10 اپلیکیشن برتر بازیافت زباله در سال 1402 ♻️

♻️ درحالی که سالانه بیش از270 میلیون تن زباله در جهان بازیافت می شود، در بسیاری از کشورهای جهان سوم ، هنوز مسئله ی تفکیک زباله امری همه گیر نشده است . جالب است بدانید ارزش بازیافت زباله در چین به عنوان بزرگترین واردکننده زباله را بالغ بر 40 میلیارد دلار دانسته اند

10 اپلیکیشن برتر بازیافت زباله

درحالی که سالانه بیش از270 میلیون تن زباله در جهان بازیافت می شود، در بسیاری از کشورهای جهان سوم ، هنوز مسئله ی تفکیک زباله امری همه گیر نشده است . جالب است بدانید ارزش بازیافت زباله در چین به عنوان بزرگترین واردکننده زباله را بالغ بر 40 میلیارد دلار دانسته اند .
متاسفانه صنعت بازیافت که یکی از پولساز ترین صنایع دنیاست در ایران شرایط ایده آلی ندارد و به مزایای بیشمار این طلای کثیف توجه نمیشود . زباله ها در ایران یا دفن میشوند و یا سوزانده میشوند و اغلب در طبیعت رها میشوند که تمامی این راه ها برای طبیعت مضراتی دارند.
بازیافت از هدر رفتن سرمایه های ملی و اتلاف انرژی جلوگیری میکند ،بهتر است برای صرفه جویی در انرژی و زمان ، تفکیک در مبدا صورت گیرد ،استارتاپ ها با هدف کمک به محیط زیست و حفظ سرمایه های کشور اقدام به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی بازیافت نموده اند که در ادامه به معرفی بهترین و پرطرفدارترین آنها میپردازیم .

ضرورت داشتن اپلیکیشن بازیافت

✔️ حفاظت از محیط زیست
✔️ جلوگیری از تخریب جنگل ها
✔️ کاهش مصرف آب
✔️ کاهش تولد گازهای گلخانه و آلودگی هوا
✔️ جلوگیری از اتلاف سرمایه های ملی
✔️ دریافت راحت بازیافت درب منزل
✔️ فروش و یا معاوضه زباله های خشک با کالاهای مورد نیاز
✔️ امکان حضور آنی ماموران دریافت زباله خشک در مناسبت های خاص (قبل از عید نوروز و ...)

مطالعه بیشتر:       اپلیکیشن های بازیافت به همراه لینک دانلود

بهترین و معتبرترین اپلیکیشن هایی که در ایران فعالیت دارند :

اپلیکیشن پاکو

اپلیکیشن جمع آوری پسماند پاکو،  یکی از جدیدترین سامانه های جمع آوری پسماند در مشهد است که برای جمع آوری پسماند های خشک و تفکیک شده از درب منزل یا محل‌کار طراحی و پیاده سازی شده است. از طریق این اپلیکیشن می توانید انواع پسماندهای خشک مانند کاغذ، کارتن، بطری، پلاستیک، نایلون، قوطی‌های فلزی و... را با قیمتی مناسب به فروش رسانید و از آن برای خود کسب درآمد داشته باشید.

از مزایای پاکو می توان به  امکان درخواست جمع آوری پسماند و تعیین زمانبندی، خرید از فروشگاه اپلیکیشن با اعتبار کیف پول، امکان ارسال پیام و تماس با پشتیبانی و جمع آوری امتیاز و استفاده از خدمات باشگاه مشتریان اشاره نمود. این اپلیکیشن در بازار بیش از 1000 نصب فعال و دارای امتیاز 4.8 می باشد.

اپلیکیشن اکو

اکو، یک اپلیکیشن ساده و کاربردی برای فروش پسماندهای خشک است که در شهرهای مشهد ، اراک ، نیشابور ، کاشمر،  طرقبه و شاندیز فعالیت می نماید. از طریق اپلیکیشن شما می توانید درخواست جمع آوری پسماند را ثبت نموده تا در زمان کم، پاکبان های اکو اقدام به جمع آوری پسماندها نمایند. این اپلیکیشن چند سالی است که در حال ارائه خدمات است و تاکنون بیش از 100هزار نصب فعال و امتیاز 3.4 در بازار می باشد.

اپلیکیشن بهروب

بهروب در شهر های کرج، اهواز، مشهد، همدان، قزوین، زنجان، زابل، لاهیجان، لنگرود، بندر انزلی، رشت و جم  راه اندازی شده است.  بعد از نصب این اپلیکیشن و ثبت درخواست ، راننده با شما تماس میگیرد و نسبت به جمع آوری ضایعات شما اقدام میکند .در اپ بهروب نیز امکان دریافت امتیاز از طریق تحویل پسماند وجود دارد . اپلیکیشن بهروب در حال حاضر 20 هزار نصب و امتیاز 3.1 را در بازار دارد.

اپلیکیشن کارو

اپلیکیشن جمع آوری پسماند کارو سامانه هوشمند جمع آوری و مدیریت پسماند های شهری به صورت کاملا هوشمند است. در این سامانه کاربران با تحویل زباله خشک و تر می‌توانند اعتبار دریافت کنند تنها کافی است در مرحله اول نوع و مقدار پسماند را مشخص نمایند و سپس با تعیین زمان و محل دقیق مراجعه خودرو پاکبان درخواست جمع‌آوری پسماند را ثبت کنند سپس نزدیک‌ترین پاکبان به سمت کاربران فرستاده می‌شود تا زباله‌های بازیافتی را از وی تحویل بگیرد و مبلغ پسماندهای خشک در کیف پول کاربر شارژ می شود. از طریق کیف پول کاربر می تواند درخواست برداشت وجه داده یا اقدام به خرید شارژ و پرداخت قبض نماید. اپلیکیشن کارو در حال حاضر در مشهد فعال می باشد.

اپلیکیشن جارو

جارو در حال حاضر در شهرهای تهران، شهریار، قم، گناوه ،کرج، هشتگرد، سهیلیه و بخش مرکزی ساوجبلاغ فعالیت می کند. کاربران می توانند درخواست جمع آوری پسماندهای خشک خود را در این اپلیکیشن با تعیین مکان منزل یا محل کار خود و تعیین مقدار پسماندها ثبت نمایند پاکبان های مسئول جمع آوری مطلع شده و جهت دریافت پسماند کاربر مراجعه کنند. پاکبان ها  ابتدا پسماندها را وزن و جمع آوری کرده و در پایان طبق مبلغ برآورد شده در اپلیکیشن ، هزینه را برای شما واریز می نمایند. اپلیکیشن جارو در حال حاضر بیش از 2000 نصب فعال و امتیاز 2.6 در بازار را دارد.

اپلیکیشن بن کار

اپلیکیشن جمع آوری و بازیافت پسماند خشک بُن‌کــار در حال حاضر در شهرستان تنکابن فعالیت دارد. این اپلیکیشن با هدف فرهنگ سازی و تشویق شهروندان به تفکیک زباله تر و خشک به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است. برای کار با این اپلیکیشن کافیست ابتدا زباله خشک را جدا کنید، سفارش جدید در بُن‌کار ثبت کنید و سپس زباله های خشک را تحویل دهید. با فروش پسماندهای خشک، کیف پول شما شارژ می شود که با آن می توانید از خدماتی مانند شارژ تلفن همراه و اینترنت ،مشارکت در خیریه ها و‌… استفاده کنید.

اپلیکیشن بازیست

اپلیکیشن بازیست در حال حاضر در شهر مشهد فعالیت دارد. در این اپلیکیشن هم مانند دیگر اپلیکیشن های بازیافت می توانید اقدام به ثبت درخواست جمع آوری پسماند نمایید. این اپلیکیشن در کافه بازار دارای 20 هزار نصب فعال و امتیاز 2.7 می باشد.

اپلیکیشن کلینزی

کلینزی سامانه آنلاین جمع آوری مواد بازیافتی در شهر بوشهر است که با ارائه راه حلی نوین قصد دارد تا به مردم کمک کند که به راحتی مواد بازیافتی خود را به چرخه بازیافت برسانند و از این راه کسب درآمد کنند. در کلینزی سعی شده است فرآیند ثبت جمع آوری به شکلی ساده پیاده سازی شود. این اپلیکیشن در حال حاضر دارای 2000 نصب و امتیاز 3.8 در بازار است.

اپلیکیشن جامبُد

با استفاده از نرم افزار جامبُد پسماند خشک تفکیک شده خود را در هر زمان و مکان مورد نظر تحویل دهید. در حال حاضر این نرم افزار در شهرستان های لنجان، نجف آباد، شاهین شهر، فولاد شهر، خمینی شهر، گلپایگان، مبارکه، زرین شهر و شهر اصفهان فعال می باشد. این اپلیکیشن دارای 2000 نصب و امتیاز 3.6 در بازار می باشد.

