اسامی تاکسی های اینترنتی ایران | 30 اپلیکیشن برتر تاکسی به همراه لینک دانلود

در این مقاله ما به معرفی اپلیکیشن های درخواست تاکسی به همراه لینک دانلود آنها پرداخته ایم، این نکته را در نظر داشته باشید چندین اپلیکیشن به علت تعداد نصب بسیار پایین و عدم سرویس دهی در این لیست آورده نشده است.

معرفی 30 اپلیکیشن برتر درخواست تاکسی به همراه لینک دانلود آنها

زندگی شهری هر لحظه در حال تغییر است و استفاده از نرم افزارهای تلفن های هوشمند سبک زندگی را در حال تغییر دادن است. آژانس های تاکسی سرویس اکنون جای خود را به تاکسی های اینترنتی داده اند و کمتر گوشی هوشمندی را می توان یافت که اپلیکیشن درخواست تاکسی بر روی آن نصب نباشد. در این مقاله ما به معرفی اپلیکیشن های درخواست تاکسی به همراه لینک دانلود آنها پرداخته ایم، این نکته را در نظر داشته باشید چندین اپلیکیشن به علت تعداد نصب بسیار پایین و عدم سرویس دهی در این لیست آورده نشده است.

اپلیکیشن های درخواست تاکسی

پیشگامان دامنه فناوری، پیشرو در زمینه ساخت اپلیکیشن تاکسی آنلاین بصورت اختصاصی

اگر در فکر توسعه و بروزرسانی کسب و کار خود هستید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید.

مشاهده امکانات طراحی اپ تاکسی

درخواست مشاوره برای طراحی اپ تاکسی اینترنتی

تاکسی های اینترنتی ایران

در ایران کمتر از 50 اپ درخواست تاکسی آنلاین وجود دارد که در این مقاله به معرفی 30 مورد از بهترین های آنها پرداخته ایم، برای مشاهده و دانلود هر کدام بر روی آن کلیک کنید.

1- اپلیکیشن اسنپ
2- ماکسیم  MAXIM
3- تپسی
4- تاکسی 360
5- تاکسی یوز
6- هیترو تاکسی - مناطق 1، 2، 3 و 6 تهران
7- دینگ  DINNNG – تهران
8- توربو تاکسی – مشهد، تربت جام و نیشابور
9- تاکسی چیتکس  CHEETAX -  مشهد
10- تاکسی 1844 مشهد
11- تاکسی هوشمند 133 مشهد
12- داکسی  DAXI – مشهد
13- بنت تاکسی
14- تاکسی هوشمند133 سبزوار
15- تاکسی هوشمند 133 قزوین
16- بادسان – قزوین و جهرم
17- ایزی تاکسی – سیرجان و مهاباد
18- تاکسی هوشمند 1830 مهاباد
19- ریتاک RITAK – ارومیه، خرم آباد ، مهاباد، سلماس
20- تاکسی کیو – خرم آباد
21- بُرو تاکسی – خرم آباد
22- تاکسی آنلاین آوا – زابل
23- تاکسی 1836 زاهدان
24- تاکسی اینترنتی تکرو – بندرعباس
25- تاکسی هوشمند ۱۸۲۸ – اراک
26- های تاکسی – کیش
27- تاکسی اسمپ SMAP – همدان
28- تاکسی پایتخت – شاهین شهر
29- تاکسی رهتاک – خوزستان

اپلیکیشن اسنپ

اسنپ تقریبا اولین پلتفرم درخواست تاکسی در ایران است که در بیشتر از ۱۰۰ شهر کوچک و بزرگ ایران فعالیت می‌کند. اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ شامل اسنپ اکو و اسنپ رز ویژه بانوان است. برای استفاده از اسنپ کافیست مبدا و مقصد را بر روی نقشه انتخاب کنید، هزینه مسیر نمایش داده می شود و با زدن دکمه درخواست اسنپ به نزدیکترین خودروی اسنپ متصل شوید.

از مزایای اسنپ می توان به دسترسی سریع و کاربری آسان ، امکان پرداخت نقدی و اعتباری، سیستم امتیاز دهی و نظارتی هوشمند و پشتیبانی ۲۴ ساعته  اشاره نمود.

