چهارشنبه 25 مرداد 1402

استارتاپ

افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی وابسته یک استراتژی بازاریابی مبتنی بر عملکرد است که در آن شرکت‌ها یا افراد (بازاریابان وابسته) محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت دیگر را تبلیغ می‌کنند و بابت هر فروش، سرنخ یا عمل ایجاد شده از طریق تلاش‌های تبلیغاتی خود، کمیسیون دریافت می‌کنند. این یک راه برای شرکت‌هایی است که بدون نیاز به سرمایه‌گذاری سنگین در روش‌های تبلیغاتی سنتی تمایل دارند تا دامنه تأثیر خود را گسترش داده و فروش‌های خود را افزایش دهند.
ادامه
دوشنبه 8 خرداد 1402

استارتاپ

Airbnb با دست خالی شروع به کار کرد و اکنون به یک پلتفرم 38 میلیارد دلاری تبدیل شده است. از داستان کسب و کار آنها الهام بگیرید، از ویژگی ها و قابلیت های آن مطلع شوید. در اینجا همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه یک مارکت پلیس مانند Airbnb بسازید و هزینه آن چقدر است.
ادامه
یکشنبه 31 اردیبهشت 1402

استارتاپ

در حال حاضر میلیون‌ها متخصص در سراسر جهان از مشاغل استخدامی به مشاغل آزاد فریلنسری روی آورده اند. هزاران شرکت بزرگ و کوچک علاقه مند به همکاری با فریلنسرها هستند. آیا می دانید چگونه از این واقعیت سود ببرید؟ بیایید با هم یک سایت عالی برای فریلنسرها بسازیم!
ادامه
شنبه 23 اردیبهشت 1402

استارتاپ

Etsy یک مارکت پلیس موفق جهانی است و بسیاری از استارتاپ ها قصد دارند مدل کسب و کار را کپی کنند و تجارت خود را شبیه به Etsy بسازند. ما یک راهنمای دقیق برای تکرار این موفقیت ایجاد کرده ایم. علاوه بر این، ما برآوردی از هزینه ها برای توسعه بازاری مانند Etsy ارائه می دهیم.
ادامه
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402

استارتاپ

حتی ممکن است گاهی کارآفرینان هم زمان را از دست بدهند. برای رسیدن به جایگاه برتر در بازار توسعه موبایل و از دست ندادن آن، باید اهمیت زمان و روندها را در نظر داشته باشید. میخواهید دراینباره بیشتر بدانید؟ نگاهی به گزارش روند برنامه های تلفن همراه در این مقاله بیندازید.
ادامه
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

استارتاپ

برنامه مبتنی بر مکان شانس شما را برای برآورده کردن خواسته ها و درخواست های کاربران بیشتر می کند. در این مقاله نگاهی به داغ‌ترین ایده‌های اپلیکیشن های مکان محور آمده است، از آنها برای کامل کردن و پیاده سازی ایده های خود استفاده کنید.
ادامه
چهارشنبه 10 اسفند 1401

استارتاپ

اگر در دنیای تجارت الکترونیک تجربه ای ندارید، اما قصد دارید وب سایتی مانند دیجی کالا بسازید، چه باید بکنید؟ محدودیت ها فقط در ذهن ما وجود دارند، پس همیشه باید سعی کنیم که بهترین باشیم. اولین مرحله این است که یاد بگیرید چگونه یک وب سایت مارکت پلیس مانند دیجی کالا بسازید. راهنمای ما به شما کمک می‌ کند تا با استراتژی درستی پیش بروید، مراحل توسعه مناسب را دنبال، و فعالیت خود را شروع کنید.
ادامه
پنجشنبه 8 دی 1401

استارتاپ

طبق یک مرکز تحقیقاتی Pew، هفتاد درصد از افراد 50 تا 64 ساله و 42 درصد از افراد بالای 65 سال دارای تلفن هوشمند هستند. کاربران سالمند بالای 50 سال از اپلیکیشن های مختلف برای همه زمینه های زندگی استفاده می کنند. استارت‌آپ‌هایی که حوزه‌های مختلف زندگی سالمندان را پوشش می‌دهند، در سراسر جهان موفق وپولساز عمل کرده اند.
ادامه
یکشنبه 4 دی 1401

استارتاپ

✳️ همه گیری ویروس کرونا به طور جدی بر جهان تأثیر گذاشت و تغییراتی را ایجاد کرده که باید به آنها توجه کنیم، اولین تغییر این است که ما به دنیای آنلاین رفته‌ایم و حالا بسیاری از مشکلات و درخواست ها را می‌توانیم از طریق اپلیکیشن ها حل کنیم، و اپلیکیشن‌های پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نمی توان اهمیت آنها را نادیده گرفت.
ادامه
شنبه 3 دی 1401

استارتاپ

✔️ اپلیکیشن های مراقبت پزشکی در زندگی روزمره ما اهمیت زیادی دارد، برای طراحی آن باید به یک سری نکات ضروری همچون طراحی مناسب، دسترسی درست کاربران به منوها و خدمات مناسب تمرکز داشت. ما در این مقاله در مورد موارد مهمی که باید در نظر داشته باشیم صحبت می کنیم.
ادامه
یکشنبه 20 آذر 1401

استارتاپ

در سالهای اخیر، تناسب اندام و داشتن یک سبک زندگی سالم و پرانرژی جزئی از برنامه روزمره همه شده است. امروزه، اکثر مردم معتقدند که سبک زندگی سالم باعث زیباتر شدن، موفق و سرزنده تر بودن می شود و اکثر بیماری ها در نتیجه اضافه وزن و تغزیه ناسالم است. با نگاهی به این موضوع، تقاضا و علاقه کاربران، توسعه دهندگان اپلیکیشن شروع را به فکر ایجاد و توسعه اپلیکیشن های تناسب اندام انداخته است.
ادامه
یکشنبه 13 آذر 1401

استارتاپ

یک وب‌سایت آموزشی با طراحی مناسب، راهی ایده‌آل برای مؤسسات آموزشی و پلتفرم‌های آموزش آنلاین محسوب می‌شود که برتری‌های خود را نشان دهند، و دانش‌پژوهان آتی را جذب کنند. بهترین وب‌سایت‌های آموزشی چند منظوره هستند: آنها میزبانی دوره‌های خودآموز را بر عهده می‌گیرند، اطلاعاتی در مورد برنامه‌های درسی ارائه می‌دهند و شامل منابع یادگیری و بسیاری موارد دیگر می‌شوند. اما چگونه می‌توان یک وب‌سایت آموزشی را طراحی کرد که احتمال موفق شدن آن بالا باشد؟ چنین وب‌سایتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در این مقاله، ما به تمام این سوالات پاسخ می‌دهیم.
ادامه