طراحی فروشگاه اینترنتی جواهری فاخر

طراحی فروشگاه اینترنتی جواهری فاخر

  • آدرس : دفتر فروش آنلاین : مشهد - پنجراه سناباد - بین قائم و پاستور - شماره
  • وب : https://fakherjewellery.com/

درباره جواهری فاخر

طلا سازی و جواهر سازی فاخر با 20 سال سابقه کاری در زمینه طراحی و ساخت  طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی در مشهد در حال ارائه خدمات می باشد . سفارشات ساخت انواع النگو، دستبند ، گوشواره ، سرویس انگشتر زنانه و مردانه با مدلهای ایتالیایی , بحرینی , کشمیری , اماراتی و کویتی بصورت کلی و تک همچنین طراحی بر روی زیورآلات و آبکاری سفید و زرد یا دورنگ و سفارشات و تعمیرات و آبکاری انواع طلا، جواهر نقره و بدل با دستگاه های پیشرفته  از جمله فعالیت جواهر سازی فاخر می باشد  .

بورس نقره جات:

ارائه نقره جات طرح طلا و جواهر جاودانی (با ضمانت خرید و رنگ دائم). دارای سنگ های ماه تولد !  ( آیا می دانید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی مداوا کننده، انرژی زا و اعجاز انگیز هستند! آیا می دانید نقره هیچ عوارضی برای بدن ندارد! )

فعالیتها:

راهنمایی و مشاوره همکاران - سازنده انواع طلا و جواهرات هندی، کشمیری، طرح 21، آویز، النگو، انگشتر، دستبند، سنجاق سینه، گوشواره و سازنده قالب های لاستیکی

افتخارات:

طلا سازی و جواهر سازی جاودانی دومین دارنده علامت استاندارد طلا و جواهر در کل استان خراسان می باشد. جهت دریافت این استاندارد مراحل سختی همچون اخذ مجوزهای متعدد، انجام بازدیدها و آزمایشات دوره ای، آموزش عیارسنجی و کنترل کیفیت به پرسنل، معرفی مدیر فنی و مدیر تولید به اداره استاندارد صورت پذیرفته است که تمامی این اقدامات جهت کسب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان عزیز می باشد و دارای پروانه کسب و کارت کشوری طلا و جواهر به همراه پروانه تولیدی کارگاهی از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

خدمات انجام شده :

طراحی فروشگاه اینترنتی

تولید محتوای محصولات و مقالات

طراحی گرافیکی وب سایت و محصولات

طراحی فروشگاه اینترنتی

 

سایت جواهری فاخر :

 طراحی سایت جواهری فاخر