اپلیکیشن دورنریز

اپلیکیشن دورنریز در حال حاضر برای درخواست های جزئی در مناطق 22 گانه تهران و بار عمده (بالای 100 کیلو) کل استان تهران را سرویس دهی می کند. نحوه کار این اپلیکیشن به این صورت است که کاربران بعد از ثبت نام در اپ یا پنل مشتریان، درخواست خود را ثبت نموده سپس پیک دورنریز در زمان مقرر به آدرس شما آمده و ضایعات را در حضور شما توزین کرده و تحویل می‌گیرد و شما نیز این روند را در منوی در حال بررسی (در اپلیکیشن یا پنل مشتری)، تائید می‌کنید و مبلغ ضایعات به حساب کاربری اضافه شده که بلافاصله بعد از درخواست تسویه کاربر با ایشان تسویه صورت میگیرد. این اپلیکیشن بیش از 5000 نصب فعال و امتیاز 4.1 را در بازار دارد.

اپلیکیشن پاکار

سامانه هوشمند جمع آوری پسماند خشک پاکآر در حال حاضر در شهر یزد فعال است. این اپلیکیشن دارای 2000 نصب و امتیاز 2.9 در بازار است.

اپلیکیشن بازیافت زباله به صورت کلی شامل سه بخش 1_ اپلیکیشن کاربر 2_ اپلیکیشن پاکبان و   پنل مدیریت تحت وب است امکانات اپلیکیشن بازیافت:

☑️ ثبت نام با سیستم احراز هویت از طریق شماره موبایل
☑️ درخواست جمع آوری زباله با طی کردن چند مرحله
☑️ افزودن چندین آدرس جمع آوری زباله در یک حساب کاربری
☑️ بخش فروشگاه شامل محصولات و خدمات
☑️ نمایش بلاگ و مطالب آموزشی
☑️مشاهده موجودی کیف پول و لیست تراکنش های مالی
☑️ خرید آنلاین از فروشگاه های معتبر با اعتبار کیف پول
☑️ امکان ارسال پیام و تماس با پشتیبانی
☑️ دریافت پیام ها و اعلانات جدید به صورت نوتیفیکیشن
☑️ ثبت درخواست جمع آوری پسماند برای زمان آتی
☑️ ویرایش اطلاعات شخصی از قسمت پروفایل کاربر

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن بازیافت

شرکت طراحی اپلیکیشن بازیافت زباله

شرکت پیشگامان دامنه فناوری یکی از شرکت های برتر در حوزه برنامه نویسی است که تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن دارد. از ویژگی های مهم این شرکت می‌توان به مشاوره اختصاصی، تیم فنی باتجربه و کاربلد، نمونه کارهای باکیفیت، هزینه مقرون به صرفه، استفاده از تکنولوژی های به روز، قابل توسعه بودن، کدنویسی حرفه ای، یکسال پشتیبانی رایگان و قابل اجرا بودن اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید وios اشاره کرد.

شرکت پیشگامان با دو پروژه موفق طراحی و ساخت اپلیکشن بازیافت در حال حاضر آماده ارائه بهترین نمونه اپلیکیشن بازیافت بر طبق جدیدترین استانداردها و تکنولوژی روز دنیا می باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن بازیافت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✍️ چرا شرکت طراحی سایت پیشگامان دامنه فناوری ؟ ☰ 15 سال سابقه فعالیت + بیش از 500 مشتری ☰ پیاده سازی طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ☰ مدیریت سریع و آسان سایت بدون نیاز به داشتن دانش فنی ☰ تحویل سریع + قیمت مناسب + بهینه سازی و سئو اولیه ☰ قابلیت نمایش بر روی موبایل (ریسپانسیو) ☰ دوره های آموزش سئو و بازاریابی دیجیتال اولیه رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
♻️ طراحی اپلیکیشن بازیافت با زیرساخت قدرتمند پیشگامان ✒️ دارای سه بخش مدیریت سیستم، اپلیکیشن کاربر و اپلیکیشن ناوگان ✒️ دارای کیف پول داخلی با امکان خرید از فروشگاه ✒️ امکان افزودن چندین آدرس در یک حساب کاربری ✒️ امکان ارسال پیام و تماس با مرکز پشتیبانی ✒️ ثبت درخواست جمع آوری پسماند برای روزهای آتی ✒️ ثبت نام آسان با احراز هویت از طریق شماره موبایل ✒️ زیرساخت امن و سریع ✒️ هزینه طراحی مناسب به همراه یکسال پشتیبانی ✒️ دارای چندین مورد نمونه کار طراحی شده ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر