دیجیتال مارکتینگ

تمامی کسب و کارها به علت گستردگی ، در دسترس بودن ، فراگیر بودن و قیمت مناسب می توانند از بازاریابی اینترنتی استفاده کنید . بازاریابی اینترنتی با هر بودجه بندی قابل اجرا است و در کسب و کارها بسیار تاثیرگذار است .

امتیاز دهی :

دیجیتال مارکتینگ

تیم دیجیتال مارکتینگ پیشگامان با در اختیار داشتن جدیدترین ابزار و امکانات دیجیتال مارکتینگ در مشهد و سایر شهرها با کادری متخصص اقدام به ارائه خدمات متنوع در زمینه بازاریابی دیجیتال ، با هزینه مناسب نموده است .

بازاریابی اینترنتی با کمک سئو

تمامی کسب و کارها به علت گستردگی ، در دسترس بودن ، فراگیر بودن و قیمت مناسب می توانند از بازاریابی اینترنتی ( دیجیتال مارکتینگ )استفاده کنید . بازاریابی اینترنتی با هر بودجه بندی قابل اجرا است و در کسب و کارها بسیار تاثیرگذار است .

ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که بازاریابی اینترنتی چیست و بهینه سازی سایت یا فروشگاه اینترنتی چه نقشی در بازاریابی اینترنتی دارد ؟ بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ نوعی بازاریابی ، بازارسازی و برندینگ است که با استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی یک برند یا نام تجاری ، محصول و خدمات ، معرفی می شود . بازاریابی اینترنتی شامل بازاریابی ایمیل، مدیریت ارتباط با مشتری و فعالیت‌های تبلیغاتی از طریق رسانه‌های دیجیتالی و شبکه های اجتماعی است. در بازاریابی اینترنتی شما می توانید تکینک های فروش خود را با کمپین دیجیتال ادغام کنید و کاربران را بیشتر تحت تاثیر محصول و خدمات خود کنید .

انواع بازاریابی دیجیتال به شرح زیر است :

سئو SEO : بهینه سازی سایت با استفاده از اصولی در برنامه نویسی کدهای سایت ، ساخت بک‌لینک داخلی و خارجی ، کلمات کلیدی و تولید محتوای تصویری و متنی ، وب‌سایت در موتورهای جستجو در رتبه های بالاتری نمایش داده می شود ، رتبه های بالاتر باعث می شود تا سایت یا فروشگاه اینترنتی شما بازدید بیشتری داشته باشد .

بازاریابی موتورهای جستجو SEM : استفاده از تبلیغات کلیکی موتورهای جستجو که باعث می شود شما در کلمات کلیدی درخواستی در بالای صفحه جستجو نمایش داده شوید و دارای هزینه است که به ازاء هرکلیک از اعتبار شما کاسته می شود .

بازاریابی شبکه اجتماعی : تبلیغ با استفاده از فضا و ابزار‌های شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، لینکدین یا اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی . این تبلیغ به دو صورت رپورتاژ آگهی در صفحات پر مخاطب و به صورت تبلیغات کلیکی می باشد .

بازاریابی رابطه‌ای: کمک گرفتن از یک وب‌سایت پر‌طرفدار برای ارجاع مشتری یا کاربر ، این نوع تبلیغ بصورت تبلیغات بنری ، ویدئویی یا متنی نمایش داده میشود و شامل هزینه می باشد .

ایمیل مارکتینگ : استفاده از ایمیل برای آگاهی دادن از یک برند، محصول یا خدمات به مخاطبین ، این نوع تبلیغ دارای بازدهی مناسب و هزینه کم می باشد .

بازاریابی ربایشی: ارائه ارزش به مخاطبین به‌صورت رایگان از طریق تولید محتوای متنی یا تصویری ، در این نوع بازاریابی با ایجاد مقالات ، ویدئو های آموزشی و تصاویر خلاقانه اقدام به جذب مخاطبین می کنیم .

 اهمیت سئو در بازاریابی اینترنتی

سئو مهمترین تکنیک در بازاریابی اینترنتی است. یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی با کمک سئو است که می‌تواند کالا یا خدمات را از طریق موتورهای جستجو به مخاطبین نمایش دهد. امروز بیشتر مشتریان پیش از خرید، کالا و خدمات مورد نظرشان را در موتورهای جستجویی مانند گوگل جستجو می‌کنند. وب‌سایت ها و فروشگاه های اینترنتی که از اصول و خدمات سئو استفاده کرده اند ، می‌تواند با به‌دست آوردن رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو، فرصت یافته‌شدن و دیده‌شدن توسط مشتری را بیایند. در غیر این صورت یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی در انبوه وب‌سایت‌های موجود در اینترنت غرق می‌شود.

اهمیت و فواید سئو برای سایت ها و فروشگاه های اینترنتی :

کم هزینه بودن : سئو با پیاده سازی اصولی در طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی ، ساخت بک لینک‌ها و ایجاد محتوای اختصاصی بدست می آید و مانند دیگر تبلیغات نیاز به پرداخت هزینه‌ایی جداگانه برای نمایش ندارد.

پایداری: شبکه‌های اجتماعی همیشه در حال تغییر بوده و کنترل آن به‌دست صاحبان آن است و ممکن است با توجه به سیاست های کشوری از دسترس خارج شوند . با سئو می‌توانید جایگاهی پایدار و همیشگی برای دیده شدن توسط کاربران و مشتریان بالقوه در فضای اینترنت بیابید.

ترافیک آلی یا ارگانیک: بیش از 50 درصد ترافیک ورودی هر سایت از طریق موتورهای جستجو است . کاربران اینترنتی معمولا سوالات ، محصولات و یا مشکلات خود را از طریق اینترنت جستجو می کنند پس رعایت اصول سئو برای سازگاری وب سایت یا فروشگاه اینترنتی الزامی است .

اعتبار: تقریبا ۷۳ درصد کاربران در همان صفحه اول نتایج جستجو کلیک خود را انجام می‌دهند. این به این معناست که اعتبار یافتن نزد موتورهای جستجو اعتماد و اعتبار نزد کاربران را نیز در پی دارد.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ( سئو ) فواید زیادی برای کسب و کارها دارد که مهمترین آنها کاهش هزینه ها و افزایش فروش است که در شرایط امروزه برای تمامی شرکت ها و کزم و حیاتی است و کسب و کارهایی که در فضای اینترنت حضور ندارند به مرور زمان از رقابت حذف خواهند شد .

ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ پیشگامان با بیش از ۱0 سال تجربه در زمینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی ، مشاوره و خدمات بازاریابی دیجیتال توانسته‌ایم صاحبان کسب وکار را در استفاده از پتانسیل‌های فضای اینترنت و شبکه های مجازی یاری دهیم. شرکت پیشگامان توانسته است به پشتوانه پرسنل و تجربه‌ای قوی با ارائه راهکارهای بازاریابی دیجیتال و سئو، صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان را به‌راحتی با صرف زمان و هزینه بازاریابی بسیار کم و پربازده به رشد چشمگیری برساند.

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

 

نظر بدهید