دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

آموزش دیجیتال مارکتینگ

اگر اینجا و در حال خواندن این مقاله هستید، ممکن است ایده ای در مورد قدرت تحقیق کلمات کلیدی SEO داشته باشید و از قبل بدانید که تحقیق کلمات کلیدی اساس موفقیت SEO است. تقریباً می توانیم بگوییم که تحقیق کلمات کلیدی، برای اکثر کمپین های SEO ضروری است.
ادامه
شنبه 28 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

بررسی و ردیابی کلمات کلیدی به طور کامل، بخشی از تحقیق کلمات کلیدی نیست، اما به تکمیل این فرآیند کمک می کند و می تواند بر فعالیت های آینده تحقیق کلمات کلیدی شما تأثیر بگذارد.
ادامه
سه شنبه 24 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

ما می‌خواهیم روی سئوی داخل صفحه on-page زمان بگذاریم، زیرا کلمات کلیدی خوب بدون اینکه هوشمندانه آنها را در استراتژی on-page خود بگنجانیم، هیچ ارزشی ندارند. در واقع، تحقیق کلمات کلیدی ما تقریباً تمام جنبه‌های استراتژی سئوی on-page ما را هدایت و راهنمایی می‌کند.
ادامه
شنبه 21 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

تحقیق کلمات کلیدی فقط در مورد پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب نیست، بلکه در مورد یافتن کلمات کلیدی مرتبط یا معنایی مناسب برای گروه بندی نیز می باشد. کلمات کلیدی مرتبط مهم هستند زیرا به ساخت محتوای شما و افزودن ارتباط موضوعی کمک می کنند و به رتبه بندی وب سایت شما کمک می کنند.
ادامه
سه شنبه 17 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

حالا باید لیستی کامل از کلمات کلیدی در اکسل خود داشته باشید که آنها را بر اساس موضوعات مختلف دسته بندی کرده اید. حالا ممکن است با خودتان فکر کنید که "برای کدام کلمات کلیدی باید محتوا تولید کنم؟"
ادامه
یکشنبه 15 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

تحقیق خوب در مورد کلمات کلیدی معمولا یک فرآیند تکرار شونده است، به این معنی که مراحل زیادی را تکرار می کند. اما در اینجا، به این معنی است که آنچه را که قبلاً انجام داده ایم تکرار کنیم و هر یک از این کلمات کلیدی اولیه را به عنوان موضوع اصلی خود تحقیق کنیم
ادامه
پنجشنبه 12 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

قبل از شروع فرآیند تحقیق کلمات کلیدی، به یک یا چند نقطه شروع نیاز دارید، باید با یک لیست اولیه از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع مورد نظر خود شروع کنید. کلمات کلیدی اولیه و اصلی شما برای توسعه لیستی که به استراتژی کلمات کلیدی شما تبدیل می شود، استفاده می شود.
ادامه
یکشنبه 5 آذر 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

اکنون که نحوه نمایش در نتایج جستجو را یاد گرفتید، بیایید تعیین کنیم که کدام کلمات کلیدی استراتژیک را در محتوای وب سایت خود هدف قرار دهید و چگونه محتوای مناسب را برای برآورده کردن نیازهای کاربران و موتورهای جستجو ایجاد کنید.
ادامه
دوشنبه 19 تیر 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

هر شرکتی می تواند از مولدهای تصویر هوش مصنوعی استفاده کند، آنها ابزارهایی قدرتمند برای تولید محتوای بصری ارائه می‌دهند و به کسب‌وکارها مزیت رقابتی مناسبی ارائه می‌دهند. با این حال، مانند هر ابزار دیگری، آنها باید مسئولانه و با درک روشنی از پتانسیل و محدودیت‌هایشان استفاده شوند. بررسی ویژگی های ابزارهای هوش مصنوعی و تصور اینکه آینده ابزارهای تولید تصویر با هوش مصنوعی و کسب و کارهایی که از قدرت آنها برای توسعه خود استفاده می کنند چگونه باشد بسیار جذاب خواهد بود.
ادامه
چهارشنبه 16 آذر 1401

آموزش دیجیتال مارکتینگ

یک بازاریابی محتوایی موثر برای یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی، شامل کمپین‌های ایمیلی، کمپین های موفق کلیکی، استراتژی رسانه‌های اجتماعی و سایر موارد کلیدی است. وقتی صحبت از استراتژی کلی بازاریابی اینترنتی می شود، محتوا تنها رشته ای است که همه چیز را به هم وصل می کند.
ادامه
چهارشنبه 16 آذر 1401

آموزش دیجیتال مارکتینگ

یکی از مهمترین موارد در داشتن یک وب سایت خوب محتوای بی نقص و مناسب است . یک محتوای خوب محتوایی است که هم مخاطبین از خواندن آن لذت ببرند و هم مناسب موتورهای جستجو باشد . در این مقاله به توضیح نکاتی در مورد نوشتن یک مقاله خوب می پردازیم , پس با ما همراه باشید
ادامه
شنبه 14 فروردین 1400

آموزش دیجیتال مارکتینگ

اهمیت وب سایت ها و فروشگاههای اینترنتی هر روز در حال افزایش است , شرکت های زیادی در پی ارتقا رتبه های جستجو و تولید محتوای مناسب برای وب سایت خود می باشند . رتبه صفحات سایت برای شرکت ها و کسب و کار های اینترنت حائز اهمیت است , نکات زیادی راجع به سئو و بهینه سازی وجود د ارد که برخی از آنها درست و برخی نادرست می باشد . در ادامه مطلب همراه ما باشید
ادامه