اپلیکیشن های بازیافت به همراه لینک دانلود ♻️

اپلیکیشن های بازیافت به همراه لینک دانلود ♻️

در دنیای امروز، حفظ محیط زیست و کاهش تولید پسماندها بسیار مهم است. با وجود اینکه بسیاری از مردم برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی و گرم شدن زمین تلاش می کنند، اما هنوز هم تولید پسماندها و آلودگی های محیطی بسیار زیاد است. با استفاده از فناوری های دیجیتال، می توانیم این مشکلات پیش بینی شده را مدیریت نمود، به نحوی که تاثیر مثبتی بر محیط زیست داشته باشد. یکی از این ابزارها، اپلیکیشن بازیافت است.

اپلیکیشن بازیافت: ابزاری برای حفظ محیط زیست و مدیریت پسماندها

در دنیای امروز، حفظ محیط زیست و کاهش تولید پسماندها بسیار مهم است. با وجود اینکه بسیاری از مردم برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی و گرم شدن زمین تلاش می کنند، اما هنوز هم تولید پسماندها و آلودگی های محیطی بسیار زیاد است. با استفاده از فناوری های دیجیتال، می توانیم  این مشکلات پیش بینی شده را مدیریت نمود، به نحوی که تاثیر مثبتی بر محیط زیست داشته باشد. یکی از این ابزارها، اپلیکیشن بازیافت است.

اپلیکیشن بازیافت، یک نرم افزار موبایلی است که به کاربران کمک می کند تا مواد قابل بازیافت را به مراکز جمع آوری فروخته و از محل آن کسب درآمد نمایند، همچنین، اپلیکیشن بازیافت مشاوره و راهنمایی مورد نیاز را به کاربران ارائه می دهد تا بتوانند از طریق جدا کردن پسماندهای قابل بازیافت، به حفظ محیط زیست کمک کنند.

اپلیکیشن بازیافت

مزایای اصلی اپلیکیشن بازیافت

  • اپلیکیشن بازیافت

    اطلاعات جامع درباره بازیافت: با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می توانند از اطلاعات جامعی درباره بازیافت پسماندهای مختلف استفاده کنند. این اطلاعات شامل راهنمایی در مورد جداسازی پسماندها، روش های بازیافت و محل های مناسب جمع آوری و دور ریزی پسماندها می شود.

  • اپلیکیشن بازیافت

    سهولت در استفاده: اپلیکیشن بازیافت به کاربران امکان می دهد به راحتی و سادگی از ابزار دسترسی پیدا کنند. با چند کلیک ساده، کاربران می توانند اطلاعات لازم را درباره بازیافت پسماندهای خود بدست آورند، ثبت درخواست جمع آوری کرده و آنها را بفروشند.

  • اپلیکیشن بازیافت

    کمک به حفظ محیط زیست: با استفاده از اپلیکیشن بازیافت، کاربران می توانند به حفظ محیط زیست و کاهش تولید پسماندها کمک کنند. با جدا کردن پسماندهای قابل بازیافت، کاربران می توانند به کاهش تولید پسماندها و استفاده مجدد منابع کمک کنند.

در نهایت، با توجه به مزایایی که اپلیکیشن بازیافت ارائه می دهد، می توان نتیجه گرفت که این ابزار می تواند بسیار مفید واقع شود. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می توانند به حفظ محیط زیست و کاهش تولید پسماندها کمک کنند. با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست و تلاش های جهانی برای کاهش تولید پسماندها، استفاده از این ابزار می تواند به یک محیط زیست بهتر و پایدارتر کمک کند.

اپلیکیشن بازیافت می تواند برای کسب و کارهایی که در زمینه بازیافت مواد فعال هستند کمک نماید تا بتوانند فرایند جمع آوری پسماندهای قابل بازیافت را بهبود بخشیده و در عین حال به کاهش هزینه های دور ریزی پسماندها کمک کنند.

اپلیکیشن بازیافت

قیمت زباله های بازیافتی ۱۴۰2

ما از سه طریق می توانیم قیمت پسماند خشک را بفهمیم:

روش اول: مراجعه به مراکز جمع آوری زباله های خشک شهرداری که در سطح شهر مستقر هستند.
روش دوم: نصب نرم افزارهای جمع آوری بازیافت، پس از نصب اپلیکیشن قبل از ثبت سفارش شما می توانید از آخرین نرخ خرید زباله های بازیافتی مطلع شوید.
روش سوم: مراجعه به سایت ایران ضایعات، در این سایت شما از آخرین نرخ های پسماندهای خشک مطلع خواهید شد. از طریق برنامه قیمت ضایعات نیز می توانید از قیمت ها آگاه شوید. 

اپلیکیشن بازیافت مشهد - اپلیکیشن جمع آوری زباله خشک مشهد

در شهر مشهد در حال حاظر اپلیکیشن های اکو ، بهروب و بازیست مشغول به ارائه خدمات جمع آوری پسماند می نمایند.

اپلیکیشن بازیافت اکو

شهرهای مشهد ، اراک ، نیشابور ، طرقبه و کاشمر

اپلیکیشن بازیافت اکو، یک اپلیکیشن ساده و کاربردی برای تحویل پسماندهای خشک از مکان شما است که به جمع آوری پسماندهای خشک مثل کاغذ، کارتن، انواع بطری، پلاستیک و نایلون، قوطی‌های فلزی، نان خشک، شیشه و... می پردازد. قیمت خرید هر مورد بازیافتی متفاوت بوده که در اپلیکیشن برای کاربر مشخص شده است. مبالغ فروش پسماند در کیف پول داخلی ثبت شده که می توان آنرا برداشت کرد یا اقدام به خرید شارژ یا پرداخت قبض نمود. اکو در حال حاضر در شهرهای مشهد ، اراک ، نیشابور ، طرقبه و کاشمر فعال می باشد.

اپلیکیشن بازیافت بهروب

شهرهای کرج، اهواز، مشهد، همدان، زابل ، انزلی، لاهیجان، لنگرود و جم 

اپلیکیشن بهروب نیز مانند اکو در زمینه جمع آوری زباله ها و پسماندهای قابل بازیافت فعالیت می کند. بهروب در حال حاضر در شهرهای کرج، اهواز، مشهد، همدان، زابل ، انزلی، لاهیجان، لنگرود و جم  راه اندازی شده است.

اپلیکیشن بازیافت بازیست

شهر مشهد

اپلیکیشن بازیست، به منظور مدیریت عوامل آلوده‌کننده و مخرب محیط‌زیست و جمع‌آوری و بازیافت مکانیزه و اصولی آن‌ها راه اندازی گردیده است که در حال حاضر در شهر مشهد مشغول فعالیت می باشد.

اپلیکیشن بازیافت چپاک

شهرهای سبزوار، بجنورد و گلبهار مشهد

اپلیکیشن چپاک (چه‌پاک) سامانه جمع‌آوری و خرید پسماند از مبدا می‌باشد ،پس از تفکیک پسماند می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن درخواست جمع‌آوری خود را ثبت کنید تا سفیران در محل شما حاضر شده و پس از تحویل ، هزینه پسماند را به شما پرداخت کنند. این اپلیکیشن در شهرهای سبزوار، بجنورد و گلبهار مشهد فعالیت می کند.

اپلیکیشن جمع آوری زباله خشک تهران  -  اپلیکیشن بازیافت تهران

در حال حاضر اپلیکیشن های جارو، بهماند، جاروب، شهر سبز، زمین سبز، کاپزی و نونا در شهر تهران در حال ارائه خدمات می باشند

اپلیکیشن بازیافت جارو

شهر تهران و کرج

جارو پسماند سامانه‏‌ای برای جمع‏ آوری پسماند خشک در شهر تهران و کرج است که در آن م یتوانید به سادگی پسماند خشک منزل و یا محل کار خود را جمع آوری، تفکیک و طبق زمان بندی دلخواه خود به سفیران جارو تحویل دهید، هم به محیط زیست کمک کرده و هم کسب درآمد نمائید.

اپلیکیشن بازیافت بهماند

مناطق 4 ، 5 ، 9 ، 14 تهران

اپلیکیشن بهماند بهماند نیز در برخی مناطق شهر تهران فعالیت می نماید. بهماند سامانه هوشمند تفکیک زباله در مبدأ است که می‌توانید زباله خشک تحویل بدهید و اعتبار دریافت کنید، فقط کافی است نوع و مقدار پسماند را مشخص کنید، زمان و محل مراجعه خودرو را تعیین کنید، زباله خشک را به خودروی جمع‌آوری بهماند تحویل بدهید. با این کار به حفط محیط زیست و زیبایی شهرمان کمک می‌کنید و از هدر رفتن سرمایه‌های ملی جلوگیری می‌کنید. اپلیکیشن بهماند فعلا در مناطق 4 ، 5 ، 9 ، 14 تهران فعال می باشد.

اپلیکیشن بازیافت جاروب

شهر تهران

جاروب سامانه‏‌ی جمع‏ آوری پسماند خشک در شهر تهران است که می توانید از طریق اپلیکیشن یا سایت، با یک ثبت ‏نام ساده پسماند خشک خودتان را طبق برنامه و در محل دلخواه به جاروب تحویل دهید.

اپلیکیشن بازیافت شهر سبز

منطقه 20 شهر تهران

اپلیکیشن شهرسبز دیگر سامانه جمع آوری پسماند در شهر تهران است که در حال حاضر در منطقه 20 تهران فعالیت می کند.

اپلیکیشن بازیافت زمین سبز

شهر تهران

اپلیکیشن زمین سبز، اولین نرم افزار همراه در حوزه تعامل و فرهنگ سازی در زمینه مدیریت پسماند می باشد که به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران طراحی و ارائه گردیده است.

اپلیکیشن بازیافت کاپزی

شهر تهران

اپلیکیشن کاپزی، در این اپلیکیشن امکان جمع آوری از مبدا فراهم گردیده است که می توانید با چند کلیک ساده مدیریت پسماندهای خود را به این اپلیکیشن بسپارید، این اپلیکیشن در شهر تهران فعال می باشد.

اپلیکیشن بازیافت نونا

منطقه 6 و 7 تهران

اپلیکیشن بازیافت نونا، سامانه ی هوشمند در زمینه ی تفکیک زباله و حمایت از محیط زیست است که میتوانید در هر خانه، شرکت یا مغازه ای که هستید با چند کلیک درخواست خود را برای ارسال پسماند خود حمایت خود را از محیط زیست اعلام کنید و از اعتباری که به دست می آوردی استفاده کنید. سامانه در حال حاضر در منطقه 6 و 7 تهران فعال میباشد.

اپلیکیشن بازیافت اصفهان

اپلیکیشن بازیافت جامبد

شهرهای لنجان، نجف آباد، شاهین شهر، فولادشهر، خمینی شهر، گلپایگان، مبارکه، زرین شهر و شهر اصفهان 

اپلیکیشن جامبُد در زمینه جمع آوری پسماندهای خشک در شهرهای لنجان، نجف آباد، شاهین شهر، فولادشهر، خمینی شهر، گلپایگان، مبارکه، زرین شهر و شهر اصفهان فعال می باشد. فقط کافیست پسماند خشک تفکیک شده خود را در زمان مورد نظر و به هر میزان تحویل دهیم.

اپلیکیشن بازیافت مازندران

اپلیکیشن بازیافت رویش

مازندران

اپلیکیشن پسماند رویش، نخستین پلتفرم هوشمند مدیریت پسماند در مازندران است که راهکاری هوشمندانه، سریع و ساده جهت درخواست جمع آوری یا تحویل پسماند ارائه می دهد.

اپلیکیشن بازیافت پسکو

شهر بابلسر

اپلیکیشن پَسکوُ، سامانه هوشمند خرید و جمع‌آوری پسماند از کاربر در درب منزل می‌باشد که در آن می‌توانید زباله تفکیک شده خود را به سادگی در درب منزل تحویل داده و در ازای آن سکه هایی که مستقیما تبدیل به پول می‌شوند، دریافت کنید. هم‌اکنون این اپلیکیشن در شهر بابلسر ارائه خدمات می نماید.

اپلیکیشن بازیافت یزد

اپلیکیشن بازیافت پاکار

شهر یزد

اپلیکیشن پاکار، سامانه هوشمند جمع آوری پسماند خشک است که در حال حاضر در شهر یزد مشغول به ارائه خدمات می باشد.

دیگر اپلیکیشن بازیافت کشور

اپلیکیشن بازیافت اندو

شهر دزفول

اپلیکیشن اَندو، برنامه ای متفاوت از سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول است که در راستای فرهنگ سازی مبحث تفکیک از مبدا برای داشتن شهری آباد و زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

اپلیکیشن بازیافت تام

شهر ایلام و شهر سر ابله

نرم افزار تام اپلیکیشنی حامی محیط زیست که در زمینه‌ی جمع‌آوری پسماند خشک از مبداء و بازیافت آن خدمات ارائه می دهد.با استفاده از اپلیکیشن تام، با چند کلیک ساده، در زمان دلخواه شما، خودروی جمع‌آوری تام در زمان تعیین شده به خانه یا محل کار شما مراجعه می‌کند و پسماند تفکیک شده  را جهت بازیافت تحویل میگیرد. تام در حال حاضر در شهرهای ایلام و سرابله فعالیت می کند.

اپلیکیشن بازیافت کلینزی

شهر بوشهر

اپلیکیشن کلینزی سامانه آنلاین جمع آوری مواد بازیافتی در شهر بوشهر است که با ارائه راه حلی نوین قصد دارد تا به مردم کمک کند که به راحتی مواد بازیافتی خود را به چرخه بازیافت برسانند و از این راه کسب درآمد کنند.

اپلیکیشن بازیافت سو

شهر شیراز

اپلیکیشن بازیافت سِوُ، اپلیکشن جمع آوری بازیافت در شهر شیراز است که در آن می توانید به ثبت جمع آوری بازیافت بپردازید. زمان تحویل پسماند خشک امتیازات قابل تبدیل به مبلغ ریالی دریافت می کنید که می توانید با امتیاز خود در مسابقه شرکت کنید ویا از محصولات ارائه شده استفاده کنید .

اپلیکیشن بازیافت مانیزه

شهر کرمان

اپلیکیشن مانیزه در حال حاضر در شهر کرمان ارائه خدمات جمع آوری پسماند ارائه می دهد.

اپلیکیشن بازیافت شهر پاک

شهر امیدیه

اپلیکیشن شهرپاک، سامانه هوشمند بازیافت زباله شهرستان امیدیه است که با آن می‌توانید زباله خشک تحویل دهید و اعتبار ریالی دریافت کنید.

اپلیکیشن بازیافت زیس

شهر خرم آباد

سامانه هوشمند مدیریت پسماند زیس دیگر اپلیکیشن جمع آوری پسماند است که فقط در شهر خرم آباد آرائه خدمات می نماید. با "زیس" به سادگی پسماند خشک منزل و یا محل کار خود را جمع آوری، تفکیک و طبق زمان بندی دلخواه خود به سفیران زیس تحویل دهید، هم به محیط زیست کمک کرده و هم کسب درآمد نمائید.

اپلیکیشن بازیافت جاپ

شهرستان مرودشت

اپلیکیشن جاپ، این برنامه یا اپلیکیشن برای تفکیک از مبدا پسماند خشک و جمع آوری آن در محدوده شهرستان مرودشت در استان فارس طراحی شده است.

 طراحی اپلیکیشن مدیریت پسماند

بازیافت زباله مزایای زیادی مثل اشتغال زایی، جلوگیری از اتلاف سرمایه ملی، حفظ منابع طبیعی و... دارد. طبق آمار جهانی درآمد حاصل از بازیافت پسماند در جهان حدود 450 میلیارد دلار است، جالب است بدانید که ایران سالانه بیش از 20 میلیون تن زباله تولید می کند که با مدیریت راهبردی در این حوزه می توان درآمد نسبتا زیادی کسب کند. اپلیکیشن جمع آوری و بازیافت زباله شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری در واقع یک محصول منحصر به فرد برای فعالان در این کسب و کار است. اپلیکیشن بازیافت، می‌تواند فرآیند جمع آوری و پردازش زباله را که یکی از بخش های اصلی این کسب و کار به شمار می رود را به خوبی مدیریت می کند.
طراحی اپلیکیشن بازیافت پسماند برای فعالین این صنعت علاوه بر درآمدزایی و جمع آوری زباله از مبدا به صورت تفکیک شده، برای کاربران نیز می تواند جذاب باشد زیرا که می توانند به راحتی درخواست جمع آوری زباله داده و  از محل فروش زباله های قابل بازیافت خود و معرفی دوستانشان به اپلیکیشن بازیافت کسب درآمد نمایند.

دانلود کاتالوگ اپلیکیشن بازیافت

سوالات متداول

زباله خشک را کجا بفروشیم؟
زباله های خشک را می توان از دو طریق برنامه های جمع آوری بازیافت و غرفه های جمع آوری بازیافت شهرداری فروخت.
قیمت هر کیلو زباله خشک
قیمت هر کیلو زباله خشک را می توان از طریق سایت ایران ضایعات و اپلیکیشن های جمع آوری بازیافت مطلع شد، در الپلیکیشن های بازیافت شما می توانید پس از نصب برنامه های بازیافت، قبل از فروش و ثبت درخواست جمع آوری از آخرین قیمت زباله های خشک مطلع شوید.
divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید و IOS و وب اپلیکیشن ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
♻️ طراحی اپلیکیشن بازیافت با زیرساخت قدرتمند پیشگامان ✒️ دارای سه بخش مدیریت سیستم، اپلیکیشن کاربر و اپلیکیشن ناوگان ✒️ دارای کیف پول داخلی با امکان خرید از فروشگاه ✒️ امکان افزودن چندین آدرس در یک حساب کاربری ✒️ امکان ارسال پیام و تماس با مرکز پشتیبانی ✒️ ثبت درخواست جمع آوری پسماند برای روزهای آتی ✒️ ثبت نام آسان با احراز هویت از طریق شماره موبایل ✒️ زیرساخت امن و سریع ✒️ هزینه طراحی مناسب به همراه یکسال پشتیبانی ✒️ دارای چندین مورد نمونه کار طراحی شده ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚙️ طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس ✏️ امکان افزودن چندین فروشگاه ✏️مدیریت سریع و آسان سیستم ✏️دارای زیرساخت برنامه نویسی سریع و قدرتمند ✏️ امنیت بالای سیستم ✏️ ارائه بصورت اندروید و IOS ✏️ طراحی رابط کاربری اختصاصی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر