طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

تمایلات مردم به نوع خرید در حال تغییر است و مشتریان فروشگاه های سنتی علاوه بر خرید حضوری به خرید اینترنتی هم تمایل نشان می دهند . اکنون زمان آن فرا رسیده که به بهبود وضعیت کسب و کار خود باندیشیم و راهی برای توسعه فروش پیدا کنیم . اولین لازمه تغییرات در کسب و کار دیجیتالی کردن و در دسترس همگان قرار دادن آن است , دیجیتالی ( آنلاین ) کردن کسب و کار  چگونه  باعث می شود تا به مشتریان بیشتر دست یافته و هزینه های فعالین اقتصادی کاهش یابد . خدماتی که می توان به شما در زمینه توسعه فروش کند تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی , طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن های خرید می باشد .

در بازار امروزه ثروت ایجاد نمیشود !!! بلکه کسب و کارهای موفق پول های موجود در بازار را جذب می کنند ، اما سوال اینجاست که چرا شما و کسب و کارتان نباید جزء کسب و کارهای موفق باشید ؟

با ورود شما به کسب و کارهای دیجیتال ، مشتریان شما دیگر محدود به محله و اطرافیان شما نمی شوند و شما قادر خواهید بود مشتریان بیشتری را از سراسر کشور و حتی کشورهای دیگر جذب کنید ، طبق آمار سیستم بانکی شاپرک در سال گذشته بیش از ۱۳۸ هزار میلیارد تومان تراکنش آنلاین از طریق درگاه‌های خرید اینترنتی پرداخت شده است. به این عدد توجه کنید !!! سهم شما از این مبلغ چه مقدار بوده است ؟

به این نکته توجه کنید که فروشگاه های اینترنتی هزینه های کمتری را نسبت به فروشگاه های سنتی دارند و شما با روزانه صرف یک ساعت زمان چندین برابر بیشتر درآمد خواهید داشت .

شرکت پیشگامان دامنه فناوری به عنوان یکی از قدیمیترین و بروزترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن موبایل اقدام به ارائه خدمات در بستری کاملا امن و مطمئن نموده و حتی برخی از محصولات نرم افزاری خود را به سایر کشورها صادر نموده است .

مقالات مفید : بهترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار شما

ما همیشه در کنار مشتریان خود بوده و هستیم و این را میدانیم که توسعه کسب و کارها باعث گردش چرخ اقتصاد کشور بوده و همه در منافع آن سهیم هستند .

طراحی فروشگاه اینترنتی

چرا فروشگاه اینترنتی پیشگامان ؟

  • قابلیت بروز رسانی سریع و آسان بدون نیاز به داشتن دانش قبلی
  • امکان تعریف بی نهایت محصول و صفحه
  • امکان اتصال به انواع درگاه های بانکی
  • اتصال سایت به تلگرام و اینستاگرام
  • اتصال سایت به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان
  • طراحی یکپارچه سایت با اپلیکیشن موبایل آندروید و IOS
  • امکان اتصال به نرم افزار های حسابداری
  • و ده ها قابلیت دیگر

برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی اینجا کلیک کنید

طراحی فروشگاه اینترنتی

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

برای شروع تغییرات در کسب و کارتان و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

 

 

 

طراحی فروشگاه اینترنتی در مشهد ,  طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی در مشهد ,  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی , طراحی فروشگاه آنلاین در مشهد , طراحی فروشگاه اینترنتی مشهد , راه اندازی فروشگاه اینترنتی

نظر بدهید