سه شنبه 23 اسفند 1401
68

آموزش دیجیتال مارکتینگ

در طول سال های گذشته، نقش نوشتن متن تجربه کاربری (UX Writing) در طراحی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این امر امروزه دیگر به نوشتن اجزای متنی ختم نمی شود، بلکه به افراد در کسب تجربه کاربری بهتر کمک می کند. در این مقاله، می خواهیم در مورد اهمیت UX Writing در طراحی UI/UX و چرایی اهمیت آن صحبت کنیم.
ادامه
شنبه 20 اسفند 1401
50

آموزش دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه بدانید تجربه کاربری محصول شما چقدر خوب است و کاربران چگونه آن را درک می ‌کنند، باید راندمان طراحی UX را اندازه بگیرید و اطلاعات به روزی نسبت به آن دریافت کنید. اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ با نظارت بر معیارهای اصلی و استفاده از ابزارها و خدمات تخصصی. ما قصد داریم تمام ویژگی های اندازه گیری راندمان UX را با شما به اشتراک بگذاریم.
ادامه
پنجشنبه 18 اسفند 1401
54

آموزش دیجیتال مارکتینگ

طرح ‌های با ارزش الهام بخش مردم می شوند، احساسات آنها را برانگیخته می کنند و آنها را تشویق به عمل می کنند (تشویق به خرید، اقدام به مشارکت و...). بسیاری از کارآفرینان فرصت‌ های تجاری را که طراحی گرافیک بوجود می آورد را از دست می ‌دهند، زیرا سعی نمی‌ کنند مشتریان را به صورت احساسی جذب کنند. برای اینکه در اوج بمانید، باید مردم را از هر نظر راضی نگه دارید و به آنها وعده آینده بهتری را با محصول یا خدمات خود بدهید. همچنین، باید تفاوت بین یک طراحی عالی و کافی را درک کنید.
ادامه
یکشنبه 16 بهمن 1401
73

آموزش دیجیتال مارکتینگ

وقتی به سؤالاتی مانند "چرا مردم به پروژه ما نیاز دارند؟" و "چه کاری را می توانیم بهتر از بقیه انجام دهیم؟" پاسخ دادید، باید در مورد ایجاد یک تجربه کاربری عالی فکر کنید. در این مرحله، شما باید بفهمید که مردم دوست دارند چه کاری را در چه زمانی انجام دهند، چه احساسی در هنگام انجام آن دارند و به طور کلی چگونه با اپلیکیشن های مختلف تعامل دارند.
ادامه
شنبه 24 دی 1401
139

آموزش دیجیتال مارکتینگ

قبل از خواندن این مقاله باید بدانید که تجربه کاربری چیست، منظور از تجربه کاربری (UX)، تجربه کلی کاربران در هنگام تعامل با یک محصول دیجیتال است، UX با تجربه احساسی کاربر از یک محصول درگیر می شود، بنابراین استفاده از محصولات نرم افزاری ایجاد شده، ساده و راحت باید باشد تا تجربه مثبتی را ارائه دهد.
ادامه
یکشنبه 18 دی 1401
114

آموزش دیجیتال مارکتینگ

تصور کنید در خانه نشسته اید و طبق معمول در اینترنت گشت و گذار می کنید، یک تب جدید در مرورگر خود باز می کنید تا اخبار روز را بخوانید. اخباری راجع به مشکلات یک کشور دیگر، مهار آتش سوزی توسط آتش نشانان (شاید یک یا دو بچه گربه هم در این حادثه نجات یافته باشد) و مسائلی از این قبیل، اغلب موضوعات معمولی. در این میان ناگهان به مقاله‌ای در مورد یک اپلیکیشن جدید برمی خورید. پس از مطالعه مقاله و حتی امتحان کردن این اپلیکیشن، از خوتان می پرسید: بسیار خوب، این برنامه سرگرم کننده است و کاربردهای زیادی دارد. اما چگونه و چرا رایگان است؟
ادامه
سه شنبه 13 دی 1401
177

