10 اپلیکیشن برتر خرید بلیط در سال 1403

ما در این مقاله به معرفی 10 نرم افزار برتر موبایلی خرید بلیط پرداخته ایم، معیار معرفی اپلیکیشن ها توسط ما میزان نصب و امتیاز کاربران است، برای سهولت دسترسی و دانلود این اپلیکیشن ها لینک دانلود آنها از بازار نیز قرار داده شده است.

10 اپلیکیشن برتر خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس با لینک دانلود

با فراگیر شدن ارائه خدمات آنلاین، صنعت گردشگری نیز دچار تحولات گسترده ای شده است، اکنون کمتر کسی را می توان یافت که برای خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به آژانس های مسافرتی حضوری مراجعه کند. ما در این مقاله به معرفی 10 نرم افزار برتر موبایلی خرید بلیط پرداخته ایم، معیار معرفی اپلیکیشن ها توسط ما میزان نصب و امتیاز کاربران است، برای سهولت دسترسی و دانلود این اپلیکیشن ها لینک دانلود آنها از بازار نیز قرار داده شده است.

1- اپلیکیشن علی بابا: خرید بلیط ، رزرو هتل و تور

اپلیکیشن علی بابا یک اپلیکیشن جامع خرید بلیط است که از طریق آن می توان بلیط هواپیما ، بلیط قطار ، بلیط اتوبوس ، رزرو هتل و خرید تور را انجام داد. از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به پشتیبانی 24 ساعته، خرید بلیط تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی، خرید بلیط تمامی قطارها و اتوبوس های بین شهری و همچنین رزرو هتل داخلی و خارجی، تقویم قیمتی، تابلو پرواز فرودگاه ها، استرداد بلیط، گزارشات خرید بلیط و راهنمای سفر  را اشاره نمود.

یکی از ویژگی های بارز پلتفرم علی بابا، بخش بلاگ یا کتاب سفر آن است، به جرات می توان گفت تیم علی بابا با استراتژی خوب تولید محتوای خوب، راهنمای کامل گردشگری را برای انواع مقاصد ارائه داده است. اپلیکیشن علی بابا رتبه اول را از نظر دانلود در بین تمامی نرم افزارهای خرید بلیط در کشور دارد. این اپلیکیشن در حال حاضر بیش از 3 میلیون کاربر و امتیاز 4.6 را در بازار دارد.

اپلیکیشن علی بابا

دانلود اپلیکیشن علی بابا از بازار

2- اپلیکیشن مستر بلیط: خرید بلیط ، رزرو هتل و تور

از طریق مستربلیط می توانیم خرید آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس و همچنین رزرو هتل، سواری دربست ، ویلا و اقامتگاه را انجام داد. از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به امکان کنسلی بلیط، پشتیبانی 24 ساعته، مقایسه قیمت بلیط ها، پیشنهاد مسیر جایگزین در صورت عدم وجود بلیط به مقصد مورد نظر و خرید بدون ثبت نام را اشاره نمود. این اپلیکیشن رتبه دوم را از نظر تعداد نصب در کشور دارد و در حال حاضر بیش از یک میلیون نصب و امتیاز 4.4 را در بازار دارد.

اپلیکیشن مستر بلیط

دانلود اپلیکیشن مستربلیط از بازار

3- اپلیکیشن سفرمارکت: خرید بلیط ، رزرو هتل و تور

اپلیکیشن سفرمارکت یک نرم‌افزار کاربردی است که می‌تواند خدمات سفر از جمله خرید بلیط هواپیما و تور را با امکان مقایسه‌ و انتخاب از میان آژانس‌ها و سایت‌های گوناگون به شما ارائه دهد. از ویژگی های اپلیکیشن سفرمارکت می توان به امکان مقایسه قیمت ها، خرید انواع بلیط چارتری، رزرو هتل در سراسر دنیا، خرید تورهای داخلی و خارجی، اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه را اشاره نمود. اپلیکیشن سفرمارکت در حال حاضر بیش از 500 هزار نصب فعال و امتیاز 4.1 را در کافه بازار دارد.

اپلیکیشن سفرمارکت

دانلود اپلیکیشن سفر مارکت از بازار

4- اپلیکیشن سپهر 360: خرید بلیط هواپیما

برنامه سپهر 360 يک موتور جست و جو برای خرید بلیط هواپیما است و در فروش بليط هواپیما دخالتی ندارد، از اين رو بليط هواپیمای خود را بدون هیچ گونه افزایش نرخ و کارمزد از سپهر 360 می‌توانید تهیه کنید. در اپلیکیشن سپهر 360 حدود 400 آژانس هواپیمایی و بیش از 40 ايرلاين را در جست و جوی خود برای نمایش به ارائه می‌دهد. ویژگی اصلی این اپلیکیشن خرید بدون واسطه از چارتر کنندگان اصلی پروازها و نمایندگان فروش ايرلاين ها است. این اپلیکیشن بیش از 500 هزار نصب فعال و امتیاز 4.7 را در کافه بازار دارد.

اپلیکیشن سپهر 360

دانلود اپلیکیشن سپهر 360 از بازار

5- اپلیکیشن فلایتیو: خرید بلیط های مسافرتی و رزرو هتل

فلایتیو اپلیکیشنی برای خرید بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل است. از ویژگی های فلایتیو می توان به جستجوگر سریع بلیط، پشتیبانی 24 ساعته، خرید بلیط هواپیما از تمام ایرلاین های داخلی و خارجی و استرداد وجه اشاره نمود. این اپلیکیشن دارای 200 هزار نصب و امتیاز 3.7 در بازار می باشد.

اپلیکیشن فلایتیو

دانلود اپلیکیشن فلایتیو از بازار

6- اپلیکیشن اسنپ تریپ: رزرو هتل و خرید بلیط

در اپلیکیشن اسنپ تریپ تمامی خدمات و سرویسهای مورد نیاز برای سفر را در یک اپلیکیشن خواهید داشت. امکان رزرو هتل های داخلی و خارجی، خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، خرید بلیط اتوبوس و خرید بلیط قطار در این اپلیکیشن وجود دارد. از ویژگی های اپلیکیشن اسنپ تریپ می‌توان به امکان پرداخت از طریق درگاه بانک و یا بصورت اعتباری، خرید و رزرو کاملا آنلاین، پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام طول هفته و امکان کنسلی آنلاین اشاره نمود. این اپلیکیشن دارای 200 هزار نصب و امتیاز 3.9 در بازار است.

اپلیکیشن اسنپ تریپ

دانلود اپلیکیشن اسنپ تریپ از بازار

7- اپلیکیشن تی چارتر: رزرو هتل و خرید بلیط

با برنامه تی چارتر می توان بلیط هواپیما و قطار و رزرو هتل را به سادگی انجام داد. در این اپلیکیشن قیمت ها تا 60 روز آینده نمایش داده می شود. این اپلیکیشن دارای 200 هزار نصب فعال و امتیاز 4.6 در بازار است.

اپلیکیشن تی چارتر

دانلود اپلیکیشن تی چارتر از بازار

8- اپلیکیشن چارتر آنلاین: خرید بلیط

چارتر آنلاین، سامانه فروش آنلاین بلیط چارتر کلیه پروازهای داخلی و خارجی بدون نیاز به ثبت نام می باشد. در چارتر آنلاین شما می توانید به سادگی از پروازهای مورد نظرتان اطلاع پیدا کرده، قیمت ها را مقایسه نموده و به صورت آنلاین بلیت هواپیمای مورد نظر را خرید نمایید و همان لحظه بلیط خود را تحویل بگیرید. اپلیکیشن چارتر آنلاین دارای بیش از 50 هزار نصب و امتیاز 4.6 در بازار می باشد.

اپلیکیشن چارتر آنلاین

دانلود اپلیکیشن چارتر انلاین از بازار

9- اپلیکیشن قاصدک 24: خرید بلیط های مسافرتی و رزرو هتل

با اپلیکیشن قاصدک24 می‌توان انواع بلیط مسافرتی و رزرو هتل را انجام داد. علاوه بر امکان خرید بلیط می توان برای مقاصد خارجی اقدام به خرید بیمه مسافرتی نمود. از ویژگی های قاصدک 24 می توان به امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های داخلی، خرید بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس، اجاره خودرو در ترکیه، رزرو هتل و صدور آنی بیمه نامه مسافرتی برای مقاصد خارجی را اشاره نمود. این اپلیکیشن دارای 100 هزار نصب فعال و امتیاز 4 در بازار می باشد.

اپلیکیشن قاصدک 24

دانلود اپلیکیشن قاصدک 24 از بازار

10- اپلیکیشن رسپینا 24: خرید بلیط های مسافرتی و رزرو هتل

از طریق اپلیکیشن رسپینا 24 می توان اقدام به خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، رزرو هتل و رزرو تور نمود. مهمترین ویژگی رسپینا 24 پوشش کامل بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی و تمامی مسیرهای قطار و اتوبوس داخلی است. رسپینا 24 دارای بیش از 50 هزار نصب و امتیاز 4.4 در بازار می باشد.

اپلیکیشن رسپینا 24

دانلود اپلیکیشن رسپینا 24 از بازار

11- اپلیکیشن فلای‌ تودی- خرید بلیط، هتل، تور و ویزا

در اپلیکیشن فلای‌ تودی می‌توانید علاوه بر خرید بلیط پرواز و رزرو هتل، به تمام خدمات سفر شامل خرید بلیط قطار ، خرید تور و بیمه مسافرتی و امکان دریافت ویزا به راحتی دسترسی داشته باشید. در اپلیکیشن فلای تودی شما به تمامی پروازهای داخلی و خارجی دسترسی دارید و می توانید از 900 ایرلاین معتبر بلیط تهیه نمایید. علاوه بر خرید بلیط شما به بیش از 1.5 میلیون هتل و اقامتگاه نیز در سراسر دنیا دسترسی دارید.

از ویژگی های این اپلیکیشن امکان استرداد سریع بلیط، پشتیبانی 24 ساعته، خرید بلیط های خارجی با ریال، امکان کنسلی هتل و فیلترهای متنوع آن اشاره نمود. اپلیکیشن فلای تودی بیش از 100 هزار نصب فعال و امتیاز 4.4 در بازار را دارد.

اپلیکیشن فلای‌ تودی

دانلود اپلیکیشن فلای تودی از بازار

نکته مهم: تعداد اپلیکیشن های موجود در بازار بیش از 30 مورد است که به علت تعداد نصب کم و یا امتیاز پایین کاربران در این لیست آورده نشده است. اگر شما هم تجربه خرید خوبی از استفاده اپلیکیشن های خرید بلیط دارید در بخش نظرات عنوان کنید.

مشاهده محصولات شرکت پیشگامان در زمینه گردشگری

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان
ادامه
✈️ طراحی اپلیکیشن خرید بلیط , تور و رزرواسیون هتل : ♦️ دارای سیستم مدیریت مرکزی و سیستم مجزای مدیریت همکاران ♦️ ارائه سیستم به صورت وایت لیبل به همکاران ♦️ امکان اتصال به کلیه وب سرویس های داخلی و خارجی ♦️ امکان خرید کاربر از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS) ♦️ امکان اتصال به درگاه های بانکی و ارزی ♦️ دارای سیستم تیکتینگ پیشرفته ( چت آنلاین , ارسال فایل , ارسال پیام صوتی ) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✈️ پیشگامان دامنه فناوری، ارائه دهنده کامل زیرساخت خدمات گردشگری ☄️ساخت اپلیکیشن خرید و رزرو بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس ☄️ ساخت اپلیکیشن رزرو هتل، اقامتگاه ☄️ ساخت اپلیکیشن معرفی مکان های گردشگری، رستوران‌ها، مکان های تفریحی و ... ☄️ ساخت اپلیکیشن فروش تورهای مسافرتی ☄️ و امکان ارائه خدمات اختصاصی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر

mansour
mansour
چهارشنبه 6 تیر 1403

من به توصیه ی یه مقاله از سایت اقتصاد آفرین از فلای تودی و مستر بلیط، بلیط تهیه کردم که تجربه خوبی بود و به بقیه هم پیشنهاد میدم.