سئو مشهد

سئو مشهد

بازدید : 470

شرکت پیشگامان دامنه فناوری با سابقه 15 ساله در زمینه راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات سئو , با کمک تیم متخصص خود , همواره کلیه پارامترهای الگوریتم های موتورهای جستجو را بررسی کرده و بهترین راه کار را ارائه می دهد . وجود ده ها وب سایت و فروشگاه اینترنتی طراحی و بهینه سازی شده در این شرکت گواهی بر کیفیت بالای خدمات ما زمینه سئو و بازاریابی دیجیتال است .

سئو در مشهد

انجام سئو تخصصی سایت در مشهد و سایر شهرها توسط شرکت پیشگامان دامنه فناوری با 15 سال تجربه در زمینه خدمات طراحی سایت , سایت فروشگاهی , اپلیکیشن موبایل و خدمات دیجیتال مارکتینگ  . سئو سایت (SEO) از پارامترهای مهم دیجیتال مارکتینگ بوده که هزینه کمتری را نسبت به سایر موارد بازاریابی دیجیتال دارد . بهینه سازی سایت باعث می شود تا شما بتوانید ترافیک ارگانیک و بدون هزینه را به سمت سایت و یا فروشگاه اینترنتی خود هدایت کنید . حدود 80 تا 90 درصد ترافیک ورودی سایت ها از طریق موتورهای جستجو می باشد .

کمپین حمایت از کسب و کار

سئو سایت

ما با کمک تیم متخصص خود , همواره کلیه پارامترهای الگوریتم های موتورهای جستجو را بررسی کرده و بهترین راه کار را ارائه خواهیم کرد . وجود ده ها وب سایت و فروشگاه اینترنتی طراحی و بهینه سازی شده در این شرکت گواهی بر کیفیت بالای خدمات ما زمینه سئو و بازاریابی دیجیتال است .

خدمات سئو شرکت پیشگامان شامل سئوی داخلی سایت ( On-Page Seo) , سئوی خارجی ( Off-Page Seo )  و تولید محتوای تخصصی می باشد . سئو داخلی سایت شامل بهینه سازی محتوای سایت و کدهای سایت و یا فروشگاه اینترنتی می باشد و سئو خارجی نیز شامل ارتقا و مدیریت عوامل بیرونی مانند بک لینک ها و شبکه های اجتماعی است .

سئو چیست ؟

سئو مخفف کلمه ی Search Engine Optimize به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد و شامل نکته ها و الگوریتم های متعددی است که باعث خواهد شد تا سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما در موتور های جستجو نمایش داده شوند . در دنیای رقابت اینترنتی صرفا داشتن یک سایت و یا یک فروشگاه اینترنتی مهم نیست , داشتن جایگاهی بالاتر از رقبا حائز اهمیت است . رعایت اصول سئو باعث موفقیت کسب و کار شما خواهد شد چرا که بدون در نظر گرفتن این اصول و مبانی رشد جایگاه سایت و یا فروشگاه اینترنتی امکان پذیر نیست .

خرید بک لینک

سئو تضمینی سایت

ما همواره به کیفیت کار خود اطمینان داریم و کلیه خدمات خود را جهت بهینه سازی سایت و فروشگاه اینترنتی گارانتی و تضمین می کنیم . در سئو تضمینی ابتدا سایت مورد نظر با کلمات درخواستی بررسی شده و برآورد هزینه و زمان می گردد . پس از توافق برای انجام کار سئو تضمینی 50 درصد مبلغ قرار داد ابتدا و الباقی در انتها دریافت می گردد , در صورت عدم رسیدن به نقطه مورد نظر مطابق قرارداد توافق شده کلیه مبالق دریافتی عودت خواهد شد .

بسته های سئو خارجی ( Off-Page Seo )

ما همواره نیازهای کاربران خود در زمینه ارتقا کیفیت و رتبه سایت و فروشگاه اینترنتی را بررسی می کنیم و جهت رفع نیازها اقدام به طراحی و اجرای 4 پکیج قدرتمند سئو کرده ایم و تاثیرات آن بر روی کلیه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی قابل مشاهده و بررسی است .

بسته Personal :  این بسته برای ارتقا رتبه در رقابت محلی طراحی شده است  و شامل 9 سرویس سئو می باشد .

بسته Business :  این بسته یکی از قویترین بسته های ارتقا رتبه در کسب و کار محلی با رقابت بالا بوده و نتایج ارزمشندی را به همراه دارد , این بسته شامل 12 سرویس سئو می باشد .

بسته Professional : یک بسته فوق العاده که باعث افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو می شود و شامل 15 سرویس سئو می باشد .

بسته Enterprise : قویترین بسته سئوی پیشنهادی ما که علاوه بر افزایش DA و SERP سایت , افزایش ترافیک ورودی سایت را نیز به همراه خواهد داشت , این بسته شامل 17 سرویس می باشد .

بسته های سئو (On-Pgae seo )

 بسته Graphic :

ما در این بسته خدمات گرافیک سایت و بهینه سازی محصولات را انجام میدهیم . در این بسته ظاهر صفحه اول سایت شما باز طراحی خواهد شد . طراحی ظاهری سایت باعث خواهد شد تا نرخ جذب مشتریان شما بیشتر شود . با کاهش حجم تصاویر سایت , سرعت بارگزاری افزایش پیدا کرده و رتبه بندی سایت شما ارتقا پیدا می کند .

بسته Starter :

این بسته برای بارگزاری محصولات و خدمات ایجاد شده است . ما در این بسته محصولات و خدمات شما را بصورت کاملا بهینه بر روی سایت شما بارگزاری می کنیم . در این بسته تصاویر محصولات نیز ویرایش شده تا صفحه محصولات و خدمات شما ظاهری زیبا داشته باشد .

بسته Business :

بسته بیزنس مربوط به خدمات سئو داخلی سایت می باشد , خدمات این بسته عبارتند از :

- تولید مقالات تخصصی بر اساس ترندها که باعث خواهد شد ترافیک ارگانیک از روی موتورهای جستجو به سمت سایت شما هدایت شود .

- بهینه سازی سایت : کلیه پارامترهای مربوط به سئو داخلی بر روی سایت بررسی و بهینه خواهد گردید .

- آنالیز کلمات کلیدی : ما با استفاده از ابزارهای حرفه ای سئو , ترندها را بررسی کرده و بر اساس جستجوها محتوا را تولید می کنیم .

- سرچ کنسول و گوگل مپ : استفاده از ابزارهای گوگل باعث خواهد شد محتوا و محصولات شما بهتر و سریعتر به موتورهای جستجو معرفی گردد .

- بهینه سازی جستجوی محلی : ثبت کسب و کار در گوگل مپ و تولید محتوا بر اساس جستجوهای محلی باعث خواهد شد  تا محتوا و محصولات شما در نتایج محلی رتبه بندی بهتری داشته باشد .

بسته Professional :

ما در این بسته خدمات سئو حرفه ای و آنالیز های تخصصی کسب و کار شما را ارائه می دهیم , در این بسته به آنالیز کامل جستجوها پرداخته و وضعیت بازار و کسب و کاری که به آن مشغول هستید را تجزیه و تحلیل می کنیم . در این بسته ما به تحلیل رقبا نیز پرداخته ایم و کلیه اطلاعات وب سایت رقیب شما را در قالب گزارش در اختیار شما قرار می دهیم .

سئو در مشهد

 آخرین نمونه کارهای انجام شده در زمینه سئو سایت توسط متخصصین ما :

 شرکت تولید و پخش لوازم خودرویی RFT

فایبرگلاس سهیلیران

دهکده ماساژ 

 

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

سئو مشهد , سئو در مشهد , خدمات سئو در مشهد , سئو سایت در مشهد

نظرات کاربران