دوشنبه 8 خرداد 1402
40

ایده های کسب و کار

Airbnb با دست خالی شروع به کار کرد و اکنون به یک پلتفرم 38 میلیارد دلاری تبدیل شده است. از داستان کسب و کار آنها الهام بگیرید، از ویژگی ها و قابلیت های آن مطلع شوید. در اینجا همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه یک مارکت پلیس مانند Airbnb بسازید و هزینه آن چقدر است.
ادامه
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402
115

ایده های کسب و کار

حتی ممکن است گاهی کارآفرینان هم زمان را از دست بدهند. برای رسیدن به جایگاه برتر در بازار توسعه موبایل و از دست ندادن آن، باید اهمیت زمان و روندها را در نظر داشته باشید. میخواهید دراینباره بیشتر بدانید؟ نگاهی به گزارش روند برنامه های تلفن همراه در این مقاله بیندازید.
ادامه
پنجشنبه 8 دی 1401
281

ایده های کسب و کار

طبق یک مرکز تحقیقاتی Pew، هفتاد درصد از افراد 50 تا 64 ساله و 42 درصد از افراد بالای 65 سال دارای تلفن هوشمند هستند. کاربران سالمند بالای 50 سال از اپلیکیشن های مختلف برای همه زمینه های زندگی استفاده می کنند. استارت‌آپ‌هایی که حوزه‌های مختلف زندگی سالمندان را پوشش می‌دهند، در سراسر جهان موفق وپولساز عمل کرده اند.
ادامه
یکشنبه 4 دی 1401
228

ایده های کسب و کار

✳️ همه گیری ویروس کرونا به طور جدی بر جهان تأثیر گذاشت و تغییراتی را ایجاد کرده که باید به آنها توجه کنیم، اولین تغییر این است که ما به دنیای آنلاین رفته‌ایم و حالا بسیاری از مشکلات و درخواست ها را می‌توانیم از طریق اپلیکیشن ها حل کنیم، و اپلیکیشن‌های پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نمی توان اهمیت آنها را نادیده گرفت.
ادامه
شنبه 3 دی 1401
220

ایده های کسب و کار

✔️ اپلیکیشن های مراقبت پزشکی در زندگی روزمره ما اهمیت زیادی دارد، برای طراحی آن باید به یک سری نکات ضروری همچون طراحی مناسب، دسترسی درست کاربران به منوها و خدمات مناسب تمرکز داشت. ما در این مقاله در مورد موارد مهمی که باید در نظر داشته باشیم صحبت می کنیم.
ادامه
یکشنبه 20 آذر 1401
210

ایده های کسب و کار

در سالهای اخیر، تناسب اندام و داشتن یک سبک زندگی سالم و پرانرژی جزئی از برنامه روزمره همه شده است. امروزه، اکثر مردم معتقدند که سبک زندگی سالم باعث زیباتر شدن، موفق و سرزنده تر بودن می شود و اکثر بیماری ها در نتیجه اضافه وزن و تغزیه ناسالم است. با نگاهی به این موضوع، تقاضا و علاقه کاربران، توسعه دهندگان اپلیکیشن شروع را به فکر ایجاد و توسعه اپلیکیشن های تناسب اندام انداخته است.
ادامه
یکشنبه 13 آذر 1401
178

ایده های کسب و کار

یک وب‌سایت آموزشی با طراحی مناسب، راهی ایده‌آل برای مؤسسات آموزشی و پلتفرم‌های آموزش آنلاین محسوب می‌شود که برتری‌های خود را نشان دهند، و دانش‌پژوهان آتی را جذب کنند. بهترین وب‌سایت‌های آموزشی چند منظوره هستند: آنها میزبانی دوره‌های خودآموز را بر عهده می‌گیرند، اطلاعاتی در مورد برنامه‌های درسی ارائه می‌دهند و شامل منابع یادگیری و بسیاری موارد دیگر می‌شوند. اما چگونه می‌توان یک وب‌سایت آموزشی را طراحی کرد که احتمال موفق شدن آن بالا باشد؟ چنین وب‌سایتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در این مقاله، ما به تمام این سوالات پاسخ می‌دهیم.
ادامه
یکشنبه 13 آذر 1401
2426

ایده های کسب و کار

✳️ یک استراتژی‌ موفق برای برقراری ارتباط بیشتر با کاربران اینترنت طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل است.
ادامه
پنجشنبه 21 بهمن 1400
1420

ایده های کسب و کار

امروزه تعداد اپلیکیشن های حوزه سلامت و درمان در حال افزایش است، اما آنچه بسیار مهم است ذکر این مطلب است که این پلتفرم فرصت بسیاری خوبی را برای بهبود روند و ارائه خدمات درمانی و پزشکی ایجاد کرده است.
ادامه
سه شنبه 15 آذر 1401
2262

ایده های کسب و کار

آمار نشان می‌دهد فروش آنلاین جواهرات تا سال 2021 (یازد درصد) رشد خواهد کرد. اگر در دنیای جواهرات فعالیت می‌کنید یا دوست دارید وارد این کسب‌وکار شوید هم اکنون بهترین فرصت برای شروع کار است
ادامه
دوشنبه 21 آذر 1401
10426

ایده های کسب و کار

✔️ بررسی رستورانهای زنجیره ای مک دونالد
ادامه
پنجشنبه 17 فروردین 1402
4286

ایده های کسب و کار

مدیریت ارتباط با مشتری WCM & CRM
ادامه