دانلود اپلیکیشن اسنپ

ماکسیم  maxim

سامانه تاکسی ماکسیم در سال نخست فعالیت خود در ایران، در 54 شهر، بستری را در جهت ارائه‌ی خدمات نوین حمل‌ونقل شهری فراهم کرده و در این مدت در تمام شهرهایی که بیشتر از یک میلیون نفر جمعیت داشته و نیز در بسیاری دیگر از شهرهای ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و قصد دارد در آینده، خدمات خود را در شهرهای بیشتری گسترش دهد.

این سامانه علاوه بر درخواست تاکسی از طریق اپلیکیشن دارای مرکز تماس با شماره سراسری 1611 می باشد که از طریق اپراتور می توانید درخواست تاکسی بدهید.

دانلود اپلیکیشن ماکسیم

تپسی

تپسی، اپلیکیشن درخواست خودرو و پیک است که سفرهای درون شهری و ارسال بسته را برای شما آسان می‌کند. با نصب تپسی روی تلفن هوشمند یا تبلت می‌توانید به راحتی و با قیمت‌های به‌صرفه استفاده از خدمات حمل و نقل آنلاین را در فضایی امن تجربه کنید.

اگر به اینترنت، تلفن همراه و تبلت دسترسی ندارید، می‌توانید با شماره‌گیری 1630 و اعلام مبدا و مقصدتان، درخواست خودرو یا پیک را به صورت تلفنی ثبت کنید.

تپسی در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه، لاهیجان، رشت، انزلی، تبریز، ساری، یزد، کرمان، قم، اهواز، بابل، قائم شهر، آمل، کرمانشاه، گرگان، قزوین، اراک، نیشابور، اردبیل، همدان، بجنورد، محمود آباد و نور فعال است.

دانلود اپلیکیشن تپسی

تاکسی 360

تاکسی 360 یک  سوپر اپلیکیشن و موتور جستجو هوشمند حمل و نقل ، خدمات شهری و غیر شهری است که در آن می توانید از اسنپ ، تپسی ، ماکسیم و الوپیک  را از لحاظ قیمت مقایسه کنید و درخواست مستقیم دهید. تاکسی 360 در شهر های تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، اهواز ، کرج ، تبریز ، ارومیه ، یزد ، قم ، رشت ، کرمان و ساری  فعال می باشد.

دانلود اپلیکیشن تاکسی 360

تاکسی یوز

سامانه هوشمند حمل‌ونقل تاکسی یوز، راهکاری سریع و ساده برای درخواست خودرو، موتورسیکلت و وانت به شمار می‌رود. با درخواست خودرو، موتورسیکلت یا وانت در این اپلیکیشن، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد، نزدیک‌ترین راننده به نشانی شما می‌آید. سامانه هوشمند حمل‌ونقل تاکسی یوز امروز با خدمات‌رسانی در بیش از ۷5 شهر بزرگ و کوچک از تمام ۳۱ استان ایران فعال است و دفتر مرکزی آن در اصفهان واقع شده است. در حال حاضر این اپلیکیشن 10هزار نصب فعال در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن تاکسی یوز

هیترو تاکسی - مناطق 1، 2، 3 و 6 تهران

با استفاده از اپلیکیشن یا وب سایت "هیترو"، مبدا و مقصد خود را مشخص کرده، درخواست خودرو نمایید. نزدیکترین خودرو در کمتر از چند دقیقه در اختیار شما خواهد بود تا بتوانید لذت سفریVIP را تجربه کرده و تفاوت را احساس کنید. سرویس تاکسی اینترنتی VIP "هیترو" در حال حاضر در مناطق 1، 2، 3 و 6 تهران فعال بوده و به زودی در تمامی مناطق شهر تهران آغاز به فعالیت می‌نماید.

دانلود اپلیکیشن هیترو تاکسی

دینگ  Dinnng – تهران

اپلیکیشن تاکسی دینگ در حال حاضر در شهر تهران ارائه خدمات می نماید و 200 هزار نصب فعال در بازار دارد. قابلیت ویژه این اپلیکیشن امکان رزرو تاکسی و پرداخت اعتباری می باشد.

