15 اپلیکیشن برتر خدماتی و نظافتی در سال 1403

در گذشته برای دریافت سرویس های خدماتی مجبور به خرید روزنامه و چک کردن صفحه نیازمندی های بودیم تا بتوانیم با موسسات مختلف تماس بگیریم و درخواست خود را ثبت کنیم. اما امروزه دیگر چنین نیست و به لطف توسعه اپلیکیشن های مختلف به راحتی می توانیم تمامی کارهای خود را تنها با لمس چند گزینه و به صورت آنلاین انجام دهیم.

بهترین اپلیکیشن های خدماتی در سال 1403

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که به دنبال نیروی نظافتی و خدماتی بوده اید ولی نمی دانستید که باید به کجا مراجعه کنید یا حتی می خواستید که یخچال خود را تعمیر و یا دیوار خانه را رنگ کنید و برای پیدا کردن آدم مختصص این کار به مشکل برخورده اید. البته مشکل فقط در پیدا کردن فرد متخصص نیست، بلکه اعتماد کردن به افراد ناشناس و سپردن کار به آن ها بسیار دشوار است. در کنار تمامی این موارد، می توان مشکل مشخص نبودن هزینه را نیز مشخص کرد. معمولا کسانی که تجربه استفاده از خدمات نظافتی، تعمیراتی و … نداشته اند از هزینه معمول چنین کار هایی اطلاع ندارند و ممکن است به دلیل آشنا نبودن، مبالغ زیاد از حد از آن ها اخذ شود.

بهترین اپلیکیشن های خدماتی

در گذشته برای دریافت سرویس های خدماتی مجبور به خرید روزنامه و چک کردن صفحه نیازمندی های بودیم تا بتوانیم با موسسات مختلف تماس بگیریم و درخواست خود را ثبت کنیم. اما امروزه دیگر چنین نیست و به لطف توسعه اپلیکیشن های مختلف خدماتی به راحتی می توانیم تمامی کارهای خود را تنها با لمس چند گزینه و به صورت آنلاین انجام دهیم. 
در این مقاله قصد داریم 15 اپلیکیشن خدماتی و نظافتی محبوب و موفق را به شما معرفی کنیم تا به آسانی و بدون هر دغدغه ای کارهای خود را انجام دهید.

مطالعه بیشتر:       نحوه راه اندازی و کسب درآمد از طریق وب سایت

نام اپلیکیشن خدماتی که ارائه می دهد شهرهای ارائه خدمات میزان نصب و امتیاز کاربران
اپلیکیشن خدماتی آچاره خدمات نظافت، شستشو، تعمیرات، برقکاری، لوله کشی، پرستاری، خدمات زیبایی و سلامت، دکوراسیون تهران، تبریز، ایلام، بوشهر، ارومیه، اصفهان، ساری، کرج، زاهدان، شهرکرد، مشهد، شیراز، قزوین، قم، سنندج، کرمانشاه، رشت، خرم‌آباد، اراک، جزیره کیش، همدان، یزد، کرمان 500 هزار نصب - امتیاز 4.6
اپلیکیشن خدماتی استادکار خدمات نظافت و شستشو، حمل بار و اسباب‌کشی، خدمات تاسیسات و تزئینات ساختمانی، سرویس و تعمیر لوازم منزل تهران ، کرج ، اصفهان و پردیس 200.000 نصب - امتیاز 4.5
اپلیکیشن خدماتی سنجاق 200 خدمت مختلف ۷۰ شهر ایران 100.000 نصب - امتیاز 4.5
اپلیکیشن خدماتی خدمت ازما خدمات نظافتی، کارواش، تعمیرات، پرستاری 45 شهر در ایران 200.000 نصب - امتیاز 4.8
اپلیکیشن خدماتی هوم سرویز 400 نوع خدمات مختلف کرج، مشهد، اصفهان و شیراز 20.000 نصب - امتیاز 4.2
اپلیکیشن خدماتی پلاک نظافت منزل، خشکشویی، کارواش، سرویس خودرو، خدمات ساختمانی، خدمات الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی و آزمایش تهران، کرج، رشت ، تبریز، ارومیه، شیراز، اصفهان 20.000 نصب - امتیاز 3
اپلیکیشن خدماتی سرویسکاران نصب، سرویس و تعمیرات در محیط‌های خانگی و اداری تهران نامشخص
اپلیکیشن خدماتی اسپارد نظافت و خدمات منزل تهران، کرج 20.000 نصب - امتیاز 4.2
اپلیکیشن خدماتی اینکاره نظافت، نظافت منزل، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، کارواش تهران، کرج 20.000 نصب امتیاز 2.4
اپلیکیشن خدماتی پین ورک نظافت منزل تا کارواش سیار تهران، کرج 5000 نصب و امتیاز 4.5

اپلیکیشن خدماتی آچاره

آچاره یکی از محصولات پلتفرمی شرکت دانش‌بنیان ساناگسترسبز است که در سال 1395 هجری شمسی، توسط سه تن از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف تاسیس شد. آچاره این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر خدمتی را که در منزل مورد نیازشان است از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز سفارش دهند. این خدمات از نظافت و پذیرایی گرفته تا بازسازی و دکوراسیون منزل را شامل می شوند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه آچاره :
✔️ ارائه انواع خدمات نظافت، شستشو، تعمیرات، برقکاری، لوله کشی، پرستاری، خدمات زیبایی و سلامت، دکوراسیون و ….
✔️ دارای بیش از 256 سرویس متنوع
✔️ دسترسی سریع و راحت به متخصصین حرفه ای و آزموده شده
✔️ تمامی متخصصین دارای گواهی معتبر و عدم سوء پیشینه و اعتیاد هستند.
✔️ انتخاب مختصصین با توجه به سطح تخصص و امتیاز آن ها
✔️ امکان پرداخت به صورت نقدی یا از طریق اپلیکیشن
✔️ امنیت بالا و پشتیبانی شبانه روزی
✔️ فعالیت در شهر های تهران، تبریز، ایلام، بوشهر، ارومیه، اصفهان، ساری، کرج، زاهدان، شهرکرد، مشهد، شیراز، قزوین، قم، سنندج، کرمانشاه، رشت، خرم‌آباد، اراک، جزیره کیش، همدان، یزد، کرمان

دانلود اپلیکیشن آچاره

اپلیکیشن خدماتی آچاره

اپلیکیشن خدماتی استادکار

استادکار بازار آنلاین خدمات است؛ مکانی برای یافتن متخصصان قابل اعتماد . با درخواست آنلاین خدمات از استادکار و دسترسی همیشگی به افراد متخصص و تعمیرکارن حرفه‌ای، تجربه‌ متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت خدمات منزل، ساختمان و خودرو را تجربه خواهید کرد. این اپلیکیشن مشکل دسترسی به متخصصان خدمات را برطرف می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و ایجاد رقابت سالم بین متخصصان، موجب رضایت خاطر شما خواهد شد. درخواست تمامی خدمات مربوط به منزل و محل کار از استادکار امکان‌پذیر است. برای سفارش آنلاین خدمات نظافت و شستشو، حمل بار و اسباب‌کشی، خدمات تاسیسات و تزئینات ساختمانی، سرویس و تعمیر لوازم منزل، خدمات مربوط تعمیر و نگهداری خودرو و بسیاری از خدمات دیگر می‌توانید از استادکار کمک بگیرید. استادکار در حال حاضر در شهرهای تهران ،  کرج ، اصفهان و پردیس  فعال است و به زودی حوزه فعالیت خود را به سراسر ایران گسترش می‌دهد.