آموزش دیجیتال مارکتینگ

تلگرام مارکتینگ نوعی بازاریابی پیام رسان است که به معنای تبلیغ یک برند از طریق تلگرام است. با استفاده از یک کانال، می‌توانید مخاطبین خود را افزایش داده، فروش را افزایش دهید و خدمات و محصولات خود را در دسترس مخاطبین خود قرار دهید.
ادامه
شنبه 19 آذر 1401
118

آموزش دیجیتال مارکتینگ

سئوی محلی سنگ بنای موفقیت هر کسب و کار اینترنتی برای دستیابی به مشتریان در منطقه خود است. مخاطبان محلی معمولا همیشه به دنبال یافتن فروشگاه‌ها و دریافت خدمات در منطقه خود هستند و از آنجا که کسب و کار شما در آن منطقه حضور دارد، شما نزدیکترین گزینه برای مشتریان بالقوه محسوب می شوید.
ادامه
چهارشنبه 16 آذر 1401
103

آموزش دیجیتال مارکتینگ

یک بازاریابی محتوایی موثر برای یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی، شامل کمپین‌های ایمیلی، کمپین های موفق کلیکی، استراتژی رسانه‌های اجتماعی و سایر موارد کلیدی است. وقتی صحبت از استراتژی کلی بازاریابی اینترنتی می شود، محتوا تنها رشته ای است که همه چیز را به هم وصل می کند. بدون وجود یک استراتژی بازاریابی محتوای موثر، پیام‌های شما ممکن است به نظر ناهماهنگ، غیرصادقانه یا گیج کننده به نظر برسد، که هر یک از این موارد برای شما و کسب و کارتان هزینه زیادی را به همراه خواهد داشت. به علاوه، هیچ وسیله ای بهتر از یک استراتژی بازاریابی محتوا خوب و سنجیده برای افزایش سئو وجود ندارد. اما اگر در بازاریابی محتوا تازه کار هستید، فکر کردن به همه عواملی که نیاز به ایجاد یک استراتژی محتوای هوشمند دارد ممکن است در ابتدا، سخت به نظر برسد. در این مقاله ما بهترین روش های ایجاد محتوا را بیان کردیم، با پیشگامان همراه باشید.
ادامه
سه شنبه 15 آذر 1401
115

آموزش دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی ویدئویی استفاده از ویدئو برای تبلیغ برند، محصول یا خدمات و راهی جذاب برای ارتباط با مشتریان و جلب توجه آنها در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی است. ویدئو می‌تواند ارتباطی صمیمی بین محصول و مصرف‌کننده ایجاد کند، به گونه‌ای که با متن نمی‌توان آنرا ایجاد کرد، به خصوص اگر کسب‌وکارها از افراد مختلف در ویدیوهای خود استفاده کنند.
ادامه
سه شنبه 15 آذر 1401
1369

آموزش دیجیتال مارکتینگ

با توجه به اینکه خرید آنلاین یکی از بهترین شیوه‌های ممکن برای افراد پرمشغله است اما برای لذت دوچندان، می‌بایست با راهکارهای خرید درست و اصلی آشنا بشویم در این مقاله به بهترین آنها پرداختیم
ادامه
دوشنبه 25 فروردین 1399
7311

آموزش دیجیتال مارکتینگ

اگر میخواهید اکانت اینستاگرام شما دچار محدودیت نشود ( بلاک ) باید از قوانین و محدودیت های اینستاگرام مطلع شوید ، محدودیت هایی مانند تعداد لایک ، فالو ، آنفالو ، تعداد ارسال پیام و ... . شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام باید بدانید تا چه حد مجاز هستید با دیگر کاربران تعامل داشته باشید و فعالیت های شما منجر به بلاکی شما نشود یا روزانه وقت زیادی را در اینستاگرام سپری میکنید که اگر دقت نکنید اینستاگرام ممکن است شما را به عنوان اسپم شناسایی کنید .
ادامه