلیکیشن های موبایل باید یک سری بررسی های دستی و اتوماتیک را انجام دهند تا مطمئن شوند که محصول نهایی تا زمانی که در گوگل پلی یا اپ استور اپل عرضه می‌شود، هیچ گونه خطا یا اشکال فنی اساسی نداشته باشد.

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل بودجه خود را محاسبه کنید

گام ششم در فرآیند استخدام یک شرکت توسعه اپلیکیشن این است که بودجه خود را آگاهانه تجزیه و تحلیل کنید و این را هم درنظر داشته باشید که این روزها توسعه یک اپلیکیشن حرفه ای و کارا چقدر هزینه دارد. یکی از اولین سوالاتی که همه شرکت ها می پرسند این است که می خواهید چقدر برای اپلیکیشن خود هزینه کنید، این فرآیند مثل خریدن ماشینی است که هنوز وجود ندارد. شما می توانید آماتور یا حرفه ای بودن نیروی کار و همچنین ارزان یا گران قیمت بودن تکنولوژی مورد استفاده را انتخاب کنید. صرف نظر از اینکه ایده شما چقدر خارق العاده است یا اینکه فرصت ایجاد شده چقدر عالی به نظر می رسد، هزینه طراحی بخش مهمی از توسعه است، در نهایت، آنچه را که برای آن پول پرداخت کرده اید، دریافت خواهید کرد.

در مورد بودجه خود صادق باشید، زیرا صداقت بهترین راه برای شروع هر فعالیتی است. همچنین ساختار قیمت گذاری شرکت طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود را بررسی کنید. برخی از توسعه دهندگان فقط با قیمت ثابت اپلیکیشن می سازند، در حالی که برخی دیگر به صورت ساعتی از مشتریان خود هزینه دریافت می کنند، به عنوان مثال، اگر شرکتی به صورت ثابت کار می کند، باید در مورد دوره های بررسی مجدد پروژه (تعداد آنها در طول فرآیند طراحی) و اینکه آیا آنها خدمات نگهداری از اپلیکیشن را در زمان انتشار ارائه می دهند یا نه، کمی بیشتر اطلاعات کسب کنید.

اگر شرکتی به صورت ساعتی کار می ‌کند، باید بپرسید وقتی به دلیل مشکلات فنی، رفع مشکلات یا حتی به دلیل جزئیات اشتباه تغییراتی رخ می دهند، چه اتفاقی می ‌افتد. در نهایت، شرکتی که خدمات خوب و مناسب دارد، یک پیشنهاد منحصربه‌فرد به شما ارائه می‌کند که در آن قیمت‌گذاری به صورت ساختاریافته انجام شده است. این پیشنهاد به شما این امکان را می دهد که گران ترین بخش های پروژه را پیدا کنید و تصمیم نهایی را بگیرید.

مطالعه بیشتر:      هزینه طراحی اپلیکیشن

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل در مورد تکنولوژی مورد استفاده آنها بپرسید

ما قصد نداریم به دوستان و همکاران خود توهین کنیم، اما جالب است بدانید که آنها می توانند با استفاده از فناوری های قدیمی، با سرعت زیادی یک اپلیکیشن بسازند، البته این بدان معنا نیست که این شیوه در درازمدت هم کارساز خواهد بود!!! در طول ده سال گذشته، ما بر روی صدها اپلیکیشن مختلف کار کرده ایم، این امر ما را دائماً با آخرین فناوری های کدنویسی در ارتباط نگه داشته است.

این که یک شرکت از Android Studio یا Kotlin استفاده می کند و یا به جای Swift از XCODE بهره می برد مهم است، اینکه آنها با nodejs کار می کنند یا #C اهمیت دارد. ما در شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری از جدیدترین فناوری‌های کدنویسی استفاده می‌کنیم و دائماً برنامه نویسان خود را آموزش می‌دهیم تا اپلیکیشن‌های موبایلی با کیفیت بسازند.

مطالعه بیشتر:       بهترین زبان های برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن در سال 2023 ✍️

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل شرکت مورد نظر را بررسی کنید  

چشم انداز شرکت به شما هم ربط دارد. اگر می‌خواهید در پروژه خود باهم ارتبط خوبی داشته باشید، دید آنها و دید شما باید در جایی باهم مطابقت داشته باشند. از دیدگاه من، صرف نظر از صنعتی که در آن فعالیت می کنید، شناخت درست شریک آینده همیشه یک حرکت هوشمندانه است. انتخاب شرکت توسعه مناسب برای کمک به ساخت یک اپلیکیشن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پیشنهاد من این است که در مراحل اولیه تماس ویدیویی یا مراجعه حضوری برقرار کنید. با افرادی که در آن شرکت کار می کنند چت کنید. ضمناً اگر امکانش را دارید به دفتر آنها مراجعه کنید. با انجام این کار، محیط کاری این تیم را می‌بینید. آیا فضای خوبی دارند؟ حال و هوای آنها چطور است؟ آرام هستند یا همیشه چهره محزونی دارند؟ پاسخ به این سؤالات می تواند چیزهای زیادی را در مورد افرادی که با آنها کار خواهید کرد، بیان کند.

بزرگ‌ترین خطری که باید از آن اجتناب کنید، هم صحبتی با فروشندگانی است که جذاب حرف می زنند و سعی دارند تنها فروش بالایی داشته باشند. اگر در تله آنها گرفتار شوید، با تیمی وارد همکاری خواهید شد که به سختی می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید و در هنگام عرضه به مشکل خواهید خورد.