ویژگی‌های اپلیکیشن استادکار عبارتند از

 ✔️ دسترسی همیشگی به متخصصان قابل اعتماد و خوش‌نام
 ✔️ مشاوره و کارشناسی رایگان برای بسیاری از خدمات
 ✔️ شفافیت قیمت‌ها و هزینه‌های دریافت خدمات
 ✔️ انتخاب آگاهانه متخصصان بر اساس امتیاز و نظر کاربران دیگر
 ✔️ بخشی از خدمات استادکار عبارتند از: نقاشی ساختمان، بازسازی ساختمان ، خدمات بنایی ، کاشی و سرامیک‌کاری ، اجرای سقف کاذب، کابینت‌سازی، تعمیر مبلمان، تعمیر سرویس خواب، ساخت کمد دیواری و تمامی خدمات نجاری، اسباب‌کشی و حمل اثاثیه، خدمات حمل بار جزئی، خدمات نظافت منزل ، نظافت ساختمان، قالیشویی، مبل شویی، تخلیه‌چاه و لوله بازکنی ، لوله‌کشی آب و فاضلاب ، تعمیر پکیج ، تعمیر آبگرمکن ، سیم‌کشی و برق‌کاری ، آهنگری و جوشکاری

دانلود اپلیکیشن استادکار

اپلیکیشن خدماتی استادکار

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی سنجاق

سنجاق با تلاش برای شکل دادن به یک بازار آنلاین برای خدمات و با تاکید بر دانش فنی و بهینه‌سازی فرایند انتخاب متخصصان خدمات متنوع کار خود را در روزهای پایانی بهار سال 1396 آغازکرده‌است. هدف سنجاق پیش از هر چیز بسترسازی مناسب برای ارائه قیمت‌های رقابتی، ایجاد فضای مساعد برای مقایسه و انتخاب آگاهانه و همچنین ایجاد دو ارزش امنیت و اعتماد بیشتر برای مشتریان می‌باشد. اپلیکیشن و سایت سنجاق، در نزدیک به ۷۰ شهر ایران فعال است و با پیوستن هر روزه متخصصین، شهرهای بیشتری در حال فعال شدن هستند. در اپلیکیشن خدماتی سنجاق مثل هر بازار دیگری اول می توانید در زمانی کوتاه از چند متخصص قیمت بگیرید و بعد با مقایسه متخصصین و شرکت های فعال در این بازار، متخصص مناسب را برای انجام کار خود انتخاب کنید.. 
اپلیکیشن خدمات منزل سنجاق به ساده ترین شکل ممکن اطلاعات شرکت ها و متخصصان را در اختیار شما قرار می دهد تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید. شما علاوه بر اطلاعات و نمونه کار متخصصین، به نظر مشتریان قبلی هم دسترسی دارید تا بتوانید با اطمینان بیشتری متخصص مناسب را انتخاب کنید. 

دانلود اپلیکیشن سنجاق

اپلیکیشن خدماتی سنجاق

اپلیکیشن خدماتی خدمت ازما

خدمت از ما بازار آنلاین خدمات است، مکانی برای یافتن متخصصان مورد اطمینان. با سفارش آنلاین خدمات در خدمت از ما همیشه به افراد متخصص دسترسی دارید و تجربه‌ای متفاوت از دریافت خدمات (خدمات نظافتی، کارواش، تعمیرات، پرستاری و ...) خواهید داشت. اپلیکیشن خدمت از ما دسترسی به متخصصان خدمات را آسان می کند. در بازار خدمت از ما برای هر خدمت که نیاز دارید، از متخصصان در کوتاه ترین زمان قیمت بگیرید. سوابق متخصصین، پیشنهاد قیمت و نظر مشتریان قبلی را ببینید و هوشمندانه انتخاب کنید.
خدمات در این اپلیکیشن به چند دسته تقسیم می شود از جمله : خانه، نظافت،  تاسیسات، زیبایی ساختمان، دیجیتال،حمل و نقل، حیوانات و آموزش. اپلیکیشن خدمت از ما بازار آنلاین خدمات است، که بیش از 650 خدمت فعال دارد و این خدمات رو به افزایش است.

