نمایشگاه آرویک ارمنستان

نمایشگاه بین المللی آرویک ارمنستان ( Arvik expo ) در تاریخ 14 لغایت 18 اردیبهشت ماه 1398 با حضور تولیدکنندگان و شرکت های معتبر ایرانی در ایروان برگزار گردید . در این نمایشگاه برترین تولیدکنندگان ایرانی در صنایع مختلف در طول چهار روز آخرین تولیدات خود را به معرض نمایش قرار دادند .

در اولین روز از برپایی این نمایشگاه معتبر دکتر رحیمی رایزن بازرگانی و دکتر عمیدی رایزن اقتصادی سفارت ایران در ارمنستان و مهندس مهران فکری رییس کمیسیون صادرات و عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و کشور از شرکت های ایرانی حاضر در نمایشگاه  بازدید نمودند .

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

در روز دوم نمایشگاه آقای تیرگان خاچاطریان  وزیر اقتصاد و توسعه بازرگانی ارمنستان و جناب دکتر سجادی سفیر ایران در ارمنستان از غرفه ها بازدید و از توانمندیهای شرکت ها سوالاتی پرسیده شد .

از نکات بسیار مهم حضور وزیر اقتصاد و بازرگانی ارمنستان و سفیر ایران در نمایشگاه آرویک، حضور در غرفه شرکت پیشگامان  دامنه فناوری بود و کاتالوگ های شرکت به وزیر و سفیر ایران تقدیم گردید .

در روز سوم نمایشگاه ، ضیافت شام دکتر سجادی سفیر ایران در ارمنستان با تعدادی از تجار و بازرگانان مطرح ایران در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان برگزار گردید و جناب دکتر سجادی در یک ضیافت شام خصوصی ، میزبان تعدادی از تجار و بازرگانان شرکت کننده در نمایشگاه آرویک بودند .

در این ضیافت شام که در یک فضای دوستانه و صمیمی در سفارت ایران در ارمنستان برگزار شد، دکتر سجادی سفیر ایران ضمن خوش آمد و ابراز خرسندی از این میزبانی خطاب به تجار ایرانی گفت: در طول سه سال از حضور بنده به عنوان سفیر ایران در ارمنستان به عنوان سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اتفاقات خوبی برای حضور هموطنان ما در این کشور صورت گرفته که لغو روادید برای حضور شهروندان ایرانی در ارمنستان یکی از مهمترین این موارد و همچنین افتتاح خانه تجارت ایرانیان و آغاز همکاری در زمینه های بهداشتی و درمانی از مهمترین اقدامات سفارت ایران در ارمنستان بود.

سفیر ایران در ارمنستان ادامه داد: بعد از سه سال شرایط تجارت و حضور بازرگانان ایرانی در ارمنستان تسهیل شده که در این جمع تعدادی از تجار ایرانی که در ارمنستان در زمینه های اقتصادی سرمایه گذاری نمودند حضور دارند و مردم ارمنستان استقبال خوبی از صنایع و تولیدات ایرانی دارند ، در ادامه سفیر ایران از همه تجار ایرانی حاضر در این جلسه خواست تا نسبت به فعالیت در زمینه های مختلف اقتصادی روی کمک سفارت ایران در ارمنستان حساب ویژه باز کنند.

حضور شرکت پیشگامان در ارمنستان

پس از پایان ضیافت شام در یک جلسه خصوصی جناب مهندس مداحی مدیر بخش تولیدات نرم افزاری از توانمندیهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری با جناب آقای دکتر سجادی سفیر ایران در ارمنستان صحبت نمودند و زمینه ارائه محصولات نرم افزاری به کشورهای اوراسیا ( ایران ، ارمنستان ، گرجستان ، روسیه ، قزاقستان ، بلاروس ، تاجیکستان و ازبکستان ) فراهم گردید .

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

ثبت نظر