یکشنبه 17 اردیبهشت 1402
183

استارتاپ

بر اساس مطالعه و بررسی استارتاپ های موفق، راهی مطمئن برای موفقیت استارتاپ خود کشف کنید. از یک ایده گرفته تا یک شرکت با سابقه، در این مقاله ما شما را برای فرایند رشد گام به گام محصولات راهنمایی می کنیم.
ادامه
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402
177

استارتاپ

در این مقاله، نحوه ایجاد نقشه راه محصول استارتاپی را خواهید آموخت. آماده شوید تا در مورد فرآیند آماده سازی اطلاعات کسب کنید و بر روی موارد درست تمرکز کنید، موارد مهم را تعریف کنید و یک سند کارآمد برای استارتاپ خود ایجاد کنید.
ادامه
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402
417

استارتاپ

لجستیک صنعتی است که نیاز به نوآوری دارد. برخلاف استارتاپ ها، کسب و کارهای موفق آماده سرمایه گذاری در توسعه راه حل های مدرن و کارآمد برای بخش حمل و نقل خود نیستند. ما در این مقاله استارت آپ های برتری را که در صنعت لجستیک نوآوری می کنند، بررسی کرده ایم، با ما همراه باشید.
ادامه
سه شنبه 4 بهمن 1401
1860

استارتاپ

کسب و کارها از فرصت‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی برای دستیابی به شفافیت، کارایی و خلاقیت استفاده می‌کنند تا ضمن حفظ موقعیت خود در بازار، بر روند موجود سوار شوند. علاوه بر این، استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کار یک مزیت رقابتی محسوب می شود. در این مقاله، ما برخی از ایده های ارزشمند در زمینه پروژه های هوش مصنوعی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. مثال‌های ارائه‌ شده به شما می گویند که چگونه هوش مصنوعی در حال حاضر همراه با یادگیری ماشینی در دنیای تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرد و خواهد گرفت.
ادامه
یکشنبه 25 دی 1401
206

استارتاپ

ما تاکنون با شرکت های استارتاپی زیادی کار کرده ایم، با افراد مختلف و صنعت های مختلف. در این میان چیزهای زیادی را در مورد جذب نیرو و تناسب فرهنگی آموختیم که در این مقاله می‌خواهم آنها را با شما به اشتراک بگذارم.
ادامه
دوشنبه 14 آذر 1401
201

استارتاپ

RAT رویکردی است که برای آزمایش ایده‌ها و فرضیات استفاده می‌شود. هدف اصلی آن جمع‌آوری بازخورد کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن، و بررسی شدنی بودن یک ایده پیش از راه‌اندازی محصول است. شما می‌توانید خطرناک‌ترین فرضیات مربوط به محصول آینده خود را آزمایش کنید. رویکرد RAT به طور ویژهای ارزشمند است، زیرا عرضه یک محصول جدید همیشه با چالش‌های بزرگی همراه خواهد بود. این امر در مورد استارتاپ‌ها نیز وجود دارد.
ادامه
چهارشنبه 5 مهر 1402
5926

استارتاپ

شرکت نوپا یا نوآفرین یا استارتاپ (به انگلیسی: startup، کوتاه‌شدهٔ startup company) به یک شرکت یا کسب‌وکار گفته می‌شود که معمولاً به تازگی و در نتیجهٔ کارآفرینی ایجاد شده‌است، رشد سریعی دارد، و در جهت تولید راه‌حلی نوآورانه و دوام‌پذیر برای رفع یک نیاز در بازار شکل گرفته‌است.
ادامه