دانلود اپلیکیشن خدمت ازما

اپلیکیشن خدماتی خدمت ازما

اپلیکیشن خدماتی هوم سرویز

اپلیکیشن هوم سرویز به عنوان یک پلتفرم خدماتی  در محل از دی ماه سال 1395 فعالیت خود را شروع کرد و در حال حاضر با ارایه بیش از 400 نوع خدمات مختلف در حال خدمات رسانی به شهروندان عزیز تهرانی می باشد و به زودی فعالیت خود را در شهرهای کرج، مشهد، اصفهان و شیراز شروع خواهد کرد.
‏‏این پلتفرم به‌ عنوان یک بازار آنلاین خدمات طراحی شده است که در آن، هر شخصی بتواند برای انجام کارهای موردنیازش، افراد مطمئن، معتمد و توانمند را پیدا کند. از سوی دیگر بستری برای افراد و سرویس‌دهنده‌ها فراهم آمده است تا خدمات خود را به بهترین شکل معرفی و عرضه کنند. هوم‌سرویز یک حلقه ارتباطی مناسب و مورد اطمینان بین مشتریان و متخصصان متعهد و حرفه‌ای است.

دانلود اپلیکیشن هوم سرویز

اپلیکیشن خدماتی هوم سرویز

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی

اپلیکیشن خدماتی پلاک

شرکت پلاک (فناوران خدمت محور صبا) با شعار «خدمات در پلاک شما» و ارائه یک پلتفرم خدماتی آنلاین، دسترسی به سرویس‌هایی نظیر نظافت منزل، خشکشویی، کارواش، سرویس خودرو، خدمات ساختمانی، خدمات الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی و آزمایش را در محل شما امکان‌پذیر می‌کند. خدمات دهنگانی که با پلاک همکاری دارند از بین نیروهای متخصص انتخاب شده و با توجه به امتیازاتی که از مشتریان قبلی گرفته اند ، در اولویت ارائه سفارش جدید هستند .

دانلود اپلیکیشن پلاک

اپلیکیشن خدماتی پلاک

اپلیکیشن خدماتی سرویسکاران

سرویسکاران در حوزه امور خدماتی مانند نصب، سرویس و تعمیرات در محیط‌های خانگی و اداری فعال است. تعمیر و سرویس پکیج، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، برقکاری و خدمات تاسیساتی از جمله حوزه‌های فعالیت این مجموعه محسوب می‌شوند. برای محاسبه هزینه، تعمیرکاران باید به منزل کابران مراجعه و با بررسی حدود کار، دستمزد را مشخص کنند.
رتبه این سایت در سه ماه گذشته افزایش داشته اما از نظر تعداد صفحات بازدید شده در هر بار ورود به سایت و میانگین زمان ماندن کاربر در سایت رو به بهبود بوده است. کاربران، اپلیکیشن سرویسکاران را تا کنون بیش از هزار بار از کافه بازار دانلود کرده‌اند و میزان رضایت آنها 3،4 است.

دانلود اپلیکیشن سرویسکاران

اپلیکیشن خدماتی سرویسکاران

مطالعه بیشتر:       آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟

اپلیکیشن خدماتی اسپارد

اسپارد در حال حاضر معتبرترین سامانه هوشمند نظافت و خدمات منزل در تهران و کرج است که تقاضای مشتریان را با اتصال سریع به بهترین متخصص آموزش‌دیده و تاییدهویت‌شده پاسخ می‌دهد. از جمله مزایای پلتفرم اسپارد می‌توان به دسترسی سریع و شبانه‌روزی به خدمات، امنیت، کیفیت، پرداخت آنلاین و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی اشاره کرد.
اسپارد چه خدماتی ارائه می دهد؟ نظافت و پذیرایی ، نصب و تعمیر لوازم خانه، لوله کشی، خدمات برق و تلفن، سرمایشی و گرمایشی، خدمات زیبایی، خدمات ساختمانی،طراحی دکوراسیون، جابه جایی و حمل بار، پزشکی و پرستاری

دانلود اپلیکیشن اسپارد

اپلیکیشن خدماتی اسپارد

اپلیکیشن خدماتی اینکاره

اینکاره ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا هـر خـدمتی که مورد نیازشان است، اعم از نظافت، نظافت منزل، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، کارواش و غیره را از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند. نـیروهــای خــدماتی و کارگرهای نظافت دارای گـواهی عــدم سـوء پـیشینه و عــدم اعــتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تأیید صلاحیت اینکاره عبور کرده‌اند تا شـما بتوانید به آنها اعتماد کنید.

