تولید محتوا برای سایت ✍️ قیمت تولید محتوا سایت

✍️ تولید محتوا برای سایت

☷ تولید محتوای متنی
☷ تولید محتوای ویدئویی در قالب تیزر، موشن گرافیک و ویدئو 360
☷ تولید محتوای تصویری
☷ عکاسی صنعتی

☎️ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

تولید محتوا برای سایت ✍️ قیمت تولید محتوا سایت

سفارش تولید محتوا

بدون اغراق می توان گفت که تولید محتوا اصلی ترین نکته در بازاریابی و فروش است، بدون ایجاد محتوا، نمی‌توان مخاطب را درگیر خود نمود و محصولات و خدمات را معرفی کرد. در تولید محتوا باید بدانیم که باید در مورد چه چیزی شروع کرد. در تولید محتوای حرفه ای و اصولی، باید در ابتدا بررسی کرد که چه پیام و مفهومی را میخواهیم منتقل کنیم و چگونه آنرا به درستی انتقال دهیم. در قدم بعد باید در مورد مخاطب خود اطلاعات کسب کرده و با توجه به مخاطب محتوایی جذاب را آماده و به کسب و کار خود مرتبط کنیم.

شرکت پیشگامان دامنه فناوری، با داشتن تیمی توانمند می تواند محتوای مورد نیاز شما را در قالب های متنی، عکس محصول و ویدئو آماده نماید. محتوای درخواستی کاملا منطبق بر اصول محتوا نویسی و بر اساس کلمات کلیدی ایجاد و آماده می شود.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

اگر بخواهیم یک توضیح کلی در مورد تولید محتوا بدهیم، در واقع تولید محتوا همان چیزی است که در پشت صحنه اتفاق می افتد! گوگل بر اساس محتوا می تواند به سوالات ما پاسخ دهد. ایجاد محتوا به افراد کمک می کند تا کسب و کار، نام تجاری و محصولات شما را بیابند و از طریق آن می توانید مشتریان بالقوه را جذب، درگیر و تحت تاثیر قرار دهیم. به این نکته توجه کنید که اگر محتوا تولید نمی کنید، از چرخه رقابت آنلاین عقب افتاده اید.

حال به زبان ساده تر این موضوع را بیان می کنیم، تولید محتوا فرآیند تولید ایده‌های موضوعی است که برای خریداران و دنبال کنندگان شما جذاب است، شما برای آن ایده و موضوع می توانید محتوای نوشتاری یا بصری ایجاد کنید و آن اطلاعات را به عنوان وبلاگ، ویدیو، اینفوگرافیک یا سایر قالب‌های محتوا، در دسترس مخاطبان قرار دهید.

چرا تولید محتوا مهم است؟

چرا تولید محتوا مهم است؟

تولید محتوا بهترین روش بازاریابی برای جذب مشتریان بالقوه است. وقتی محتوا تولید می کنید، اطلاعات رایگان و مفیدی را به مخاطبان خود ارائه می دهید، مشتریان بالقوه را به وب سایت خود جذب می کنید و مشتریان فعلی را از طریق تعامل با کیفیت حفظ می کنید.

به آمارهای بازاریابی محتوایی توجه کنید:

تقریباً 40 درصد از بازاریابان می گویند بازاریابی محتوا بخشی ضروری از استراتژی بازاریابی آنها است. 81 درصد می گویند که شرکت آنها محتوا را به عنوان یک استراتژی تجاری می بیند.

بازاریابان B2B داده‌هایی دارند که می‌گوید بازاریابی محتوا ابزاری موفق برای پرورش سرنخ‌ها (۶۰ درصد)، درآمدزایی (۵۱ درصد) و ایجاد مخاطبین مشترک (۴۷ درصد) است.

و 10٪ از بازاریابان که وبلاگ دارند می گویند که این وبلاگ بیشترین بازده سرمایه را دارد.

محتوا برابر با رشد کسب و کار است و می توانید از طریق آن ارزش زیادی برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

انواع تولید محتوا

 • انواع تولید محتوا

  وبلاگ ها
  یکی از انواع تولید محتوا پست های وبلاگ است. وبلاگ ها می توانند از طریق کلام مکتوب به مخاطبان شما آموزش دهند، سرگرم کنند و الهام بخش باشند. زمانی که شخصی در گوگل درخواستی را تایپ می کند، پست هایی که ظاهر می شوند معمولاً پست های وبلاگ هستند.

 • انواع تولید محتوا

  پادکست
  پادکست ها مانند گوش دادن به رادیو هستند و هر کسی می تواند پادکست بسازد و پخش کند. این بدان معناست که تولیدکنندگان پادکست حرفه ای و مبتدی برای زمان گوش دادن یکسان با هم رقابت می کنند. وقتی مخاطب از تولیدکننده ای خوشش می آید و می خواهد چیزی از او یاد بگیرد، آنرا دنبال می کند.

 • انواع تولید محتوا

  ویدئو
  بازاریابی ویدئویی نوعی تولید محتوا است که هر ساله محبوبیت بیشتری پیدا می کند. ویدئوهای کوتاه و بلند هر دو جایگاه خود را در استراتژی تولید محتوای شما دارند. بنابراین، حتماً برای هر دو نوع محتوا ایده‌هایی ارائه کنید.

 • انواع تولید محتوا

  گرافیک
  در پست های وبلاگ خود یا در پست های رسانه های اجتماعی خود، ممکن است بخواهید تصاویر گرافیکی را پست کنید. اینها می توانند اینفوگرافیک، عکاسی، GIF، میم، تصاویر یا اسکرین شات باشند. این نوع تولید محتوا معمولاً به یک طراح گرافیک یا ابزار طراحی نیاز دارد تا به شما در انجام کار کمک کند.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

جهت استفاده از مشاوره رایگان بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 تماس تلفنی

سوالات متداول

تولید محتوا چیست و چه کاربردی دارد؟
تولید محتوا فرآیند توسعه و ایجاد چیزی بصری یا نوشتاری مانند ویدیوها، کتاب‌های الکترونیکی، پست‌های وبلاگ، کاغذهای سفید یا اینفوگرافیک است. از تولید محتوا می توان برای انتقال مفاهیم و جذب مخاطب استفاده نمود
چرا تولید محتوا مهم است؟
اهمیت تولید محتوا در کسب و کار، اهمیت مزیت رقابتی است. محتوا چیزی است که شرکت شما را از بقیه متمایز می‌کند، مشتریان بالقوه را جذب و مشتریان فعلی را درگیر و راضی نگه می‌دارد.
کاربرد و نقش محتوا چیست؟
محتوا می‌تواند به مخاطبان اطلاع دهد، پیامی را هدایت کند، ایده‌ای را مطرح کند، شخصیت افراد را توسعه دهد، باعث فروش یک محصول شود. در تولید محتوا شما تأثیری را در نحوه برقراری ارتباط با مخاطبان خود به جا می گذارید.

نظر بدهید