قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی در سال 1401

قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی در سال 1401

اپلیکیشن های فروشگاهی برنامه هایی هستند که قابلیت اجرا بر روی نسخه های اندروید و ios را دارند و به صورت 24 ساعته به مشتریان خود خدمات میدهند .

هزینه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی 

طبق آخرین آمار تعداد گوشی های هوشمند از 4 میلیارد و 780میلیون گذشته است ، که این عدد معادل 62 درصد جمعیت دنیاست .
گزارش GSMA همچنین اعلام کرد که بیش از 10میلیارد اتصال موبایلی در سراسر جهان وجود دارد این درحالی است که کل جمعیت جهان 7میلیارد و790میلیون نفر است .
بیل گیتس صاحب مایکروسافت و ثروتمندترین مرد جهان می گوید : در سال های آینده تنها شاهد دو نوع کسب و کار هستیم ، کسب و کارهایی که آنلاین شدند و کسب و کارهایی که نابود شدند .
جالب است بدانید 80 درصد مردم ترجیح میدهند به جای مراجعه به فروشگاه فیزیکی و وب سایت ، خرید خود را از طریق گوشی تلفن همراه انجام دهند . در این میان است که اهمیت داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی بر همگان آشکار میشود .

اپلیکیشن فروشگاهی چیست؟

اپلیکیشن های فروشگاهی برنامه هایی هستند که قابلیت اجرا بر روی نسخه های اندروید و ios را دارند و به صورت 24 ساعته به مشتریان خود خدمات میدهند .
فروشگاه های اینترنتی این فرصت را در اختیار مشتریان میگذارند تا بدون حضور در محل پس ارزیابی و مقایسه ی کالای مورد نظر به خرید آن اقدام کنند .
البته صرفا داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی نمیتواند موجب بهبود و رونق کسب و کار شود ، بلکه داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی و حرفه ای است که موجب تعالی کسب و کار شما میشود .

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

کمک به برندینگ شما : داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی به برند شما کمک میکند تا علاوه بر افزایش اعتبار در میان مشتریان ، به یک برند شناخته شده تبدیل شوید ، تحقیقات نشان میدهد 60 درصد از مردم تنها محصولی را میخرند که برند آن را شنیده باشند .

کاهش هزینه : داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی ممکن است در ابتدا هزینه بردار به نظر برسد اما در دراز مدت یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های شماست . داشتن یک اپ فروشگاهی شما را از بخش زیادی از هزینه های روزانه میرهاند ، در صورتی که اپلیکیشن شما به صورت حرفه ای طراحی شده باشد تقریبا هر ورود به اپلیکیشن به منزله ی یک خرید است . در حقیقت شما بعد از مدت کوتاهی سرمایه ی اولیه تولید اپلیکیشن را از طریق خود اپلیکیشن به دست آورده اید .

دسترسی آسان :  با افزایش روزانه ی آمار استفاده از گوشی های هوشمند ، اغلب مردم ترجیح میدهند به جای صرف وقت و انرژی بسیار برای مراجعه به مراکز خرید، با حذف بعد مکانی از فروشگاه های اینترنتی بیشتری دیدن کنند ، داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی موبایل این امکان را در اختیار کاربران میگذارد بدون اتلاف وقت در صفحه های وب ، خرید خود را انجام دهند .

جذب مشتری از اقسا نقاط ایران و جهان : یک اپلیکیشن فروشگاهی در حقیقت یک فروشگاه آماده به خدمت در جیب مشتری است که هر زمان و مکان که اراده کند میتواند بدون تعطیلی و ضیق وقت و محدودیت مکانی  در آن به گردش بپردازد ، کالاهای متفاوت راببیند ، از محصولات جدید آگاه شود .

خوشبختانه امروزه اداره پست ، مرسوله های پستی را با امنیت بالا و سرعت قابل قبول به دست مشتریان میرساند و شما میتوانید کالاهای مورد نظر خود را از هر کجای جهان که خواستید تهیه کنید .

بازاریابی دهان به دهان : بی شک با گسترش شیوه های بازاریابی نوین ، هنوز هم بهترین و موثرترین شیوه برای جذب مشتریان جدید ، بازاریابی دهان به دهان است . به لحظاتی فکر کنید که سردرگم در میان انبوه برند ها به دنبال کالای خاصی می گردید و ناگهان سرو کله ی یک دوست پیدا میشود و از محصولی که به تازگی خریده و رضایت داشته میگوید ، این ناجی بدون اینکه بداند دارد با تمام قوا به مطرح شدن یک برند کمک میکند . اگر اپلیکیشن شما مناسب با نیازهای کاربر باشد و دسترسی به آن با پیچیدگی همراه نباشد ، به وسیله ی خود کاربران اطلاع رسانی خواهد شد .

اطلاع رسانی فوق العاده : پیشنهادات ، فروش ویژه ، تخفیف ها ، تغییر آدرس و تمام مواردی که مایلید به اطلاع مشتریان خود برسانید ، میتوانند از طریق اپلیکیشن به آنها اطلاع رسانی شوند ، مسلما استفاده از آگهی های بازرگانی ، بیلبورد ها ، پیامک های تبلیغاتی علاوه بر هزینه ی بسیار ، ضریب بسیار پایین تری برای دیده شدن دارند. همچنین سرعت اطلاع رسانی در یک اپلیکیشن بسیار بالاتر از موارد مشابه است .

ارائه حداکثری خدمات و اطلاعات مربوط به کالا : با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود میتوانید اطلاعات مربوط به کالا اعم از وزن ، ابعاد ، رنگ و ...را در اختیار مشتریان بگذارید ، مشتری میتواند علاوه بر پاسخ سوالات خود ، نظر دیگران را نیز در مورد محصول مورد نظر بخواند و سپس اقدام به خرید نماید.

پیشی گرفتن از رقبا : حضور شما در گوشی های تلفن همراه مشتریان ، شما را از سایر رقبا به مشتریان نزدیک تر میکنند ، تحقیقات بیانگر این است که افراد در انتخاب دو کالای کاملا مشابه ، کالایی را میخرند که نامش برای آنها آشناست، حتی اگر یک بار آن برند زا شنیده باشند .

افزایش فروش : از بین بردن محدودیت های زمانی و مکانی باعث در اختیار داشتن بازار گسترده تری برای فروش محصولات شما میشود و این امر موجب افزایش فروش سود شما میشود .

پرداخت و حسابرسی آسان : از جمله ویژگی های اپ فروشگاهی خوب ، قابلیت پرداخت از طریق اتصال به درگاه های بانکی است ، فرد میتواند بعد از تکمیل سبد خرید در لحظه هزینه های خرید خود را بپردازد و منتظر دریافت محصل بماند.

پیگیری آنلاین وضعیت خرید : از جمله مواردی که احاد مردم را به استفاده از اپلیکیشن های فروشگاهی حرفه ای ترغیب کرده است ، امکان پیگیری لحظه ای سفارش است . شما میتوانید وضعیت مرسوله خود را به صورت آنلاین و لحظه ای چک کنید .

ایجاد بستری مادام العمر : با وجود بازدهی فوق العاده شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ،استفاده و سرمایه گذاری در بستر این شبکه ها همواره با دغدغه هایی همراه است ، همانطور که به یاد می آورید قبل از اینستاگرام افراد بسیاری کسب و کار خود را از طریق کانال ها و گروه های تلگرامی مدیریت میکردند و بازخورد بسیار خوبی نیز گرفتند اما با فیلتر این برنامه بسیاری از کسب و کارها متحمل ضرربسیاری شدند.  داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی شما را از اعمال قدرت سایر عوامل بیرونی مصون میکند .

تعرفه طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

امکانات  طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

قابلیت ثبت نام و ورود کاربر

امکان دسته بندی محصولات

بارگذاری نا محدود محصولات

بخش انتقادات و پیشنهادات

امکان جستجوی پیشرفته و فیلتر

کنترل موجودی انبار با مشخص نمودن تعداد هر کالا

اعمال برچسب های مختلف روی محصولات ؛ مانند به زودی ، تمام شد و ...

قابلیت اتصال به درگاه بانکی و پرداخت الکترونیک

محاسبه جداگانه هزینه حمل و نقل

مشاهده سفارش مشتری در پنل مدیریت

دسته بندی های ویژه مانند کالاهای پرفروش

امکان پیشنهاد محصولات مشابه به مشتری

معرفی به دوستان و ثبت کد معرف و اعمال تخفیف

مشخص نمودن محصولات حراجی با بازه ی زمانی مشخص

مرتب سازی بر اساس گران ترین ، ارزان ترین ، پر فروش ترین و ...

قیمت گذاری متفاوت با توجه به ویژگی های محصول از جمله رنگ ، سایز و...

divider divider

محصولات مرتبط

طراحی و ساخت اپلیکیشن بر پایه بروزترین متد برنامه نویسی روز دنیا با پنل اختصاصی و پشتیبانی رایگان تیم فنی
ادامه
شرکت پیشگامان با 10 سال سابقه در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری اقدام به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و IOS با آخرین متدهای برنامه نویسی و قیمتی کاملا مناسب در کمترین زمان تحویل نموده است . اپلیکیشن های طراحی شده , قابلیت اتصال به درگاه بانکی را داشته و می توان آنها را در انواع موبایل استورهای داخلی و خارجی بارگزاری نمود .
ادامه

ثبت نظر