درباره استدیو رامان 

استودیو رامان فعالیت خود را باهمین نام در حوزه ودنیگ با ثبت لحظات زیبا و به یادماندنی پیوند شما عزیزان از سال 1388 و با مدیریت جناب آقای جعفری آغاز کرد.

پس از  گذشت 9 سال از افتتاح این مجموعه با اتکاء به کوله باری از تجربیاتی شیرین و استقبال مشتریان همیشه رضایتمندمان و به منظور مرتفع نمودن خاص ترین نیاز های شما عزیزان اقدام به افتتاح شعبه جدید با نام استودیو تخصصی رامان (vip) نمودیم.

مدیریت محترم این مجموعه با همان رویکرد گذشته ولی با سبکی نوین و چشم انداز آینده ای صد در صد موفق تر از گذشته با ایجاد فضایی رویایی و دلنشین در محیط آتلیه و تجهیز نمودن باغ کاملا اختصاصی به متراژ 300 متر و به کارگیری پرسنلی مجرب و کاملا حرفه ای و تهیه تمامی امکانات و تجهیزات نوین در این عرصه علاوه بر برنامه ریزی و اجرای مراسم ومجالس شما عزیزان در تمامی زمینه های عکاسی و تصویربرداری (کودک ، اسپرت ، هنری ،صنعتی و تبلیغاتی) بسته بسیار مناسبی را در جهت خدمت رسانی به شما همشهریان محترم ایجاد کرده است.

شعار محقق شده این مجموعه خدمات رسانی بهتر و پویاتر و رضایتمندی شما عزیزان و ثبت نمودن زیباترین لحظات شما در بهترین حالت ممکن و قابل اجراست. آمده ایم تا ثبت کننده لبخندهایتان باشیم.

خدمات ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت پیشگامان

طراحی سایت حرفه ای رسپانسیو با رعایت متدهای سئو

طراحی اپلیکیشن موبایل آندروید و IOS

طراحی سایت

سایت طراحی شده

طراحی سایت استدیو عکاسی