دانلود اپلیکیشن دینگ

توربو تاکسی – مشهد، تربت جام و نیشابور

در توربو با چند کلیک نزدیکترین تاکسی به خود را انتخاب و مسیر و قیمت سفر را آنلاین مشاهده نمایید. توربو تاکسی اکنون فقط در شهر مشهد، تربت جام و نیشابور فعال می باشد.

دانلود اپلیکیشن توربو تاکسی

تاکسی چیتکس  Cheetax -  مشهد

چیتکس سامانه ی هوشمند درخواست تاکسی است ، شما می توانید به راحتی و سریع تاکسی سفارش دهید و سفری با اطمینان و ارزان را تجربه کنید. چیتکس در شهر مشهد ارائه خدمات می نماید. در حال حاضر این اپلیکیشن 20هزار نصب فعال در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن چیتکس

تاکسی 1844 مشهد

تاکسی 1844 سامانه ی هوشمند درخواست خودرو ویژه ان مشهدی است ، شما می توانید به راحتی و سریع خودروی خود را سفارش دهید و سفری با اطمینان و ارزان را تجربه کنید. در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشتید تلفن 4 رقمی 1844 پاسخگوی شماست. در حال حاضر این اپلیکیشن دارای 10هزار نصب فعال در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن تاکسی 1844 مشهد

تاکسی هوشمند 133 مشهد

در تاکسی هوشمند 133 مشهد با چند کلیک نزدیک ترین تاکسی را به خود مشاهده نمایید، با این روش علاوه بر سادگی سهولت گرفتن تاکسی از خدمات ویژه بهرمند شوید. این اپلیکیشن در حال حاضر دارای 1000 نصب فعال در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن تاکسی 133 مشهد

داکسی  DAXI – مشهد

داکسی اپلیکیشنی برای گوشی‌های هوشمند است که امکان درخواست آنلاین خودرو  در مدل های مختلف را فراهم می‌کند. با نصب اپلیکیشن داکسی می‌توانید در هر زمان و از هر کجای شهر درخواست خودرو دهید و در سریع‌ترین زمان از مبدا به مقصد برسید. داکسی در حال حاضر 50هزار نصب فعال در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن داکسی

بنت تاکسی

در بُنت تاکسی می توانید درخواست تاکسی زودرو (اقتصادی)، بانوان، پیک موتوری، ون، وانت بار، حمل بار سنگین، سفرهای برون شهری و ... بدهید. درحال حاضر بنت تاکسی در ۲۴ شهر در کشور  از جمله مشهد، تهران، پیرانشهر، مریوان، سبزوار، بیرجند، بجنورد، قائن، آستارا، نقده، مهاباد، اسفراین، دامغان فعال می باشد. دفتر مرکزی بنت تاکسی در شهر مشهد واقع شده است. در حال حاضر این اپلیکیشن 50هزار نصب فعال در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن بنت تاکسی

تاکسی هوشمند133 سبزوار

برنامه تاکسی هوشمند 133 سبزوار برای رفاه حال شهروندان عزیز شهرستان سبزوار از سوی تاکسی بیسیم سبزوار ارائه گردیده است.

دانلود اپلیکیشن هوشمند 133 سبزوار

تاکسی هوشمند 133 قزوین

در تاکسی 133 قزوین با چند کلیک نزدیک ترین تاکسی را به خود مشاهده نموده و درخواست دهید.

دانلود اپلیکیشن هوشمند 133 قزوین

بادسان – قزوین و جهرم

بادسان، پلتفرم جامع حمل و نقل مسافر و بار (تحت نظارت سازمان تاکسیرانی) است. این اپلیکیشن در حال حاضر در شهرهای «قزوین» و «جهرم» فعال است و خدمات حمل مسافر را با تاکسیهای زرد (پلاک ت) ارائه می دهد.

دانلود اپلیکیشن بادسان

ایزی تاکسی – سیرجان و مهاباد

سامانه ایزی تاکسی در حال حاضر در شهرهای سیرجان و مهاباد ارائه سرویس می نماید.

