سئو سایت

شرکت پیشگامان دامنه فناوری با سابقه 15 ساله در زمینه راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات سئو , با کمک تیم متخصص خود , همواره کلیه پارامترهای الگوریتم های موتورهای جستجو را بررسی کرده و بهترین راه کار را ارائه می دهد . وجود ده ها وب سایت و فروشگاه اینترنتی طراحی و بهینه سازی شده در این شرکت گواهی بر کیفیت بالای خدمات ما زمینه سئو و بازاریابی دیجیتال است .

امتیاز دهی :

سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت (SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد و از پارامترهای مهم دیجیتال مارکتینگ بوده که هزینه کمتری را نسبت به سایر موارد بازاریابی دیجیتال دارد . بهینه سازی سایت باعث می شود تا شما بتوانید ترافیک ارگانیک و بدون هزینه را به سمت سایت و یا فروشگاه اینترنتی خود هدایت کنید . حدود 80 تا 90 درصد ترافیک ورودی سایت ها از طریق موتورهای جستجو می باشد .

 خدمات سئو شرکت پیشگامان شامل سئوی داخلی سایت ( On-Page Seo) , سئوی خارجی ( Off-Page Seo )  و تولید محتوای تخصصی می باشد . سئو داخلی سایت شامل بهینه سازی محتوای سایت و کدهای سایت و یا فروشگاه اینترنتی می باشد و سئو خارجی نیز شامل ارتقا و مدیریت عوامل بیرونی مانند بک لینک ها و شبکه های اجتماعی است .

سئو چیست

سئو چیست

سئو یا اس ای او به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد و شامل نکته ها و الگوریتم های متعددی است که باعث خواهد شد تا سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما در موتور های جستجو نمایش داده شوند . در دنیای رقابت اینترنتی صرفا داشتن یک سایت و یا یک فروشگاه اینترنتی مهم نیست , داشتن جایگاهی بالاتر از رقبا حائز اهمیت است . رعایت اصول سئو باعث موفقیت کسب و کار شما خواهد شد چرا که بدون در نظر گرفتن این اصول و مبانی رشد جایگاه سایت و یا فروشگاه اینترنتی امکان پذیر نیست .

سئو تضمینی سایت

ما همواره به کیفیت کار خود اطمینان داریم و کلیه خدمات خود را جهت بهینه سازی سایت و فروشگاه اینترنتی گارانتی و تضمین می کنیم . در سئو تضمینی ابتدا سایت مورد نظر با کلمات درخواستی بررسی شده و برآورد هزینه و زمان می گردد . هزینه بر اساس سه نوع ، گارانتی کامل با امکان بازگشت وجه ، گارانتی با امکان بازگشت 50 درصد وجه و گارانتی صفحه اول می باشد . 

سئو داخلی سایت  (On-Pgae seo )

سئو داخلی سایت شامل تمامی موارد فنی سایت مانند کد نویسی ، رابط گرافیکی و موارد مربوط به سرعت سایت می باشد . در صورتیکه یک سایت از نظر ساختار فنی دارای مشکل باشد احتمال داشتن رتبه های خوب بسیار کم است .

 بهینه سازی Meta Title & Meta Description
بهینه سازی کدهای HTML
افزایش سرعت سایت
بهینه سازی نحوه نمایش در موبایل و تبلت ( ریسپانسیو بودن سایت )
بهبود وضعیت تگ های H1, H2, H3
افزودن تگ ALT در تمام تصاویر
بهینه سازی Hyperlink
بهینه سازی آدرس صفحات (User friendly URLs)
ایجاد / بهینه سازی robots.txt
ایجاد Sitemap و ثبت در Google Webmasters
راه اندازی و تنظیم Google Webmasters
راه اندازی و تنظیم Google Analytics
تنظیمات Google Map
ایجاد و بهینه سازی ساختار داده های محلی برای کسب و کار محلی ( بسیار مهم برای کسب و کار محلی )

  سئو خارجی سایت ( Off-Page Seo )

ما همواره نیازهای کاربران خود در زمینه ارتقا کیفیت و رتبه سایت و فروشگاه اینترنتی را بررسی می کنیم ، سئو خارجی سایت شامل کلیه عوامل تاثیر گذار از خارج سایت بر روی سایت می باشد که شامل مواردی مانند بک لینک های اصولی ، ریپورتاژ آگهی ، شبکه های اجتماعی و بنر مارکتینگ بوده که در مجموع شامل 17 سرویس مختلف می باشد . این سرویس ها باعث افزایش DA و SERP سایت و یا فروشگاه اینترنتی خواهد شد .

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

ما در شرکت پیشگامان کلیه خدمات مربوط به SEO ، تولید محتوا و طراحی گرافیکی سایت را ارائه می دهیم ، برای ارائه خدمات ابتدا وضعیت سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما بررسی می گردد تا مشکلات فنی و بهینه سازی های مورد نیاز مشخص گردد . موارد مربوط به افزایش رتبه و بهینه سازی سایت شامل :

سئو داخلی سایت : همانطور که گفته شده سئو داخلی مربوط به پارامترهای کد نویسی و رعایت اصول بارگزاری محتوا و ساختار سایت می باشد . بریا این کار ما با استفاده از ابزارهای حرفه ای سلختار کلی سایت را مورد بررسی قرار داده و موارد مربوط به آنرا را اصلاح می سازیم .

گرافیک سایت : با توجه به اینکه رابط گرافیکی سایت ( UI ) در جذب مخاطب تاثیر فراوانی دارد ، در صورتیکه رابط گرافکی سایت دارای مشکل طراحی و کندی سرعت بارگزاری باشد موارد مربوط به آن بازطراحی و بهینه سازی خواهد شد .

 بارگزاری و اصلاح محتوا : بعد از سئو داخلی ، محتوا مهمترین پارامتر در افزایش رتبه است . محتوای با کیفیت و خوب باعث می شود تا سایت شما جایگاه خوبی داشته باشد .  تولید مقالات تخصصی بر اساس ترندها باعث خواهد شد ترافیک ارگانیک از روی موتورهای جستجو به سمت سایت شما هدایت شود .

داده کاوی اطلاعات : آنالیز کلمات کلیدی  و رقبا یکی از مواردی است که باعث می شود تا شما مسیر راه بهتر و افق کسب و کار واضح تری داشته باشید . آنالیز کلمات کلیدی باعث خواهد شد تا محتواهای باکیفیت تری را بتوان تولید کرد .

ابزارهای کنترلی : گوگل وب مستر و گوگل آنالیتیکس ابزارهایی هستند که به بازاریابان دیجیتال کمک زیادی می کند . ما علاوه بر راه اندازی ، از اطلاعات آنها برای توسعه کسب و کار و جمع آوری داده های سایت کمک می گیریم .

راه اندازی گوگل مپ : معرفی و استفاده از گوگل مپ باعث خواهد شد محتوا و محصولات شما بهتر و سریعتر به موتورهای جستجو معرفی گردد .

 استفاده اصولی از Schema : اسکیما ، زبان کد گذاری و نشانه گذاری است که به وسیله یکسری دستورالعملها و کدهای از پیش تعریف شده اقدام به معرفی بهتر سایت به موتور جستجوی گوگل می نماید و نرخ CTR را افزایش می دهد .

جهت استفاده از مشاوره رایگان بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 تماس تلفنی

نظر بدهید