دانلود اپلیکیشن اینکاره

اپلیکیشن خدماتی اینکاره

اپلیکیشن خدماتی پین ورک 

با پین ورک ، سامانه آنلاین خدمات منزل ، می توانید تمامی کارهای خود از نظافت منزل تا کارواش سیار و... را در این پلتفرم درخواست کنید. واحد گزینش پین ورک، سوابق، مدارک و صلاحیت متقاضیان را بررسی می نماید و پس از احراز هویت و صلاحیت، برای ارایه خدمات با بالاترین استاندارد و بهترین کیفیت، تمامی دوره های لازم را برای متخصصین هر بخش برگزار می نماید. پین ورک در حال حاضر در تهران و کرج فعال بوده و به زودی در تمامی شهرهای ایران فعالیت می نماید.

دانلود اپلیکیشن پین ورک

 اپلیکیشن خدماتی پین ورک

اپلیکیشن خدمات منزل کارباما

اپلیکشین کارباما در شهر بندرعباس در زمینه ارائه خدمات نظافت، لوله کشی، تعمیر لوازم خانگی، کولر گازی و ۴۱ خدمت دیگر مشغول به فعالیت می باشد.  ثبت سفارش خدمات در کارباما کاملا رایگان است و با صرف زمان کمتر از یک دقیقه، می‌توانید ثبت سفارش کرده و متخصصین مورد نیاز برای شما اختصاص داده شده و در روز و ساعت مورد نظر به محل اعزام می‌شوند و خدمت خواسته شده را انجام می‌دهند.

اپلیکیشن کارباما دارای 10 هزار نصب فعال در کافه بازار بوده و دارای امتیاز 3.7 از سوی کاربران می باشد.

دانلود اپلیکیشن کارباما

اپلیکیشن خدمات منزل کارباما

اپلیکیشن درخواست خدمات نظافت و نظافتچی نظیف

اپلیکیشن نظیف برای انجام کارهای نظافت منزل و شرکت در تهران فعالیت می کند.در این اپلیکیشن امکان نظافت بصورت ساعتی و کنترات، انتخاب کارگر، امکان مشاهده زمان های خالی هر کارگر وجود دارد.

این اپلیکیشن دارای 10 هزار نصب فعال و امتیاز 4.6 در کافه بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن نظیف

اپلیکیشن درخواست خدمات نظافت و نظافتچی نظیف

اپلیکیشن خدمات منزل سرویک

سِرویک حدود 70 خدمت متنوع از سرویس‌های نظافت تا تعمیرات را به کاربران در شهر تهران ارائه می دهد. از ویژگی‌های سِرویک می‌توان به مواردی همچون شفاف بودن قیمت ها، نمایش زمان کاری نیروها به‌صورت آنلاین، امکان لغو سفارش، امکان ثبت سفارش نظافت راه‎پله و مشاعات به‎صورت کنتراتی، امکان ارائه خدمات نظافت VIP ، انتخاب نیروی موردعلاقه بر اساس امتیاز و نظر کاربران اشاره نمود.

برخی از خدمات این اپلیکیشن عبارتند از خدمات نظافت منزل و محل کار، خدمات پرستاری از کودک و سالمند، تشریفات و پذیرایی مراسم، اعزام نیروی جابه‏جایی برای اثاث‎کشی، مبل‌شویی و موکت‌‎شویی، خدمات تأسیساتی، لوله بازکنی و تخلیه چاه و خدمات بازسازی تعمیرات ساختمان ارائه می دهد.

اپلیکیشن سرویک دارای بیش از 20 هزار نصب فعال و امتیاز 4.4 توسط کاربران در کافه بازار است.

دانلود اپلیکیشن سرویک

اپلیکیشن خدمات منزل سرویک

اپلیکیشن فن باز

این اپلیکیشن خدمات نظافت، باربری، تاسیسات و تعمیرات را در شهرهای تهران، مشهد و کرج ارائه می دهد. خدماتی که در فن باز ارائه می شود عبارتند از نظافت منزل ومحل کار، نظافت ساختمان های تازه ساخته شده، مبل شویی، قالیشویی، تعمیرات لوازم خانگی ، امور تاسیساتی و  کلیه ی خدمات فنی.

اپلیکیشن فن باز دارای 1000 نصب فعال و امتیاز 5 در کافه بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن فن باز

اپلیکیشن فن باز

اپلیکیشن آمیار24

آمیار24، یک پلتفرم خدمات آنلاین در شهر قم است که در زمینه های نظافت و شستشو، تعمیرات لوازم خانگی، بازسازی و دکوراسیون ارائه خدمات می دهد.

این اپلیکیشن بیش از 10 هزار نصب و امتیاز 3.4 را در کافه بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن آمیار 24

اپلیکیشن آمیار24

طراحی اپلیکیشن خدماتی  طراحی اپلیکیشن خدماتی 

اکثر ما در موقعیتی قرار گرفته ایم که در آن لحظه نیاز به یک نفر ارائه کننده خدمات داشته ایم، خدماتی مانند رفع خرابی، تعمیرات، نظافت، برقکاری، لوله کشی، پرستاری، باغبانی و چندین مورد دیگر. اولین کار در اینگونه مواقع مراجعه به تلفن همراه و جستجو در اینترنت برای یافتن شخصی که بتواند مشکل بوجود آمده را رفع نماید. در اپلیکیشن خدماتی شرکت پیشگامان، این امکان برای کاربران فراهم گردیده تا بتوانند هر خدمتی را که در منزل یا محل کارشان مورد نیاز است را از طریق سایت و یا اپلیکیشن به سادگی سفارش دهند، این خدمات از نظافت منزل و پذیرایی مجلس گرفته تا بازسازی و تغییر دکوراسیون، رفع خرابی های برق و لوله کشی را می تواند شامل شود.

تمرکز اصلی اپلیکیشن خدماتی بر روی رفع دغدغه‌های مربوط به خدمات منزل و محل کار، ارائه خدمات در ساعت و هر روز و همچنین خدمت رسانی سریعتر به کاربران است. در اپلیکیشن خدماتی امکان ثبت نظر، امتیازدهی و همچنین ارسال پیام به مدیر سیستم نیز فراهم گردیده است.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان
ادامه
☑️ طراحی اپلیکیشن خدمات نظافتی ☴ مناسب برای شرکت های نظافتی و خدماتی ☴ عضویت آسان کاربر و نیروی کار ☴ سیستم نرخ دهی هوشمند و پویا ☴ دارای پنل مدیریت، اپ کاربر و اپ نیروی کار ☴ پیاده سازی در بستر اندروید، iOS و PWA ☴ دارای کیف پول داخلی و درگاه پرداخت ☴ طراحی رابط کاربری اختصاصی ☴ یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
ادامه
⛏️ طراحی اپلیکیشن خدماتی سفارشی ⚙️ کدنویسی و طراحی UI/UX اختصاصی ⚙️ سیستم مدیریت ساده و پیشرفته ⚙️ عضویت آسان کاربر و نیروی کار ⚙️ سیستم نرخ دهی هوشمند و پویا بر اساس خدمات ⚙️ نمایش اطلاعات سرویسکار به مشتری ⚙️ نمایش مشتری بر روی نقشه به خدمات دهنده ⚙️ پیاده سازی در بستر اندروید ، iOS و وب اپلیکیشن ⚙️ روش های متنوع پرداخت هزینه ⚙️ یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر

کیوان محمدی اصیل
کیوان محمدی اصیل
پنجشنبه 16 آذر 1402

عالی