چهارشنبه 15 آذر 1402
10

فناوری و تکنولوژی

در چشم‌انداز گسترده طراحی و توسعه برنامه‌های کاربردی موبایل، انتخاب شرکت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. در نظر گرفتن عواملی مانند تخصص، تجربه کاربری، امنیت و مقیاس‌پذیری، یک همکاری موفق را تضمین می‌کند.
ادامه
دوشنبه 22 اسفند 1401
1213

فناوری و تکنولوژی

آیا شما هم از موفقیت بازارهای آنلاین چیزی شنیده اید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه یک بازار آنلاین ایجاد کنید؟ در این راهنمای گام به گام، همه چیزهایی که در مورد ایجاد یک بازار مارکت پلیس باید بدانید را مرور خواهیم کرد. از توسعه یک وب‌سایت آنلاین گرفته تا راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارتان.
ادامه
یکشنبه 5 آذر 1402
15

فناوری و تکنولوژی

ما به عنوان یک شرکت تکنولوژی محور همواره در تلاشیم تا خدمات بروز، سریع و امنی را جهت کسب رضایت حداکثری به کاربران خود ارائه نماییم. اندازه پذیری و تطبیق محصولات پیشگامان با نیازهای مختلف کسب و کارها برای ارائه خدمات آنلاین با کیفیت در سطح ایران و دنیا مهمترین ویژگی محصولات و پلتفرم های ما است.
ادامه
دوشنبه 15 آبان 1402
29

فناوری و تکنولوژی

نرم افزار‌ها در تمام پلتفرم ها (موبایل، وب یا دسکتاپ) تأثیر عمیقی بر زندگی روزمره ما دارند. اپ‌ها در انواع و اندازه‌های مختلفی برای برآورده کردن نیازهای خاص کاربران مختلف وجود دارند، از بازی‌ها گرفته تا سبک زندگی و همه این‌ها به لطف وجود و گسترش اینترنت است که باعث شده تا یافتن و دانلود کردن اپ‌های مورد نظر ما ساده شود.
ادامه
چهارشنبه 10 آبان 1402
33

فناوری و تکنولوژی

ما در دوران موبایل قرار داریم و تعداد کاربران موبایلی با سرعت رو به افزایش است. بیشتر کسب و کارها نیاز به جلب مشتریان بیشتر را با استفاده موثر از کانال‌های موبایل فهمیده اند، این تازه شروع مسیر است!!! کسب و کارها برای موفقیت بیشتر باید سایت و اپلیکیشن های خود را بهینه سازی کنند تا تجربه کاربری را بهبود بخشیده و نرخ تبدیل خود را افزایش دهند.
ادامه
سه شنبه 9 آبان 1402
37

فناوری و تکنولوژی

مطابق این آیین‌نامه شرکت خلاق به شرکت‌ها و موسسات خصوصی نوآوری اطلاق می‌شود که یا در صنایع خلاق و فرهنگی مشغول بوده و یا الگوهای نوین کسب‌وکار را در ارائه محصولات و خدمات خود به کار گرفته باشند.
ادامه
دوشنبه 8 آبان 1402
42

فناوری و تکنولوژی

در این مقاله ما به توضیح ارزش برنامه‌های تجارت الکترونیکی موبایل برای کسب و کارها، موارد مهمی را که قبل از شروع توسعه برنامه باید در نظر بگیریم و هفت گام برای ایجاد یک راه‌حل موبایلی برای فروش آشنا می شویم.
ادامه
چهارشنبه 3 آبان 1402
37

فناوری و تکنولوژی

در این مقاله ما به توضیح انواع روش های توسعه اپلیکیشن، معرفی انواع کاربردهای اپلیکیشن و بررسی اندروید و iOS پرداخته ایم.
ادامه
چهارشنبه 3 آبان 1402
42

فناوری و تکنولوژی

در دوران دیجیتالی امروز، اپلیکیشن‌های موبایل نقش پررنگی در زندگی روزمره ما ایفا می‌کنند. از شروع روز با استفاده از اپلیکیشن همراه برای بیدار شدن شروع می شود تا خرید اینترنتی، ارتباط با دوستان و همکاران و حتی پیگیری خبرها. اپلیکیشن‌ها جای خود را در کنار ما پیدا کرده‌اند و بسیاری از فعالیت های روزانه ما را تحت تاثیر قرار داده اند.
ادامه
یکشنبه 7 آبان 1402
51

فناوری و تکنولوژی

در فضای دیجیتالی که در آن قرار داریم، توسعه اپلیکیشن موبایل تقریباً نقشی اساسی در بهبود کیفیت زندگی دارد. از آنجایی که قابلیت‌های سخت‌افزاری به‌طور تصاعدی در این سالها افزایش یافته است، توسعه اپلیکیشن‌های موبایل به بخش مهمی از اکوسیستم دیجیتال تبدیل شده است!
ادامه
پنجشنبه 6 مهر 1402
55

فناوری و تکنولوژی

ایجاد یک وب سایت یکی از سریع ترین راه های توسعه فروش و بدست آوردن مشتریان جدید است. یک سایت شیک و مدرن به شما کمک می کند مشتریان جدیدی پیدا کنید، تجربه کاربری خود را بهبود بخشید و یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.
ادامه
دوشنبه 6 شهریور 1402
99

فناوری و تکنولوژی

ما در این مقاله به معرفی 10 نرم افزار برتر موبایلی خرید بلیط پرداخته ایم، معیار معرفی اپلیکیشن ها توسط ما میزان نصب و امتیاز کاربران است، برای سهولت دسترسی و دانلود این اپلیکیشن ها لینک دانلود آنها از بازار نیز قرار داده شده است.
ادامه