دانلود اپلیکیشن ایزی تاکسی

تاکسی هوشمند 1830 مهاباد

در تاکسی هوشمند 1830 مهاباد با چند کلیک نزدیک ترین تاکسی را به خود مشاهده نمایید، با این روش علاوه بر سادگی سهولت گرفتن تاکسی از خدمات ویژه بهرمند شوید.

دانلود اپلیکیشن 1830 مهاباد

ریتاک Ritak – ارومیه، خرم آباد ، مهاباد، سلماس

ریتاک یک اپلیکیشن تاکسی‌یاب موبایل است. با ریتاک می‌توانید برای سفرهای درون شهری، به راحتی نزدیکترین خودروی اطراف خود را پیدا کنید و ارزان و با آسودگی و امنیت به مقصد برسید. ریتاک در شهرهای مختلف بصورت شبانه روزی در خدمت شماست. ریتاک هم اکنون در شهر ارومیه، خرم آباد ، مهاباد، سلماس فعال میباشد و دارای 5 هزار نصب فعال در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن ریتاک

تاکسی کیو – خرم آباد

سامانه تاکسی کیو در شهر خرم آباد فعال می باشد.

دانلود اپلیکیشن تاکسی کیو

بُرو تاکسی – خرم آباد

برو تاکسی امکان درخواست حمل و نقل آنلاین برای عموم مردم فراهم کرده است که در سریع ترین زمان ممکن در خواست شما برای ماشین فراهم کرده فقط کافیست مبدا و مقصد خود را دقیق انتخاب نمایید تا راحت و ایمن شما را به مقصد میرساند. این اپلیکیشن تنها در شهر خرم آباد فعال است.

دانلود اپلیکیشن برو تاکسی

تاکسی آنلاین آوا - زابل

در هر نقطه از شهر زابل می توانید با نرم افزار تاکسی آنلاین آوا درخواست تاکسی دهید.

دانلود اپلیکیشن تاکسی آوا زابل

تاکسی 1836 زاهدان

تاکسی 1836 زاهدان ، سامانه حمل و نقل مجازی بر بستر تلفن همراه بوده که به کاربران خود این امکان را میدهد تا بدون هیچگونه دردسری اقدام به تهیه خودرو در زاهدان داشته باشند .

دانلود اپلیکیشن تاکسی 1836 زاهدان

تاکسی اینترنتی تکرو - بندرعباس

تکرو یک اپلیکیشن هوشمند نوین درخواست آژانس و تاکسی شخصی با موبایل است. با تکرو می توانید سفرهای درون شهری خود را با قیمت مناسب و با آسودگی خاطر انجام دهید. در حال حاضر، تکرو در شهر بندرعباس فعالیت خود را شروع کرده است.

دانلود اپلیکیشن تاکسی تکرو

تاکسی هوشمند ۱۸۲۸ - اراک

در تاکسی هوشمند 1828 اراک می‌توانید با چند کلیک نزدیک ترین تاکسی را به خود مشاهده و درخواست نمایید. در حال حاضر اپلیکیشن تاکسی 1828 دارای 10 نصب فعال در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن تاکسی هوشمند 1828 اراک

های تاکسی – کیش

سامانه hi، ابزاری بومی جهت پاسخگویی به مطالبات کیشوندان و گردشگران برای ارتقای سطح کیفی خدمات حمل و نقل عمومی جزیره زیبای کیش است. این سامانه که با مشارکت مجموعه های متعدد و اثرگذار در جزیره کیش طراحی و اجرا شده است اکنون در مرحله مشارکت صاحبین اصلی خود یعنی کاربران محترم در جهت افزایش کیفی خدمات خود می باشد تا بتواند بزودی با توسعه کاربرد خود طیف وسیع تری از نیازهای کاربران در جزیره کیش را پاسخ گو باشد. در حال حاضر این اپلیکیشن 10هزار نصب فعال در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن های تاکسی کیش

تاکسی اسمپ smap – همدان

آرمان اسمپ همدان ، سامانه حمل و نقل مجازی بر بستر تلفن همراه بوده که به کاربران خود این امکان را میدهد تا بدون هیچگونه دردسری اقدام به تهیه خودرو در همدان داشته باشند . این اپلیکیشن 20هزار نصب فعال در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن اسمپ همدان

تاکسی پایتخت – شاهین شهر

امکان درخواست تاکسی به صورت اینترنتی از طریق اپلیکیشن، درخواست و ارسال سرویس در محدوده شهر شاهین شهر. این اپلیکیشن دارای 2هزار نصب فعال در بازار است.

