10 اپلیکیشن برتر خرید بلیط در سال 1402 ✈️

10 اپلیکیشن برتر خرید بلیط در سال 1402 ✈️

ما در این مقاله به معرفی 10 نرم افزار برتر موبایلی خرید بلیط پرداخته ایم، معیار معرفی اپلیکیشن ها توسط ما میزان نصب و امتیاز کاربران است، برای سهولت دسترسی و دانلود این اپلیکیشن ها لینک دانلود آنها از بازار نیز قرار داده شده است.

10 اپلیکیشن برتر خرید بلیط

با فراگیر شدن ارائه خدمات آنلاین، صنعت گردشگری نیز دچار تحولات گسترده ای شده است، اکنون کمتر کسی را می توان یافت که برای خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به آژانس های مسافرتی حضوری مراجعه کند. ما در این مقاله به معرفی 10 نرم افزار برتر موبایلی خرید بلیط پرداخته ایم، معیار معرفی اپلیکیشن ها توسط ما میزان نصب و امتیاز کاربران است، برای سهولت دسترسی و دانلود این اپلیکیشن ها لینک دانلود آنها از بازار نیز قرار داده شده است.

1- اپلیکیشن علی بابا

اپلیکیشن علی بابا یک اپلیکیشن جامع خرید بلیط است که از طریق آن می توان بلیط هواپیما ، بلیط قطار ، بلیط اتوبوس ، رزرو هتل و خرید تور را انجام داد. از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به پشتیبانی 24 ساعته، خرید بلیط تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی، خرید بلیط تمامی قطارها و اتوبوس های بین شهری و همچنین رزرو هتل داخلی و خارجی، تقویم قیمتی، تابلو پرواز فرودگاه ها، استرداد بلیط، گزارشات خرید بلیط و راهنمای سفر  را اشاره نمود. اپلیکیشن علی بابا رتبه اول را از نظر دانلود در بین تمامی نرم افزارهای خرید بلیط در کشور دارد. این اپلیکیشن در حال حاضر بیش از 3 میلیون کاربر و امتیاز 4.6 را در بازار دارد.

اپلیکیشن علی بابا

دانلود اپلیکیشن علی بابا از بازار

2- اپلیکیشن مستر بلیط

از طریق مستربلیط می توانیم خرید آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس و همچنین رزرو هتل، سواری دربست ، ویلا و اقامتگاه را انجام داد. از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به امکان کنسلی بلیط، پشتیبانی 24 ساعته، مقایسه قیمت بلیط ها، پیشنهاد مسیر جایگزین در صورت عدم وجود بلیط به مقصد مورد نظر و خرید بدون ثبت نام را اشاره نمود. این اپلیکیشن رتبه دوم را از نظر تعداد نصب در کشور دارد و در حال حاضر بیش از یک میلیون نصب و امتیاز 4.4 را در بازار دارد.

اپلیکیشن مستر بلیط

دانلود اپلیکیشن مستربلیط از بازار

3- اپلیکیشن سفرمارکت

اپلیکیشن سفرمارکت یک نرم‌افزار کاربردی است که می‌تواند خدمات سفر از جمله خرید بلیط هواپیما و تور را با امکان مقایسه‌ و انتخاب از میان آژانس‌ها و سایت‌های گوناگون به شما ارائه دهد. از ویژگی های اپلیکیشن سفرمارکت می توان به امکان مقایسه قیمت ها، خرید انواع بلیط چارتری، رزرو هتل در سراسر دنیا، خرید تورهای داخلی و خارجی، اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه را اشاره نمود. اپلیکیشن سفرمارکت در حال حاضر بیش از 500 هزار نصب فعال و امتیاز 4.1 را در کافه بازار دارد.

اپلیکیشن سفرمارکت

دانلود اپلیکیشن سفر مارکت از بازار

4- اپلیکیشن سپهر 360

برنامه سپهر 360 يک موتور جست و جو برای خرید بلیط هواپیما است و در فروش بليط هواپیما دخالتی ندارد، از اين رو بليط هواپیمای خود را بدون هیچ گونه افزایش نرخ و کارمزد از سپهر 360 می‌توانید تهیه کنید. در اپلیکیشن سپهر 360 حدود 400 آژانس هواپیمایی و بیش از 40 ايرلاين را در جست و جوی خود برای نمایش به ارائه می‌دهد. ویژگی اصلی این اپلیکیشن خرید بدون واسطه از چارتر کنندگان اصلی پروازها و نمایندگان فروش ايرلاين ها است. این اپلیکیشن بیش از 500 هزار نصب فعال و امتیاز 4.7 را در کافه بازار دارد.

اپلیکیشن سپهر 360

دانلود اپلیکیشن سپهر 360 از بازار

5- اپلیکیشن فلایتیو

فلایتیو اپلیکیشنی برای خرید بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل است. از ویژگی های فلایتیو می توان به جستجوگر سریع بلیط، پشتیبانی 24 ساعته، خرید بلیط هواپیما از تمام ایرلاین های داخلی و خارجی و استرداد وجه اشاره نمود. این اپلیکیشن دارای 200 هزار نصب و امتیاز 3.7 در بازار می باشد.

اپلیکیشن فلایتیو

دانلود اپلیکیشن فلایتیو از بازار

6- اپلیکیشن اسنپ تریپ

در اپلیکیشن اسنپ تریپ تمامی خدمات و سرویسهای مورد نیاز برای سفر را در یک اپلیکیشن خواهید داشت. امکان رزرو هتل های داخلی و خارجی، خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، خرید بلیط اتوبوس و خرید بلیط قطار در این اپلیکیشن وجود دارد. از ویژگی های اپلیکیشن اسنپ تریپ می‌توان به امکان پرداخت از طریق درگاه بانک و یا بصورت اعتباری، خرید و رزرو کاملا آنلاین، پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام طول هفته و امکان کنسلی آنلاین اشاره نمود. این اپلیکیشن دارای 200 هزار نصب و امتیاز 3.9 در بازار است.

اپلیکیشن اسنپ تریپ

دانلود اپلیکیشن اسنپ تریپ از بازار

7- اپلیکیشن تی چارتر

با برنامه تی چارتر می توان بلیط هواپیما و قطار و رزرو هتل را به سادگی انجام داد. در این اپلیکیشن قیمت ها تا 60 روز آینده نمایش داده می شود. این اپلیکیشن دارای 200 هزار نصب فعال و امتیاز 4.6 در بازار است.

اپلیکیشن تی چارتر

دانلود اپلیکیشن تی چارتر از بازار

8- اپلیکیشن چارتر آنلاین

چارتر آنلاین، سامانه فروش آنلاین بلیط چارتر کلیه پروازهای داخلی و خارجی بدون نیاز به ثبت نام می باشد. در چارتر آنلاین شما می توانید به سادگی از پروازهای مورد نظرتان اطلاع پیدا کرده، قیمت ها را مقایسه نموده و به صورت آنلاین بلیت هواپیمای مورد نظر را خرید نمایید و همان لحظه بلیط خود را تحویل بگیرید. اپلیکیشن چارتر آنلاین دارای بیش از 50 هزار نصب و امتیاز 4.6 در بازار می باشد.

اپلیکیشن چارتر آنلاین

دانلود اپلیکیشن چارتر انلاین از بازار

9- اپلیکیشن قاصدک 24

با اپلیکیشن قاصدک24 می‌توان انواع بلیط مسافرتی و رزرو هتل را انجام داد. علاوه بر امکان خرید بلیط می توان برای مقاصد خارجی اقدام به خرید بیمه مسافرتی نمود. از ویژگی های قاصدک 24 می توان به امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های داخلی، خرید بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس، اجاره خودرو در ترکیه، رزرو هتل و صدور آنی بیمه نامه مسافرتی برای مقاصد خارجی را اشاره نمود. این اپلیکیشن دارای 100 هزار نصب فعال و امتیاز 4 در بازار می باشد.

اپلیکیشن قاصدک 24

دانلود اپلیکیشن قاصدک 24 از بازار

10- اپلیکیشن رسپینا 24

از طریق اپلیکیشن رسپینا 24 می توان اقدام به خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، رزرو هتل و رزرو تور نمود. مهمترین ویژگی رسپینا 24 پوشش کامل بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی و تمامی مسیرهای قطار و اتوبوس داخلی است. رسپینا 24 دارای بیش از 50 هزار نصب و امتیاز 4.4 در بازار می باشد.

اپلیکیشن رسپینا 24

دانلود اپلیکیشن رسپینا 24 از بازار

نکته مهم: تعداد اپلیکیشن های موجود در بازار بیش از 30 مورد است که به علت تعداد نصب کم و یا امتیاز پایین کاربران در این لیست آورده نشده است. اگر شما هم تجربه خرید خوبی از استفاده اپلیکیشن های خرید بلیط دارید در بخش نظرات عنوان کنید.

در صورتیکه تمایل به طراحی اپلیکیشن در زمینه خرید بلیط و تور و همچنین اپلیکیشن جامع گردشگری با ویژگی های خاص هستید با ما تماس بگیرید.

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✈️ طراحی اپلیکیشن خرید بلیط , تور و رزرواسیون هتل : ♦️ دارای سیستم مدیریت مرکزی و سیستم مجزای مدیریت همکاران ♦️ ارائه سیستم به صورت وایت لیبل به همکاران ♦️ امکان اتصال به کلیه وب سرویس های داخلی و خارجی ♦️ امکان خرید کاربر از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS) ♦️ امکان اتصال به درگاه های بانکی و ارزی ♦️ دارای سیستم تیکتینگ پیشرفته ( چت آنلاین , ارسال فایل , ارسال پیام صوتی ) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✈️ پیشگامان دامنه فناوری، ارائه دهنده کامل زیرساخت خدمات گردشگری ☄️ساخت اپلیکیشن خرید و رزرو بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس ☄️ ساخت اپلیکیشن رزرو هتل، اقامتگاه ☄️ ساخت اپلیکیشن معرفی مکان های گردشگری، رستوران‌ها، مکان های تفریحی و ... ☄️ ساخت اپلیکیشن فروش تورهای مسافرتی ☄️ و امکان ارائه خدمات اختصاصی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر