معرفی 10 اپلیکیشن برتر اجاره اقامتگاه و بوم گردی

در سالهای اخیر با رشد تکنولوژی، این صنعت نیز رشد زیادی در حوزه های خردی آنلاین بلیط، رزرو هتل و اقامتگاه، و معرفی اماکن و جاذبه ها داشته است. در این مقاله به معرفی اپلیکیشن های پرطرفدار در زمینه اقامت می پردازیم.

معرفی 10 اپلیکیشن برتر اجاره اقامتگاه و بوم گردی به همراه لینک دانلود

حوزه گردشگری در کل دنیا یک صنعت پرطرفدار و پر مخاطب است که گردش مالی زیادی دارد، کشور ایران نیز به علت دارا بودن جاذبه های گردشگری طبیعی، تاریخی و مذهبی پتانسیل بالایی را برای جذب مخاطب دارد. در سالهای اخیر با رشد تکنولوژی و افزایش کاربردهای تلفن همراه، این صنعت نیز رشد زیادی در حوزه های خرید آنلاین بلیط های مسافرت ، رزرو هتل و اقامتگاه، و معرفی اماکن و جاذبه ها داشته است. در این مقاله به معرفی اپلیکیشن های پرطرفدار در زمینه اقامت می پردازیم.

1- اپلیکیشن جاباما - اجاره ویلا و اقامتگاه

پلتفرم جاباما از زیر مجموعه های هلدینگ علی بابا است که بصورت تخصصی در زمینه اجاره ویلا و اقامتگاه فعالیت دارد. این پلتفرم یکی از کامل‌ترین سامانه های رزرو اقامتگاه و اجاره بومگردی در ایران است که در آن انواع اقامتگاه، ویلا جنگلی و ساحلی، آپارتمان و خانه مبله، سوئیت دربستی، بوم گردی و روستایی، مهمانسرا و مسافرخانه، مجتمع اقامتی و مهمانپذیر، هتل‌ و هتل آپارتمان، کلبه مثلثی و سوئیسی، متل، کاروانسرا، هاستل و خانه را می توان به سادگی مشاهده و رزرو کرد.

در این سامانه بیش از 18000 اقامتگاه معتبر در 350 شهر ایران برای اجاره روزانه و کوتاه مدت برای سلیقه های مختلف وجود دارد. از ویژگی های جاباما می توان به قبلیت فیلتر پیشرفته، استفاده از تصاویر واقعی، بخش نظرات کاربران و نمایش محل اقامتگاه روی نقشه اشاره نمود.

اپلیکیشن جاباما

اپلیکیشن جاباما دارای بیش از یک میلیون نصب فعال و امتیاز 4.6 توسط کاربران در کافه بازار است.

دانلود اپلیکیشن جاباما از بازار

2- اپلیکیشن اتاقک - اجاره ویلا، سوئیت و بوم‌گردی

پلتفرم اتاقک، سامانه ای برای اجاره ویلا، سوئیت، کلبه، آپارتمان مبله و خانه‌های بوم‌گردی و روستایی و هاستل در ایران می باشد که از طریق آن می توانید از بین بیش از 30000 اقامتگاه مورد مناسب خود را در 310 شهر و روستای کشور انتخاب کنید. علاوه بر آن می توانید در کشورهای ترکیه و ارمنستان نیز موارد دلخواه خود را انتخاب و اجاره کنید. در این پلتفرم علاوه بر استفاده از تصاویر واقعی اقامتگاه ها و امکانات آن، بخش نظرات کاربران نیز وجود دارد که باعث می شود انتخاب بهتری داشته باشید.

اپلیکیشن اتاقک

اپلیکیشن اتاقک دارای بیش از 500 هزار نصب فعال و امتیاز 4.4 در کافه بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن اتاقک از بازار

3- اپلیکیشن جاجیگا - اجاره ویلا، کلبه و سوئیت

اپلیکیشن جاجیگا یکی از پلتفرم های محبوب در زمینه اجاره ویلا، کلبه، سوئیت، آپارتمان مبله، خانه روستایی، اقامتگاه بوم گردی است که دارای حدود ۳ هزار اقامتگاه فعال در 150 شهر و روستای کشور می باشد. اکثر اقامتگاه های جاجیگا در شمال کشور واقع شده است و می تواند پاسخگوی انواع سلیقه ها از لاکچری تا اقتصادی باشد.

از ویژگی های جاجیگا می توان به رابط کاربری مناسب، جستجوی پیشرفته، جستجو بر اساس نقشه، فیلترهای متنوع و بخش نظرات کاربران اشاره نمود. این اپلیکیشن دارای بیش از 500 هزار نصب فعال و امتیاز 4.7 در کافه بازار می باشد.

اپلیکیشن جاجیگا

دانلود اپلیکیشن جاجیگا از بازار

4- اپلیکیشن هومسا - اجاره اقامتگاه، هتل، بومگردی

اپلیکیشن هومسا در زمینه اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه‌های بوم گردی با بیش از 6000 اقامتگاه در کشور فعالیت دارد و خدمات آن از طریق سایت، اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS و وب اپلیکیشن در دسترس است. از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به رابط کاربری مناسب، نمایش محبوب‌ترین اقامتگاه‌ها، دسته‌بندی اقامتگاه‌ها، نمایش محبوب‌ترین شهرها و جستجوی آسان اشاره نمود.

اپلیکیشن هومسا

اپلیکیشن هومسا بیش از 100 هزار نصب فعال و امتیاز 3.6 توسط کاربران در کافه بازار را دارد.

دانلود اپلیکیشن هومسا از بازار

5- اپلیکیشن اسنپ روم – اقامتگاه های اقتصادی

اسنپ‌روم از زیر مجموعه های هلدینگ اسنپ است که در زمینه اتاق‌های اقتصادی فعالیت دارد. مهم‌ترین تفاوت اسنپ‌روم با دیگر سرویس‌های رزرو آنلاین هتل، نسبت قیمت به کیفیت ارائه خدمات است که با استاندارد سازی اتاق اقامتگاه‌ها، با قیمتی پایین‌تر از همه‌جا آنها را به مسافرین ارائه می‌کند.

از ویژگی های اسنپ روم به امکان کنسلی رایگان و پشتیبانی 24 ساعته می باشد، در حال حاضر اسنپ‌روم در شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و یزد در حال ارائه خدمات است و به زودی در سایر شهرهای ایران نیز به ارائه خدمات مشغول خواهد شد.

اپلیکیشن اسنپ روم

این اپلیکیشن بیش از 100 هزار نصب فعال و دارای امتیاز 4.7 در کافه بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن اسنپ روم از بازار

6- اپلیکیشن شب - اجاره ویلا، سوئیت، کلبه،بومگردی

اپلیکیشن شب یک پلتفرم برای اجاره ویلا و سوئیت در شمال کشور و سراسر ایران است که دارای 15000 اقامتگاه می باشد. از ویژگی‌های اپلیکیشن شب می توان به جستجوی آسان، فیلترهای متنوع، نظرات کاربران و امکان چت با میزبان اشاره نمود.

اپلیکیشن شب از طریق وب سایت، اپلیکیشن اندروید و iOS در دسترس کاربران است و دارای 100 هزار نصب و امتیاز 4.3 در کافه بازار می باشد.

اپلیکیشن شب

دانلود اپلیکیشن شب از بازار

7- اپلیکیشن میهمان شو - اجاره روزانه ویلا، سوئیت

اپلیکیشن میهمان شو برای رزرو اقامتگاه های بوم گردی، ویلا ها، سوئیت و آپارتمان های برای اجاره بصورت روزانه است که می توان بر اساس شهر و منطقه و فیلترهای قیمت، نفرات، امکانات و ...آنها را مشاهده و انتخاب نمود.

این پلتفرم از طریق سایت و اپلیکیشن اندروید در دسترس کاربران است و دارای 50 هزار نصب و امتیاز 4.2 توسط کاربران می باشد.

اپلیکیشن میهمان شو

دانلود اپلیکیشن میهمان شو از بازار

8- اپلیکیشن دنجا - جستجو اقامتگاه و هتل

اپلیکیشن دنجا در واقع یک موتور جستجوگر در بین پلتفرم های جاباما، شب، جاجیگا، اتاقک و هومسا است که مکان مورد نظر شما را از طریق آنها لیست می کند. از طریق اپلیکیشن دنجا شما می‌توانید مشخصات، قیمت و مکان را وارد کنید و بهترین نتایج را از سرویس‌های مختلف اجاره اقامتگاه دریافت کنید.

اپلیکیشن دنجا دارای 10 هزار نصب فعال و امتیاز 4.8 در کافه بازار است و دارای اپلیکیشن اندروید می باشد.

اپلیکیشن دنجا

دانلود اپلیکیشن دنجا از بازار

9- سایت ایران بومگردی – اجاره ویلا، اقامتگاه و بوگردی

سایت ایران بوم گردی سامانه رزرو آنلاین اقامتگاه بوم گردی، خانه روستایی و ویلا می باشد که از سال 1395 در قالب یک شرکت استارتاپی شروع به فعالیت کرده و هدف آن تحقق رزرو آسان و ایجاد تجربه متفاوت از سفر برای گردشگران است.

این سایت دارای 2500 واحد اقامتی می باشد که می توان آنها را بر اساس موقعیت مکانی، نوع اقامتگاه و منطقه جستجو و رزرو نمود. از ویژگی های این سایت به عکس های اقامتگاه ها، نظرات کاربران و توضیحات درباره اقامتگاه اشاره نمود. متاسفانه این سایت دارای اپلیکیشن موبایل برای کاربران نیست.

سایت ایران بومگردی

مشاهده سایت ایران بومگردی

10- سایت یواسپیس - اجاره ویلا، اقامتگاه و بوگردی

یواسپیس، پلتفرم جامع اطلاع رسانی و رزرو آنلاین اقامتگاه بوم گردی و طبیعت گردی، هتل‌ سنتی، بوتیک هتل، کلبه بومی، مجموعه آب درمانی، سیاه چادر و خانه بومی در کشور می باشد. کاربران می توانند به راحتی اقامتگاه های بومی و سنتی کشور را با یکدیگر مقایسه کرده و به صورت آنلاین رزرو نمایند.

 این سایت دارای حدود 2000 اقامتگاه در شهرهای مختلف ایران است و دارای امکان جستجو بر اساس نقشه می باشد. نکته جالب این سایت وجود برخی اقامتگاه ها است که در سایر پلتفرم ها وجود ندارد.

سایت یواسپیس

مشاهده سایت Uspace

معرفی 2 پلتفرم جذاب در زمینه گردشگری

ما 10 اپلیکشن و سایت برتر کشور در زمینه اقامت را بررسی و معرفی نمودیم، حال به معرفی 2 مجله گردشگری می پردازیم:

اپلیکیشن یوتوپین – پلتفرم خرید تور و تجربه سفر

یوتوپین یک پلتفرم تجربه سفر (به نوعی شبکه اجتماعی سفر) است که علاوه بر معرفی و بررسی جاذبه های گردشگری امکان خرید تورهای مختلف نیز در آن وجود دارد. بخش سفرنامه، یکی از قسمت های جذاب این پلتفرم است که کاربران شرح و تصاویر سفر خود را در آن قرار می دهند.

از ویژگی های جذاب آن می توان به بخش های سفرنامتو بساز ، همسفرپیدا کن و سفرتو بچین اشاره نمود. برای دسترسی به محتوای گردشگری و سفرنامه ها باید اشتراک خریداری نمود و حداقل مبلغ خرید اشتراک در آن ماهیانه 40 هزار تومان (در سال 1402) می باشد. این اپلیکیشن دارای بیش از 100 هزار نصب فعال و امتیاز 4.5 توسط کاربران می باشد.

اپلیکیشن یوتوپین

دانلود اپلیکیشن یوتوپین از بازار

اپلیکیشن همگردی – راهنمای ایرانگردی و جهانگردی

پلتفرم همگردی اولین و جامع ترین شبکه ی اجتماعی سفر و گردش در ایران است که دارای نقشه ی گردشگری ایران و شهرهای دیدنی جهان، لیست جاذبه های گردشگری ایران و جهان، لیست مراکز تفریحی ایران و جهان، لیست رستوران های ایران و جهان، لیست مراکز اقامتی ایران و جهان و مراکز خرید می باشد.

در پلتفرم همگردی علاوه بر راهنما یگردشگری امکان خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور نیز وجود دارد. این اپلیکیشن دارای 50 هزار نصب فعال و امتیاز 4.7 توسط کاربران در کافه بازار می باشد.

اپلیکیشن همگردی

دانلود اپلیکیشن همگردی از بازار

مشاهده محصولات شرکت پیشگامان در زمینه گردشگری

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان
ادامه
✈️ طراحی اپلیکیشن خرید بلیط , تور و رزرواسیون هتل : ♦️ دارای سیستم مدیریت مرکزی و سیستم مجزای مدیریت همکاران ♦️ ارائه سیستم به صورت وایت لیبل به همکاران ♦️ امکان اتصال به کلیه وب سرویس های داخلی و خارجی ♦️ امکان خرید کاربر از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS) ♦️ امکان اتصال به درگاه های بانکی و ارزی ♦️ دارای سیستم تیکتینگ پیشرفته ( چت آنلاین , ارسال فایل , ارسال پیام صوتی ) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✈️ پیشگامان دامنه فناوری، ارائه دهنده کامل زیرساخت خدمات گردشگری ☄️ساخت اپلیکیشن خرید و رزرو بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس ☄️ ساخت اپلیکیشن رزرو هتل، اقامتگاه ☄️ ساخت اپلیکیشن معرفی مکان های گردشگری، رستوران‌ها، مکان های تفریحی و ... ☄️ ساخت اپلیکیشن فروش تورهای مسافرتی ☄️ و امکان ارائه خدمات اختصاصی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر