سئو تضمینی سایت

شرکت پیشگامان دامنه فناوری در راستای اهداف توسعه بازاریابی دیجیتال خود اقدام به ارائه خدمات تضمینی در زمینه بهینه سازی و رتبه بندی سایت در نتایج گوگل نموده است .

امتیاز دهی :

سئو تضمینی سایت

شرکت پیشگامان دامنه فناوری در راستای اهداف توسعه بازاریابی دیجیتال خود اقدام به ارائه خدمات تضمینی در زمینه بهینه سازی و رتبه بندی سایت در نتایج گوگل نموده است .

برای رسیدن به نتایج عالی در موتور های جستجو باید سئوی داخلی و سئوی خارجی وب سایت بهینه سازی شود , از طرفی محتوای مناسب نیز برای رسیدن به هدف بسیار تاثیر گذار است . در این بسته در ابتدا کیفیت سایت از نظر CMS و پلاگین های نصب شده  سپس سئوی داخلی , کیفیت هاست و SSL بررسی گردیده و بر اساس کلمات کلیدی و شدت رقابت  برآورد هزینه می گردد . مدت زمان اجرا برا اساس شدت رقابت ممکن است 3 تا 12 ماه طول بکشد . در صورت عدم رسیدن به اهداف مورد قرارداد در زمان مشخص شده کلا وجه مستردد خواهد گردید .

 سئو سایت

 سئو چیست ؟ چرا بهینه سازی کنیم ؟

کلمه ی SEO تشکیل شده و مخفف کلمه ی Search Engine Optimize به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد که اصطلاح اصلی آن همان سئو و یا SEO است .

سئو تشکیل شده از صدها و بعضا هزاران نکته، الگوریتم و کارهایی است که مدیر هر وب سایتی برای دیده شدن وب سایت و یا کسب و کار خود باید آن ها را اصولی و به صورت مداوم انجام دهد ( البته اگر مدیر دوست داشته باشه شناخت بیشتر، مشتریان بیشتر و یا درآمد بهتری داشته باشه! در غیر اینصورت چیزی از دنیای اینترنت نسیبش نخواهد شد )

اگر دارای کسب و کار و یا هر شغلی هستید که می توان آن را در بازار اینترنت قرار داد و مخاطب هایی دارید که اگر خدمات شما را ببینند، قطعا با داشتن یک وب سایت ایده آل و انجام مسائل سئو برای وب سایت خود می توانید سهم بسیار بیشتری از بازار یک کشور را در حوزه ی کاری خود داشته باشید، پس این فرصت عالی رو از دست ندید

نتایج گوگل

در موتورهای جستجو از نظیر گوگل که از نظر من ۹۰ درصد کار حساب میشه، زمانی که کلمه ای را سرچ می کنیم و به یکسری لینک های آبی رنگ می رسیم که اصطلاحا به آن ها اسنیپت هم گفته می شود، شاهد وب سایت های فراوانی هستیم که به راحتی بر روی آن ها کلیک می کنیم و در صفحه ی سایت مورد نظر به دنبال محتوا و یا هرچیزی که بخاطر آن سرچ انجام داده ایم هستیم، دیدید چه آسون بود ؟! اما این کار از دید ما ساده و غیر قابل توجه بود، و این رو بدونیم که وب سایت ها برای رسیدن به نتایج اول گوگل در کلمه کلیدی مورد نظر (برای مثال: طراحی وب سایت)، با یکدیگر بر سر جنگ نشسته اند تا با حفظ و بهبود جایگاهشان در نتایج گوگل، کاربران خود را از دست ندهند

حدسی بزنید!

حدس بزنید که در کشور ما ایران، چند وب سایت فعال وجود دارد که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند ؟ مطمئنا اعداد و رقم دقیقی نمیتونیم به دست بیاریم! اما می دانیم که بسیار زیاد هستند ، حال این وب سایت ها به چه صورت به وجود آمده اند؟؟! آیا تمامی وب سایت ها توسط صاحبان و مالک های اصلی شان ساخته شده؟! پاسخ خیر است

مشخصه که وب سایت های فراوانی هم وجود دارند که کار آن ها ارایه خدمات طراحی وب سایت می باشد، خب حالا این وب سایت های طراح سایت که فراوانند، آیا همشون در صفحه اول و یا نتایج اول کلمه ی طراحی وب سایت هستند؟

فکر می کنم توانسته باشم منظور خودم را رسانده باشم، مسلما این وب سایت ها برای تصاحب نتایج اول موتورهای جستجو دارای استراتژی هایی هستند که مداوم در تلاشند تا جایگاه خودشان را بهبود ببخشند

با گسترش دنیای اینترنت مخصوصا در ایران، تقاضای طراحی وب سایت هم بیشتر خواهد شد، فرض کنید شخصی قصد دارد یک وب سایتی داشته باشد، اولین کاری که می کند سرچ کلمه ی طراحی سایت در گوگل است!
به قیمت های متنوعی می رسد و در صورت رضایت و داشتن بودجه پلن مورد نظر را خریداری می کند، حال دوباره فکر کنید و ببینید که چه تعداد افرادی در این کشور و به طور روزانه هستند که هیچ اطلاعات خاصی هم در حوزه ی وب ندارند و در نهایت می رسند به وب سایت هایی که در نتایج اول هستند، این به معنای میلیون ها و میلیاردها درآمد است که این نوع وب سایت ها البته با زحمت به جیب می زنند، که خیلی هم منطقی به نظر می رسد!

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

 

 

نظر بدهید