هزینه طراحی اپلیکیشن اسنپ ✅

هزینه طراحی اپلیکیشن اسنپ ✅

هزینه طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به عوامل و پارامترهای مختلفی مثل امکانات، نوع پلتفرم، زبان برنامه نویسی ، مدت ساخت و...بستگی دارد. یکی از پارمترهای مهم سفارش ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن معتبر و حرفه ای است.

هزینه طراحی اپلیکیشن اسنپ

چگونه اپلیکیشنی مانند اسنپ بسازیم؟! هزینه طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ چقدر است؟ اینها سؤالات متداول اکثر مشتریانی است که قصد راه‌اندازی سوپر اپلیکیشن اسنپ و یا تاکسی اینترنتی دارند و به ما مراجعه می‌کنند.
در حال حاضر افراد در شهرهای بزرگ و کوچک اغلب از ترافیک، کمبود فضای پارک، هزینه سرسام‌آور تعمیر ماشین و ... معضل های دیگر رنج می‌برند. به همین دلیل بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند به جای استفاده از ماشین شخصی خود از تاکسی‌های اینترنتی استفاده کنند. 
واقعیت این است که سرمایه‌گذاری درزمینه طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یک انتخاب ایده آل برای کسب‌وکار یا استارتاپ ها است. سوپر اپلیکیشن اسنپ نیز یک پلتفرم ارائه کامل خدمات شهری است که تمام خدمات مورد نیاز زندگی روزانه در آن قرارداده شده است.
شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، با تهیه زیرساخت جامع برای ارائه کامل خدمات شهری این امکان را دارد تا ایده و طرح شما را با سرعت و قابلیت های منحصر به فرد پیاده سازی نماید.

ویژگی های ضروری اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

 • ✔️ سیستم پرداخت

  سیستم پرداخت از جنبه های مهم و ضروری اپلیکیشن تاکسی اینترنتی محسوب میشود. در حقیقت این بسیار مهم است ک کاربران هنگام پرداخت هیچ مشکلی نداشته باشند. شیوه های پرداخت مثل کیف پول، پرداخت آنلاین و پرداخت نقدی گزینه های است که باید همیشه در دسترس مشتری قرار بگیرد.

 • ✔️ موقعیت جغرافیایی

  برنامه تاکسی آنلاین مجهز به GPS به مسافران این امکان را می دهد تا با روشن کردن موقعیت مکانی در گوشی هوشمند خود، مکان خود را به رانندگان نشان دهند و به رانندگان این امکان را می دهد تا مبدا و مقصد را به سرعت پیدا کنند. مسافران همچنین می توانند تاکسی خود را پس از رزرو ردیابی کنند، بنابراین این ویژگی اپلیکیشن را به یک برنامه کاربر پسند تبدیل می کند.

 • ✔️ ردیابی مسیر

  این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که در حین سفر مسیر خود را ردیابی کنند. کاربران می توانند به طور مداوم مکان خود را در تاکسی نظارت کنند و با خیال راحت سفر کنند و در صورت بروز هر مشکلی سفر را به پشتیبانی گزارش دهند.

 • ✔️ امکان ارسال پیام به سفیر یا برقراری تماس امن

  راننده و مسافر در صورتی که قبل از شروع سفر نتوانند یکدیگر را پیدا کنند یا مشکلات دیگری را تجربه کنند، باید یک خط ارتباط مستقیم داشته باشند. ایجاد یک چت داخلی برای چنین مواردی خوب است. به همین ترتیب، به دلیل محرمانه بودن شماره تلفن کاربران، ویژگی تماس باید از طریق سانترال تلفن انجام شود.

 • ✔️ مقصدهای ذخیره شده

  این ویژگی به کاربران اجازه می دهد مکان هایی را که مرتباً انتخاب می کنند ذخیره کرده و بعداً از آنها استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر اغلب از اداره به خانه و خانه به اداره سفر می کنند، می توانند آن را با نام خود نگه دارند.

 • ✔️ امنیت

  زمانی که شما تاکسی اینترنتی را رزرو می کنید همه جزئیات مانند مشخصات فردی راننده، اطلاعات ماشین و شماره تماس برای شما ارسال میشود تا در صورت بروز هرگونه مشکل از این اطلاعات استفاده کنید. این گزینه به شما یک امنیت خاطر میدهد که با یک غریبه سفر نمی کنید.

 • ✔️ سیستم قیمت دهی هوشمند

  به دلایل تجاری مسافر و راننده باید قبل از شروع سفر ازهزینه سفر مطلع شوند تا در سفر هیچ مشکلی پیش نیاید. از نقطه نظر تجاری راننده با توجه به هزینه سفر حق انتخاب دارد و مسافر هم با مشاهده هزینه سفر مطمئن می شود که راننده درخواست هزینه بیشتری نکند.

 • ✔️ رتبه بندی ها

  این ویژگی هم برای مسافران و هم برای رانندگان مفید است. مسافران می توانند با توجه به تجربه سفر امتیاز بدهند. در عین حال، راننده می تواند رتبه مشتری خود را از نظر رفتار خود نیز ارائه دهد. کاربران می توانند نظر خود را به صورت کتبی و عددی یا ستاره دار ارائه دهند.

مطالعه بیشتر:      برترین استارتاپ‌های حوزه فناوری حمل و نقل در سال ۲۰۲۳

سوپر اپلیکیشن پیشگامانسوپر اپلیکیشن پیشگامان، یک اژدهای چندسر!!!

با اپلیکیشن جامع پیشگامان، ما مصمم هستیم که به شما و کسب و کارتان کمک کنیم تا به یک برند قدرتمند در ارائه خدمات آنلاین تبدیل شوید. این سیستم به شما کمک می کند تا در کمترین زمان به مشتریان خود پاسخ دهید و کلیه خدمات شهری مورد نیاز آنها را تامین نمایید، همه خدمات و محصولات در یک اپلیکیشن!!!

مزایای سیستم

توسعه اپلیکیشن
ما یک سیستم ایستا نیستیم و همراه با توسعه و پیشرفت تکنولوژی، سیستم را ارتقا می دهیم، علاوه بر ارتقا هسته سیستم، ما کلیه خدمات را به روز می کنیم تا بهترین کارایی را برای کاربران داشته باشد.

حداقل سخت افزار و امکانات
در این سیستم سعی شده تا با کمترین منابع سخت افزاری، سیستم راه اندازی گردد، این ویژگی باعث می شود تا برای شروع، نیاز به هزینه های سنگین اولیه نباشد و همزمان با افزایش کاربران به راحتی منابه مورد نیاز سیستم را ارتقا داد.

همه خدمات در یکجا
کاربران سیستم قادرند تا بیش از 20 سرویس مختلف را یکجا دریافت نمایند، از خرید روزمره گرفته تا درخواست تاکسی و پیک موتوری، کاربران می توانند کلیه خدمات و محصولات مورد نیاز خود دریافت و با روش های پرداخت متنوع، درب منزل دریافت نمایند.

زیرساخت قدرتمند
توسعه سوپر اپلیکیشن با پلتفرم ها و زبان های برنامه نویسی سریع و امن انجام شده است، یکی از اهداف اصلی در انتخاب این زبان ها و پلتفرم ها سادگی در بهره برداری با ابتدایی ترین امکانات سخت افزاری در بخش سرور و همچنین امکان توسعه و به روزرسانی آن است. در طراحی و توسعه سوپر اپلیکیشن، بیش از 10 تکنولوژی و فریم ورک مختلف استفاده شده است.

سوپر اپلیکیشن پیشگامان

محصول مرتبط:     طراحی سوپر اپلیکیشن

هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

هزینه طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به عوامل و پارامترهای مختلفی مثل امکانات، نوع پلتفرم، زبان برنامه نویسی ، مدت ساخت و...بستگی دارد.
 یکی از پارمترهای مهم سفارش ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن معتبر و حرفه ای است.
شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری با 15 سال سابقه در زمینه طراحی اپلیکیشن و پیاده سازی زیرساخت های خدمات شهری اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی با آخرین متدهای برنامه نویسی برای سیستم عامل های اندروید , IOS و وب اپلیکیشن نموده است .
اپلیکیشن تاکسی طراحی شده علاوه بر دارا بودن قابلیت های اپلیکیشن های مشابه مانند اسنپ و تپسی قابلیت های بسیار دیگری را در اختیار شما قرار می دهد.

پکیج استاندارد

ماهیانه 1 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • محدودیت 900 سرویس
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی سایت
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)
 • سرویس VOIP

پکیج حرفه ای

120 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • بدون محدویت سرویس
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)

پکیج ویژه

150 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • سرویس VOIP

 انواع اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

تاکسی‌های اینترنتی امکان پرداخت آنلاین، دسترسی آسان در هر نقطه از شهر، امکان رهگیری سفر، امنیت زیاد و … را فراهم کرده است. در عصر تکنولوژی روز به روز محبوبیت تاکسی های اینترنتی بیشتر شده و رقابت نیز افزایش می‌یابد و طبیعتا اپلیکیشن‌های جدیدی که در این حوزه توسعه پیدا می‌کنند باید نقطه قوت خیلی قوی داشته باشند و ما در ادامه این بخش قصد داریم به طور کامل هر یک از اپ های تاکسی یاب ایرانی را برای شما معرفی کنیم و ویژگی های هر یک را برای شما عزیزان شرح دهیم.

 اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اسنپ

یکی از مشهورترین اپلیکیشن تاکسی اینترنتی در ایران، اسنپ نام دارد. امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که اسنپ را نشناخته و حداقل یکبار از آن استفاده نکرده باشد. اسنپ تاکسی اینترنتی امن و مقرون به صرفه می‌باشد که علاوه بر خدمات تاکسی، خدمات پیک موتوری، وانت و … را برای کاربران در اکثر شهرهای ایران ارائه می‌دهد. همچنین اسنپ دارای تاکسی مخصوص بانوان نیز میباشد. اسنپ همیشه سعی بر ایجاد پلتفرمی امن با رانندگی مطمئن برای مسافران می‌باشد که با نظرخواهی از مسافران در مورد شرایط سفر اطلاعات زیادی به دست می‌آورد. قابل ذکر است که اسنپ فقط یک تاکسی اینترنتی نیست، دارای فروشگاه، رستوران بوده و همچنین زمینه سرمایه گذاری را نیز برای کاربران ارائه می‌دهد. تنها با دانلود یک اپلیکیشن می‌توانید از تمامی این خدمات بهره مند شوید

 اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تپسی

از دیگر تاکسی های اینترنتی مشهور که همه آن را می‌شناسند، تپسی نام دارد. همانطور که می‌دانید تپسی، سامانه‌ای آنلاین برای درخواست خودرو می‌باشد که سعی دارد کیفیت خوب، قیمت معقول و امکانات مناسبی برای کاربران ارائه دهد. برای استفاده از سرویس‌های تپسی کافیست در وب سایت یا اپلیکیشن تپسی ثبت نام کنید. در مراحل ثبت نام علاوه بر اطلاعات مرسوم، باید جزئیات اطلاعات کارت اعتباری و شماره تلفن خود را نیز وارد کنید. شماره تلفن برای این از شما خواسته می شود که اگر راننده مکان سوار کردن مشتری را پیدا نکرد، بتواند با وی تماس تلفنی برقرار کند. میزان کرایه شما نیز به صورت اتوماتیک از حساب کارت اعتباری وارد شده کم می شود. شما امکان پرداخت نقدی نیز دارید. زمانی که اپلیکیشن تپسی را باز می کنید، مکان شما روی نقشه مشخص است و در کنار آن یک پین دیده می شود که به وسیله آن میتوانید محل سوار شدن بر تاکسی سفارشی را مشخص کنید. از جمله تفاوت‌های تپسی با تاکسی‌های معمولی انتخاب ماشین مورد نظر خود در هنگام ثبت سفارش است. پس از ثبت سفارش خود، می توانید محل حضور تاکسی سفارشی خودتان را روی نقشه دنبال کنید. در کنار محل تاکسی، اطلاعات راننده و نوع مدل تاکسی نمایش نیز داده می شود.

 اپلیکیشن تاکسی اینترنتی ماکسیم

ماکسیم یکی از عظیم ترین شرکت های IT روسیه را دارد که توانسته سامانه حمل و نقل اینترنتی را در کشورهای مختلف به راه انداخته و اکنون جای خود را در بین کاربران ایرانی نیز باز کرده است. این شرکت از سال 2014 فعالیت خود را در سایر کشورها آغاز نمود و در سال 1396 برای اولین بار در تهران نیز صورت گرفت. پس از تهران شهرهای پرجمعیت نیز به سامانه ماکسیم پیوستند و هم اکنون از آن استفاده می کنند. ماکسیم در کشورهایی مانند روسیه، ایران، شیلی، ایتالیا، قزاقستان، بلاروس و… در حال فعالیت است. در کشورمان ایران نیز این امکان در شهرهایی مانند شیراز، تهران، کرمان، مشهد و بسیاری از شهرهای دیگر فعال است.

فقط کافیست در مورد نیاز کسب و کار خود با ما تماس بگیرید. مشاوران متخصص ما بهترین راه حل را به شما ارائه خواهند داد.

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید و IOS و وب اپلیکیشن ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری : ✒️ اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد ✒️ نمونه کار : پیاده سازی شده به عنوان بزرگترین سرویس تاکسی انلاین قطر ( Qatar Taxi ) ✒️ دارای نسخه اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ✒️ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ✒️ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی . ✒️ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⬅️ طراحی اپلیکیشن پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر

امیر رئوفی
امیر رئوفی
سه شنبه 13 دی 1401

سلام ببخشید میشه بفرمایید در طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ امکان افزودن پیک موتوری و باربری هم به اپلیکیشن دارید؟؟ من میخواستم یک اپلیکیشن جامع در حوزه حمل و نقل در شهر گرگان راه اندازی کنم . ممنونم میشم به من اطلاع بدینه

admin picture
پاسخ مدیر به امیر رئوفی
سه شنبه 13 دی 1401

سلام بله ما امکان ارائه چندین سرویس و خدمت رو در یک اپلیکیشن جامع داریم در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما درخواست تماس داده تا با شما تماس گرفته شود

محمد صالحی
محمد صالحی
یکشنبه 27 فروردین 1402

سلام وقت بخیر میشه بفرمایید هزینه ساخت اپلیکیشن اسنپ میخواستم بدونم

admin picture
پاسخ مدیر به محمد صالحی
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402

سلام دوست عزیز هزینه طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ از ماهی 1میلیون تومان در حالت اشتراکی و حداکثر 150 میلیون تومان در حالت اختصاصی می باشد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09154522751 تماس بگیرید

ولی علیزاده
ولی علیزاده
جمعه 1 اردیبهشت 1402

سلام وقت بخیر.بنده درمورد اپلیکیشن تاکسی انلاین سوالی داشتم هزینه کل یعنی راه اندازی چقدر هزینه میخواهد؟ یا شما پشتیبانی میکنید یاخیر؟.

admin picture
پاسخ مدیر به ولی علیزاده
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402

سلام دوست عزیز هزینه طراحی در حالت اشتراکی و اختصاصی متفاوته و بین 1م تا 150م میتونه باشه