تماس واتساپ

طراحی اپلیکیشن واقعیت افزوده

واقعیت افزوده یک تکنولوژی است که به کاربران این امکان را می دهد تا تصاویر و اطلاعات کامپیوتری را با هم ترکیب کنند .

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید
شرکت پیشگامان دامنه فناوری
عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران
05138466685
09152070701-09107545299

rate start rate start rate start rate start rate start

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن واقعیت افزوده

پروژه تعاملی

اسکن اجسام , تشخیص اجسام و ارائه اطلاعات

در این اپلیکیشن تعاملی واقعیت افزوده ، اپلیکیشن با شناسایی و اسکن اجسام می تواند اطلاعات آنرا نمایش دهد ، در این نوع اپلیکیشن ها مخاطبین می توانند اطلاعات کاملی را از اشیا و محیط بدست آورند .

به عنوان مثال کاربران با نصب این اپلیکیشن و با قرار دادن اشیا مقابل دوربین می توانند اطلاعات آن شی از قبیل نحوه کارکرد ، توضیحات و قیمت را مشاهده نمایند . در حالت دیگر می توان به یک فروشگاه بزرگ اشاره کرد که راهنمای فروشگاه با درنظر گرفتن موقعیت مکانی کاربر نمایش داده شود و از طریق دوربین راهنمای مکانی کالاها و اطلاعات آنها را کاربر مشاهده نماید .

 

پروژه کمک از راه دور با استفاده از واقعیت افزوده

این اپلیکیشن می تواند در تسهیل ارتباط از راه دور بین مخاطب و تکنیسین کمک زیادی نماید . با استفاده از ویدئو زنده , پیام صوتی و توانایی های واقعیت افزوده متخصصین از راه دور می توانند مشکلات کاربران خود را رفع نمایند .

به طور مثال فرض کنید شما در راه اندازی یک دستگاه لوازم خانگی مشکل دارید ، با ارتباط با واحد خدمات پس از فروش با اپلیکیشن ، اپراتور می تواند نحوه راه اندازی را با علائم نشان دهد ، ویدئو ارسال کند و در هنگام مکالمه از واقعیت افزوده برای درک بهتر استفاده نماید .

واقعیت افزوده

پروژه های خرید با واقعیت مجازی

ویژگی اصلی نرم افزارهای خرید با استفاده از واقعیت افزوده می توان به انتخاب و قراردادن یک شیء مجازی و قرار دادن آن در فضای واقعی توسط تلفن همراه هوشمند اشاره نمود , مثلا هنگام خرید مبل می توانید آنرا در فضای خانه خود قرار داده و ترکیب چیدمان و رنگ ها را قبل از خرید مشاهده کنید .

 

 

تکنولوژی هایی که ما از آن استفاده می کنیم :

ARKit 2

تجربه استفاده از واقعیت افزوده برای کاربران IOS , بزرگترین پلت فرم AR در جهان که دوربین گوشی های اپل را با ویژگی های حرکتی و واقعیت افزوده ادغام کرده است و تجربه جدیدی را پیش روی کاربران قرار داده است .

ARCore

این پلت فرم گوگل تجربه های واقعیت افزوده جدید را ایجاد کرده است و جهان دیجیتال را با جهان واقعی ترکیب نموده است و تغییری بزرگ در شیوه بازی , خرید و آموزش ایجاد کرده است .

Unity

بیشتر نرم افزارهای AR در سراسر دنیا با Unity ایجاد شده است , بهترین پلت فرم برای ایجاد نرم افزارهای خلاقانه !!

Vuforia

این پلت فرم نیز یکی از محبوب ترین سیستم های AR می باشد .

 

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری
عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران
05138466685
09152070701-09107545299

 

واقعیت افزوده , طراحی اپلیکیشن واقعیت افزوده , واقعیت مجازی , کاربردهای واقعیت افزوده , انواع اپلیکیشن های واقعیت افزوده , طراحی اپلیکیشن

ثبت نظر