دوشنبه 7 اسفند 1402

استارتاپ

پیش از شروع کسب و کار، باید به طور کامل برای اجرای آن برنامه ریزی کنید و به خاطر داشته باشید که به طور قطع در هنگام اجرا با مشکلاتی روبرو خواهید شد. برای اداره یک کسب و کار موفق، باید خود را با شرایط متغیر تطبیق دهید. یادگیری نحوه راه اندازی کسب و کار خود شامل انجام تحقیقات گسترده بازار در زمینه کاری شما و جمعیت شناسی مشتریان بالقوه شما است که بخش مهمی از تهیه یک برنامه تجاری است.
ادامه
پنجشنبه 17 خرداد 1403

استارتاپ

همه ما به دنبال راه هایی برای کسب درآمد بیشتر آنلاین هستیم. راه اندازی و اداره یک کسب و کار کوچک قطعا جذابیت های خود را دارد، اما با مجموعه ای از چالش های خاص خود نیز همراه است. حقیقت این است که راه اندازی هر نوع کسب و کار، سختی های خود را دارد و اولین قدم برای شروع، فکر کردن به یک ایده است. در این راهنما، ما چندین ایده کسب و کار آنلاین را برای مبتدیان و کارآفرینان با تجربه، و همچنین مراحل راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به شما ارائه خواهیم داد.
ادامه
چهارشنبه 18 بهمن 1402

استارتاپ

ابزارهای از بین نرم افزارهای موجود بسیار گسترده است، از IDE های همه جانبه (محیط توسعه نرم افزار) گرفته تا کتابخانه های تخصصی برای کارهای خاص. بیایید نگاهی به برخی از بهترین نرم افزارهای توسعه و ساخت اندروید موجود در بازار امروز بیندازیم.
ادامه
یکشنبه 17 دی 1402

استارتاپ

راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید آسان نیست و یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که استارتاپ‌ها با آن مواجه هستند، بازاریابی مؤثر محصولات و خدمات خود به مشتریان بالقوه است. مطالعه‌ای توسط CB Insights انجام شده، نشان می‌دهد که بزرگترین دلیل شکست استارتاپ‌ها، نبود تقاضای بازار است. این موضوع اهمیت بازاریابی مؤثر استارتاپ‌ها را در موفقیت بیشتر یک کسب‌وکار جدید برجسته می‌کند.
ادامه
شنبه 9 دی 1402

استارتاپ

هر آنچه که می خواهید در مورد ساخت اپلیکیشن موبایل بدانید اگر تا به حال به ساختن یک اپلیکیشن موبایل فکر کرده اید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید یا چه سوالاتی بپرسید، این راهنما می تواند به شما کمک کند.
ادامه
یکشنبه 17 اردیبهشت 1402

استارتاپ

بر اساس مطالعه و بررسی استارتاپ های موفق، راهی مطمئن برای موفقیت استارتاپ خود کشف کنید. از یک ایده گرفته تا یک شرکت با سابقه، در این مقاله ما شما را برای فرایند رشد گام به گام محصولات راهنمایی می کنیم.
ادامه
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402

استارتاپ

در این مقاله، نحوه ایجاد نقشه راه محصول استارتاپی را خواهید آموخت. آماده شوید تا در مورد فرآیند آماده سازی اطلاعات کسب کنید و بر روی موارد درست تمرکز کنید، موارد مهم را تعریف کنید و یک سند کارآمد برای استارتاپ خود ایجاد کنید.
ادامه
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402

استارتاپ

لجستیک صنعتی است که نیاز به نوآوری دارد. برخلاف استارتاپ ها، کسب و کارهای موفق آماده سرمایه گذاری در توسعه راه حل های مدرن و کارآمد برای بخش حمل و نقل خود نیستند. ما در این مقاله استارت آپ های برتری را که در صنعت لجستیک نوآوری می کنند، بررسی کرده ایم، با ما همراه باشید.
ادامه
دوشنبه 30 بهمن 1402

استارتاپ

کسب و کارها از فرصت‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی برای دستیابی به شفافیت، کارایی و خلاقیت استفاده می‌کنند تا ضمن حفظ موقعیت خود در بازار، بر روند موجود سوار شوند. علاوه بر این، استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کار یک مزیت رقابتی محسوب می شود. در این مقاله، ما برخی از ایده های ارزشمند در زمینه پروژه های هوش مصنوعی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. مثال‌های ارائه‌ شده به شما می گویند که چگونه هوش مصنوعی در حال حاضر همراه با یادگیری ماشینی در دنیای تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرد و خواهد گرفت.
ادامه
یکشنبه 25 دی 1401

استارتاپ

ما تاکنون با شرکت های استارتاپی زیادی کار کرده ایم، با افراد مختلف و صنعت های مختلف. در این میان چیزهای زیادی را در مورد جذب نیرو و تناسب فرهنگی آموختیم که در این مقاله می‌خواهم آنها را با شما به اشتراک بگذارم.
ادامه
دوشنبه 14 آذر 1401

استارتاپ

RAT رویکردی است که برای آزمایش ایده‌ها و فرضیات استفاده می‌شود. هدف اصلی آن جمع‌آوری بازخورد کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن، و بررسی شدنی بودن یک ایده پیش از راه‌اندازی محصول است. شما می‌توانید خطرناک‌ترین فرضیات مربوط به محصول آینده خود را آزمایش کنید. رویکرد RAT به طور ویژهای ارزشمند است، زیرا عرضه یک محصول جدید همیشه با چالش‌های بزرگی همراه خواهد بود. این امر در مورد استارتاپ‌ها نیز وجود دارد.
ادامه
دوشنبه 18 دی 1402

استارتاپ

شرکت نوپا یا نوآفرین یا استارتاپ (به انگلیسی: startup، کوتاه‌شدهٔ startup company) به یک شرکت یا کسب‌وکار گفته می‌شود که معمولاً به تازگی و در نتیجهٔ کارآفرینی ایجاد شده‌است، رشد سریعی دارد، و در جهت تولید راه‌حلی نوآورانه و دوام‌پذیر برای رفع یک نیاز در بازار شکل گرفته‌است. استارتاپ چیست pdf
ادامه