دانلود اپلیکیشن تاکسی پایتخت

تاکسی رهتاک – خوزستان

رهتاک یک اپلیکیشن بومی درخواست خودرو با موبایل در استان خوزستان است. با رهتاک می‌توانید برای سفرهای درون شهری، به راحتی نزدیکترین خودروی اطراف خود را پیدا کنید و ارزان و با آسودگی و امنیت به مقصد برسید. رهتاک در شهرهای مختلف استان بصورت شبانه روزی در خدمت شماست. این اپلیکیشن دارای 5هزار نصب فعال در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن تاکسی رهتاک

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

سوالات متداول

بهترین تاکسی اینترنتی مشهد چیست؟
در شهر مشهد اپلیکیشن های اسنپ، تپسی، چیتکس، تاکسی 1844، تاکسی 133 و داکسی فعالیت می کند که از نظر تعداد تاکسی، اسنپ و تپسی بالاترین تعداد تاکسی را در مشهد دارند.
بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان کدامند؟
برای انتخاب بهترین اپ تاکسی برای رانندگان باید 5 نکته را در نظر گرفت، درصد کمیسیون، میزان سفر، امتیازات و خدمات، منطقه فعالیت و نظرات رانندگان. بر اساس این معیارها می توان سه تاکسی اینترنتی را بهتر از بقیه دانست، اسنپ، تپسی و ماکسیم.
چند نوع تاکسی اینترنتی داریم؟
در حال حاضر در بازار، چهار نوع تاکسی اینترنتی وجود دارد. نوع اول تاکسی های اینترنتی معمولی مانند اسنپ و تپسی هستند که از طریق اپ، کاربران می توانند درخواست تاکسی بدهند، نوع دوم خودروهای سواری اشتراکی است که در یک مسیر تعدادی مسافر سوار می شود و در ایران هنوز راه اندازی نشده است، نوع سوم اپلیکیشن های اجاره خودرو است که شما می توانید خودروی مورد نظر خود را با راننده و یا بدون راننده برا یمدت معیین رزرو کنید و نوع چهارم خدمات تاکسی های لوکس است که در آن از خودرو های بهتر و باکیفیت تری استفاده می شود.
اولین تاکسی اینترنتی ایران چیست؟
اولین تاکسی اینترنتی ایران اسنپ است که در سال 1393 شروع به فعالیت نمود، بعد از آن در سال 1396 شرکت تپسی شروع به رقابت نمود و پس از آن دیگر تاکسی ها نیز فعالیت خود را آغاز نموده اند.
divider
divider

محصولات مرتبط

⚜️ سرویس حمل و نقل آنلاین پیشگامان ☳ اپلیکیشن تاکسی آنلاین به صورت اختصاصی ☳ امکان سفارشی سازی برای آژانس های حمل و نقل درون و برون شهری ☳ امکان ارائه سرویس ویژه بانوان و سرویس مدارس ☳ دارای نسخه اندروید ، iOS و وب اپلیکیشن ☳ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ☳ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ☳ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی. ☳ نرخ دهی هوشمند کرایه و تماس امن ☳ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⬅️ ساخت اختصاصی اپلیکیشن پیک موتوری با برند شما ✒️ طراحی رابط کاربری اختصاصی ✒️ مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی خدمات ✒️ نرخ دهی هوشمند و دستی ✒️ دارای کیف پول و درگاه پرداخت ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
☰ طراحی اپلیکیشن باربری آنلاین ✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر

پدارم
پدارم
شنبه 15 اردیبهشت 1403

فکر نکنم خیلی به روز باشه این خبر ، دینگ که اصلا نیست و جدیدا یه تاکسی جدید اومده به نام تیکاپ که ایده جالب و متفاوتی داره

admin picture
پاسخ مدیر به پدارم
دوشنبه 17 اردیبهشت 1403

سلام دوست عزیز ما محتوا رو بصورت دوره ای بروزرسانی میکنیم و موارد جدید رو اضافه می کنیم