پنجشنبه 8 دی 1401
89

آموزش دیجیتال مارکتینگ

طبق یک مرکز تحقیقاتی Pew، هفتاد درصد از افراد 50 تا 64 ساله و 42 درصد از افراد بالای 65 سال دارای تلفن هوشمند هستند. کاربران سالمند بالای 50 سال از اپلیکیشن های مختلف برای همه زمینه های زندگی استفاده می کنند. استارت‌آپ‌هایی که حوزه‌های مختلف زندگی سالمندان را پوشش می‌دهند، در سراسر جهان موفق وپولساز عمل کرده اند.
ادامه
یکشنبه 4 دی 1401
66

آموزش دیجیتال مارکتینگ

✳️ همه گیری ویروس کرونا به طور جدی بر جهان تأثیر گذاشت و تغییراتی را ایجاد کرده که باید به آنها توجه کنیم، اولین تغییر این است که ما به دنیای آنلاین رفته‌ایم و حالا بسیاری از مشکلات و درخواست ها را می‌توانیم از طریق اپلیکیشن ها حل کنیم، و اپلیکیشن‌های پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نمی توان اهمیت آنها را نادیده گرفت.
ادامه
شنبه 3 دی 1401
58

آموزش دیجیتال مارکتینگ

✔️ اپلیکیشن های مراقبت پزشکی در زندگی روزمره ما اهمیت زیادی دارد، برای طراحی آن باید به یک سری نکات ضروری همچون طراحی مناسب، دسترسی درست کاربران به منوها و خدمات مناسب تمرکز داشت. ما در این مقاله در مورد موارد مهمی که باید در نظر داشته باشیم صحبت می کنیم.
ادامه
یکشنبه 20 آذر 1401
80

آموزش دیجیتال مارکتینگ

در سالهای اخیر، تناسب اندام و داشتن یک سبک زندگی سالم و پرانرژی جزئی از برنامه روزمره همه شده است. امروزه، اکثر مردم معتقدند که سبک زندگی سالم باعث زیباتر شدن، موفق و سرزنده تر بودن می شود و اکثر بیماری ها در نتیجه اضافه وزن و تغزیه ناسالم است. با نگاهی به این موضوع، تقاضا و علاقه کاربران، توسعه دهندگان اپلیکیشن شروع را به فکر ایجاد و توسعه اپلیکیشن های تناسب اندام انداخته است.
ادامه
یکشنبه 13 آذر 1401
77

آموزش دیجیتال مارکتینگ

یک وب‌سایت آموزشی با طراحی مناسب، راهی ایده‌آل برای مؤسسات آموزشی و پلتفرم‌های آموزش آنلاین محسوب می‌شود که برتری‌های خود را نشان دهند، و دانش‌پژوهان آتی را جذب کنند. بهترین وب‌سایت‌های آموزشی چند منظوره هستند: آنها میزبانی دوره‌های خودآموز را بر عهده می‌گیرند، اطلاعاتی در مورد برنامه‌های درسی ارائه می‌دهند و شامل منابع یادگیری و بسیاری موارد دیگر می‌شوند. اما چگونه می‌توان یک وب‌سایت آموزشی را طراحی کرد که احتمال موفق شدن آن بالا باشد؟ چنین وب‌سایتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در این مقاله، ما به تمام این سوالات پاسخ می‌دهیم.
ادامه
یکشنبه 13 آذر 1401
2154

آموزش دیجیتال مارکتینگ

✳️ یک استراتژی‌ موفق برای برقراری ارتباط بیشتر با کاربران اینترنت طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل است.
ادامه
پنجشنبه 21 بهمن 1400
1262

آموزش دیجیتال مارکتینگ

امروزه تعداد اپلیکیشن های حوزه سلامت و درمان در حال افزایش است، اما آنچه بسیار مهم است ذکر این مطلب است که این پلتفرم فرصت بسیاری خوبی را برای بهبود روند و ارائه خدمات درمانی و پزشکی ایجاد کرده است.
ادامه
سه شنبه 15 آذر 1401
1977

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آمار نشان می‌دهد فروش آنلاین جواهرات تا سال 2021 (یازد درصد) رشد خواهد کرد. اگر در دنیای جواهرات فعالیت می‌کنید یا دوست دارید وارد این کسب‌وکار شوید هم اکنون بهترین فرصت برای شروع کار است
ادامه
سه شنبه 15 آذر 1401
3458

آموزش دیجیتال مارکتینگ

اگر یک کسب و کار سنتی دارید و به فکر توسعه آن هستید و میخواهید یک فروشگاه اینترنتی و یا یک وب سایت راه اندازی کنید , ممکن است این نکته که چه سیستم مدیریت محتوا یا CMSرا انتخاب کنید , برایتان دشوار باشد . ما در این مقاله به معرفی چند سیستم مدیریت محتوا به همراه مزایا و معایب آن پرداخته ایم تا بتوانید انتخاب ساده تری داشته باشید .
ادامه
شنبه 19 آذر 1401
6590

آموزش دیجیتال مارکتینگ

دو کمپانی بزرگ گوگل و اپل , مارکت های بزرگی را برای عرضه‌ی اپلیکیشن‌ها ایجاد کرده و در اختیار کاربرانشان قرار داده‌اند که روزانه با انتشار صدها اپلیکیشن‌ جدید بروزرسانی می شوند . تفاوت عمده‌ ی گوگل پلی و اپ استور در این است که کاربران گجت‌های مبتنی بر iOS پول بیشتری را در اپ استور در مقایسه با کاربران گوگل پلی خرج می‌کنند که این اختلاف بسیار زیاد است ( چیزی در حدود 9 برابر ) . اختلاف درآمد گوگل پلی و اپ استور در سال 2018 به بیشترین مقدار خود رسیده و اپ استور توانسته ۹۳ درصد بیشتر از Google Play درآمد داشته باشد که این مساله حاکی از رشد چشمگیر مارکت قدرتمند اپل در ماه های گذشته می باشد .
ادامه
دوشنبه 21 خرداد 1397
3354

آموزش دیجیتال مارکتینگ

امروزه ابزارهای برنامه نویسی و طراحی سایت بیشرفت زیادی داشته و بر خلاف چند سال پیش شما به راحتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی را به سادگی راه اندازی و مدیریت کنید . به لطف فروشگاه‌سازها شما می‌توانید به سرعت یک فروشگاه اینترنتی بسازید که تمام امکانات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید
ادامه
شنبه 21 مرداد 1396
1867

آموزش دیجیتال مارکتینگ

وب سایت : 4 نکته در طراحی وب سایت که کسب و کارهای کوچک باید بدانند طراحی وب سایت و بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال تغییر است کسب و کارهای کوچک بخشی جدایی ناپذیر از اقتصاد ما هستند. هر کسب و کار با هدف حل مشکل و ایجاد ارزش بوجود آمده است . در انجام این کار است. آنها خدمات یا محصولی را ارائه می دهند که نیازهای محلی را برآورده می کنند و می توانند شرایط لازم برای کسب و کارهای بزرگ را نیز گاهی برآورده کنند. *** همراه با پیشگامان باشید ***
ادامه