ما در شرکت پیشگامان معتقدیم که ارتباط کلید هر بخش از زندگی ما است، ساخت یک محصول سفارشی مستلزم تلاش و تصمیماتی است که با شما به عنوان مشتری گرفته می شود.

company

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل بررسی کنید که این شرکت محصولاتی را برای خودش دارد یا خیر

چگونه فردی را برای ساخت اپلیکیشن استخدام کنیم؟ ابتدا مطمئن شوید که آنها اپلیکیشن هایی را برای خود طراحی کرده اند. بهترین راه برای اطمینان از کیفیت کار و اخلاق کاری آنها این است که بررسی کنید آیا آنها اپلیکیشن هایی را برای خود می سازند یا خیر. بررسی کنید که آیا اپلیکیشن های آنها موفق است و به درستی کار می کنند یا خیر. متأسفانه، اکثر شرکت ها فقط اپلیکیشن های سفارشی تولید می کنند.

به هسته محصولات آنها خوب نگاه کنید و ببینید چگونه آنها را تبلیغ می کنند. به نظر خودشان در چه چیزی بهترین هستند؟ اگر آنها از محصولات خود مطمئن باشند، از موفقیت محصول شما نیز مطمئن خواهند بود. مهم است که این تیم بتواند چالش‌های پیش روی شما و کسب‌وکارتان را درک کند.  

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل سطح تخصص شرکت مورد نظر را تشخیص دهید

هنگامی که به دنبال بهترین شرکت توسعه اپلیکیشن های موبایل برای تحقق ایده خود هستید، باید تیمی متخصص و دارای پتانسیل برای توسعه محصول خود استخدام کنید. این شرکت باید به شما کمک کند تا اپلیکیشن مقیاس پذیری را توسعه دهید.  

مطمئن شوید که آنها در این زمینه متخصص هستند و به آنها اجازه دهید نظرات خود را حتی در صورت اختلاف، با شما به اشتراک بگذارند. افرادی که روی برنامه شما کار می کنند می خواهند ایده شما به موفقیت برسد.

Expertise

دلایل انتخاب شرکت پیشگامان دامنه فناوری برای محصول بعدی شما

تیم ما مشتاق ساختن اپلیکیشن هایی است که تاثیر مثبتی بر زندگی مردم دارند. شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان در سال 1387 تاسیس شد و در بخش های تجاری، فنی، طراحی و بازاریابی تخصص دارد. اگرچه نمی‌توانیم به طور قطع بگوییم که اپلیکیشن‌تان شما را یک شبه پولدار می کند، اما قول می دهیم از تمام چیزهایی که در این سال ها یاد گرفتیم برای موفقیت شما استفاده خواهیم کرد.

در واقع، ما به ۴ اصل پایبندیم:

✔️ ما اعتماد مشتریان خود را با پاسخگو، قابل اعتماد و فعال بودن، از ابتدا تا تحویل اپلیکیشن و حتی پس از آن جلب می کنیم.
✔️ ما به ایجاد روابطی بر اساس صداقت و حمایت مستمر، چه بین اعضای تیم و چه با مشتریانمان اعتقاد داریم.
✔️ ما موشک نمی سازیم، اما معتقدیم اپلیکیشن ها این پتانسیل را دارند که ارزش قابل توجهی به زندگی مردم بیافزایند و ما برای همین اینجا هستیم.
✔️ هیچ یک از ما کامل نیستیم، اما پتانسیل رشد داریم. ما به دنبال ایجاد یک محیط دوستانه هستیم که در آن بتوانیم برای برتری تلاش کنیم.

نوبت شماست

انتخاب یک شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل یک فرآیند پیچیده است. در این مقاله متوجه شدیم که هنگام جستجو برای یافتن یک شریک مناسب، موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کنیم. شما می توانید بین فریلنسری و یا شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایل یکی را انتخاب کنید. از این رو، همیشه بهتر است یک شرکت حرفه ای را انتخاب کنید. در کسب‌وکارهای کوچک توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایل، آنها ممکن است توسعه ترکیبی (یک پایه کد، پلتفرم‌های متعدد) را انتخاب کنند، با این حال، شما شرکتی را انتخاب کنید که اپلیکیشن های بومی می سازد. اپلیکیشن های بومی تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهند و به راحتی در اپ استورها پیدا می شوند. رابط کاربری بومی به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت یک اپلیکیشن را یاد بگیرند.

اگر می‌خواهید ایده خود را با کمک یک شرکت توسعه اپلیکیشن های تلفن همراه عملی کنید، پیشگامان با بیش از ده سال تجربه آماده کمک به شما است.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید و IOS و وب اپلیکیشن ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✍️ چرا شرکت طراحی سایت پیشگامان دامنه فناوری ؟ ☰ 15 سال سابقه فعالیت + بیش از 500 مشتری ☰ پیاده سازی طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ☰ مدیریت سریع و آسان سایت بدون نیاز به داشتن دانش فنی ☰ تحویل سریع + قیمت مناسب + بهینه سازی و سئو اولیه ☰ قابلیت نمایش بر روی موبایل (ریسپانسیو) ☰ دوره های آموزش سئو و بازاریابی دیجیتال اولیه رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
◀️ طراحی رابط کاربری اپلیکیشن و سایت ✔️ طراحی حرفه ای رابط کاربری موبایل و سایت مطابق طرح و ایده شما ✒️ رابط کاربری یا واسط کاربری به مجموعه صفحات، تصاویر و المان‌های بصری مثل دکمه‌ها و آیکون‌ها گفته می‌شود که کاربر برای تعامل با یک دستگاه یا برنامه از آنها استفاده می‌کند. اما منظور از تجربه کاربری آن تجربه و حسی است که کاربر در هنگام تعامل با بخش‌های مختلف از محصولات و سرویس‌های یک شرکت دارد که شامل نحوه تعامل او با رابط است. ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر