پلت فرم خدمات حمل و نقل آنلاین هوشمند
پلت فرم خدمات حمل و نقل آنلاین هوشمند

پلت فرم خدمات حمل و نقل آنلاین هوشمند

پلت فرم خدمات حمل و نقل انلاین شرکت پیشگامان پلتفرمی است که تاکسی اینترنتی ، نرم افزار باربری آنلاین , پیک موتوری و خدمات امداد خودرویی را دربر میگیرد. این پلت فرم قادر است حمل و نقل , خدمات شهری و خدمات تحویل در محل ( دلیوری ) را در کمترین زمان انجام دهد . این پلت فرم بصورت وایت لیبل طراحی و پیاده سازی شده است و شما قادرخواهید بود تا با برند و نام تجاری خودتان و بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی , سرویس مورد نظرتان را پیاده سازی کنید .

در ادامه به معرفی کامل این پلت فرم دانش بنیان می پردازیم و از تکنولوژی های مورد استفاده  ،   امکانات و ویژگی ها و همچنین کاربرد این پلتفرم و محصول صحبت میکنیم :

معرفی شرکت

شرکت پیشگامان دامنه فناوری با همکاری جمعی از جوانان خوش فکر، پر تلاش و با تجربه در حوزه تولید نرم افزار در سال 1387 پا به عرصه فناوری گذاشت و با انسجام زیر ساخت لازم، در سال 1389 اقدام به ثبت رسمی شرکت نمود.

از سال 1395 بصورت کاملا تخصصی ، به طراحی و پیاده سازی انواع پلت فرم های کسب و کار هوشمند نموده است و تاکنون عناوین نرم افزاری زیادی را در این زمینه به ثبت رسانده است . برخی از محصولات نرم افزاری این شرکت در کشورهای دیگر نیز پیاده سازی و اجرا گردیده است .

معرفی پلت فرم حمل و نقل آنلاین

این پلت فرم قادر است کلیه نیازهای خدمات و حمل و نقل شهری اعم از تاکسی , وانت های حمل بار ، باربری های بین شهری ، پیک موتوری و خدمات حمل و امداد خودرو را بصورت کامل پوشش دهد . این پلت فرم در قالب سیستم مدیریت مرکزی ، سیستم خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان پیاده سازی و اجرا گردیده است . این پلت فرم قادر است بر روی سیستم های آندروید , IOS و وب ارائه خدمات کند و از رابط کاربری سریع و آسانی استفاده می کند .

محصولی دانش بنیان

پلت فرم خدمات حمل و نقل شهری با استفاده از آخرین متدهای برنامه نویسی و هوش مصنوعی پیاده سازی شده است , از ویژگی های اصلی سیستم سرعت پاسخگویی و امنیت بالا و  همچنین نیازمندی کمتر به منابع سخت افزاری را می توان اشاره نمود . این پلت فرم بصورت کاملا بومی طراحی گردیده شده است و تحریم های نرم افزاری و سرویس های خارجی در آن استفاده نشده است .

تکنولوژی های مورد استفاده

پلتفرم backend , tailwind ,  react,  redux ,   Nodejs

دیتابیس :  MongoDB ,    redis

وب سرور :  Nginx

اندروید:  (Java (Native

iOS : (Swift (Native

تکنولوژی : RealTime  , WebSocket

سیستم : Push Notification اختصاصی شرکت پیشگامان / APNs / FCM / OneSignal

امکانات نرم افزاری :

امکانات نرم افزار موبایل کاربران :

ثبت نام و ورود آسان ، درخواست سرویس خدمات حمل و نقل شهری ( تاکسی ، پیک ، وانت ، اتوبوس و ... ) ،  برنامه ریزی جهت درخواست سرویس ، کیف پول و درگاه پرداخت ، درخواست سرویس برای دوستان ، انتخاب راحت مبدا و مقصد ، انتخاب راننده ( زن ، مرد ،  دارای صندوق حمل بار ، حمل ویلچر ، صندلی کودک و .. ) ، اعمال کد تخفیف ، ثبت چند حساب کاربری ( شخصی و شرکتی ) ، مشاهده آنلاین مکان خودرو و  ....

وب سایت درخواست سرویس :

برنامه ریزی های درخواست سرویس مانند رزرو ، انتخاب راننده ، شارژ کیف پول ، ردیابی زنده و غیره

امکانات نرم افزار موبایل خدمات دهندگان  :

در نرم افزار راننده قابلیت پذیرش سرویس ، پذیرش درخواست رزرو ، پیگیری درآمد ، ورود حساب بانکی جهت واریز وجه آمده است . رانندگان باید قبل از ورود به سیستم توسط مدیر تایید شوند تا به امکانات و قابلیت ها دسترسی داشته باشند .

سرویس ویژه سازمانی ، هتلی و ارگانی :

 این سرویس ویژه هتل ها و سازمان ها بوده که میخواهند به مشتریان و پرسنل خود سرویس های حمل و نقل شهری ارائه دهند . در این سرویس مدیر سیستم می تواند برای میهمان ها و پرسنل خود حساب کاربری ایجاد کند و در نهایت هزینه ها رو بر روی صورتحساب نهایی لحاظ کند .

 طراحی اپلیکیشن موبایل

چرا باید پلت فرم حمل و نقل آنلاین پیشگامان را انتخاب کنید ؟

قابلیت پیاده سازی 100% سفارشی

پلت فرم حمل و نقل آنلاین پیشگامان قابل سفارشی سازی برای انواع خدمات حمل نقل از قبیل تاکسی آنلاین ، پیک موتوری آنلاین ، حمل بار آنلاین ، درخواست اتوبوس آنلاین و ...  و می توان آنرا بصورت مجتمع از همه خدمات نیز پیاده سازی نمود .

امنیت بالای سیستم

این اسکریپت کلیه استانداردهای امنیتی و قانونی را دارد و از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است .

استفاده از اسکریپت های قوی

این سیستم قابلیت پیاده سازی سریع برای مقیاس های کوچک و بزرگ را دارد .

مقیاس پذیری و طراحی کاربردی

این سیستم از آخرین متدهای برنامه نویسی و کدهای منظم در هسته خود استفاده نموده است و تمام ویژگی های کاربردی و امنیتی را در خود دارد .

پشتیبانی از چند زبان و چند واحد پولی

بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما می توانید زبان مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، این سیستم قابلیت پیاده سازی را بدون در نظر گرفتن مکان را دارد .

طراحی کاربردی

این برنامه به ساده ترین شکل طراحی گردیده است تا کاربران مختلف بدون داشتن تجربه و آموزش بتوانند از سیستم استفاده کنند .

نظارت بر خدمات

کلیه خدمات سرویس دهی در سیستم مرکزی قابل مشاهده ، پیگیری و ردیابی است و کلیه عملکردها مورد بررسی قرار میگیرد .

امنیت بالا

سیستم تاکسی آنلاین پیشگامان بصورت کاملا امن و مطمئن طراحی شده و از اطلاعات کاربران و رانندگان محافظت کامل می کند .

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت پیشگامان دامنه فناوری :

ساخت اپلیکیشن پیک موتوری

طراحی اپلیکیشن درخواست وانت تلفنی

ساخت اپلیکیشن درخواست تاکسی

نظر بدهید